0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #160 -: Ноември 03, 2020, 11:10:19 am »
Момичета, оставили са яйцеклетките да доозряват и една е озряла също. Така че са 5 зрели яйцеклетки и петте са оплодени <3
Момичета, кажете какъв протеин взимайте, че не ям извара заради бактериите
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #161 -: Ноември 03, 2020, 11:15:59 am »
Браво, Териии, страхотна новина! На мен ми изписваха биогейм, обаче май е нисък клас протеин.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #162 -: Ноември 03, 2020, 11:18:44 am »
Супер, Тери! Сега да се развият добре.

Този много го хвалят
https://www.zdravis.com/product/969/protein-drink-za-bremenni.html
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #163 -: Ноември 03, 2020, 11:49:32 am »
Браво, Тери! 5 Я са си много добре. Важното е да са качествени и силни и всички да се оплодят. Останалите ще си ги съхранявате за следваща бременност.
Аз съм от първите 100 номера и пише, че имам издадена заповед. Само не съм я получила още по куриер. Пробвах да запиша час за изследване уреаплазма и микоплазма. Докторът беше казал веднага при получаване на заповед да се обадя за това изследване и после почваме от 2-ри ден. Ама не, на регистратура ми обясняват как стандартно трябва да запиша за 12-ти ден, той да преценял дали вече чак следващ цикъл да започнем. И след като поисках лично да го питам, те ме информираха, че бил под карантина и следващите 2 седмици го няма. Така че няма да стартирам по-рано от декември, а дори не се знае и дали ще е тогава... С този коронавирус... Сещате ли се какво пишело на входа на Ада...
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #164 -: Ноември 03, 2020, 12:09:32 pm »
Тери, прекрасно!!! Спокойствие и щастие - това трябва да са ти мислите сега! Прегръщам те!!!
Грейси, когато, тогава... Щом се бавят нещата, има причина, след това идва успеха. При нас какво ли не се случи, за да забави нещата през годините... Дискова херния на мъжа ми, наблъскаха го с какви ли не лекарства, а той беше на лечение за подобряване на качеството на сперматозоидите. След това грип с 40 градуса изкара преди първото инвитро, нищо не стана... Аз почнах драми с черния дроб, лекувах се, без да знаем какво предизвиква високите стойности. Откриха ми частично скъсан минискус и ме съветваха първо операция, после второто инвитро, излизаха всякакви спънки, хиперстимулация по-сериозна направих, бях на системи, отлагахме 2 месеца трансфера, Но... Вече имаме нашата сбъдната мечта, гледа ме в момента и не спирам да благодаря на Бог за нея!!!
Написах всичко това, за да си сигурна, че там е вашето щастие и ще се случи, когато е писано. Успех от сърце ти желая! 🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #165 -: Ноември 03, 2020, 12:11:48 pm »
Аз в края на краищата реших да се обърна към добрата стара извара. Не са ми предписали протеин и не искам сама да си назначавам нещо.
Грейси, това вече е много криво. В клиниката няма ли друг лекар, да си направиш поне първоначалните изследвания. То за тях дори не трябва лекар, а сестра.

Някаква лудница става с лекарствата. Една жена беше писала, че в Пловдив и Клексан не открива вече, аз вчера ходих за Естрофем. В 36.6 казаха, че е изчерпан и че по складовете дори нямат 😲
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #166 -: Ноември 03, 2020, 13:06:57 pm »
Тери, страхотно, много добро впечатление ми направиха ембриолозите в твоята клиника. Виж, как мислят за пациентите си ❤ Ще има бебе, ще видиш! Искаш ли да ти пратя естрофем?
Грейси, права в Кукапетел. За всяко нещо си има причина, колкото и на нас да не ни се иска и да не ни харесва. Приеми го като месец психологическа почивка, обичайте се двамата и може да се случи някое чудо 🥰
« Последна редакция: Ноември 03, 2020, 13:09:12 pm от Lady01 »
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #167 -: Ноември 03, 2020, 13:27:33 pm »
Благодаря, Кукапетел. Права си. На мен ми се е случвало за "дребни" неща да се спъват и после е излизало, че е било за мое добро. Дано и сега да е така. Съдбата изпраща знаци. Само да можем да ги разчетем...
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #168 -: Ноември 03, 2020, 23:47:37 pm »
Леле , Тери, супер новини! Леле, че тръпна!!! А защо от прясно мляко не опиташ у вас да си направиш извара? Грейси, при мен нещата се получих, точно когато бях изгубила надежда, бях спряла да се надявам... не знам... понякога нещата се получават по най-неочакваните начини... наистина.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #169 -: Ноември 04, 2020, 14:18:46 pm »
Тери, обадиха ли ти се днес ембриолозите?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #170 -: Ноември 04, 2020, 14:45:52 pm »
Не, нямат милост. Звъняли директно в деня преди трансфер да кажат има ли нещо за трансфериране или не  8O 8O 8O
Ако това не е висша форма на мъчение, не знам какво е
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #171 -: Ноември 04, 2020, 15:49:35 pm »
Аууу, наистина ли? Аз нямам толкоз нерви и не бих го издържала туй.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #172 -: Ноември 04, 2020, 15:53:38 pm »
Не, нямат милост. Звъняли директно в деня преди трансфер да кажат има ли нещо за трансфериране или не  8O 8O 8O
Ако това не е висша форма на мъчение, не знам какво е

Teri, Душицо, ... това законно ли е? Как така чак преди трансфер ще уведомяват...?
Предното инвитро пак ли така постъпиха? :?
Стискам ви силно палци ...Ще ги бъде Тери, но защо и кому е нужно това мъчение...
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #173 -: Ноември 04, 2020, 16:04:44 pm »
Миналия път трансферът ми беше на трети ден, та ми се обадиха на първия да кажат колко са се оплодили и реално вторият беше деня преди трансфер и пак звъннаха.
Той вчера ми каза ембриологът, че в петък ще звънне да ми каже ще има ли трансфер, ама аз го очаквах и днес. Чаках, гледах, пулих се на телефона, носих го в тоалетната с мен, ни вопъл, ни стон. И писах на една мадама, която ги чака до пети ден и тя уведоми за играта на нерви.

На мен днес вече започна да ми се надува корема и направо минах на 400гр извара. Викам си:"Хайде още пет пълни лъжици,  по една за всеки ембрион"
Бях днес на вливка Интралипид. Барем да беше излязъл ембриолога да ме информира, аз ако знаех,че няма да звъни, направо щях да го питам, три пъти го видях по коридорите.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #174 -: Ноември 04, 2020, 17:03:42 pm »
Боже Господи, това е безумно! Не ти стига всичкото чакане до сега за тази стимулация, ами и нищо не казват. Но не се ядосвай, важното е да са добре бебоците, ще има и за трансфер и за ЗЕТ после  ❤
Аз това разправям на ММ, само да ни се роди бебе и веднага го наказвам, за всичките притеснения, нерви и цялото чакане  :lol: Амаха  :lol:
Тъй че, Тери, стискай зъби и яж извара  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #175 -: Ноември 05, 2020, 18:43:46 pm »
Тери, успех утре!  :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #176 -: Ноември 05, 2020, 18:51:55 pm »
Успех и от мен, Тери :goodluck: Пиши щом ти се обадят.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #177 -: Ноември 05, 2020, 19:17:31 pm »
Тери, успех! 🤞🤞🖕🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #178 -: Ноември 05, 2020, 20:22:18 pm »
Леле Тери... дълга нощ ще е! С теб сме!<3
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #179 -: Ноември 05, 2020, 20:24:15 pm »
Тери,успех!Знам ,че си врабче боец,преспи последно като не бременна ,пий едно вино за последно и прави любов за лигавица.