0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #220 -: Ноември 07, 2020, 14:23:04 pm »
В аптека Промахон всичко почти е по-евтино.
Тери,Лейди стискам ви палци момичета!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #221 -: Ноември 07, 2020, 18:19:28 pm »
Е този пък как може да се е изцепил така пред Мишо, бе Тери? Не стига, че и без това му е виновно а пък този го е затвърдил... чакаме ви с Лейди да озарите темата! <3
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #222 -: Ноември 07, 2020, 20:29:16 pm »
Ние с Лейди така сме се разбрали по моите сметки. Тя забременява и след това аз. Само, че ще е с разлика един ден 😁
Пълна лудница е по аптеките. Пращах Мишо за Кринон да ми търси, че искам да мина на Кринон, хем да уважа предписанията на Русев, хем да не си бъркам във влагалището щ, за да не вкарам още бактерии, пък и миналия път хванах с Кринона.
Та следобед отива той в Пловдив за Кринон. В първите пет аптеки Кринон 0 бройки. Както беше писала една женица, на лов за съкровища е положението. Накрая е намерил колкото кутии му казах, но днес за да се снабди с 3 кутии Клексан и 5 кутии Кринон е минал през 18 аптеки.  8O
И да не спрат АРТ процедурите, то лекарите ще спрат трансферите, ако не се нормализира положението. При първата вълна на Ковид пак изчезваше Прогестерона.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #223 -: Ноември 07, 2020, 21:47:00 pm »
Вярно, че такъв план имаше за забременяване   :D Ще го спазваме, къде ще ходим! За какво се използва прогестерона в Ковид кризата? Недоумявам...
Имах днес след обяд малко кафяво зацапване, еднократно, съвсем малко. Знам, че сме обсъждали 200 хил. пъти, но сигурно е от вчера от трансфера. Рано е да е от имплантация, или?!?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #224 -: Ноември 07, 2020, 21:50:44 pm »
Кафяво е старо, от вчера е. И аз днес имам много леко розово.
Споко те си се имплантират тихичко
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #225 -: Ноември 07, 2020, 22:13:36 pm »
Това си и помислих, че е от вчера. Дай Боже всичко да е наред. Днес бях в църква и запалих свещичка за всички нас ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #226 -: Ноември 08, 2020, 07:31:19 am »
За прогестерона на пролет помня много добре. Накрая мой познат ми намери в Стара Загора и оправи положението. Иначе даже молих познат от Белгия да ми вземе и прати, но пък там искаха рецептата да остане у тях, а аз само я бях снимала в месинджър. Действително ако имате нужда от утрогестан мога да го помоля пак, но ще ми трябва чуждоезична рецепта в оригинал и време. Той пътува май всяка седмица, а в Белгия се произвежда и има.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #227 -: Ноември 08, 2020, 09:38:16 am »
Благодаря, Лято, но се намира засега. Надявам се хората да се поуспокоят скоро.
Колко различно е да се прави свеж трансфер.  През нощта се събудих от болки в матката, та пих Но-шпа, дано не са разместили ембрионите. Сега ще се притеснявам за това, ама то все за нещо трябва да се притеснявам. За всеки случай няма да ям ананас, въпреки че и преди го ядях след трансфер и нямах контракции, освен това болките бяха 10 часа след яденето на 1/4 ананас. Та надали е от него.
Дано пък да са се излюпили и просто да са се закачали. Според лекарите в Бахчеджи закачането за маточната стена започва още в деня на трансфер на бластоцист или на другия ден.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #228 -: Ноември 08, 2020, 14:54:47 pm »
Тери,те ембрионите се местят и без да имаш болки Плуват си наоколо,ако стояха неподвижни нямаше да има извънматочни при инвитро Не ги мисли къде ходят.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #229 -: Ноември 08, 2020, 22:04:53 pm »
И двете сте бременни, в момента, да си върви така още 9 месеца.<3. Teri, пий си но-шпато, остави ги тези ананаси.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #230 -: Ноември 09, 2020, 09:07:47 am »
Момичета търся тук фракси или клексан, ако немеря ще ви взема.За съжаление моята дружка дето работеше в аптеките е напуснала.Тя мен ме снабдяваше като бях бременна, че и тогава беше веселба.
Бременни сте и двете, вярвам много силно в това!

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #231 -: Ноември 09, 2020, 10:09:40 am »
Тери, Лейди късмет момичета. Ще стискам силно палци да се случат нещата този път  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #232 -: Ноември 09, 2020, 10:45:52 am »
Зачатските Корона-бебетата са железни и много упорити, да знаете :wink:
Напук на Фраксипарини и Клексани, всичко ще бъде наред.
Казва ви го една не малко притеснена, но сигурна и вярваща Злати, дето 4 дни след положителния тест за бременност, се сдоби и с такъв за Ковид :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #233 -: Ноември 09, 2020, 10:54:50 am »
Злате, прегръщам те, ще е добре мъничето и вие.Аууу подскачам от радост да знаеш!Прегръщам ви цялото прекрасно семейство!

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #234 -: Ноември 09, 2020, 11:38:15 am »
Силно стиснати палци всичко да е наред!
Единия вирус няма да уплаши бебе от Зачатие.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #235 -: Ноември 09, 2020, 14:11:30 pm »
Тери и Лейди, този път вече ще стигнете финала, вярвам!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cloud9: :cloud9: :cloud9:
Златеее, радвам се за вас! Всичко ще е както трябва!
« Последна редакция: Ноември 09, 2020, 14:21:07 pm от petqst »
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #236 -: Ноември 09, 2020, 14:16:22 pm »
Благодаря, Маги, Павла, Пете!
Сигурна съм, че всичко ще се нареди. Няма как иначе - Точката е поредното сбъднато Коледно желание  :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #237 -: Ноември 09, 2020, 14:28:44 pm »
Тери, Лейди, много яко как си вървите заедно, стиснати палчета от мен също имате, всичко ще е тип топ! 🍀🍀🍀
Злате, много се радвам за теб, пожелавам леко бременеене и таз корона да си ходи бързо и без притеснения! ❤️❤️❤️
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #238 -: Ноември 09, 2020, 14:51:26 pm »
Злате, знаех си. Абе нещо като качваше снимки на Я, ме караше да си мисля, че сигурно си бременна. Теб те няма по снимките, ама аз така те усещах. Много се радвам за вас, почивайте и ще се преборите  :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #239 -: Ноември 09, 2020, 15:18:52 pm »
Ахахаа, Тери, като разследване звучи това. Тестът ми беше миналата неделя, 7 дни след трансфер на едно 3-дневно бебе. Баш тогава имаме качена обща снимка с Я. Не е било целенасочено, аз по принцип не се снимам, а и то не знам кой ще разпознае бременна в 4-та седмица по снимки  :D
Три-четири дни по-късно вече бях пред теста за Короната. Та, така  :)
Много късмет на теб, мило момиче! Време е вече :crossfingers:
Кукапетал, благодаря и на теб!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”