0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #120 -: Октомври 31, 2020, 12:08:52 pm »
Лина, гъбите са много ефикасни. Аз Кориолус съм пила при ЧПВ, на момичетата им я изписваха за ендометриоза. Имаше проучвания с тази гъба как убива щамовете на ЧПВ, които предизвикват рак на маточната шийка.

Настана време: днес един Цитротид следобед, довечера един Овитрел и в понеделник отивам да давам яйцата. Имаше днес 2-3 фоликула, които ми се сториха още мъници, но май големите бяха около 12.
Лейди, скоро ли ще е при теб, вчера беше май на преглед.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #121 -: Октомври 31, 2020, 16:00:19 pm »
Супер, Тери, 12 са чудесна бройка  :crossfingers:
Да, вчера бях на преглед. Доктор Белчева каза, че лигавицата е добра, пуснах микробиология, прогестерон и задължителните. Назначи ми от деня на трансфера Фракси, както и преди, но ми написа на една рецепта различни варианти,  ако няма по аптеките. Другите възможности са Клексан, Зибор или Натаспин. Каза да си избера някое. Натаспин са таблетки и четох в нета, че са заместител на аспирин. А и Русев ми ги беше предписал към Фраксипарина. Значи едното не замества другото. Владимиров ми се обади след обяд и ми назначи Утрогестан от неделя сутрин и трансфер в петък.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #122 -: Октомври 31, 2020, 16:09:56 pm »
 Натаспинът не замества нищо.
Аз направо клаксон бих си взела.

Супер, Тери. Чудесна бройка е 12.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #123 -: Октомври 31, 2020, 20:28:45 pm »
Здравейте!
Честит Рожден Ден, Лейди, на патерица! Пожелавам ти да се сбъдне най-съкровентото ти желание!
Много стиснати палци и на Тери.
Аз бях командировка извън страната тая седмица и нямах възможност да влизам тук. Голяма паника покрай епидемията.
Не помня дали ви казах, но пунах за щитовидната пълен пакет и на преглед ходих средата на месеца. Всичко е супер, само дето бременност няма. ТСХ е 1.4.
За "късмет" тоя месец овулацията май беше около 10-11 ден. А предните 2 месеца - към 15 ден. Аз тръгнах на 9-ти ден и се прибрах на 13-ти. И тоя месец шансовете за естествено забременяване са нищожни.
Иначе заповед не съм получила. На сайта им пише, че ще получим до 13.11., разгледани са до 23.10. получените, а в бг мама бяха казали, че заседанието било минало към 16.10. Как става цялата тая работа не ми е ясно. Та аз очаквам към 10.11. да ми дойде и май ще изтърва ноември. Здраве да е. Направо ми писна вече от тези неща.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #124 -: Октомври 31, 2020, 20:56:46 pm »
Gravy, и за моята заповед пишеше, че ще дойде към до 10 октомври, аз бях от последните номера разгледани, имаше 100на само след мен. Но заповедта ми дойде края на септември, та честно казано очаквам другата седмица да ти я изпратят. Просто, за да стигне при теб минава повече офиси на куриери, а ако нямате в града офис на фирмата, с която са ти пратили заповедта и това забавя.
Лейди, аз бих си взела Клексан. Не прави такива буци при биене, но май беше една идея по-скъп от Фраксипарин.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #125 -: Ноември 01, 2020, 10:28:02 am »
Да, по-скъпичък е. Аз имам няколко Фракси останали, ще ги сложа първо тях и после ще купувам, ако има Фракси, ако не, Клексан. До колкото разбрах, няма проблем да се сменят, ако едното го няма. Знам, че е по-добър Клексана, но това вадене на пари, край няма  :( То дано да се случат нещата, пък каквото е необходимо ще го правим, все пак целта оправдава средствата ❤
Благодаря, Павла за съвета.
Тери, започна ли с изварата? Въпреки, че си знаеш, аз те подсещам  :D
Грейси, благодаря ти! Видях във фейса, че са одобрявали и помислих, че и ти си в кюпа. Не се ядосвай, пази си нервите, защото като дойде бебето ще ти трябват  :lol:
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #126 -: Ноември 01, 2020, 10:50:51 am »
Тери, успех утре и отлични яйчица да извадят🤞
Лейди, аз пак да предложа един фраксипарин. Подарявам го, останали са ми 20 инжекции, по спомен. Може и малко повече да бяха. Ако го искаш, ще ти го пратя.

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #127 -: Ноември 01, 2020, 11:18:48 am »
Момичета аз поръчвах клексан от едно момиче в бг мама,кутията ми я даваше на 30лв явно работи или в аптека или по складовете и май ги краде но мен това не ме и интересуваше. Ако искате ще ви дам профила и да и пишете.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #128 -: Ноември 01, 2020, 12:08:22 pm »
Фракси няма в момента. По групите само търсят и всички казват, че никъде няма.
Аз имам 2 кутии Клексан от 0.6, ама май никой не е с такава доза. Иначе мога да ги пратя.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #129 -: Ноември 01, 2020, 13:28:58 pm »
И аз попитах в няколко аптеки и никъде няма Фракси. Изписали са ми 0.3 или 0.4 като доза.
Аз като гледам това бебе, което правим в момента отвсякъде е дарение и от Владимиров и от Круела и от Мишето (евентуално), както и с помощ от всички вас ❤
При положителен тест, ако дозата, която имаш Мише е 0.3 или 0.4 бих ги взела с голяма благодарност ❤ Ако не, ще купувам Клексан. ММ го е страх да купуваме от тази жена от Фейса, защото не знаел какви са тези инжекции и не мога да му влея акъл  :?
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #130 -: Ноември 01, 2020, 15:21:21 pm »
Lady01 и мен ме беше страх отначало,но те са все едно от аптека,следях се при Паскалева и всичко беше ок. Както си прецените,аз само предлагам,защото доста пари си спестих.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #131 -: Ноември 01, 2020, 15:52:26 pm »
Лейди, 0.4 е фраксито. Направо ми пиши адрес на лични да ти ги пратя, пък ще си ги използваш, когато ти трябват.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #132 -: Ноември 01, 2020, 17:10:08 pm »
Круела, напълно те разбирам. Спестяват се наистина много пари, ако кутията е 30 лв. Дай името на жената, пък аз ще го навия  :wink:
Мише, ще ти пиша.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #133 -: Ноември 01, 2020, 17:25:50 pm »
То няма какво да им има на инжекциите. Опаковани са, предварително напълнени. Просто жената сигурно наистина ги краде. Или другият вариант е да се взимат с рецепти от чужбина. Защото предната бременност на мен ми бяха изписали Клексан за 9 месеца и рецептата ми беше активна няколко месеца след аборта. Ако не се бях обадила, че съм бременна - още можех да я ползвам. И понеже за кутия от 30 бр. плащам 4 евро, направо мога да ги продавам. Та може и някаква такава схема да е.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #134 -: Ноември 01, 2020, 17:41:55 pm »
От България са инжекциите,защото пише на български. И на кукапетъл поръчвах. RPetrova911 така и е никнейма в бг мама. Общо взето цената е на пазарлък 😂
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #135 -: Ноември 01, 2020, 18:17:31 pm »
Ще се пазарим тогава, важното е да имам повод да ползвам инжекциите, а не да си правя сметките без кръчмар  :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #136 -: Ноември 01, 2020, 19:09:38 pm »
Да се включа и аз за Клексана - от два дни смених Фраксипарина с Клексан. Ами само мен ли ме боли доста поставянето на Клексан? По конкретно вкарването на лекарството и след това към 5 мин.   При Фракси нищо не усещах (е като изключим сърбежа, буците и подуването, които се появиха, затова и минах на Клексан). Някой друг да е имал такъв опит с Клексан? Дали в паласките ще боли по-малко?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #137 -: Ноември 01, 2020, 19:11:01 pm »
Не може от чужбина и да пише на български. А и рецептите са 1г. Аз се бях запасила още от рецептата на Сими. После с Бобо имах да започна от началото. Така че ги краде от някъде.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #138 -: Ноември 01, 2020, 19:26:12 pm »
Робин, във Фейса една жена сподели, че ги поставяла в паласките, тъй като била в напреднала бременност вече и боляло повече от колкото в корема. До колкото знам, може и в ръцете, горе високо, но е неудобно и трябва някой друг да ти я постави сигурно.

ТЕРИ, силно стиснати палци за утре, всички те мислим  :crossfingers: :crossfingers: Да извадите най-хубавите яйцеклетки и да се оплодят всички ❤❤❤❤❤ Чакаме новини 🥰
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #139 -: Ноември 01, 2020, 19:42:55 pm »
Толкова инжекции си сложих, че още ме боли.
В палатките е най-добре при напреднала бременност. Иначе  натисках леко с играта, ако не ми е борезнено, поставям я, ако е- местя докато нацеля място.