0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #140 -: Ноември 01, 2020, 20:28:51 pm »
Тери, успех утре  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #141 -: Ноември 01, 2020, 21:00:55 pm »
Тери успех утре 🤞🤞Робин така е с клексана,боли вкарването на лекарството. Ако искате да биете в ръцете с една по голяма шнола защипвате малко кожа и така биете. Аз от 7-мия месец си направих схема на биене, дясна паласка после горната част на корема в дясно после долу вдясно,после горе ляво,долу ляво и лява паласка. Така има време да почине мястото на биенето.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #142 -: Ноември 01, 2020, 21:03:53 pm »
Мен ме болеше когато поставяхме под ъгъл от 45 градуса. Сега на 90 нищо не усещам. И бием бързо, не баш с едно натискане, ама не и едвам да върви течността. И въздухът задължително накрая. Имам само едно място на корема където ме боли и там не пипаме. На паласките много ме боли. Сега бием корем и ръце. Краката ги пазя за по-късно.

Тери успех!

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #143 -: Ноември 01, 2020, 21:53:52 pm »
Тери, с теб сме утре!<3 оф, аз даже се чудих като почти 2 години бия дали нещо не ми е станало от толкова много НМХ :)). На места още имам бучки но все тая. На ръката аз нямах място да си захвана със шнола, но правех един финт : кръстосвам си краката и си подпирам ръката на единия крак, с другата бия в изместеното месо. Паласките най-малко ме боляха.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #144 -: Ноември 01, 2020, 23:57:21 pm »
Леле, какви схеми и идеи, супер, мерси че споделихте. Ще пробвам и аз различни варианти.

Успех, Тери, с теб сме! 🌸
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #145 -: Ноември 02, 2020, 05:31:50 am »
Тери, силно стискам палци, голямо вълнение си е! Всичко ще е наред!  :goodluck:
Мале, как помниш за гонала, аз съм забравила, че имах проблем с него.
Лейди, бъди честита, желая и на теб успех, пропуснах рождения ти ден. ❤️ Както е писала Круела, ползвах клексан от тази жена, всичко си му е наред - в годност и опакован, но много по на сметка.
Робин, мен много ме болеше от клексана, след поставянето му. Направо ми пареше лекарството, трябваше да мине време и организма свиква, помогна ми на по-малки порции да вкарвам, по-бавно.
Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #146 -: Ноември 02, 2020, 08:44:26 am »
Тери, успех днес! Всичко да мине леко, много хубави яйчица ти желая, които  да се превърнат в красиви бебета!

 :babydust: :babydust: :babydust: :babydust:
 :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust:

Робин, клексана си щипе, аз също го вкарвах бавно на 90 градуса. Фраксипарина не ме щипеше , но пък му бяха по- тъпи иглите, а по едно време бях на Инхикса,  това беше супер, остри игли и не щипеше.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #147 -: Ноември 02, 2020, 09:21:23 am »
Тери, успех!

Лейди, аз взимах много от интернет инжекции.И по мое време изчезваше фраксито и то точно ниските дози и аз бях като теб на 0,3 или 0,4.Даже с 0,3 бях по-добре.Ако всичко беше нормално по думите на доктора, не би трябвало въобще да бия, но изглежда се отключи тромбофилията и за това бих в началото и края фраксипарин.Ня моя мъж въобще не обяснявах от къде са ми лекарствата, само му казвах, че съм намерила.Има и хора внасящи от Турция и Гърция лекарства и те вкарват такива препарати, на по-добри пари.

Робин, аз карах моя мъж да ги бие в ръцете ми, горе в бицепса, от зад.Така ми беше по-удобно, болеше ме по-малко, не се зачервяваше мястото и не ставаха на бучки.Не знам защо така се получаваше.Да кажа, че до скоро имах бучки по корема от фраксипарина.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #148 -: Ноември 02, 2020, 13:57:35 pm »
Ех, момичета, само 4 зрели яйцеклетки. Извадили са 7-8, чак не мога да си го обясня с това АМХ. Дано Господ е с нас и една да е достатъчна за бебе
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #149 -: Ноември 02, 2020, 14:14:32 pm »
Е, Тери. 4Я. Дано да се оправят всички и да стигнат до 5ти ден. 2 ще връщате после, нали?
Има някъде грешка в симулацията сигурно. Хубавото е, че няма да ти се наложи повече. 2х2 и ето ти 3 бебета.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #150 -: Ноември 02, 2020, 14:19:27 pm »
Тери, аз съм доказателство, че стига. Ще имаш бебе от тези яйцеклетки, знам го!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #151 -: Ноември 02, 2020, 14:56:44 pm »
Ами те 4 хубави яйчица са си 4 бебета.
Тъй че всичко е точно, стига да сте предвидили толкова място в къщата  :lol:

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #152 -: Ноември 02, 2020, 15:17:59 pm »
И аз съм на мнението на Павла. Нещо бавно растяха този път. Миналия месец д-р Даскалов ми изброи 21 антрални фоликула, та затова очаквах резултати като миналия път. Малко ми се виждат, защото сме с мъжки фактор и искаме да ги чакаме до 5ти ден.
, Но разбира се нищо не е загубено, малко съм като припикано мушкато, ама и това ще мине.
Ако имаме късмет, лекарите ми искат да правим свеж трансфер. Съгласих се, защото не съм в хиперстимулация, а и д-р Карликая беше казал, че е по-добре, ако няма хиперстимулация.
И пак си тръгнах с антибиотик. Докторката много държеше да ми изпише за 4 дена, защото ме била била.ще го пия, не съм лекар, че да споря
« Последна редакция: Ноември 02, 2020, 15:25:26 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #153 -: Ноември 02, 2020, 16:16:18 pm »
Моят опит с Гонал не е хубав. Правех бързо и много фоликули, после ги убивахме, за да има не повече от 3 за инсеминация и все аборт. Менопурът беше по- бавен, но ми донесе Симеон. А и не знам защо при теб те започват с противозачатачни. Толкова лесно ти се разбърква всичко.
Някъде много назад бях ти казала, Тери, че за Коледа ще си бременна. Като нищо ще съм права щом ще има свеж трансфер. Стискам палците и няма да ги пускам. С Лейди заедно ще бременеете.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #154 -: Ноември 02, 2020, 17:47:58 pm »
Тери, както и сама си казала за бебе една ти трябва. Дано имате късмет и скоро да си бременна. Представям си колко ти е нервно, но вярвам, че нещата се развият по най- добрият начин. А дано се сбъдне предсказанието на Павла! 

 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #155 -: Ноември 02, 2020, 18:02:12 pm »
Тери, може да са четири, но са хубави, зрели и никак не са малко. Ще станат прекрасни бебоци 🥰 До обед дебнех постоянно дали си писала и после като ме хванаха ангажиментите, не мога да ти пиша. Икси ли ще правите?
Дано, Павла, от твоята уста в Божиите уши! Дано се изпразни темата 😇
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #156 -: Ноември 02, 2020, 19:22:31 pm »
Тери, ще стане този път, четири, четири... Значи са със супер качество! Браво!!!
Двете с Лейди ще си правите компания.  :goodluck: :goodluck: :goodluck: :hug2:
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #157 -: Ноември 03, 2020, 02:56:47 am »
Тери много се радвам ,че ще имаш свеж трансфер . За антибиотика въобще не се притесняай , аз всеки път след пункция  задължително 3 дни ми даваха антибиотик ! Вземи си и пии протеин на прах , ама някой хубав , бульона от пиле , извара и яйца ! Това е най водброто за айчниците в момента !
Всичко ще е наред , стискам ти палци ❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #158 -: Ноември 03, 2020, 09:13:12 am »
Тери, колкото толкова важното е да са с хубаво качество.е стане, ще видиш!

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #159 -: Ноември 03, 2020, 11:08:04 am »
Тери,  напълно достатъчни за 4 бебета!<3 някакъв пробиотик ще пиеш ли покрай АБ? Дано Павла е добър пророк ! Хайде да цопвате с Лейди в бременната тема!