0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #60 -: Октомври 23, 2020, 09:03:47 am »
Тери, Лейди,с вас съм, момичета. Силно ви стискам палци и пращам всичките си положителни мисли и енергия към вас ❤️
Слънчице, успех и на твоята приятелка.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #61 -: Октомври 23, 2020, 09:26:25 am »
Тери, Лейди, Успех момичета! Много стиснати палци и от мен!  :goodluck: :goodluck: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #62 -: Октомври 23, 2020, 10:19:02 am »
Тери, Лейди, много стиснати палци и от мен! Късмет!
 Слънчице успех и на твоята приятелка!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #63 -: Октомври 23, 2020, 10:46:33 am »
Минавам специално да ви наръся с един близнашки късмет, дано ви споходи и вас!Знам, че не съм бременна, ама гледам две пълзящо-ходещи буболечки и ви ги пожелавам от сърце :*

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #64 -: Октомври 23, 2020, 14:10:49 pm »
Благодаря ви ❤ Дано сте ни на късмет!
Днес минах на преглед и започвам с Естрофем. Белчева ми каза в 7, 15 и 23 ч. А аптекарката ми е написала в 7, 14 и 21 ч. Предните пъти съм го приемала на 8 часа. Сега как да го пия според вас?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #65 -: Октомври 23, 2020, 14:19:42 pm »
Как е казала лекарката.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #66 -: Октомври 23, 2020, 14:31:24 pm »
Успех и късмет, момичета! Стискам ви палци да си бременнете двете заедно! ❤️❤️
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #67 -: Октомври 23, 2020, 15:08:14 pm »
 Павла, лекарката каза през 8 часа, така съм го пила винаги.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #68 -: Октомври 23, 2020, 16:03:13 pm »
Тогава пак така.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #69 -: Октомври 23, 2020, 16:12:18 pm »
Благодарим, момичета. Лейди, успех, момиче. Аз няма да правя свеж трансфер, но ще те догоня януари.
Естрофема на 8 часа, независимо в колко часа го пиеш, просто е важно винаги да спазваш интервала да е 8 часа, за да не се задействат яйчниците. Аз съм ветеран с него вече.
Сега съм 4 дена на Гонал 150, за щастие пак съм на минимална стимулация
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #70 -: Октомври 23, 2020, 16:45:53 pm »
Тери, Лейди, успех и от мен! Аз си чакам заповедта. Дано през идната седмица да ги пратят, че да получа. И евентуално да се вредя за следващия ми цикъл през ноември. Да се надявам да догоня Тери до януари :)
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #71 -: Октомври 23, 2020, 17:22:09 pm »
Gracy, супер. Ходи ли да си пускаш изследванията?
И като казах изследвания. Лейди, оказа се права за ТСХ-то и нашето потене на главите. Преди седмицаи  половина имам TSH 3.8  8O, а съм на Л-Тироксин. Стори ми се ,че видях, че вчера ми е било ТСХ 2, може и от Противозачатъчните да е било по-високо. При теб какво се оказа, изследва ли го, както се беше наканила?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #72 -: Октомври 23, 2020, 17:49:45 pm »
Ами да, Тери, за жалост ти си втората, която ми потвърждава съмненията. Моето беше в референтните граници, но за мен може би е било високо. Гледам да го държа около 1.5, но щом се вдигна над 3 след аборта, ходех постоянно с мокра глава. Беше ужастно, будех се през нощта с мокра коса, а по самото тяло нямах капчица пот. Щом си повиших дозата Еутирокс и за около 3 дни всичко се оправи. За това, когато сме в процедура или след трансфер, трябва да се следим по-често. Ти на каква схема си?
Грейси, а дано тези дни си получиш заповедта и заедно да си вървим напред   :crossfingers:
Значи за Естрофема си слушам докторката на 8 часа. Добре, че ви попитах и не се подведох по фармацефтката. Благодаря за бързите отговори, момичета!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #73 -: Октомври 23, 2020, 18:24:45 pm »
ТСХ е важно за и след забременяване. Тоест, когато се планува трансфер.
Лейди, мъжът ми хубаво нещо каза ей сега. В събота сменяме времето, предвиди си изместване на часа за лекарството. Аз моите инжекции няма да ги измествам, защото ако е трябвало, те щяха да ми кажат или ще ми се обадят утре, но при теб ти сама си следиш часовете.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #74 -: Октомври 23, 2020, 20:56:09 pm »
За инжекциите ми бяха казали,да ги слагам горе-долу по едно време,час разлика не бие мечка.Аз си ставам винаги около осем най-късно и тогава ги слагах.На прегледите и в девет са ми слагали
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #75 -: Октомври 23, 2020, 21:18:43 pm »
Аз затова няма да сменя часа на моята, но инжекциите са стимулиране на яйчниците, докато Естрофема е обратното - блокиране.
Веднъж отидох с доминантен фоликул въпреки Естрофема и ме попитаха дали не съм била инжекциите през различни интервали и да са се задействали яйчниците. По принцип с равни интервали уж ги приучаваме, че на х часа получаваме хормон и яйчника не тръгва да работи, съответно, ако не го получи, може да се задейства. Разбира се еднократно изместване с час сигурно е нищо, ама като може да си го предвиди, защо да не го направи.

Днес си видях витамините, и витамин Д и витамин Б в супер стойности, ще изкарам супер яйцеклетки
Слънчице, Зори като стане на една година си добре дошла пак в тази тема, докато всичко ти е така прясно.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #76 -: Октомври 23, 2020, 21:39:49 pm »
Оооо да, не се бях сетила. Ама на акъла ми не идва, как най-добре да го направя. С половин час по-рано ще ги изтегля и ще ги наместя. Лошото е, че пия всяка сутрин Еутирокса в 5:30, а той си взаимодейства с Естрофема и гледах да има разтояние от поне час и половина.
Тери, радвам се за хубавите резултати от витамините. Аз също пуснах Б12 и Д. Д ми е 103 ng/ml, Б12 е 879 pmol/l, при горна 875. Владимиров ми каза, да го вземам през ден, но аз продължих 2 дни приемам, 1 пропускам. Твоите стойности какви са?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #77 -: Октомври 23, 2020, 21:51:57 pm »
Тери,благодаря за гостоприемството,но Зори става на годинка на 28.05 в 10.10 часа.Ти вече ще си в друга тема!
Таман на последните пет кг съм,после ще се боря за петте които качих преди бременноста,не знам вече дали пак ми се дебелее.Но пак искам да изпитам същите емоции,егоистично нещо е желанието за деца!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #78 -: Октомври 23, 2020, 21:55:43 pm »
Лейди, никога не съм се съобразявала за Л-тироксин и Естрофем как ги пия, никой никога в клиниката не ме е питал какви лекарства пия, когато съм на Естрофема
И на мен витамин Б ми е над 800, а витамин Д е 80, при оптимални между 75 и 100, като за изследването бях спряла всякакви витамини за седмица.
Много ти е добре витамин Д, важен е за имплантацията.
И аз съм на мнение, че всички наши действия до първата глътка въздух на децата са чисто егоистични, не са жертви и т.н.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #79 -: Октомври 23, 2020, 22:00:04 pm »
Слънчице, сигурна съм, че дълбоко в теб има желание да дебелееш  :lol: Дали след 1, 2 или 5 години, ще го усетиш ❤
Тери, и твоите резултати са добри. Всеки ден ли приемаш Б12? За взаимодействието между двата препарата четох е интернет в някаква листовка на Естрофем. Ако искаш мога да го потърся.