0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #40 -: Март 24, 2020, 09:16:52 am »
И на мен тоя филм вчера двама души ми казаха,че са го гледали,ама не смея аз.
Май да не се съкращават беше предложение,но кризата тепърва ще стане огромна.


Не съм само аз значи с апокалипсиса.
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #41 -: Март 24, 2020, 09:32:07 am »
За да се сънува трябва и да се спи. Аз сънувах набързо също наводнения, бягах и тн. Явно е модерно :)

Този филм с Стивън Сегал ли е? Ако да, от там и любима фраза- "Аз не съм терорист! (пауза) Аз съм лекар и съм тук, за да ви помогна." От този филм ме дразни този.
Има един "Зараза" с Дъстин Хофман. Той е хубав.
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #42 -: Март 24, 2020, 10:17:03 am »
не, за този става на въпрос : https://www.flagman.bg/article/210189
Аз ще го гледам.
Иначе сега се сетих, че сънувах също, че се прибирам от магазина и ме чака генерал Мутафчийски вкъщи и ми казва: "Госпожо Г., вие сте под карантина" :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #43 -: Март 24, 2020, 10:20:45 am »
Не съм го гледала. Не мога и да тегля от тук, но то и няма кой да ме остави да го гледам де.

Тери, това чул ли го?
Искам да преинсталирам версия 2019, че 2020 има вирус.
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #44 -: Март 24, 2020, 11:03:44 am »
Аз пък само сънувам как правя секс с най-различни хора. Дайте малко от тоз хорър и за мен, че ми писна от оргазми  :D

26.09.2019
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #45 -: Март 24, 2020, 11:07:28 am »
Бооожее,мръсница😁😁Поне им мери температурата на тез хора.
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #46 -: Март 24, 2020, 11:50:14 am »
Бооожее,мръсница😁😁Поне им мери температурата на тез хора.

Ще опитам тая нощ...

26.09.2019
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #47 -: Март 24, 2020, 12:04:23 pm »
Виц видян във Фейса:
- Скъпа, кихнах - кажи ми едно трицифрено число!
- 112!


  Много важно е да пробваме панталоните си на всеки 2-3 дни, защото пижамите подлъгват.
 Повтарям, пижамите подлъгват!!!
« Последна редакция: Март 24, 2020, 12:18:05 pm от Hris_80 »
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #48 -: Март 25, 2020, 13:30:01 pm »
Здравейте момичета, как сте? И при нас най- накрая взеха по- сериозни мерки, а аз от днес съм безработна, малко без предупреждение ме освободиха от вчера за днес, но аз го очаквах. Аз и миналата седмица си седях само вкъщи , два дена социализиране и от днес пак сме си с кучето вкъщи, хубавото е ,че дават да се излиза навън по малко като държим дистанция от други хора. За анкетата надявам се след изолацията да съм по- слаба и бременна  :D.
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #49 -: Март 25, 2020, 14:41:53 pm »
Хелиантус,време беше да се сетят!Кофти че си без работа,с нещо ще те обезщетят ли?
Ние ще се избием кой да готви и простира,и двамата сме дейни и на никой не му се лежи.Той обели картофите и простря,аз другото,мир и любов да има.
Чухте ли за  хантавируса пък сега?Ден през ден вируси,направо да полудееш!
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #50 -: Март 25, 2020, 15:30:44 pm »
Ние още с единия не сме се оправили, те нов измислиха. Накрая ще си направим един бункер под земята и там докато мине всичко 😁
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #51 -: Март 26, 2020, 07:24:34 am »
Споко, това не се предава от човек на човек.В тоя Китай като ядат каквото зърнат, така е!

И малко черен хумор:
"Ако имате съмнения, че сте болен от Корона, изяжте 1кг сурови пуканки.
Не служи за нищо, но представете си паниката, когато ви кремират"

Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #52 -: Март 26, 2020, 11:56:51 am »
Слънчице, няма да ме обезпечат с нищо, защото съм без договор. Ще видя евентуално нещо агенцията, но едва ли.

*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #53 -: Март 27, 2020, 10:48:29 am »
Говорих с близки в Англия, никак не е весело и там.Много затворени бизнеси, много съкратени хора.Общо взето си е страшно и там.

*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #54 -: Март 27, 2020, 11:10:52 am »
То във всички страни, които са в локдаун има много затворени бизнеси. А то май почти не остана държава, която да не е.
Лошото на Англия е, че много хора са самонаети лица въпреки, че работят за някоя точно определена фирма, както е Хелиантус. И мъжът ми беше там самонаето лице, нищо че работи за тази фирма вече 7 години. Та им е изключително лесно да ги освобождават без последствия.
Този вид наемане в Испания е забранен. Ако повече от месец работиш за една фирма или човек, значи той е длъжен да те наеме и да ти плаща осигуровките.
При нас обявиха обезщетенията, но за щастие ние с мъжът ми не попадаме в тях.

26.09.2019
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #55 -: Март 27, 2020, 11:27:06 am »
При нас за 3 дена 12 човека останаха без проекти, с които да изкарват пари за фирмата.  Аз работя за хора, които изкарват пари от GPS, а сега всичко живо си е вкъщи. Ще видим какво ме очаква и мен.
Чак икономии започнах да правя. Единствено поръчах мултикукър, защото от много време искам и майка ми не смогва да ни сготви. Аз работя всеки ден до 8-9 часа. Та реших да инвестирам в това. Утре ще го изпорбвам за първи път. Бях решила да си купя за имагинерната ни бъдеща къща, затова си избрах хубав на Филипс, за да го нося там някой ден.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #56 -: Март 27, 2020, 14:30:29 pm »
И ние сме свили разходите.Останаха ни и дребни неща-като секции,ракла и т.н но то си е обикаляне,ама ще стане.
Моите колеги са в неплатен отпуск поне до 13.04,собственика на огромна фирма е предложил на нашия,персонала който е от молове,да отиде в неговите обекти на половин ден до края на извънредното.Което е нещо,пред това 0.00 лв в картата на пето число.
Мъжът ми е в ПГО,но после не се знае,по-скоро ще работят,имат поръчки .

*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #57 -: Март 27, 2020, 14:50:33 pm »
Ужас е и от икономическа гледна точка.
Ако не се установи някакъв ред  и/или подпомагане, но реално, от държавата, повече хора ще умрат от последиците, отколкото от самия вирус.

Страшно е по болниците. Ужас е. Ако е твой близък или ти не е само статистика, тогава става трагедия. Всеки ден като лешояди изброяваме труповете и кръжим около тях, за да ги дъвчем. Чакаме числата като тото.
НО Ако продължи дълго всичко това- милиони семейства ще се намерят с дългове и никакви средства. Не знам колко време ще отнеме да се възстановим. Никога няма обществото да е същото.

Тук по блоковете оставят бележки на медицинския персонал да се изнася, правят им зулуми по колите от страх, че ще им донесат вируса.
Безумие!
Кога пак ще се допуснат хората едни до други? Колко деца няма да се родят?

Единственият плюс е, че въздухът е чист, водата е по-чиста. Въобще е глътка въздух за Земята.
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #58 -: Март 27, 2020, 14:55:33 pm »
Защо да не се родят деца? Нали се говори, че след карантината ще има бум на раждания и разводи.

26.09.2019
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #59 -: Март 27, 2020, 15:11:13 pm »
Тук има аборти! Представяш ли си какъв страх се насажда? Другото е, че не е война, че за се родят като стане спокойно. Там се знае срещу кого си се бил.
Кога ще започнат да се допускат поне хора в животите ни. Говори се, че ще трябват поне 10м-1г, за да започнат пак да се здрависват хората. Никога да не започнат да се целуват за здрасти французите. Кога ще дойде сексът?
Добрият вариант е да се хвърлят хората да живеят, защото вече могат.