0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #120 -: Април 14, 2020, 16:30:44 pm »
Всички чакат пика,аз чакам спатия,а Левски купа.
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #121 -: Април 14, 2020, 20:10:00 pm »
Хахахах, това с роклята е актуално и за мен. Всичко ми е малко вече  :D
Супер, Яничка, от тук нататък нещата ще са към по-добро  :crossfingers:
Според вас, ако разрешат след Великден планови операции, прегледи и консултации, дали ще възобновят и процедурите? Сега слушах новините и не разбрах, дали има шанс и за нас  :D
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #122 -: Април 14, 2020, 20:20:43 pm »
В моята клиника имало днес само една жена за вливка. Било празно всичко. Чак се чудя защо са отворени изобщо.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #123 -: Април 14, 2020, 21:12:25 pm »
Уж ще има промени в мерките,ще видим.
Тери,като бях на преглед миналия път,си имаше хора .Пускаха ни по 3 на етажа,калцуни,маска и дезинфектант на всеки,правиха само прегледи и консултации с нови пациенти.Ти си оцелила може би такъв момент.
Тук е мноого топло,сега заваля дъждец и много хубаво мирише на дъжд с градски прах.
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #124 -: Април 15, 2020, 12:43:53 pm »
Аз се справям с изолацията супер, или се справях до вчера. Чакайте да ви се оплача  :D. Къщата до нас (залепена за нашата) я купиха и понеделник вечерта спаха тук за първи път. Вторник сутринта отварям прозореца на спалнята и какво виждат очите ми- огромна червена птица в техният двор. Поразтърках очи и се оказа живата истина- папагал макау (ара) съвсем истински и огромен. До тук добре, но след малко това започна да пищи и не спря цял ден, понякога говори, но предимно крещи, днес пак крещи...има изключително силен глас...хем е красив и интересен, хем този постоянен шум започва доста да дразни...А аз се надявах да нямат куче, че да не се джафкат с моето през оградата 😂 Лошото е, че се чува и в къщата (предимно нашата спалня и кухнята) доста силно :?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #125 -: Април 15, 2020, 13:03:06 pm »
Да не би прилеп яло, не би чудо видяло.

- абе жена, защо извади прилепа недопечен от фурната?!
- еее, чудо голямо, да не е свършил света случайно...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #126 -: Април 15, 2020, 13:39:49 pm »
Хелиантус, тематично освен да го изядеш или да свикнеш, друго не ти остава :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #127 -: Април 15, 2020, 14:31:24 pm »
Те тези птици са много проклети. Като свикне ще млъкне.
Ти си ветеринар, измисли го. Все някакви безобидни приспивателно има.
Което ви напомня и мъдростта, че децата на анестезиолога винаги си лягат точно в 9ч.
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #128 -: Април 15, 2020, 15:40:21 pm »
С това крещене не се свиква, и аз се надявам да е успокои и да намали децибелите. 
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #129 -: Април 18, 2020, 13:21:33 pm »
Направихте ли козунаците и боядисахте ли яйцата?При нас всичко е готово и сега почивам малко.Моя мъж и Моника на терасата градинарстват и така.А аз лудата пускам пералня след пералня и простирам на терасата :) Обичам да ми миришат на слънце чаршафите :)

*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #130 -: Април 18, 2020, 14:19:27 pm »
И аз прах,първо че е слънчево и второ,мисля че щом не пера на ръка,не пречи че е на празник.
Боядисах 10 яйца само,с никой няма да се събираме и стигат.Един купешки козунак и това е.Но като имам деца,ще меся за да им създавам спомени,както майка ми правеше когато бяхме малки.
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #131 -: Април 18, 2020, 16:14:25 pm »
Аз още в четвъртък боядисах яйца и пекох козунаци.
Днес боядисваме апартамента (половината) и продължаваме с разчистването от всичко ненужно (много мразя излишни и ненужни вещи около мен).
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #132 -: Април 18, 2020, 17:03:05 pm »
около нас подготовката кипи. В двете къщи до нас дерат агнета по 6 човека едно агне. И аз баламата се изолирам. утре майка ми ще иде на работа и ще се срещне със същите тези хора, чийто деца си дойдоха от София,събраха приятели и ще вдигат купон утре. И това са двете къщи, които са по-кротки, големите купонджии на махалата ги очаквам утре да избухват.
И празника на нашата улица само за моето семейство не е празник. Никой от нас няма желание да се подготвя. Няма да имаме гости или да ходим на някого на гости. Няма деца заради, които да месиш да боядисваш сумати яйца. Ще си се помоля утре да благодаря и ден като ден. И сигурно ще затворя всички прозорци да не чувам джангъра по време на карантина
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #133 -: Април 19, 2020, 10:45:45 am »
Покрай нас пък обратното-къщата до нашата е на три етажа с три семейства,всеки си е на етажа и няма да се събират.Ние сме със свекъра и жена му в една къща,не се събираме.Едно е да излезеш сам на въздух,друго да се съберете десет човека.И майка ми и баща ми са си сами.
Да ви се похваля,имаме си таралеж,доста е голям.Снощи го видях на двора и първо си викам какво е това животно,седеше до гумата на колата в една сянка.Много е страхлив ,ама толкова интересно се чеше Оставихвме му една ябълка и е ял вероятно.От къде ли е дошъл,до нас няма гора.
Имаме обаче църква в съседство,колко ли ще се съберат да обикалят?Града се оживява с всеки изминал ден,особено от към майки с колички и деца с тротинетки,движещи на групички по три четири.
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #134 -: Април 21, 2020, 08:50:25 am »
И покрай нас е тихо и спокойно.Според мен наплива е бил на село, не толкова по градовете.Поне всички познати ми казаха, че в четвъртък на излизане от Плевне е имало много хора.

Тук виждате ли какво става.Шивашка фирма с нулива хигиена от страна на работодатели и народа ще изгърми.Отделно, че хората масово не вярват,че има такъв вирус и нужда от карантина.

*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #135 -: Април 21, 2020, 09:00:27 am »
Аз в София не виждам изолация никаква. Има хрупа деца, които са по цял ден навън зад блока с колела. Минава полиция, разпръскват се и след 15 мин отново са тумба. Вече всичко зависи от времето, ако е хладно няма никой навън, ако е слънчево е пълно. Вече всеки се опитва да избяга от забраните.
Аз месих за втори път през живота си козунак и ми се получи по-сполучлив от миналата година  :D Лошото е, че го направих с един кг. брашно и стана мега голям. Както и да го гледаме, ще имаме за още 2 дни поне  :lol: И понеже не знаех дали ще се получи взехме два малки и сега е пълно вкъщи, а дупето ми расте  :lol: Никаква воля!
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #136 -: Април 21, 2020, 09:30:54 am »
На мен ми дадоха купешки, ние не го ядем него.Месения от мен почти свърши и мисля с купешкия да направя крем карамел иначе трябва да го изхвърля, а аз мразя да хвърлям храна.

Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #137 -: Април 21, 2020, 10:14:02 am »
Ей, Маги, подсети ме. Много обичам крем карамел с кроаснчета или козунак 😁
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #138 -: Април 21, 2020, 15:30:19 pm »
А на мен как ми се яде козунак, а няма откъде да си купя. Миналата година купихме от испанските и бяха много вкусни, но сега пекарната е затворена.
При нас има раздвижване. От 27-ми позволяват единият родител да води детето на разходка до най-близкият парк. Ние нямаме, та чакам да видя къде ще ни пуснат. Направих си ноктите, косата, извадих най-хубавата рокля и чакам  :lol:

26.09.2019
*
Re: Как се справяте с изолацията 2020
« Отговор #139 -: Април 21, 2020, 16:08:36 pm »
И аз сама си правя ноктите,купих си пила,памук,лакочистител и заздравител.Днес се гримирах за втори път след извънредното положение,направо така се харесах,забравих що е грим
А съм си доста бозава,който ме е виждал знае,и хич не се харесвам натюр.