0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #460 -: Април 22, 2020, 12:03:25 pm »
Ситуацията наистина е абсурдна,то това положение може и да се удължи... още повече че този вирус няма да изчезне с магическа пръчка. До колкото знам повечето клиники си правеха процедури въпреки ИП. Вярвам че ще измислят нещо в най скоро време и ще можете да си направите процедурите ! И вярвам че това ще са ви последните процедури 🤗🤗🤗🤗
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #461 -: Април 22, 2020, 12:15:27 pm »
Аз не вярвам, че клиниките ще спрат процедурите. От какво ще се издържат? Ще се окоптят и ще измислят нещо. Аз лично в тази ситуация щях да си запиша час при доктора ми и ще ида да си говорим очи в очи какво се очаква да се случва и как смята да процедира клиниката.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #462 -: Април 22, 2020, 12:38:32 pm »
Робин, не съм говорила с Владимиров. Моя приятелка звъня в клиниката, за да се информира дали започват работа и я увериха, че доктора нямало да върне никой. Но това преди да излезе последното решение.
Яничка, при всички положения ще се обадя и аз щом ми дойде следващия цикъл, но мисля, че всички клиники подлежат на санкции, ако не изпълняват разпорежданията на правителството. Ще се издържат така, както всички за съжаление, а и от жените, които имат възможност да продължат с процедурите.
Тари, много точно го каза относно фризьорските салони. Безумно е и продължавам да мисля, че никой няма да ни чуе. Замислих се, дали не можем да напишем няколко въпроса в писмо до журналист, който посещава брифингите на щаба и там са повдигне въпроса...
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #463 -: Април 22, 2020, 12:57:59 pm »
Те клиниките имат от какво да се издържат(ще имат загуби със сигурност),имат ЖК,имат планови операции и тн. Но въпроса е че вируса няма да изчезне ей така,ще го има и след края на извънредното положение. Тези жени ще чакат докато изчезне напълно ли ??? Под строг контрол според мен могат да правят процедури,дори да задължат всяка една да се тества за коронавирус пак е по добрия вариант.
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #464 -: Април 22, 2020, 14:16:23 pm »
Момичета, и тук е същото положението. Не знам дали ви казах, че ми отмениха часа докато не се оправи положението. Много съм разочарована и аз, въпреки че разбирам защо. Утре чакам цикъл и разбира се отново нищо не се е получило, но аз вече спрях и да се надявам, че ще стане вкъщи....не знам какво се обърка. Ние реално от операцията ми насам пробваме година и половина вече и какво...две биохимични, които бяха като миг. Е да, към 3 месеца не сме правили опити в тези година и половина , но пак си е доста време, а ако цяло близо 3 години вече.

Тери, и за мен по Коледа е най-зле. И тази  пак ще е тъжна.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #465 -: Април 22, 2020, 14:46:18 pm »
Тази Коледа ще ви е последната с двучленно семейство. Знам, че ще сте бременни по Коледа.

Поне не отменят на наистина спешните. Според мен 2 седмици ще е всичко. От 13май ще възобновят процедурите.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #466 -: Април 22, 2020, 15:07:38 pm »
Момичета, в чуденка съм дали да ходя на лекар днес. Изморена съм малко и не ми се ходи сама до Валенсия. Следващият свободен час е за 6-ти май. Това, което ме притеснява е течението, което имам. Не е баш като при цикъл. По-скоро е като сопол и се точи. Изобщо не попива в превръзката, ами остава отгоре. Иначе като количество не е много. Вчера ме боля ниско долу, но пих парацетамол и днес не ме боли изобщо. Тези в болницата са написали, че съм напълно изчистена.
Как мислите, дали мога да изчакам до 6-ти?

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #467 -: Април 22, 2020, 15:16:43 pm »
Отиди си сега.
При последния ми аборт въпреки кървенето и всичко де наложи пак за слагам хапчета. Важно е да се види.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #468 -: Април 22, 2020, 15:21:33 pm »
Яничка, отиди на преглед, не чакай 6ти. Най-вероятно е нормално, но все пак да те ппгледнат и да си спокойна.
Дано, Павла, дано е така ❤
Хелиантус, аз също вече не се надявам на домашните опити, а като се замисля преди, противозачатъчни съм пила чак :D
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #469 -: Април 22, 2020, 16:08:58 pm »
Яничка, отивай. Аз не твоите лекари много не им вярвам след миналия път. Нека има double check
Довечера по БТВ може да ме гледате относно новата наредба. Имах 100 неща да кажа, но ме секнаха, че иначе цяло предаване само за мен щяха да направят :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #470 -: Април 22, 2020, 17:08:14 pm »
По кое предаване, Тери?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #471 -: Април 22, 2020, 17:12:20 pm »
Мисля, че по новините. Но може и да го отложат, ако изникне нещо ново по брифингите.
От БТВ са се свързали със Зачатие. Пък идеята ние да влезем в организацията не беше, за да си плащаме просто годишната такса. Ние сме лицето на Зачатие, което е директно афектирано от законите и наредбите свързани с АРТ процедури.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #472 -: Април 22, 2020, 17:55:19 pm »
Супер, Тери, дано те дадат днес, ще гледаме :)
Ние също продължаваме с домашни опити, но не става и не става. Даже на инсеминации не разчитам, чакам да станат 4 за фонда... Не му се вижда краят и това е.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #473 -: Април 22, 2020, 18:38:33 pm »
Helianthus-че, мислих те тези дни. И аз си мисля, че при вас вече към АРТ отива или поне стимулирани цикли. Много те мисля да знаеш. Чакам да мине всичката лудница и да пием кафе в София.

Ще ме дават, сега ми се обадиха
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #474 -: Април 22, 2020, 19:03:15 pm »
Ще те намеря после и ще те гледам. Гордея се с теб! Напълно вярно е това, което казваш.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #475 -: Април 22, 2020, 19:41:44 pm »
Няма смисъл да ме гледате. Те ме орязаха напълно. Аз говорих 10 минути, зададох въпроси. А излъчиха само как казвам, че съм дала 10 000 и то беше малко out of context. Попитаха ме какво ми е коствало да стигна до този трансфер и аз казах 1 година и ме попита защо. Обясних, че съм прекалено частен случай, за да задълбавам, но грубо ми е отнело 10000 лв и много усилия.
Говорих за клиниките, как се провеждат процедурите, как жените в АРТ се пазим с маски дезинфектантни, как клиниките бяха реоганизирани, как ни изтичат изследвания, абе сумати неща и това изречение излъчиха само. По-добре да не го бяха излъчвали изобщо.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #476 -: Април 22, 2020, 19:54:02 pm »
Поне ти видях новата прическа,която много ти отива,а на мен ми е любима във всичките й разновидности😚.
Обаче Стаменов е участвал в съставянето на наредбата.Ами честито на пациентките им,вместо една година ще чакат две за час.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #477 -: Април 22, 2020, 20:17:18 pm »
То ако той е участва ще си помисля, че е болен нещо.

Тери 🌸

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #478 -: Април 22, 2020, 20:24:20 pm »
Чак се чудя как е участвал в забраната на донорството.

И нашето време ще дойде момичета, просто ще разказваме на децата си по-интересна история как са се появили.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #479 -: Април 22, 2020, 20:49:50 pm »
Момичета здравейте за всичко който сте засегнати от създалата се ситуация пускам линк към петицията за отмяна на забраната за АРТ процедури . Моля да я подпишете който иска и може и я разпространете ! Благпдаря предварително . След подписа трябва да се потвърди от емайла .
https://www.peticiq.com/21042020