0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #360 -: Март 24, 2020, 20:50:13 pm »
Честито, Аника и Лято, прекрасни новини!

И ние залагаме на домашни опити този месец, клиниката работи, но не и за инсеминации :(
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #361 -: Април 01, 2020, 10:28:17 am »
Теринка, честита годишнина. Вие любовта и разбирателството си ги имате, за това най - вече ви пожелавам възможно най - скоро да добавите нов член към вашето прекрасно семейство, може и двама 😁 Бъдете все така влюбени и още по - щастливи. ♥️🎈😘🌷
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #362 -: Април 01, 2020, 11:38:33 am »
Тери, честита годишнина! Бъдете все така, влюбени и подкрепящи се! Желая ви да сте здрави и заедно да сбъднете много мечти, и да постигнете много цели! А догодина да празнувате трима или четирима! ❤❤❤
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #363 -: Април 01, 2020, 12:04:46 pm »
Благодаря, момичета. Преди една година на този ден ми беше трансфера. Колко бързо минава времето просто.
Правих за съпружето Каноли да си мисли, че сме в Италия като на медения месец. Сега ще го поканя на обяд на долния етаж, а той щял да ме води на околодворно пътешествие.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #364 -: Април 01, 2020, 13:03:19 pm »
Ооо колко мило 😊 Тери, все така да се обичате, че и по силно. И да щъкат около вас 2-3 дечица 😉💗
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #365 -: Април 01, 2020, 14:07:33 pm »
Тери, да сте много здрави ив се така да се подкрепяте :*

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #366 -: Април 01, 2020, 14:07:45 pm »
Честита годишнина, Тери! Бъдете здрави.

Момичета, бях на лекар. Новините не са добри. Главата ми е тотално празна и не знам какво да правя. По календар съм 7 + 6, а нещото което трябваше да бъде бебе е 7 мм. Има ли смисъл да търся второ мнение, макар че то ясно се виждаше на ехографа - сака огромен, а то само в единият край мъничко. Дадоха ми 4 хапчета. Аз не знам да ги слагам ли, да чакам ли, да ходя да им се моля в болницата да ми направят аборт ли... нищо не знам...
А тамън бях повярвала...
Днес точно стават 2 години откакто сме в Испания.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #367 -: Април 01, 2020, 14:15:12 pm »
Яничка, съжалявам! 4 хапчета за медикаментозен аборт ли? Има ли как да отидеш при друг лекар за потвърждение преди това?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #368 -: Април 01, 2020, 14:16:17 pm »
Яничка, съжалявам! 4 хапчета за медикаментозен аборт ли? Има ли как да отидеш при друг лекар за потвърждение преди това?

Да, за медикаментозен.
Мога да отида до спешното на държавната болница.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #369 -: Април 01, 2020, 14:41:15 pm »
Яничка, много съжалявам,  че минаваш през това...Прегръдки! Не знам какво да ти кажа, аз може би бих отишла на второ мнение, въпреки че и не е момента за обикаляне по- болници. :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #370 -: Април 01, 2020, 14:45:08 pm »
Яничка, много съжалявам,  че минаваш през това...Прегръдки! Не знам какво да ти кажа, аз може би бих отишла на второ мнение, въпреки че и не е момента за обикаляне по- болници. :bighug:

Току що дойдоха да ни кажат, че са съобщили по новините, че от утре навсякъде ще има полиция. Няма да може да се излиза от населеното място където живееш, освен ако не си в линейка.
Май баш днес е момента да ида до болницата. Те от спешното директно ще ме качат в гинекологията. Няма да чакам.
И изобщо не знам да ги взимам ли тия хапчета. Ами ако стане нещо и трябва да ходя до болницата и няма свободни линейки.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #371 -: Април 01, 2020, 14:58:14 pm »
Отиди тогава, хубаво е да има второ мнение . През устата ли са таблетките? Какво са?
Ех , значи....и една приятелка преди малко ми каза подобни новини  :(
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #372 -: Април 01, 2020, 15:04:51 pm »
Отиди тогава, хубаво е да има второ мнение . През устата ли са таблетките? Какво са?
Ех , значи....и една приятелка преди малко ми каза подобни новини  :(

Не, вагинални са. Мизопростол. На листа от прегледа пише, че страничните ефекти може да са силно кървене, силна коремна болка, диария и висока температура.

Аз сега си намерих ехографиите от дъщеря ми. Тя в 7+ 2 е била 11 мм и със сърдечна дейност и вида на снимките е коренно различен. При нея се е виждала оформена главичка вече, а това е само една топчица.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #373 -: Април 01, 2020, 15:26:39 pm »
Боже.... Много съжалявам :(  :bighug: :bighug: :bighug:
Ако идеш в спешното, няма ли да ти направят още един преглед? Въпросът е да не те качат на магарето за кюртаж.
И ако вземеш лекарството няма ли и как с предписание от лекар да можеш да излизаш, все пак трябва да те проследят дали си се изчистила. Линейка ли ще викаш. Сигурно ще има някакви опции.
Много съжалявам, Яничка. Ти си такава слънчева жена, не знам защо съдбата така упорито се опитва да ти угаси усмивката
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #374 -: Април 01, 2020, 15:37:35 pm »
Значи същата схема като в Англия, тук два пъти съм правила медикаментозен с по 4 вагинални таблетки Мизопростол. По- добра версия са от абразио, аз нямах нерви да чакам организма да се справи сам. Много съжалявам още веднъж, ако имаш въпроси за таблетките питай. Ей, че нечестен живот...
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #375 -: Април 01, 2020, 15:46:51 pm »
Ех, Яничка. *бах му живота.

Аз имам в 10гс аборт с хапчета. Питай. Задължително не трябва да си сама.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #376 -: Април 01, 2020, 15:55:48 pm »
Благодаря ви за милите думи момичета.

Хелиантус, те ми казаха, че ако не била такава ситуацията,щели да ме вземат за аборт, ама сега не можело.

Ами казвайте какво да очаквам.
Обясниха ми, че трябва да навлажня таблетките преди да ги сложа вагинално. И после какво ще стане?
Започна силна болка около влагалището и слиза надолу към бедрата. Не съм слагала нищо още.
Тя даже докторката се чудеше защо няма кървене. Било странно.

И друго забравих да питам - има ли значение, че до вчера съм била Клексан?
« Последна редакция: Април 01, 2020, 16:06:45 pm от yanicka »

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #377 -: Април 01, 2020, 16:23:07 pm »
При мен имаше спазми. После прокървих и още болки. Като доста силни менструални. Това е. Всичко приключи за няколко часа. При мен се наложи след седмица да слагам пак, че не се бях изчистила съвсем.
Дано да мине леко и при теб.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #378 -: Април 01, 2020, 16:31:18 pm »
Павла, а за Клексана и аспирина има ли проблем? Последният Клексан е бил вчера в 12 часа на обяд, а последният аспирин в 18 часа вечерта.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #379 -: Април 01, 2020, 16:47:05 pm »
Яничка, съжалявам много. И сърдечна дейност ли нямаше?