0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #280 -: Март 13, 2020, 20:10:13 pm »
Благодаря, Тери! и при вас се раздвижиха нещата  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #281 -: Март 13, 2020, 22:32:00 pm »
Хелиантус, отмениха прегледите и предстоящите арт процедури в Адела при д-р Калчев, така че добре, че не се прибра. Ето съобщението:
"❗️❗️❗️Уважаеми пациенти,
Във връзка с епидемиологичната обстановка в страната и последните решения на националните и регионалните институции, Adella Fertility Clinic отменя всички записани профилактични прегледи, операции, инсеминации и процедури по асистирана репродукция до второ нареждане. Ще бъдат довършени единствено вече започнатите инвитро процедури.
Екипът ни въвежда тези строги мерки с цел ограничение на разпространението на COVID-19. За нас най-важно е да опазим здравето на нашите пациенти и екип. Призоваваме ви да запазите спокойствие, но същевременно да бъдете отговорни към живота и здравето на вашите близки и всички хора около вас."
Хрис, успех!!!
Тери, много се радвам за вас!!! Скоро ще е! 😊
« Последна редакция: Март 13, 2020, 22:33:46 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #282 -: Март 13, 2020, 22:40:04 pm »
Хрис- много стиснати палци от мен!!! Ще се приберете. Лелеееее, Тери- така се развълнувах!!! О, Боже- Господ напред, и ние след него! Леле, леле, леле!!! Кога трансфер???
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #283 -: Март 14, 2020, 00:36:40 am »
Кукапетъл да, аз се обадих да им кажа, че го отменям и след час, два видях съобщението. Те сигурно и на други места така ще направят,  имам час за ендокринолог в Щерев, ще им звъня. Голяма лудница настана. Поне авиокомпанията ми даде опция без допълнителна такса да си сменя датата на полета, та поне засега не губя парите.

Хрис , успех!

Тери, това е супер! Дано дано!

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #284 -: Март 14, 2020, 09:52:35 am »
Хелиантус, ако си с ИзиДжет не се заблуждавай. И на мен ми пратиха такова съобщение и аз тръгнах да сменям билетите на мъжът ми за Лондон. Да, такса за смяна няма, но трябва да платя пълната стойност на новият полет, нищо че е по-ниска от старата цена. Това е за дестинация Валенсия-Лондон-Валенсия, но не вярвам при другите да е различно.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #285 -: Март 14, 2020, 11:00:32 am »
Минахме спокойно границата.
Един фоликул се е заформил. Вторият е останал малък.Чакам да излязат изследванията май за понеделник ще е пункцията.
 
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #286 -: Март 14, 2020, 11:13:40 am »
Ще останете там, нали? Дано да е хубав и зрял!
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #287 -: Март 14, 2020, 11:34:11 am »
Дано!
Оставаме да, че  много път ще се събере. Снощи говорихме с познат митничар за сега не са получавали нареждане за затваряне.
 Уж ще ни информира,ако получат такова.
 Координаторката каза, че довършват процедурите, които са започнали и обмислят да стопират новите за сега. Умуват го.
 Павла, майка ти успя ли да пристигне?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #288 -: Март 14, 2020, 12:32:40 pm »
Да. Тя не е в България. Надявам се и да може пак да дойде обаче :)
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #289 -: Март 14, 2020, 13:21:55 pm »
Ох, Хрис! Ще го чакаме с теб! Дано всичко да е добре!
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #290 -: Март 14, 2020, 13:38:30 pm »
Яничка, с райънеър съм. Смених билета, но ме накара да доплатя 8 паунда, но това е нищо де.

Хрис, стискам палци!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #291 -: Март 14, 2020, 14:59:40 pm »
Тери, браво, комуникацията с ЦАР в крайна сметка даде резултат!

Успех в понеделник, Хрис!

Лейди, има ли новини от клиниката?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #292 -: Март 14, 2020, 15:03:09 pm »
Тери, сега казаха на извънредния брифинг по БНТ, че зъболекарските услуги не са преустановени. Ще ходиш ли на зъболекар при това положение?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #293 -: Март 14, 2020, 18:04:47 pm »
Ух, Тери, най-после трансфер   :goodluck: Две години го чакаме  :bighug: Яко се изкефих :)
Хрис, стискам палци да успеете да довършите процедурата. Хубав ще е фоликула! Дано в най-скоро време бъде пункцията, за да няма затворени граници  :crossfingers:
Хелиантус, не се ядосвай, по-добре че отмени часа, за да не пътуваш напразно, а и рискуваш много.
Ние бяхме в петък на среща с доктора. Неговото мнение е да направим ЗЕТ следващият цикъл (това го коментирахме преди да обявят кризисното положение). Някой от хормоните ми бил много висок (не запомних кой, защото като съм при доктора си гълтам граматиката  :lol:) и заради него ми се е изместил имплантационният прозорец. Ще ги чакаме до бластоцист, на 6ти ден ги замразяваме и след гадната карантина, живот и здраве, между първи и четвърти ден от ц съм при него за преглед и терапия. Ще ходим във вторник до клиниката, за да оформим документите за замразяването, а и да видим колко снежинки ще имаме. Защото разбрах, че от 8те имало хубави и не толкова, но и на тях ще дадем възможност  :D Та, ако направим сега трансфер, Владимиров каза, че шанса ни намалява 3-4 пъти. Не искаме да рискуваме и да бързаме.
Успех, момичета  :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Март 14, 2020, 18:06:41 pm от Lady01 »
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #294 -: Март 14, 2020, 19:36:59 pm »
Лейди, доста добре организирано ! Звучи, че вървите в правилната посока!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #295 -: Март 14, 2020, 21:19:01 pm »
Да, Лина. Много се бяхме настроили трансфера да се случи тези дни, но щом се налага, ще чакаме  :D  Явно е, че всичко трябва да се случва трудно и бавно  :lol: Но пък дано си заслужава!
Как сте с мъжа ти, оправихте ли си взаимоотношенията? Той прие ли положението?
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #296 -: Март 14, 2020, 21:53:07 pm »
Лейди, аз бях с висок естрадиол и при двата ми опита. Първият път плаках и исках свеж трансфер, не можех да чакам, бях луда и настоявах, съгласиха се и имах отрицателен резултат. Вторият път направих и хиперстимулация, пак висок естрадиол, отложиха ми трансфера, но и аз бях си взела забележка, чаках, докато тялото ми се успокои, два цикъла и сега нося най-голямото си щастие в коремчето си! Така че спокойно, всичко се случва, когато трябва!  :bighug:
Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #297 -: Март 15, 2020, 09:58:20 am »
Лейди, спокойно няма нещо което да не става с определена причина.Ако бяхте направили трансфер сега, нямаше да можеш за кръвен да отидеш, да се притесняваш дали всичко е наред.Абе погледни го от добрата страна.Да кажеш колко са стигнали до бластоцист!Добре вървите.И аз имах по-бавни и отличници.

Момичета, пазете се, не излизайте, пазете близките си!

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #298 -: Март 15, 2020, 11:36:13 am »
Ооооо, разбира се, напълно съм съгласна с вас. Знам, че за всичко си има причина, въпреки нашето нетърпение. Етрсадиола ми беше много висок, но аз нямам представа какви са референтните стойности при стимулация. Не съм и търсила, вярвам на доктора. Ще чакаме!
Важното е да сме здрави! Лошото е, че вкъщи все на ядене ме избива и след седмица най-вероятно ще съм здрава и дебела  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #299 -: Март 16, 2020, 14:06:04 pm »
Лейди, всяко нещо с причината си. Наистина сега е мега тегво положението. На правия път сте- не остана! Много благодаря, че питаш! Гуш!  Аз като озверея за ядене почвам семки да чопля :) да се залъжа малко от малко. Те пък са бъкани със сол...