0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #320 -: Март 17, 2020, 17:06:30 pm »
Хрис, съжалявам!  :bighug:

При нас засега няма особени мерки . Ще градим стаден имунитет 🤷‍♀️  . Лошото е , че по магазините вече няма много неща, вчера ходих и нямаше месо, нямаше много зеленчуци и плодове, за ориз и макарони, олио да не говорим. Замразените неща ги нямаше, салфетки даже и за нос няма. Такова нещо не бях виждала, огромни супермаркети полупразни.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #321 -: Март 17, 2020, 18:52:59 pm »
Хрис  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #322 -: Март 17, 2020, 19:00:51 pm »
Хрис :bighug: :bighug: :bighug:.
По-натам ще вадите ли още,има ли план?
Съжалявам!

Хелиантус,това вашето е ужас!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #323 -: Март 17, 2020, 21:21:42 pm »
Ох, Хрис, съжалявам, момиче. Много те прегръщам. Дано Господ има планове за твоето замразено ембрионче. Боже, дано!

Хелиантус, една позната в Англия не можа да си намери памперси. А в Англия дори имате по принцип ограничения на някои стоки като количество, което може да се купи.

Аз си работя вече 7ми ден от вкъщи. Давам си зор, за да са щастливи клиентите на моите клиенти, че във времена като тези се борим за всеки клиент.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #324 -: Март 18, 2020, 10:30:10 am »
Хрис, прегръщам те ❤
Павла,  тук е същата какафония. Като гледам от терасата, колко разхождащи се майки с деца, с тротинетки, колела и топки има 8O Не мислят!
Хубаво е Тери, че си даваш зор. Хем по-неусетно ще мине карантината, хем клиентите ще са доволни и бизнеса ви ще се запази.
Много е трудно и при нас с работата.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #325 -: Март 18, 2020, 16:55:54 pm »
Аз преминах на орален прием на утрогестан след консултация с докторката по телефона, явно съм направила гъбична инфекция, предписа ми и глобули и крем (пак по телефона), от първата аптека отказаха да ми ги продадат без рецепта, но във втората нямаше проблем. Около час след като ги изпих за известно време бях замяна, световъртеж и залитания имаше, но мина бързо 😵
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #326 -: Март 18, 2020, 17:24:19 pm »
Робин, не се смесват оралне и вагинален Утрогестан. Световъртеж е добре, аз щях да пукна на работа и то след трансфер бях. После докторката ми  ми каза, че съм направила жестока грешка. Трябвало е да изчакаш до утре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #327 -: Март 18, 2020, 17:46:29 pm »
Хрис, съжалявам. Много прегръдки!

Има жени, които имат световъртеж от орален прием на Утрогестан без да миксират с вагинален.

Робин, развитието на гъбички е съвсем нормално след вагинално слагане на утрогестан. Аз май вече цъфнах, но ще чакам да го спра и тогава ще се лекувам, че иначе е наливане от пусто в празно. Докторката каза, че май ще ми го намаляват от следващият преглед.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #328 -: Март 18, 2020, 18:33:58 pm »
На мен, съвсем очаквано, преди малко ми се обадиха да ми кажат, че ми отменят часа за репродуктивен за 31.04.   :(
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #329 -: Март 18, 2020, 20:11:45 pm »
Яничка, аз не успях да изчакам до понеделник, симптомите са задълбочиха много. Още вчера вечерта преминах на орален, но беше преди лягане и нищо не усетих. Днес сутринта след втория прием през устата стана това със замайването, но определено предпочитам световъртеж за 15-20 мин пред ужасния постоянен дискомфорт от гъбички.

Хелиантус, и в БГ клиниките не преглеждат и няма да правят процедури, неприятно, но няма как. Аз се бях настроила за инсеминации всеки месец :/
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #330 -: Март 20, 2020, 12:15:10 pm »
Аз вече имам зелена светлина и от ИАТ. Писаха ми, че те следят за изпълнението на наредба 28, но в моя конкретен случай ме съветват да се следва преценката на моя лекар специалист, да ида при лекар за второ мнение (което вече съм направила) и да се пристъпи към ембриотрансфер. Не ми разясниха какво означава активна инфекция, написаха, че говорят в моя конкретен случай какви са съветите им.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #331 -: Март 20, 2020, 12:42:36 pm »
Тери, това е супер! Много се вълнувам за теб, най- сетне ще си прибереш снежковците. Дано този път е за 9 месеца ! Стискам палци да е съвсем скоро!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #332 -: Март 20, 2020, 12:47:37 pm »
Скоро ще е, ако нещо не се обърка. Като приключа противозачатъчните, ако всичко е наред. Този път няма да пиша кога ми е дошло, кога ще ми е трансфера, защото нямам нужда от вълнението този път и всички да ми стискат палци. Ще мисля възможно най-малко за това, имам голяма обица на ухото и се опитвам да не се вълнувам. Ако ми е писано, ще стане. Ако не, няма. Може би няма да ги чакам до 5ти ден. Доста мнения събрах и се съобразявам най-вече с лекарското мнение (д-р Мели и д-р Петрова) и двете ме съветват за трети ден. Ще говоря с ембриолога и ще решим.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #333 -: Март 20, 2020, 13:57:06 pm »
Тери, ще чакате ли да отменят извънредното положение или клиника си работи?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #334 -: Март 20, 2020, 13:59:30 pm »
Работи. Има малко структурни промени, но процедури и трансфери се правят.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #335 -: Март 20, 2020, 14:10:19 pm »
Браво, Тери! Стискам палци докато кажеш!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #336 -: Март 20, 2020, 14:28:46 pm »
Тери,имаш много стиснати палци и от мен!!🤞🤞🤞🤞
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #337 -: Март 20, 2020, 15:15:31 pm »
Тери, дойде времето... с теб сме! Имаш пълната ни подкрепа! Няма да те притеснявам с какво, що, добре си решила, ние втория път не казахме на никой, освен родителите ни, а те не разпитват и са много тактични, това ми донесе голямо спокойствие. Успех, бъди здрава и щастлива, че си взимаш снежковците! ❤️❤️❤️🍀🍀🍀😘😘😘
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #338 -: Март 20, 2020, 20:16:34 pm »
Теринка, страхотна новина. Много, ама много се радвам и както каза Павла, ще стискаме докато кажеш 😁
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #339 -: Март 20, 2020, 21:43:24 pm »
Тери, както го чувстваш така го направи. Ще чакам добрите новини!

На мен днес най- сетне ми излезнаха кръвните. По тел казаха, че ТСХ ми е 0.45. Чудя се дали да си намаля еуритокса...Сега редувам 50 мг със 25 мг през ден. Утре ще говоря с роднина ендокринолог, тя е детски, но все пак.