0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #440 -: Април 16, 2020, 10:21:29 am »
Тери, пада кръвното от добавките, затова ги пиех преди лягане, аз по принцип съм с ниско кръвно. Четох и много мнения на други жени, споделят за същото. Пий повече вода.  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #441 -: Април 16, 2020, 14:45:51 pm »
И аз го четох това за кръвното затова ги взимам вече като съм в леглото.

Приключи момичета. Малко с екстремен край, но лекарите този път реагираха както трябва. Падна ми се една много мила лекарка, която предният път ми беше на амниоцентезата и през цялото време ме държа за ръката и ме гали по главата.

Казаха, че след един цикъл се връщам в играта. Аз пък минах през магазина, взех едно мартини, малко вино и всичко дет не може да се яде докат съм бременна. Сега ще си правя пиршество в леглото.

Насочват ме към някаква клиника в болницата, за да правят изследвания, защото с 2 аборта било задължително. Не ги знам какво ще изследват, ама аз им казах, че нямам време да ги чакам. Ще ми пратят час като вдигнат карантината. Дай Боже дотогава да съм на сезон 3.
« Последна редакция: Април 16, 2020, 14:47:39 pm от yanicka »

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #442 -: Април 16, 2020, 15:08:55 pm »
Яничка,съжалявам.Но ти си боец,пийни каквото ще пиеш,хапни колкото боклук искаш и продължи!
Добре е,че толкова скоро ти дават зелена светлина,дано намерите причината и това да е последната гадост,която ти се случва. :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #443 -: Април 16, 2020, 16:33:34 pm »
Яничка, съжалявам... Много съжалявам!!!
Следващият път ще е успешния! Успех, момиче!!! 🍀🍀🍀
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #444 -: Април 17, 2020, 19:12:43 pm »
Яничка, желая ти лошото да остане зад гърба ти и от тук нататък само хубави новини и моменти. Вярвам че другият път всичко ще е наред  :bighug:


*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #445 -: Април 19, 2020, 01:40:48 am »
Яничка <3 Тери, и аз мисля, че пролетната умора + цялата ситуация в момента плюс натрупването на пътуването ти преди това  и карантината си казват думата. Не сме машини, и въпреки че имаме всички предпоставки ( витамини, достатъчно храна например) не сме напълно ОК. Това е нормално- защото човек не е създаден да бъде затворен, да не ходи... най-малкото да му се сменя пейзажа от точка А до Точка Б. Не е естествено и товари, но пък е необходимо и трябва да се спазват правилата. 

Момичета, Христос Възкресе! Бъдете живи и здрави!
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #446 -: Април 19, 2020, 01:46:12 am »
Воистина воскресе!
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #447 -: Април 19, 2020, 09:20:36 am »
Христос Воскресе момичета,бъдете живи и здрави !
Аз не се включвам,защото не мога да помогна с нищо,но ви чета !
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #448 -: Април 19, 2020, 13:26:47 pm »
Бъдете здрави и благословени, с пожелание скоро да сбъднете мечтите си! ❤️❤️❤️
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #449 -: Април 19, 2020, 16:58:27 pm »
Честито Възкресение Христово! Бъдете здрави и благословени!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #450 -: Април 21, 2020, 08:21:48 am »
Честито Възкресение Христово! Бъдете силни, бъдете здрави и дано сме близо до целта си 💞
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #451 -: Април 21, 2020, 09:11:28 am »
Честит празник, момичета. Надявам се Господ е чул молитвите ви в този ден.

Аз тъкмо се бях амбицирала, защото отвориха моята клиника и вече се бях наканила как от другата седмица започвам следене за трансфер и се оказа, че клиниката работи, правят процедури, но не и ЗЕТ. И ще си чакам
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #452 -: Април 21, 2020, 09:20:38 am »
Тери, защо правят процедури, но не и ЗЕТ? Какви са им съображенията?
Аз чакам да видя дали при нас ще започнат или ще чакаме още, следя сайта на клиниката. Но като гледам, най-вероятно няма да ни огрее...
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #453 -: Април 21, 2020, 09:27:35 am »
Не знам,не съм звъняла лично. Една друга жена за ЗЕТ е питала докторката.
Иначе имам приятелка, която работи в друга репродуктивна клиника в Пловдив. Те още миналата седмица започнаха стимулации.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #454 -: Април 21, 2020, 09:55:18 am »
Да, в някои клиники не са спирали да работят. Дано поне скоро започнат. Принципно на мен ми беше ясно, че в графа женски консултации не влиза инвитро, под каквато и да е форма, но надеждата умира последна   :D
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #455 -: Април 21, 2020, 13:34:36 pm »
Еее, аз като четох че възтановяват ЖК и детските консултации се зарадвах,че почват и процедури... Прегръщам ви всички!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #456 -: Април 21, 2020, 19:37:20 pm »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #457 -: Април 22, 2020, 10:12:44 am »
Тери, меко казано вчера не бях на себе си. Толкова много се разочаровах. Около 10 сутринта вчера, моя приятелка звъня в кликиката и я увериха, че започват процедури и никой няма да бъде върнат. Толкова много се радвахме и двете, тя също чака. Само след няколко часа всичките ни надежди се попариха... Не разбирам наистина, за едни може за други не. И знам, че сега ще ме нападне някой, но колкото се пази жена на 42 години и желае да стане майка, толкова се пазим и ние на 30, 35 и не бихме рискували и лекомислено да се заразим. Сигурна съм, че не само аз мисля така, но какво от това  :( Не мога да гледам здравния министър, направо ме отвращава... Ако беше до това, да бяха спряли всички процедури още в началото наизвънредното положение.
Място не мога да си намеря. Нацията е стопява, ми да, ще се стопява, а управниците нищо няма да променят!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #458 -: Април 22, 2020, 10:23:59 am »
Lady, много стоически понасям напоследък разочарования, но това не мога.
И не искам обяснение от хора с деца защо е взета тази мярка. Защото съседката си отвори салона за нокти и има опашка пред  вратата й. И ми е стегнало гърлото. Защото и тази коледа ще гледам в нищото, докато хората празнуват празници. Пък нека хората идат сега да си боядисат косите, да оправят ноктите. Ние при първа възможност ще идем в чакалнята на клиниките без прически и без нокти.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #459 -: Април 22, 2020, 11:20:51 am »
И съм в списъка с чакащи да започнат процедури... Сега разбирам за тази заповед 😣 Преди малко звънях в клиниката, докторката, коята прави инсеминации не е на работа, но ми казаха, че Владимиров преглежда. Лейди, ти говори ли с него? В някои клиники доколкото знам изобщо не са спирали процедури...