0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #540 -: Май 01, 2020, 15:03:17 pm »
Тери, право напред! Размърдаха се нещата.dzdz , тестването вкъщи не е за подценяване. Не пречи да пробваш.
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #541 -: Май 01, 2020, 15:08:56 pm »
Браво, Тери! Късмет!!! :bighug: Добре че и вече мерките се поразхлабват за женски консултации.

Благодаря, Лина, задължително ще пробвам. Тези дни ще се заредя.
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #542 -: Май 01, 2020, 17:28:38 pm »
Браво Тери, много се радвам!

Яничка, а дано отворят скоро наистина.
Радвам се, че си намерила поне един нормален лекар. Аз аспирин пия винаги след О.

Dzdz, аз използвам лубрикант Preseed, хубав е.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #543 -: Май 01, 2020, 18:06:33 pm »
Хелиантус, знам... но наистина както каза Яничка, виж как отнкъде изникват опции. Поне нещо да ти държи съзнанието вечер. Аз открих нещо с метформина вечер- когато го пиех около времето на вечеря много често я пропусках. А и алкохола бях спряла.  Тренировките със сигурност помагат. И аз от Конова имам изписан аспирин след О.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #544 -: Май 02, 2020, 23:34:57 pm »
Ихааааа, Тери, браво  :D Сега действай напред, това е момента  :D
Лина, метформина не ти ли дразни стомаха? Аз никога не съм го пила преди хранене, защото става страшно. Казаха ми по време на хранене и то да има няколко хапки. Ако ли пък съм хапнала твърде малко, примерно само едно варено яйце, после са газове, звуци, болки, а и доста често разтройство. Аз приемам Глюкофаж.
Dzdz, добре дошла сред нас  :bighug: Гледай да не се задържаш много  :D
Яничка, много са сериозни при вас клиниките. Чак мейли пращат, браво на тях. И този доктор да ти е на късмет 🍀
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #545 -: Май 03, 2020, 01:50:01 am »
Аз също съм на Глюкофаж, пия го вечер, но не винаги по време на хранене, даже най- често е преди лягане. На мен не ми дразни изобщо, но аз по принцип съм с много здрав стомах , а и на мен като на Павла явно нищо никак не ми влияе негативно. Алкохол по принцип не пия, чаша вино два пъти годишно и това ми е.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #546 -: Май 03, 2020, 09:30:12 am »
Аз също го пия вичер преди лягане. Алкохол пия. Нямам проблим никакъв.
Напомняте ми да започна пак да си го пия.

Хелиантус, как е положението при вас? Оставам с впечатлението, че скоро ще вдигнат всички мерки навсякъде. Не можеш ли от сега да настояваш за часа, който ти отмениха?
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #547 -: Май 03, 2020, 11:47:35 am »
Още нищо не се е променило като мерки. Няма как да настоявам за сега, чакам да ми пратят писмо.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #548 -: Май 03, 2020, 13:01:11 pm »
Те в Англия са много готини - седиш и си чакаш писмо. И в един момент идва с ден и час дето никой не те е питал можеш ли, не можеш ли. И часа промерно е след 2 месеца. И после в денят преди прегледа получаваш друго писмо или обаждане, че ти канселират часа. И после пак наново.
Ние в началото като се преместихме в Испания, се навихме да следят малката в Англия, че й знаеха цялата история. И ей така 2 пъти ми заминаха билети и платени хотели и им теглих една.
Хелиантус, дано да си сред първите изпратени часове.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #549 -: Май 03, 2020, 14:33:17 pm »
То тука не е много различно, но в големите градове има платено. И с личния лекар е лесно.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #550 -: Май 03, 2020, 22:05:08 pm »
Ай Павла, време си е!
Лейди, ами не. Досега стомаха ми е бил здрав. Нищо не ми е ставало, освен съвсем в началото когато го приемах.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #551 -: Май 04, 2020, 17:08:01 pm »
Лина, явно при мен е заради гастрита, не ми е здрав стомаха.
Тери, ти кога чакаш цикъл? Започвате, нали?
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #552 -: Май 04, 2020, 17:52:05 pm »
И ние от доста дълги години се опитваме, но не се получиха нещата и сега вече и съм с НЯР, имахме записан час в Бахчеджи инвитро клиника но след като затвориха границите не успяхме да отидеме.Направихме онлайн консултация с д-р Емре и вече нямам търпение да отидем в клиниката и да почнем лечение :? :?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #553 -: Май 04, 2020, 17:57:04 pm »
Тя Тери нали писа, че тоя път операцията ще е тайна.

Момичета, цял следобяд се чудя дали да не пусна една микробилогия преди първият цикъл. Защото ако чакам часът след цикъла, то вече ще съм си почти в овулация и ще изгубя месеца да чакам резултатите.
А от друга страна нямам идея дали е ОК сега.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #554 -: Май 04, 2020, 20:37:40 pm »
Яничка, пусни разбира се. Не е нужно да губиш цял цикъл, може това да е късмета ви ❤
Ох, съвсем забравих, че Тери писа. Ами стискам й палци ❤ Няма да питам повече  :D
Таня, добре дошла. Хубаво е, че сте минали консултация с доктор и щом отворят границите започвате. От колко време опитвате?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #555 -: Май 05, 2020, 12:27:19 pm »
Яничка, доколкото знам микробиологията важи 1 месец, на теб ти я искат преди зелена светлина за възобновяване на опити ли?

Лейди, ами ти кога стартираш, чу ли се с клиниката?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #556 -: Май 05, 2020, 12:44:53 pm »
Яничка, доколкото знам микробиологията важи 1 месец, на теб ти я искат преди зелена светлина за възобновяване на опити ли?

Не, никой не ми я иска. Просто още преди аборта имах подозрение, че има нещо. Казах им като ми дадоха хапчетата, но те казаха че нямало проблем. И сега след като свърши кървенето, излиза едно течение като сопол и е ярко жълто. Нещо не ми се вижда ОК да започваме опити с такова чудо. Но пък от друга страна още не съм имала цикъл. А доктора ме вика на първи чисти дни след цикъл, което значи че ще съм почти в овулация и ако тогава тепърва ми пуска микробиология и чакаме резултати, ще си изпусна месеца.
А май ми е сантимент, защото миналата година баш по същото време забременях.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #557 -: Май 05, 2020, 13:11:30 pm »
Яничка, аборт дали спонтанен или не винаги има риск от бактерии, сама знаеш. Ако това жълто течение, не е зацапано от кръв, то по-скоро има нещо. Според мен при всички положения в твоя случай трябва да се пусне микробиология.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #558 -: Май 05, 2020, 13:32:50 pm »
Яничка, аборт дали спонтанен или не винаги има риск от бактерии, сама знаеш. Ако това жълто течение, не е зацапано от кръв, то по-скоро има нещо. Според мен при всички положения в твоя случай трябва да се пусне микробиология.

Не е. Спря кръвта преди 3 дни. Имам вече 3 пълни дни само с това течение. Усещам и нещо като овулация май, защото ме дърпа яко десен яйчник. Но цвета много ме притеснява, така че ще се разходя пак до Валенсия. Напоследък само си говоря с полицаите по кръговите  :lol:

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #559 -: Май 05, 2020, 15:09:32 pm »
Яничка, като сопол е сигурно защото си в О, и аз си имах след двата аборта, а понякога и на мен е случва да  е жълто защото в примесено с кръв след м, но нямам бактерии, но при мен е само за ден така и следващите си е прозрачна ЦС. Стискам палци и на теб нищо да ти няма и да си действате спокойно.

Тери, стискам силно палци скоро да се похвалиш.

Таня, добре дошла при нас. Дано скоро а може да пътувате и а не се задържиш дълго в тази тема.

Аз в събота оше видях, че отварят клиниката тук, така че чакам писмо за час.