0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #600 -: Октомври 25, 2019, 09:05:19 am »
Pavla, аз точно заради това реших да взема Веледа пак.Измиващ и един за мазане след къпане, това ще им взема, а за дупето Судомед ще взема голяма опаковка да имам.Все пак са две.Друго не им требе както се казва :)

Трябва да намеря четката за коса, от на Моника най-първите дни, ако имат перчеми да им ги галя с нея, така или иначе после всичко ще окапе и ще стана малки плешита :D

Аз се надявам другата седмица да излезе някоя и друга снимка от нашата фотосесия, че съм любопитна на какво приличам, не нещо друго.Корема ми расте изключително бързо просто вече се шашкам колко съм голяма.

Записах се на някаква Мини академия за родители на 9.11 да видим дали ще е интересно и дали ще издеяна да седя и да слушам.

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #601 -: Октомври 25, 2019, 10:26:42 am »
Благодаря, Маги 😘 Наистина е по - добре последните месеци, за да си личи хубаво коремчето. Защото аз до преди месец имах по - скоро преял корем.
Ние миналата седмица бяхме на последната фм и всичко е наред. Момата обаче расте малко големичка и въпреки, че Милчева всеки път натъртва на това, за мен е по - добре и си представям, че малко по - лесно се гледа голямо бебе. Преди седмица беше 2.200 кг  ., но то пък и не се знае дали няма да има застой по някое време.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #602 -: Октомври 25, 2019, 10:53:06 am »
Аз имам една мека на Авент. Симеон се роди плешив като чичка. Само отстрани имаше коса. Почти от родилното го следвам. Не му изпада съвсем а се сгъсти. Сега даже се опитва и сам са се списва. Голяма е кипра.

Аз с бебето искам фотосесия. За себе си някак нямам желание.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #603 -: Октомври 25, 2019, 11:19:42 am »
Мише, много сте хубави забравих да пиша, а мислех.Дългокрака ще е девойката най-вероятно, те за това ги мерят големи.И да голямо бебе се гледа по-лесно от малко.Аз като раждах Моника момченцето на жената дето беше с мен в стая беше 4300, а Моника 3300, ами имаше огромна разлика.

Аз с Моника имам фотосесия, импровизирана, ама имам.И реших че и с тия двете ще имам.Няма да ги пренебрегвам девойките я :) После съм пазарила фотографката, ако всичко е наред, да им щракне 2-3 снимки на коледния фон и това ще е.Те ще са съвсем малки шушулките.Абе само да сме здрави, друго не искам.

Взех да се запасявам с фраксипарин, че скоро ще сменям терапията.Моя мъж само ме пита, колко седмици останаха до раждането.Аз дата нямам още той пита, притеснява се.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #604 -: Октомври 25, 2019, 11:52:27 am »
А името мисли ли?  :wink:
Аз искам от тези фотосесии като съвсем чистонови. Със Симеон се разминахме, защото беше началото на учебната година тук и не се нави никой фотограф. После на 2м чичо му го снима, ама вкъщи и не беше същото. А и той е рекламен фотограф, а не бебешки.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #605 -: Октомври 25, 2019, 12:15:56 pm »
Благодаря, Маги. Чакаме и твоите снимки. А за краката, наистина дано е взела на баща си, а не моите  :D Аз също искам да направя и на бебчето снимки като се роди. Тя ще е началото на Декември някъде, така че ще гледам да успеем да и направим коледна фотосесия.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #606 -: Октомври 26, 2019, 19:17:48 pm »
Момичета,какво ще кажете за изследванията
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #607 -: Октомври 26, 2019, 22:46:34 pm »
Всичко е наред май. ОГТТ ще правиш ли? Хубаво с 5,2 глюкоза.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #608 -: Октомври 27, 2019, 16:05:11 pm »
За снимки имам няколко любими фотографки във ФБ за София и ги следя.Тук в Плевен е по-сложно, а и няма да дрънкам бебетата до София.

Аз вчера се мерих на кантара на майка ми, излизам с един килограм по-слаба.Аз всяка седмица се меря на него и се сравнявам, та сега излизам 85 кг, а бях 86 и не е да не ям.Прегледа ми е на 08.11 и тогава ще пускам пак всички изследвания.

Моника ми е болна, малко мрън ама ми идва в повече.Вирусна инфекция, премина в херп ангина и даже днес една лекарка ни засили с АБ, който аз няма да дам.Вирусна инфекция с АБ не се лекува, еле пък херпангината.Обаче няма сън, защото я боли устата и мрънкоти, а и хрема има и кашля и хърка.А и от хормоните не ми се спи та съвсем красота.

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #609 -: Октомври 28, 2019, 19:07:41 pm »
Как сте момичета? Маги, Моника как е по-добре ли е?
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #610 -: Октомври 29, 2019, 08:11:49 am »
Ели,ти как си ? Докъде стигнаха нещата при теб,имаш ли дата вече?
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #611 -: Октомври 29, 2019, 08:59:34 am »
Привет!Добре сме, аз ставам все по-трудно подвижна, ама такъв е живота.Детето се оправя и то и се надявам другата седмица да е на градина.

Ноември идва, аз си оставам в къщи и правя списък със задачи, да се забавлявам.Имам да разглеждам и пера дрехи, да ровя из апартамента да търся някакви неща.От петък минавам пак на фраксипарин(ужас).Намерих си нощницата от предното раждане, сега остава да ми стане, че с тоя корем вече почти нищо не ми става.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #612 -: Октомври 29, 2019, 09:47:49 am »
Не остана много, Маги. Да сте здрави пък другото майната му.
Не дават ли с пижама. Аз само деня на раждането бях с нощница и после с пижама. Хич не ми е удобно с нощница.

Нямам търпение за преглед вече. На този ще дойде и мъжа ми най- после, че нали не пускат малкото. Ще се пробваме да го оставим на гледачката за 1-2ч. Още свиква, но е социален и си мисля, че ще се справи бързо.
Наближава да си правя и обременяването. Задължават ме, макар че аз вече знам че имам гестационен диабет и то въпреки метформина и режима. Въпросът е какво ще ме правят, че тук ако им кажа, че пия метформин ще ме направят на нищо.
Избирането на къща не върви. Май ще си останем и след раждането в апартамента. Вече започна да ми дотяга със стъпалата. Добре, че Симеон ходи надолу, но нагоре не е още готов.
Поне все още не съм с корем. Имам, но дори в събота се учудиха, че съм бременна, а вече съм 23гс. Още мога да си закопчавам и дънките от преди бременността, но не са ми удобни.
Мъжът ми ме ядосва. Имам чувството, че забравя, че съм бременна. Знам, че е уморен, но да се стяга.
От сега инструктирам майка, че ще ми развали рахатлъка. Малкото прави много неща сам и се заиграва сам, а знам, че тя ще започне да му виси постоянно на главата.

Това при мен в общи линии.
Вие как сте, момичета?
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #613 -: Октомври 29, 2019, 10:34:09 am »
Момичета аз днес станах мама на една прекрасна принцеса
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #614 -: Октомври 29, 2019, 10:41:21 am »
Еличкааа, страхотна новина 😁 Честита принцеса, да е здрава, безгрижна, щастлива и много да слуша и радва мама и тати 😘♥️ :bori_015:
Ти как се чувстваш, всичко нормално ли мина?
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #615 -: Октомври 29, 2019, 10:46:56 am »
Браво Елииии, да ви е жива и здрава малката принцеса, много,много да ви радва. При теб всичко наред ли е? Как се чувстваш?
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #616 -: Октомври 29, 2019, 10:56:36 am »
Ние правим ремонт,бяхме почнали преди месеци,но нали мъжът ми беше много зает и зацикли работата.Той иска да направи всичко,кърти,шпаклова,боядисва и ток прекарва,много е прецизен ,обаче стават бавно нещата.На това отгоре сменихме телевизията и техниците оставиха черни пръсти по чисто боядисаната стена и там ще се минава пак,ще сменяме почти всички мебели,някои неща дойдоха,други не сме поръчали понеже имаме творчески разногласия .За диван,секция за телевизор и готварска печка ще чакаме черния петък и коледните намаления,аз каквото и да харесам все е скъпо като например диван от 4500,което е над психологическата ни граница .Той хич не мисли ,че трябва да се съчетаят нещата,а не просто да купиш това което ти харесва.
Утре съм на преглед при Александров,нямам търпение,дано всичко е наред и се видят повече неща.
Павла,поне ти е леко с малко коремче,какво ще го правят диабета?Имаш ли дрехи за това време,не се стягай с тия дънки.Аз си взех един сутиен от Лидл,по-голям с един номер от моя,скоро ще го слагам.И пак там ще дебна дрехи за бременни,те са хубави техните дрехи ,а и не смятам да инвестирам много.Два чифта дънки и 3 блузи стигат,палта и якета имам,с тях ще си изкарам.
Еличка,честитоооо!Да ви е жива и здрава малката🤗🤗
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #617 -: Октомври 29, 2019, 11:17:41 am »
Еличка, супер! Да ви е жива и здрава. Като се чувстваш добре да  напишеш подробности-име, кг, ти как си.

А, аз не ги нося, само казвам, че ми стават. Имам си разни неща с ластик и са ми супер. Една рокля за бременни съм си харесала, но ми трябва повече корем, че иначе седи смешно.
От нещата на Лидер съм много доволна. За Симеон имам и дрехи от там. Супер удобни и качествени са. За себе си също съм купувала.
Слънце, голям филм с такъв мащабен ремонт. Пази се да не дишаш бои и тн.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #618 -: Октомври 29, 2019, 11:32:17 am »
 :drunk: Бравооо, Еличка <3 Бъдете здрави!
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #619 -: Октомври 29, 2019, 11:38:54 am »
Честита малка принцеса Еличка  :bori_015: :bori_009: :bori_015: да е здрава, да расте и да ви дари с много хубаво мигове. Бързо възстановяне  :bighug: