0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #580 -: Октомври 21, 2019, 18:18:04 pm »
Мели,благодаря.Може и аз да не съм видяла нещо правилно,ще проверя в лабораторията чието лого видях на единия лист,и като отида следващия път при лекарката ще видя какво пише на БХС ,къде е направен.
Не го знаех това.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #581 -: Октомври 21, 2019, 19:01:37 pm »
Слънчице, да не би вместо гъбички докторката да е видяла остатъци от Кринона? Че те горе-долу по един и същ начин изглеждат на превръзка- като извара?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #582 -: Октомври 21, 2019, 19:11:45 pm »
Стига бе,Тери,възможно ли е?Тя знае че използвам Кринон.
Аз взех пак Вагизана,ама никога не съм виждала гъбички,щом казваш че така изглеждат,ок.Ама може ли да имам гъбички а да няма симптоми?Мъжът ми също няма оплаквания,то верно  един път правихме секс ама...
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #583 -: Октомври 21, 2019, 19:33:35 pm »
Слънце, НИПТ не изключва БХС. В БХС има неща, които са важни, не е само статистика. Няма значение кой ти прави ФМ. Не прескача нещо, което ти се дава безплатно, възползват се. Звънни в терапията в генетичната лаборатория, ако Александров не се занимава с БХС и сама ще си занесеш попълнен от доктора формуляр.
Това, ме си нямала гъбички не означава, че сега нямаш. Бременността променя средата. Следвай си лечението. На мб ще се види какво точно имаш. То за мъжа ти е за всеки случай. Да пие едно хапче. 
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #584 -: Октомври 21, 2019, 19:46:21 pm »
Мен пак ме отложиха с 1 седмица че теглото на бебка е гранично 2500. Но важното е тя да е добре аз ще изчакам още малко остава. Направиха ми запис тоновете са перфектни плацентата си е свежа. Щом бебка позволява ще изчакаме за нейно добро
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #585 -: Октомври 22, 2019, 09:00:42 am »
Еличка, дано порасне бебека за тази една седмица и всичко да е наред!

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #586 -: Октомври 22, 2019, 09:23:14 am »
Еличка, много стискам палци да си израсте бебенце и другата седмица да си го гушкаш!

Момичета, благодаря на всички, които писаха ! Добре съм физически, минаха мисля сравнително леко нещата. Няма да пиша тук разказ, не ви трябва да четете и да се травмирате точно сега, когато съм готова, ще се върна във старата тема на "Опитите" . На абсолюно всички желая, от все сърце, спокойно и безпроблемно бременеене и раждане. Бях много щастлива да си споделяме, прекрасното време бременеейки заедно в тази тема.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #587 -: Октомври 22, 2019, 09:50:56 am »
Лина много съжалявам за това през което минаваш. Дано открият причината поне за да се знае дали при следваща бременност има някакъв риск и как да се процедира
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #588 -: Октомври 24, 2019, 08:47:15 am »
Лина, прегръщам те!

Как сте момичета?

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #589 -: Октомври 24, 2019, 10:18:27 am »
Ей, няма да умира темата! Не ме карайте да се чувствам виновна и за това ;) Галкайте коремчета и   Гушки от мен. Когато ми е ок, ще се местя в опитите.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #590 -: Октомври 24, 2019, 11:08:44 am »
Лина  :grouphug:
Аз тези дни бях напред-назад и нямах много време да пиша. Иначе съм добре,вече все повече усещам бебчо как рита. Утре ще ходя да правя изследванията и помеждудругото взех да си нахвърлям списък с покупки,въпреки че все още няма да пазарувам. Вие как сте момичета?
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #591 -: Октомври 24, 2019, 11:53:31 am »
Без гузност и подобни, Лина! :bighug:

Аз бивам. Затегнах режима на хранене от вчера. Новото ритка. Аз изкървявам от време на време. Шийката е добре. Имам контракции малко, но болезнени. Докторът ни позволи да мръднем малко, но все пак преди да тръгнем иска пак да се видим. Другата седмица съм на ФМ. За  първи път мъжът ми ще види бебето след България.
Старото е добре. Свиква при бавачката, плаче и така.
Ходим на огледи. Отделно се занимаваме и с друг проект.
Въобще не ни е скучно.  :)
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #592 -: Октомври 24, 2019, 12:08:15 pm »
Павла, ти в коя седмица си, май само ти ми се губиш  :D
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #593 -: Октомври 24, 2019, 12:40:19 pm »
Павла с това изкървяване да не би да ти е ниско прикрепена плацентата. Иначе и аз съм добре вчера бях на запис бебка е супер имам някакви слаби подготвителни контракции дето не ги и усещам, но всичко е наред
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #594 -: Октомври 24, 2019, 12:52:56 pm »
Не, имам полип на шийката и от него.
22гс съм.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #595 -: Октомври 24, 2019, 13:39:54 pm »
А и ти си като мен. Аз много се бях притеснил от този полип, нов крайна сметка не ми създава никакви проблеми само края на 7м имах едно леко прокървяване по скоро като зацапване за няколко часа и това си беше
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #596 -: Октомври 24, 2019, 13:47:57 pm »
То и моето е зацапване, най-често еднократно. После няма, после пак и така. не се притеснявам. Ако не се махне при раждането ще го махнем на консултацията след раждането.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #597 -: Октомври 24, 2019, 13:59:42 pm »
При мен е революция на моменти в корема ми.Ритат мен, ритат се взаимно, веселба!

Аз не съм пазарувала почти нищо.Взех едни биберони, едни шапки, пелени тензухени и това е.А и количката.Първо трябва да видя какво имам от МОника, а и като знам колко малко неща реално трябват и колко боклуци купуваме и се спирам.Магазини има много като ми трябва нещо моя мъж ще го купи.В тоя ред на мисли исках да минем с една козметика и за каката и за дребните, но Моника е с Атопичен дерматит и козметиката и е медицинска и май не е хубаво с нея да мажа дребните освен ако нямат показатели специални.Та ще си взема Веледа и ще стискам палци да не са се метнали на баща си.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #598 -: Октомври 24, 2019, 14:32:01 pm »
Аз също знам, че не е хубаво да се ползва медицинска козметика бе нужда.
То и за новородено кой знае каква козметика не трябва. Поне аз ползвах на Клоран измиващия препарат- душ гел и шампоан, мляко за тяло и един медицински зехтин за дупе. Нищо друго. При нужда и вечер на дългия сън слагах малко Бочко или Бепантен за дупе.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #599 -: Октомври 24, 2019, 23:52:24 pm »
И аз съм с полип на шийката момичета, лекарката ме предупреди да не се шашкам ако прокървя и ако нещо се случи да си казвам че имам полип на прегледите.
Мише страхотни снимки сте си направили, големи сте сладури. И ние обмисляме фотосесия, но след нова година, до март месец има време :)