0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #420 -: Януари 20, 2019, 15:01:08 pm »
Честит рожден ден,порастнало момиче,бъди здрава ,както и хората около теб,много щастлива и успешна😘😘😘😘
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #421 -: Януари 20, 2019, 16:57:58 pm »
Честит рожден ден Маги, бъди много здрава, щастлива и обичана. Постигай всяка цел и мечта с лекота и бъди обградена само от истински приятели и любими хора. Разбира се, не на последно място, скоро бебе номер 2  :bighug: :kiss:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #422 -: Януари 20, 2019, 17:17:04 pm »
 Мише, как си? Мислих си за теб днес. Кой ден ти е от стимулацията, силни дози ли ти изписаха този път?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #423 -: Януари 20, 2019, 18:32:02 pm »
Добре съм Тери, 4-ти ден е днес. За сега не са силни дозите. Утре съм на преглед, хормони и микробиология. Митко също и да видим как са тръгнали нещата и дали ще ми смени дозите.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #424 -: Януари 20, 2019, 19:31:43 pm »
Честит Рожден Ден Magi бъди много здрава ,щастлива и обичана ❤️🧸💐
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #425 -: Януари 20, 2019, 21:15:57 pm »
Маги, Честит рожден ден! Бъди здрава ти и твоето семейство! Целувки!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #426 -: Януари 20, 2019, 22:13:40 pm »
Честит Рожден ден, Маги! Бъди много здрава, обичана и щастлива! Желая ти безкрай поводи за усмивки и много сбъднати мечти, а преди следващият рожден ден да се сбъдне и най- голямата ти мечта!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #427 -: Януари 21, 2019, 00:22:53 am »
Здравейте, момичета. При мен всичко се повтаря. Само, че този път не е мисед, ами направо прокървих. Трето загубено ембрионче в 6 г.с :( в момента лежа в клиниката и ми предизвикват аборта, за да изследваме материала :( А всичко протичаше толкова добре и въпреки, че се бях подготвила за такъв край, наистина се надявах да е различно. Снощи сънувах, че ми зацапва и тази вечер, хоп - кръв.. Веднага към Малинов, докторът дойде веднага и след доста гледане установи, че има голям ембрион, необичайно малък сак и никаква сърдечна дейност :( Сега пак всичко наново - пак изследвания, пак чакане, пак надежди - нямам сили вече. Иде ми да крещя с пълно гърло, иде ми да се откажа..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #428 -: Януари 21, 2019, 08:03:35 am »
Serenity,не знам какво да кажа даже... Много, много съжалявам за всичката мъка, която трябва да изтърпиш. Замисляли ли сте за инвитро. Казваш, че мъжът ти има 4% и 10% морфология на две спермограми, което е съмнително голяма разлика и според мен трябва да направите контрола. Ако морфологията е ниска, според мен там е проблемът. При добра подвижност на сперматозоидите има голям шанс сперматозоид с лоша морфология да оплоди яйцеклетката. Вярно, че много вода е изтекла оттогава, но ти си раждала вече веднъж без проблем. Не се отказвай, не все още. Подайте документи за инвитро, тогава ще контролирате процеса с подбор на качествени яйцеклетка и сперматозоид. Дано сърцето ти някой ден намери лек за адът, в който си в момента.
Мише, много успех ти пожелавам днес. Дано яйчниците са се разработили усилено.
Аз влязох в някакъв коловоз, в който просто изтиквам деня. Не съм депресирана, нямам нужда от психолог например, но съм просто тъжна. Денонощно тъжна. Когато бях при хомеопатката, трябваше да разкажа какво се е случило последната година и половина. По средата просто се разплаках . Мисля, че прекалено много пъти ме подготвяха за трансфер и той отпадаше в последния момент и някак си не мога да се съвзема. Лошото е, че вече не вярвам, че ще се излекувам, а и не знам има ли нещо, което изобщо лекувам. Сега пътувам към хомеопатката, дано ми е измислила лечение, защото и с нейния биорезонанс не ми откри Ешерихия коли. Мисля, че се боря с вятърни мелници. Утре ще пусна микробиологии е три лаборатирии и повече в клиниката няма да ходя в следващите месеци.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #429 -: Януари 21, 2019, 08:30:49 am »
Teri_90 Ние правихме контролна в Малинов - морфологията е 3%. Тази седмица мъжът ми ще пусне пак. В зависимост от това и резултатът от генетичния анализ на ембриона, ще правим и изследване на маточната кухина (някакъв вид лапароскопия доколкото разбрах), за да си изключи вероятността за ендометриоза. Другата седмица имам час и при Стаменов, да видим той какво ще каже, но за сега май решението е ин витро с имси. Аз не знам колко още ще издържа в този ад, в който живея.

Напълно те разбирам за постоянната тъга. Аз съм по същия начин. Постоянно съм тъжна и ядосана. Мъча се да съм силна, снощи бях, но тази сутрин със събуждането в болницата, просто се разревах като малко дете.

Дори когато ми е най-трудно да имам вяра - бори се и вярвай, че всичко ще се нареди! И че всички усилия, всичката мъка и преживяна болка, ще бъдат сякаш никога не са се случвали, когато мечтата ни да имаме дете се сбъдне! Прегръщам те!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #430 -: Януари 21, 2019, 08:44:30 am »
Serenity, много съжалявам. Не мога дори да си представя какво ти е. Всяка преминава през нейното изпитание и трудност. И ако те разбирам за нещо(както и Тери), то е болката, отчаянието и безсилието, с което се сблъскваме доста често. Ужасно трудно е наистина, но не се отказвайте. Борете се, защото веднъж да гушнем прекрасните ни дечица ще сме безкрайно благодарни на себе си, че не сме се отказали. Прегръщам ви  :bighug: :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #431 -: Януари 21, 2019, 10:06:59 am »
serenity, много ми харесва един лаф: "Няма все да е така". Важи и за лошото и за хубавото. Важното е да не спираш. Единствения сигурен начин да нямате детенце е, ако спрете да опитвате. Не мисля, че има шанс да си силна в тази ситуация. Излей си цялата мъка и след месец-два действайте пак. Според мен ИМСИ е много добър вариант. Ще изкарате хубави ембриони и ще трансферирате. Очевидно нямаш проблем с имплантация например, така че ще станат нещата. Знаеш ли, кое е хубавото на този форум. Че когато ние нямаме сила да повярваме дори мъничко, че ни чака нещо хубаво, има още 10 човека, които вярват вместо нас. Аз вярвам, че ИМСИ ще е решението за вас.  :bighug: :bighug: :bighug:
Мише, да кажеш днес как ще назначат стимулацията. Според турския доктор ти даваха леки стимулации ли? Какво беше казал той?

Аз тъкмо се връщам от хомеопатката. Досега толкова много шишенца не беше ми бъркала. 6 шишенца с Туя, Силицеа, за гъбите ми, за пречистване от антибиотици и едно с микс от всички бактерии, които съм въртяла през годината. Изписа ми Биокулт, Цитросепт, Пропоолис.
Единствените бонбонки са някакви Staphysagria D100. В описанието им интернет пише: "Психосоматично лекарство - лекарство за преживяна несправедливост или ситуация, която се изживява като несправедлива с прояви от страна на урогенитална система, храносмилателна система, кожа.
Медикаментът за „премълчана обида", „потиснат гняв""
Има хомеопатично лекарство, за да не се чувствам депресирана с проява в урогениталната система, WHAAAT :D :D :D Описанието му вече ме развесели. Каза след 3 месеца контрола, дълга почивка ще е.
« Последна редакция: Януари 21, 2019, 10:34:55 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #432 -: Януари 21, 2019, 10:22:37 am »
Привет дами!Много благодаря за пожеланията, да ви се връщат!

Серенити, много съжалявам за случващото се!Добре е да направите СДИ тест на мъжът ти и още един за ДНК май фрагментация беше, дано не ги бъркам вече, да видите и там какво е положението.Предполагам имате генетични изследвания?

Тери, мисля че наистина една почивка, ще ти се отрази добре.Разбирам те напълно и мисля, всяка една от нас е имала етап на пълен срив и безнадежност!Прегръщам те!

Мише, чакам и аз да пишеш!

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #433 -: Януари 21, 2019, 10:24:20 am »
Тери, определено е крайно време вече да се изчистят гадините и да се нормализира средата. Дано тази жена и нещата, които ти е дала да ти помогнат и след почивката един хубав трансфер с тлъсто чхг след него.
Аз приключих с прегледа, хормони ок и фоликули ок. По 5 фоликула във всеки яйчник, всички по 10мм и лигавица л - 5мм. В петък съм пак при нея, не ми смени дозата. Според турския доктор беше силна миналата стимулация. Сега не знам дали заради декапептила, но са доста по-малки дозите.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #434 -: Януари 21, 2019, 10:34:07 am »
Благодаря ви, че ми вдъхвате сили! Аз се прибрах за сега. Докторът ме гледа и каза, че не съм се изчистила още - продължавам с хапчетата и довечера пак отивам да ме гледа. Ако до 2-3 дни не се изчистя - кюретаж :(
Преди да си тръгна дойде едно момиче за кюретаж след 11-ти мисед аборт. И беше толкова позитивна. Как го прави незнам, но ми даде кураж, както и вие!
Толкова е по-леко когато има някой, който разбира болката ти и минава през същото.
Продължаваме напред, нали?
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #435 -: Януари 21, 2019, 10:37:38 am »
Привет дами!Много благодаря за пожеланията, да ви се връщат!

Серенити, много съжалявам за случващото се!Добре е да направите СДИ тест на мъжът ти и още един за ДНК май фрагментация беше, дано не ги бъркам вече, да видите и там какво е положението.Предполагам имате генетични изследвания?

Тери, мисля че наистина една почивка, ще ти се отрази добре.Разбирам те напълно и мисля, всяка една от нас е имала етап на пълен срив и безнадежност!Прегръщам те!

Мише, чакам и аз да пишеш!

magi_st
Имаме SDI на сперматозоидите - в норма е. ДНК фрагментация също имаме - не е цветуща, но докторът каза, че не е чак толкова зле. Имаме и кариотип - нормален и при двамата.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #436 -: Януари 21, 2019, 10:55:17 am »
serenity много съжалявам,че трябва да минеш през това отново ! Лично мое мнение е че трябва да пуснеш генетични и имунологични изследвания. Аз сега след хистероскопията смятам да ги пусна,аз имам 1 извънматочна и един спонтанен аборт. Вярвам че следващата бременност ще е до финал ! 🤗🤗
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #437 -: Януари 21, 2019, 11:05:49 am »
Милиарда Имаме и генетични, и имунологични. Според резултатите, респективните мерки са предприети. Този път правих и вливане на Интралипид, и редувах НатАспин и Аспирин по препоръка на доц. Русев. И пак се случи същото...

Ти си на правилния път. Важно е да се разбере защо се получава така. Аз сякаш не вярвам, че всичко е от НК клетките... Следващият път да е до край, да е леко и лишено от тревоги!  :bighug:
« Последна редакция: Януари 21, 2019, 11:08:30 am от serenity »
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #438 -: Януари 21, 2019, 11:10:02 am »
Уххх, не знам какъв съвет да ти дам. Надявам се следващия път да е до финал 🤗🤗
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #439 -: Януари 21, 2019, 11:40:07 am »
А инсулинова резистентност?На мен това ми е на дневен ред.