0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #480 -: Октомври 09, 2018, 09:01:44 am »
Добро утро момичета, снощи правих тест и естествено беше отрицателен,но за всеки случай. Тази сутрин със ставането си ми дойде най-после на 32 дни,знам че до 35 дни е нормално,но мисля все пак да пусна едни хормони,тъй като досега не са ми изследвани.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #481 -: Октомври 09, 2018, 11:30:55 am »
Най-сетне минах през докторката. 3 часа по-късно. Днес беше голяма посещаемост.
Ще действаме, предписа ми 3х1 Естрофем и на 18ти съм пак на преглед. :)
Нали видяхте новата ми раница. Та чакам си аз със заека пред кабинета и идва една жена с едногодишното си бебе. Като ми взе заека, сложи го на земята, гушна го и си легна на него :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #482 -: Октомври 09, 2018, 11:36:17 am »
Ами то си е за гушкане това зайче. Даже не посмях да го покажа на моята щерка, че щеше да ти се наложи да поръчваш пак. :lol: :P
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #483 -: Октомври 09, 2018, 11:40:09 am »
Очаквах включване от нея междудругото :D :D :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #484 -: Октомври 09, 2018, 12:52:37 pm »
Има малко по-тъмно розово палтенце и трудно я карам да ми го остави за пране. Имаше и подобна бебешка завивка, която сега постила на възглавницата си и спи върху нея. Изобщо е луд фен на такива пухкави неща, а ако са розови е просто върхът.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #485 -: Октомври 09, 2018, 13:24:04 pm »
Момичета току що ми дойде  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Брои се за първи ден нали ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #486 -: Октомври 09, 2018, 13:32:57 pm »
Ако хубаво ти е дошло, се брои.  Докторката ми е казала до 14 часа, ако дойде :)
Честит цикъл, дано ти е последния :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #487 -: Октомври 09, 2018, 13:52:06 pm »
Да, то винаги така с ряз ми тръгва. Обичайното е сутринта, но сега ме изненада.
Тери, много благодаря, и аз се надявам следващите 9 месеца да са без цикъл :)
Утре отивам на преглед и да започваме  :grouphug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #488 -: Октомври 09, 2018, 14:02:12 pm »
Точица, хайде и аз стискам палци!С теб сме!

На мен тия дни трябва да ми дойде със сигурност.От днес включих на режим "Мога да изям всичко, което видя!" И сега бюрото ми е като малък магазин с хиляди глупости по него!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #489 -: Октомври 09, 2018, 15:12:04 pm »
Кукапетъл,Точица,Тери,Маги много ви стискам палци момичета.🤗
Моята инсеминация ще е другия месец.На 7-8 ми ден почваме да следим фоликула и после между 12ти и 14ти действаме.Така се успокоих.Някак си знам,че не чакам а правя нещо.На естествен цикъл щяла да бъде.Доктора каза така ,а му вярвам .Днес като отидох и почвам-накратко моята история е..а той-знам я твоята история😁,перфектни яйчници,супер спермограма,1 тръба.Много ме разсмя.Дано имаме чисти микробиологии.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #490 -: Октомври 09, 2018, 16:30:17 pm »
Благодаря за стиснатите палчета! 💖
Маги, Тери, Точица и Слънчицето от сърце пожелавам успешни процедури! А в скоро време и всички останали да се активират и да има бебебум за Коледа!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #491 -: Октомври 09, 2018, 16:53:16 pm »
Добра групичка се събра за октомври, дано има много +++ тестове.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #492 -: Октомври 09, 2018, 17:40:25 pm »
Маги, аз на 22-ри съм на преглед, но до 10-ти ноември със сигурност няма да правим нищо, че тогава стават 28 дни от последната инжекция. После вече може и да го предизвикаме цикъла. Вие поне ще си чакате заедно тестовете и времето ще мине по-бързо  :kiss:
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #493 -: Октомври 09, 2018, 21:47:33 pm »
Привет на всички борещи се.
Някой от вас,пила ли е  М2 тон.
Започнах да го пия от днес,цикълът ми е на превъшване,пуснах АМХ и Инхибин,утре трябва да са готови. Надявам се ,че няма да ме хвърли е джаза резутата  :oops:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #494 -: Октомври 10, 2018, 07:14:37 am »
Здравейте момичета, :-) чета ви, но нещо нямах време да седна на едно място за 5 мин и да пиша последно време. Пожелавам на всички успехи и спокойно зимно бременеене :-D Мише, като ти приключи действието на инжекция та, с какво ще предизвикват цикъл? На мен края на октомври трябва да и мине действието, но лекарят ми не ми даде опция с предизвикване. А ноември трябва вече да сме със заповед от фонда и не ми се иска да чакам много.
Вени, за АМХ да ти кажа, при мен имаше голям скок в стойността след прием на витамин D. Лекарката ми беше казала да пия по 10 капки на седмица за 6 седмици и после пак да изследва АМХ. Аз пих 6 седмици и на 8та пуснах изследването и имаше резултат-беше по - висок. Така, че дори и нещо да те притесняват стойностите, да знаеш за това.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #495 -: Октомври 10, 2018, 07:36:00 am »
WideD, аз още преди да започнат инжекциите я питах, ще трябвали да чакаме самостоятелнното възстановявне на цикъла или може да го предизвикаме. Тя каза, че и двата варианта са възможни,но ще прецени след последната инжекция, след като ме прегледа. Не знам от какво зависи. Като отида на 22-ри ще ти кажа. Иначе аз нали ходих и на консултация с доктор от турска клиника и след прегледа ми каза-ти си на еди каква си терапия за спиране на цикъла, започвай да пиеш (някакво лекарство,което не запомних) и ела на 2-ри ден, за да започнем процедурата. Аз го имам записано, ако искаш ще погледна и ще ти кажа името.
« Последна редакция: Октомври 10, 2018, 07:46:31 am от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #496 -: Октомври 10, 2018, 08:21:39 am »
Когато имаш възможност, напиши ми го, моля те. :-)  Имам спомен, че доктора ми каза като вземем заповед, отиваме и вече ще каже какви лекарства почваме. Може пък и това да е имал предвид.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #497 -: Октомври 10, 2018, 10:12:10 am »
Хайде добър ден и от мен и аз съм с цикъл от тази сутрин. В петък съм в София  :D.

Мише, няма да си сама като почнеш, ние ще сме до теб и ще те подкрепяме!

Тери, Точице, направо сме не заедно ми като по калъп.

Кукапетел кога е инсето?

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #498 -: Октомври 10, 2018, 10:31:20 am »
Абе момичета,аз хем си питам ама вчера забравих като бях при Александров.Имам микробиология от юли,тя за другия месец ще има ли давност или ми трябва нова.И как се взема микробиология на мъж?И ако инсеминацията е в работен ден може ли да ми дадат болничен?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #499 -: Октомври 10, 2018, 10:39:24 am »
Микробиологията е с давност само 1 месец и за мъжа и за жената. За мъжа от еякулат е микробиологията. За инсеминацията на мен личната лекарка ми даде, измисли си нещо и ми даде даже 3 дена, за да лежа.
Маги, честитоооо. Хайде да се започваме. С теб ще вървим направо ръка за ръка. моите ембриони са на 3ти ден и ми дойде 2 дена преди на теб :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света