0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #520 -: Октомври 10, 2018, 21:15:01 pm »
Браво, Орхидея. Сега само мисли положително и се обичайте.
Вени, никога няма да забравя как ми отговори Маги преди една година. Казах й: "Е поне си имаш Моника". Тя ми отговори, че второ дете се иска така силно като първо. Предполагам е така и за трето, и за четвърто. Затова ти пожелавам мечтите ти да се сбъднат. Не се отказвай до последната яйцеклетка. И да е ниско АМХ, не пречи да пробваш стимулация.
Кукапетал, много успех утре, момиче. Най-сетне се добра до процедура. Пожелавам ти утре да забременееш и да ни ръсиш с прашец.
Мише, Маги, всеки път като пиша и все за вас си мисля :*
   :bighug::bighug:
Надявам се и с другите скоро да се запознаем, че и с бебетата ви
« Последна редакция: Октомври 10, 2018, 21:17:58 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #521 -: Октомври 11, 2018, 07:56:28 am »
Кукапетал, успех момиче! Открий сезона  :lol: Стискам ти всичките си палци!
Момичета, ако АМХ е 0,2, би ли било възможно, да се изкара някоя яйцеклетка при стимулация? Или след като е под долната граница, няма как?!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #522 -: Октомври 11, 2018, 08:17:58 am »
Лейди, комплексно е.Хубаво е да се видят яйчниците, взима се в предвид възрастта на жената, пробва се на ЕЦ, защото тогава уж яйцеклетките са по-качествени.И чак тогава се преминава към донорска.

Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #523 -: Октомври 11, 2018, 08:42:08 am »
Ето ми ги резултатите, шокирана,но не предадена. :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #524 -: Октомври 11, 2018, 08:45:00 am »
Лейди, преди време си бях писала с една жена, която с 0,2 е правила инвитро в Турция и са изкарали яйцеклетки. Твоето ли е толкова?
Ох, Вени, говори с докторката. Пробвайте да видите дали няма да успеете да предизвикате някоя овулация.
Добре де, защо след като ни се изчерпа ЯР не влизаме в  менопауза на 40, а продължава цикъла до към 50?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #525 -: Октомври 11, 2018, 08:47:33 am »
При всеки е различно Тери, може и на 30 да влязат в менупауза.Една от Хърватките на срещата на ФЕ беше точно така.То не става изведнъж, наблюдава се изменение в цикъла, от там и други симптоми и така в един момент спира.До колкото помня Вени е на 44, което е възраст вече за менупауза, колкото и да не ни се ще.Моята майка е влязла в менупауза на 45.

В този случай вижте на спонтанна какво става дали е читава Я и ако става я оплождате и връщате.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #526 -: Октомври 11, 2018, 08:59:52 am »
А на ЕЦ поне лека стимулация не правят ли?
Маги, успех утре при доктора. Дано всичко е наред и да оползотвориш месеца.
Представяте ли си всички сега да забременеем този месец :D :D Да раждаме по едно и също време.
Кукапетал, Господ да е с вас днес.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #527 -: Октомври 11, 2018, 09:05:08 am »
Кукапетъл, много се радвам че най-накрая стигнахте до процедура. Успех, положителни мисли и две черти накрая :)
Успех и на всички момичета от октомврийския бум ;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #528 -: Октомври 11, 2018, 09:39:04 am »
Благодаря ви, прекрасни момичета! Дай Боже да е успешна процедурата!
Когато бях в клиниката срещнах момиче с АМХ 0,1, подготовка за инвитро правиха. Докато има яйцеклетка са й казали, че има шанс с нейна да правят опита.
Всички да вярват и да не се отказват! Мечтите се сбъдват!
Успех и положителни тестове много скоро!
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #529 -: Октомври 11, 2018, 10:34:52 am »
Лейди, преди време си бях писала с една жена, която с 0,2 е правила инвитро в Турция и са изкарали яйцеклетки. Твоето ли е толкова?
Имам приятелка с ендометриоза и споделям с нея. Реших да споделя и борбата за бебе, а то се оказа, че и тя е на този хал. Премахнали са и двете тръби, била с хидросалпингс, АМХ под долна граница, та ще прави инвитро, ако успеят да извадят някоя хубава яйцеклетка.
Понеже не знам, как стоят нещата с донорството, тя ми се оплака, че нямало желаещи за донори, а аз изявих бойна готовност, че ще помагам с каквото мога. След това се поразрових и видях, че донор може да е жена до 35. Аз пък първо трябва да си родя мое и след това да й дам яйцеклетки, така говорих с нея. Обаче този месец ставам на на 35 :?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #530 -: Октомври 11, 2018, 10:59:25 am »
Лейди, ако й се разкарва до Пловдив, прати й този линк
https://www.facebook.com/Invitronewlife/posts/1884560218332056?__xts__[0]=68.ARCuoNW6iw-GTkJv46cA-YL2kpaoEyVf8ANTBtU4knFIj9maitg99WnsNMmXlaV13QsbVjcQTzGE_ljdPQqAn0pqfwBJiBhG7w_Q5kRsKAxmIiAU_PCfm_T5qbZNpwSuYYYVrVJDlIZI9aCqhp_bgbzu4XpqmzT8jg2zyYdaV4z_IqcqSQfInw&__tn__=-R

Ще има вечер на отворените врати в Ню лайф за донорски програми. Да ти кажа там имат според мен не малко жени по донорската програма. На три жълти папки, има по две червени (жълтите сме със собствени яйцеклетки, а червени с донорки). Може да им звънне и по телефона да попита колко се чака за донорка.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #531 -: Октомври 11, 2018, 12:59:55 pm »
Лейди, ако й се разкарва до Пловдив, прати й този линк
https://www.facebook.com/Invitronewlife/posts/1884560218332056?__xts__[0]=68.ARCuoNW6iw-GTkJv46cA-YL2kpaoEyVf8ANTBtU4knFIj9maitg99WnsNMmXlaV13QsbVjcQTzGE_ljdPQqAn0pqfwBJiBhG7w_Q5kRsKAxmIiAU_PCfm_T5qbZNpwSuYYYVrVJDlIZI9aCqhp_bgbzu4XpqmzT8jg2zyYdaV4z_IqcqSQfInw&__tn__=-R

Ще има вечер на отворените врати в Ню лайф за донорски програми. Да ти кажа там имат според мен не малко жени по донорската програма. На три жълти папки, има по две червени (жълтите сме със собствени яйцеклетки, а червени с донорки). Може да им звънне и по телефона да попита колко се чака за донорка.
Благодаря, Тери! Господ здраве да дава на теб и на всички момичета тук!
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #532 -: Октомври 11, 2018, 13:30:32 pm »
Отпадна процедурата, мъжкият фактор пак е на лице. Само 4 % след обработката се получиха.
Трябваше да пуснем спермограма в началото на месеца, но уви... Сега ще подготвяме документи за фонда.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #533 -: Октомври 11, 2018, 13:57:29 pm »
Кукапетал, толкова съжалявам.  Никак не е честно всичко това, което ни се случва. Прегръщам те ❤ :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #534 -: Октомври 11, 2018, 14:00:16 pm »
4% какво, бързо подвижни ли?
Съжалявам. Не знаеш колко много те разбирам. И на мен ми пропадна инсеминацията в деня за процедурата. Драпаш със зъби и нокти да стигнеш до процедура, обнадеждаваш се и... Съжалявам от цялото си сърце, знам какво изпитваш в момента. Поплачи да ти мине. Обещавам, че ще ти мине, само да поспиш малко. Важни са накрая не процентите, а дали е имало над 5 млн сперматозоиди след обработка. Може би не са искали да ви вземат парите  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
И да отбележа, че от спермограма до спермограма има разлика. Може на спермограмата, когато имаше подобрение да е било временно само, както и е възможно днешното влошаване да е временно в следствие на някакви фактори и стрес. Повторете я. И ако стигнете до инвитро. Не е страшно, не се плаши. Аз бях много уплашена като разбрах, че ще сме на инвитро. Не е страшно. Виж с какво желание всички влизаме в октомври месец. Дано не стигнеш до него, но и да стане, ние ще сме с теб.
« Последна редакция: Октомври 11, 2018, 14:57:54 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #535 -: Октомври 11, 2018, 14:55:37 pm »
Благодаря, Lady и Тери!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Това исках да напиша 4 млн. след обработката, което е недостатъчно за такава процедура. Много са се влошили нещата, той си спря лекарствата след спермограмата с нормозооспермия, а не е трябвало. Чест им прави на Щерев, че не ни взеха парите.
Така е, Тери, под голям стрес е, оказа влияние, но няма за кога да отлагаме, ставам на 37 другия месец, подаваме документите и ще правим инвитро. Дори много се забавихме, но все се надявах и молих за естествено зачеване. Вече приех, че ще правим процедури и съм една идея по-спокойна. В клиниката ли подавам документите?
« Последна редакция: Октомври 11, 2018, 15:09:17 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #536 -: Октомври 11, 2018, 15:14:49 pm »
Кукапетъл,важното е че действаш.Не всичко става по нашите планове,но тези на Бог са по-добри,така че не се отчайвай.  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #537 -: Октомври 11, 2018, 15:20:26 pm »
Много точно го каза, Слънчице! Благодаря!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Успех, момичета! Зарадвайте ни поне вие, а скоро и аз на опашката.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #538 -: Октомври 11, 2018, 15:27:50 pm »
Кукапетъл толкова съжалявам  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: както всеки път и аз се утешава... явно така е трябвало да стане :(:(:( потъжи и после с нови сили към заветната цел.
Говори с доктора ти - той трябва да ти даде становище и да напише по какъв фактор ще кандидатствате по Фонда. После  лекаря ти ще те изпрати при Балдаранова ( не съм сиг че така и беше името) тя ще ти каже къде и какво да попълниш и евентуално какво трябва да добавиш и щее ти каже къде да ги занесеш. (Аз нямах възмойност да ида да ги занеса и ги пуснах по куриер с обратна разписка, така че всичко се случва много бързо). Дано да съм помогнала  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #539 -: Октомври 11, 2018, 15:37:40 pm »
Слънцемое, благодаря! Помогна ми много, нали сме в една клиника с теб!
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: