0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #620 -: Октомври 16, 2018, 13:48:29 pm »
1 към 1 с Маги. Освен да кажем, че от него се забравя :D
To заради липсата на странични ефекти го забравяме, като нищо не се обажда да заболи и да напомни.
Маги, ти успя ли да се поуспокоиш покрай твоите проблеми, започнаха ли да се разрешават?
Ние с Мишо нали плануваме строеж на къща и аз се шегувам, че сега аз първо строя къща за бебета като си пия Естрофема. Много ми е сюреалистично всичко. Как евентуално след 1 седмица ще има две бебета в мен, как ако имам късмет ще знам датата, в която съм забременяла. Като ме питат какво ще правя другия уикенд и казвам: "Ще забременявам" :D
Междудругото комбинацията от Л-Тироксин и Бромокриптин ми се отразява супер. За последно така добре съм се чувствала като ученичка. Преди все бях като парцал на работа.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #621 -: Октомври 16, 2018, 13:52:09 pm »
Успокоих се, нещата временно са решени и аз се чувствам добре за сега.Имам време да мисля за дооправяне на хола  :lol: Няма да съм аз, ако не си създам работа  :P

Тери, те си влияят взаимно хормоните и наистина може да си била парцал от по-високите пролактин и ТСХ.Аз знам като ми се качи ТСХ над 3 и ставам заспала, уморена, една влачеща се.Ужас!

Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #622 -: Октомври 16, 2018, 16:59:32 pm »
Здравейте момичета :) чакам, следя и стискам палци за хубави новини.
При мен нищо ново... боря се с мокротата от скапания лактажин (предписан ми е 2 по 1 таблетка - демек ставам слагам лактажин, лягам пак слагам  osi_12 :bonk: :balk_145: :balk_88:), постоянно тече, сменям превръзки кошмар дет се вика ама търпя хаха. В този ред на мисли, хипотетично има ли вариант цикъла да закъснява заради вагиналния прием на лактажин. Все пак това е пробиотик?!?
Извинявам се за тъпия въпрос ама ми се въртят странни мисли, пък и лекарката каза след антибиотика почваш лактажина. Не е казвала да ти дойде, да ти свърши пък тогава ги слагай... и нз просто си се чудя :)
Усмихнат и слънчев ден от мен и много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :babyflips:
« Последна редакция: Октомври 16, 2018, 17:01:49 pm от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #623 -: Октомври 16, 2018, 22:07:24 pm »
Тери, много е хубаво, че се раздаваш в работата, дано шефа ти вече е доволен  :lol:
Слънцемое, не мисля, че пробиотик би повлиял на цикъла ти.
Да не би да ти закъснява?!?!!!! 8O
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #624 -: Октомври 16, 2018, 22:16:55 pm »
Момичета,ще си позволя да ви разкажа една тру стори.Днес отиваме с мъжа ми в Икеа,и виждаме негов много добър приятел със жена си.Едни сияещи,очите им светят.Платихме и си взехме да пием по нещо на паркинга .И те ни казаха ,че тя е бременна в 6та седмица,миличките се разплакаха,че и аз.Тези хора от 6 години опитват,след 4 инсеминации,между 2ро и 3то инвитро тя забременяла.За тях това е чудо ,наистина съм чела какви ли не невероятни истории ,ама от мои познати не бях чувала.Тя дори не си направила тест,а отишла на гинеколога си дето й правил цитонамазки и едва не паднала.
Така че ,нека вярваме!
« Последна редакция: Октомври 16, 2018, 23:36:11 pm от Слънчицето »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #625 -: Октомври 17, 2018, 08:20:42 am »
Така че ,нека вярваме!
Разбира се, че вярваме, Слънчицето ❤
На моята баба са казали (много ми е странно, не са разполагали с апаратура тогава, но е факт, че тя ми го разказваше), че не е възможно да има някога деца. Имала много страствания! Мисля си, че може би е била и тя с ендометриоза. Пак казвам, че нямам представа от къде и как са разбрали...
Е, тя забременяла не веднъж, а два пъти  :D Докторите са й казали, че това е чудо ❤
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #626 -: Октомври 17, 2018, 08:41:03 am »
Привет девойки :) как сте?
На мен днес ми е 31 ден от МЦ... попринцип ми е 27-28 дена в повечето месеци. Е имала съм и по 30-31 тъй че не се впечатлявам много. Нямам симптоми за бременност, но пък имам доста от предстояща менструация. Така че предполагам днес вече трябва да ми дойде. Четох, че може когато жена пие антибиотик да се получи смущаване в цикъла, та предполагам че е това :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #627 -: Октомври 17, 2018, 08:49:23 am »
Добро урто слънчеви момичета!
Слънчице,ха дано пък да не ти дойде,Лейди и на теб.
Хайде първите две чудеса да са налице,да стартираме от м.октомври .
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #628 -: Октомври 17, 2018, 09:33:04 am »
Здравейте, момичета!
Слънцемое, не искам да ти давам напразни надежди, но най-ранните симптоми за бременност и ПМС не се различават. Ти си чакай менструацията, пък дано да не дойде.

Продължавам да ви стискам палци на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #629 -: Октомври 17, 2018, 09:44:23 am »
Слънцемое, хайде забременявай, че ако ти забременееш, това означава, че и аз ще забременея!
Оплаквам се аз на Мишо вчера, че заради последните 3 месеца без тренировки ми расте задника и нямам абсолютно никакви гърди вече (те са от последната седмица, вероятно от Бромокриптина). Та тази сутрин преобличам се аз и той изведнъж каза: "А ти колко голяма искаш да ни е верандата в къщата?". Аз като една типична жена веднага бях готова с отговора: "Какво видя ми задника и се сети за нещо голямо ли?", а той отговори: "Не видях ти гърдите и се сетих за нещо, което искаш да е по-голямо" :D :D :D :D :D Затова се ожених за него, все ме разсмива
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #630 -: Октомври 17, 2018, 09:47:47 am »
 Добро утро момичета, днес правих изследване на хормони на щитовидната жлеза понеже последните месеци цикъла ми е на 26 ,28 дни а последния беше 33 пък не съм имала проблеми преди това издваше ми на 29-30 дни и след като говорих с док каза да пусна за щитовидна жлеза тъй като никога не съм ги изследвала да видим какво е положението и по-скоро за мое успокоение...та чакам след обяд резултатите. Искам да ви попитам взех си тестове за овулация Blue Dream само такива имаше в аптеката,някой ползвал ли ги е,дали са надевни
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #631 -: Октомври 17, 2018, 15:59:40 pm »
Привет, що сте така тихи днес?

Аз ходих да дам кръв за вирусология и за ТСХ да видя на къде съм.Не знам защо не мога да си вляза в профила на Цибалаб и сега ще ходя на място да видя какъв е проблема.Не ми е до това сега, ама айде.В петък съм на преглед и от сега ми е свито.Не че има за какво, все пак само лигавица ще гледаме.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #632 -: Октомври 17, 2018, 16:04:18 pm »
Маги, абе много се сдуха. Мисли за бебето, аз така си мисля за двата ембриона и си приповдигнах настроението. Хубаво, че писа за вирусологиите та ме подсети да си ги принтирам, че ми трябват за утре. И аз съм утре на преглед, трябва да върви добре лигавицата, аз по принцип си правя хубава, та очаквам скоро да е трансфера :) Лееекичко започвам пак да вярвам, че ще се получи.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #633 -: Октомври 17, 2018, 16:25:25 pm »
 Сега говорих с док каза че единият хормон е завишен и да отивам утре да ме праща на ендокринолг
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #634 -: Октомври 17, 2018, 16:28:41 pm »
Не ти ли прати резултатите?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #635 -: Октомври 17, 2018, 16:31:22 pm »
Джулия, какви са резултатите?

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #636 -: Октомври 17, 2018, 16:41:23 pm »
Джулия, зависи колко е завишен - леко или доста. Правилно те праща лекаря ти на ендокринолог, спокойно, с малко лекарства ще влезеш в норма... То и ти имаше не малко стресови ситуации.
На мен вече ми тежат яйчниците. Тери, Маги блазе ви че само лигавицата следите, аз като си помисля пак че пункция ме чака и ми призлява, пък и още няколко дни ще се бодем и още повече ще ми натежи. Де да имах и аз едни снежинки...  :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #637 -: Октомври 17, 2018, 16:45:45 pm »
Понеже съм на работа и няма как да ги взема се чухме по телефона каза че единият е в норма,а др бил леко завишен и да отивам утре при него
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #638 -: Октомври 17, 2018, 16:55:37 pm »
Сигурно за ТАТ и МАТ говориш. Леко завишени не е проблем. Говорят за стрес. Аз моите ги бутнах вече.
Точице  :bighug: Само се дръж на пункцията, бъди този път по-обнадеждена от предишната. Сега знаеш, че вече веднъж е станало. Щом тежат яйчниците е добре, тръгнали са фоликули значи. Кога си пак на преглед, аз утре ще ходя
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #639 -: Октомври 17, 2018, 17:03:51 pm »
Аз днес бях, в петък ще ме викат пак. Тръгнали са, даже десния яйчник се обажда и той завалията.