0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #640 -: Октомври 17, 2018, 20:12:55 pm »
Тери много оптимистично звучиш,само така.Какъв е смисъла да правиш нещо ,в което не вярваш?
Слънцемое,дано пък да не е цикъл.Все на нас ли ще ни идва?
Точица,успех и на теб :crossfingers:
Аз да задам един въпрос,вие като сте в процедура,как ходите при лекарите си?Аз се чудя като ме вика да ми следи фоликула,как да се измъквам от работа?Трябва явно да кажа какво ще правя,шефа ми е жена и много дискретен човек ама...
Че ако се наложи и няколко месеца да е така..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #641 -: Октомври 17, 2018, 20:42:03 pm »
Слънчице, кажи си на жената какъв е проблема. Не ти пожелавам, но ако се наложи няколко месеца да се мъкнеш из клиниката и отпуските свършват, и оправданията.
Чак се чудя, че не си казала. Даже не бих и помислила, че ти би търсила дискретност. Моята цялата фирма знае за инвитрото ми, шефовете тук, шефовете в Белгия. Излиза се често от работа и реших, че предпочитам да знаят, че поводът е сериозен. Освен това за инсеминацията ще ти трябва 1 ден отпуск, който не знаеш кой е. На това не гледат с добро око, освен ако не е с уважителна причина.
Кажи си, нормалните и интелигентни хора реагират с разбиране в тази ситуация.
Иначе за инсеминацията мисля, че мен ме викнаха на 2ри ден, на 9ти ден, на 12ти и насрочихме дата. Дано успеете от първия път и да напълните комбито скоро :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #642 -: Октомври 17, 2018, 20:50:44 pm »
 :D  :D :D,еййй страшен образ си;),в комбито за 3 столчета има място.
Благодаря,ами ще кажа,права си.😘
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #643 -: Октомври 17, 2018, 20:58:37 pm »
Тери FT4 и FT3 изследвах
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #644 -: Октомври 18, 2018, 08:15:48 am »
Джули, ще чакане да пишеш след прегледа. Късмет  :crossfingers:
Оф, всички признаци изчезват при мен, имам още 5 дни до ц, но май няма да го бъде  :?
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #645 -: Октомври 18, 2018, 08:30:51 am »
Добро утро момичета :)
Лейди докато не дойде Ц винаги има надежда :)
На мен вчера си ми дойде с доста болки, ама така си и предполагах. Когато ми се удължи цикъла толкова много, винаги много ме боли..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #646 -: Октомври 18, 2018, 09:04:10 am »
Добрютро, как сте?

Джулия, щом едно от тези е завишено е хубаво да пуснеш и ТСХ, ТАТ и МАТ.И вече ако там няма проблем се пуска ТРАК и още един хормон, не му помня името.Но той ендокринолога ще ти каже.

Точице, с какво те стимулират сега?Как са фоликулчетата?

Аз се опитвам да се разболея, ужас.Ще смуча разни хапове, ще си взема прахчета, че трябва да съм кукуряк утре.

Я да питам за изследване на пролактин влияеше ли сутрешното кафе?Може ли да пия кафе преди да ми го изследват, че ми е много сложно сутрин без кафе, ходя като ударена от самолет.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #647 -: Октомври 18, 2018, 09:15:03 am »
Аз бях пила,ама без захар и мляко.И аз не мога без кафе сутрин
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #648 -: Октомври 18, 2018, 09:19:27 am »
Маги, я недей пих кафе. Ще вземе да се окаже завишено и ще се притесниш. Аз не виждам случай, в който кафето не влияе. Пътуване в автобуса преди това влияе, кафето ли няма. Ти си ветеран в тази материя, ще издържиш.
Как е ТСХ-то?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #649 -: Октомври 18, 2018, 09:23:27 am »
Идеално е ТСХ-то, забравих да пиша 1,17 е!Заковала съм го!И аз мисля да не пия.Страх ме е!Ще изкарам 1 час без кафе и после ще джурна едно силно с мляко ;)

Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #650 -: Октомври 18, 2018, 09:40:02 am »
Добро утро момичета,камък ми падна от сърцето оказа се че хормоните са ми напълно в норма и няма никакъв проблем. Незнам личния какво е гледал....TSH -1.82, FT4 - 11.97
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #651 -: Октомври 18, 2018, 09:47:15 am »
О супер са хормоните, наистина какво е гледал човека?Сега малко спокойствие!

Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #652 -: Октомври 18, 2018, 10:43:03 am »
Момичета във вторник трябва да ми правят лапароскопия а от вчера имам някакво кафяво зацапване. Тези които с минали през това знаят ли дали ще е проблем?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #653 -: Октомври 18, 2018, 11:33:28 am »
Ели, защо така лапароскопия, какво се случи?
Аз да си дам отчета: 10 дена естрофем и лигавица 0.82. Докторката иска да я вдигна с поне още 0.3. Взеха ми микробиология, сега ще стискам палци да не излезе пак някой заек с моята липса на лактобацили. Имам някакво засилено течение, то с тези хормони от 2 месеца не мога да преценя.
В понеделник пак съм на преглед, но ако всичко е наред четвъртък-петък ще е трансфера.
Продължавам 3х1 Естрофем и вечер вагинално ще слагам по 1 таблетка.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #654 -: Октомври 18, 2018, 11:37:40 am »
Ще демонстрират костите и ще проверят за проходимост на тръбите, а утре мъжа ми е на спермограма
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #655 -: Октомври 18, 2018, 11:44:16 am »
Еличка не схванах какво ще правят с тая лапароскопия освен проходимостта на тръбите.А мъжът ти къде е на СГ?

Тери, стискам палци аз утре съм на микробиология и цитонамазка и ще гледаме лигавица.

Мен се опитва нещо да ме гепи.Една съм се разкиснала, ужас.Пия чай, смуча Прополки и седя пред една духалка.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #656 -: Октомври 18, 2018, 12:02:06 pm »
Зацапване (зависи от количеството) на мен можеше да ми отмени цветна снимка. Но там подходът е съвсем различен. Обаждай се на лекарите ти, че то до понеделник може и в цикъл да се превърне и да си знаеш. Тук и да ти каже някой нещо, може да  е различно от мнението на лекарите.
Защо така проходимост на тръби ще ти гледат? Нещо наведе ли ги към това? Питам защото по принцип при наличие на една бременност и по подразбиране решават, че са проходими тръбите и без проблеми.
Маги, ти гледай само да няма кашлица. Има едни за смучене "Кофлет" много съм доволна от тях. От джинджифил и черен пипер са направени. Аз съм със сливица за вадене и само те ми я успокояват.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #657 -: Октомври 18, 2018, 12:15:54 pm »
Ехей, Джули, страхотни резултати, БРАВО!  :D
Маги Ст, стискам палци за чиста микробиология и хубав резултат от прегледа.
Тери, давай с рогите напред  :lol:
Слънцемое  :bighug:
Еличка, това зацапване и мен наведе към мисълта за имплантация. Не знам, какво да те посъветвам, освен да споделиш с доктора и ако е възможно, малко да изчакате с лапарото. Стискам палци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #658 -: Октомври 18, 2018, 12:24:24 pm »
При Ели проблемът е, че е с ПКЯ и не знае кога ще й дойде цикъла, затова е и трудно да плануват някакви интервенции.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #659 -: Октомври 18, 2018, 12:39:38 pm »
Маги, Джулия супер е ТСХ резултатите ви.
Аз съм на същата стимулация от предния път, за сега вървя добре според лекарката откъм фоликули. Най- вероятно Понеделник ще е пункцията. Надявам се за добра бройка...
Еличка, стискам палци всичко да е наред с лапароскопията.