0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #720 -: Октомври 21, 2018, 20:03:01 pm »
Момичета, наслаждавайте се на последните слънчеви дни.
И, Тери, като казвам наслаждавайте се, нямам предвид чистете  :wink:
На мен ми беше леко туршиено, но към 14:00 приключих. Бях на Тери в града (дето му викам село), поработихме, апнахме, пробвах новото вино на свекъра и като реших, че искам кафе, потърсих Тери. Ама тя се разчистила.
Айде сега се наспете и да започне от утре „Голямото Забременяване“. И след известно време цялата групичка в другата тема!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #721 -: Октомври 21, 2018, 20:46:16 pm »
Пеше, чистих, че планувам другия уикенд да мътя :D
Ох, Точице, не спирам да те мисля. Дано успееш да поспиш тази нощ и утре всичко да мине леко. Дръж се на пункцията. Дано да изкарате хубава бройка качествени яйцеклетки. Едно ми се е свило за теб, защото си много притеснена. Аз утре от коридора ще ти стискам палци  :bighug: :bighug: :bighug:
Вени, задай си въпроса пак, Маги е човека с щитовидните хормони и сигурно й се е изплъзнал.
Утре съм на преглед, ще видим излезли ли са ми микробиологиите. Но и да не са ще обсъдя с докторката всички варианти, за да съм подготвена.
Маги, ти отпуск или болничен ще взимаш? Аз мисля два дена отпуск и после ще поработя 10на дена от вкъщи, а след това от офиса само, когато Мишо може да ме кара. И стига да не ми е пак 3 пъти на ден Утрогестана, че в тоалетните в офиса не смятам да го слагам. Уж само умни глави сме там, пък какви неща намираме (по стената!!!)
« Последна редакция: Октомври 21, 2018, 20:48:21 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #722 -: Октомври 21, 2018, 23:52:33 pm »
Добър вечер прекрасници! Пиша ви в този късен час,за да повлача крак,и всички една по една след мен!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #723 -: Октомври 21, 2018, 23:59:35 pm »
Милиардаааааа,браво бе момиче!Каква новина само.Пиша и се усмихвам.Даваш ми надежда.Пожелавам ти лека бременност. :bighug:.
Това на кой ден е,кога го направи,не бъди така лаконична.
Дай Боже,всички да тръгнем след теб.Ей ,така ме зарадва и обнадежди😚😚😚😚
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #724 -: Октомври 22, 2018, 00:08:27 am »
Милиарда, честитоо! Желая ти щастлива, лека и безпроблемна бременност с пухкаво бебче на финала!

Успех и на всички други! Тази седмица ще е голямото забременяване! Време е и другата тема да се по раздвижи.
Точице, късмет на пункция та утре!
Аз пак говорих с акушерките... Нямало да е хистероскопията този цикъл, другия... Което много ме обърква... Ще видим какво ще каже доктора на 25.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #725 -: Октомври 22, 2018, 00:16:18 am »
Днес ми е 35-ти ден и го направих вечерта след работа. Още от овулацията която не знам кога е била,но след нея започнаха да ме болят гърдите(което до сега май не се беше случвало). Правих на 31 ден тест пак вечерта но беше отрицателен и затова не се надявах много. Днес ми щукна да направя тест и ако е отрицателен да ходя при докторката да видим защо ми закъснява. Просто този месец го отдадох на почивка,явно при мен това е бил ключа надявам се всичко да е наред занапред. Пожелавам успех на всички,и да ме последват след 2 седмици. Прегръщам ви 🤗🤗🍀🍀🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #726 -: Октомври 22, 2018, 06:42:41 am »
Милиарда, браво, момиче. Пожелавам ти този път радостта ти да продължи 9 месеца, а след това цял живот. Да ти е здрава и да порасне голяма малката точица. Гледам играеш страшни игри за възрастни, хайде да започнеш да играеш сега игри и за мъници. Много стискам палци всичко да е наред. Пусни и ЧХГ, за да прецениш кога да идеш на доктор.
Хелиантус, много кофти. От новата работа ще те чакат ли или поне ще те пуснат ли в болничен?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #727 -: Октомври 22, 2018, 08:14:45 am »
Добрютро!

Милиарда, браво много се радвам за теб!Сега ще чакаме всеки преглед с нетърпение!

Точица, с теб съм момиче, стискам палци!

Тери след трансфера мисля да си взема 2 седмици болничен, поне 2 седмици.КОлко ще лежа ще е според ситуацията, но ако нямам проблем се връщам на работа ако има ще лежа до край и това е!

Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #728 -: Октомври 22, 2018, 08:16:38 am »
Честито на Милярда,лека и без проблемна бременност.
Страхотна новина в понеделник сутрин.
Момичета,успех на всички в предстоящите процедури и след две седмици да видим същите снимки ,като на Милярда.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #729 -: Октомври 22, 2018, 08:31:36 am »
Докторката вече преглежда, значи е минала пункцията на Точицата.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #730 -: Октомври 22, 2018, 08:37:22 am »
Ееййй страхотна новина милиарда. Лека и безптоблемна бременност и пухкаво и здраво бебче на финал. Аз го виждам това забременяване на Милиарда като знак. Точно сега, когато се уцелиха толкова процедури наведнъж. Сигурна съм, че най - накрая ще започнат  да валят положителните тестове.
Точице, с теб сме всички, много стискам палци за голям брой качествени яйцеклетки  :bighug:
Маги и Тери, вие си знаете, че не ви изпускам от мислите си  :kiss: :kiss:
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #731 -: Октомври 22, 2018, 08:47:49 am »
Милиарда :) браво момиче :) Честот пожелавам ти лека бременност и щастлив финал :)
Точице късмет :)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #732 -: Октомври 22, 2018, 09:07:33 am »
Момичета, мина всичко, лежа си пия кафе.. Супер се чувствам.. Е... Не минах без малко рев.Имало е и празни фоликули, но съм по-добре от миналия път, надявам се бройката да е добра и качествена.
Страшна подкрепа има в групата. Много ви благодаря на всички.
Милиарда, лека бременност. Време беше да има някой положителен тест.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #733 -: Октомври 22, 2018, 09:31:47 am »

Хелиантус, много кофти. От новата работа ще те чакат ли или поне ще те пуснат ли в болничен?

Тери, няма да ме чакат. То е работа без договор, по заместване е. Ще си намеря друга, но кофти малко. Болничен няма как защото ще ми правят операцията в друга държава, а и не са платени болничните, та все тая. А и двамата с мъжа ми ще сме без работа повече от месец, той ще започва чак Декември, което предвид и разходите не е много приятно, но каквото такова. Като споменах мъжът ми..Леко ме дразни тези дни. Само повтаря да си помисля, да съм си започнела работа, да поработя 2 месеца и тогава през новата година операция, или пък да чакам тукашните лекари какво ще кажат. На мен никак не ми се чака, аз след Нова година ще забременявам, а той имал време разбираш ли, няколко месеца не били от значение. То затова от 4 години чакам.
Късмет с микробиологията, Тери!  🤞
Точице,стискам палци за добра и качествена бройка.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #734 -: Октомври 22, 2018, 09:34:23 am »
Такива са мъжете, никога не са в крак, не могат да разберат притесенията ни.Стискам ти палци HELIANTHUS, знам че ще се получи, след не малко количество нерви!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #735 -: Октомври 22, 2018, 09:37:35 am »
Добро утро, послушки! Все казвахме, че тая седмица ще се забременява сериозно в тая тема и вие като едни послушни момичета започнахте с + тестовете. Давайте така до края на седмицата или докато не остане никоя от вас без положителен тест.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #736 -: Октомври 22, 2018, 10:24:28 am »
Микробиологията ми не е излезнала. Ако не е чиста, ще се отмени трансфера. Сега съм в голямото очакване. Казаха ми към 3 да се обадя. Ще се побъркам до 3. Мишо се дразни разбира се. Минават някакви жени и аз му казах: "Това можеше да са твоите жени, но ти си избра лудата" И той каза: "Разказвала си ми какво е във вашия форум, такава жена не съществува." :D :D :D
Хелиантус, а защо всъщност ти отлагат хистероскопията този месец, дадоха ли обяснение?
« Последна редакция: Октомври 22, 2018, 11:07:48 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #737 -: Октомври 22, 2018, 10:28:35 am »
Тери, честно казано въобще не знам защо... То нали е свързано с цикъла... Нищо не ми обясниха, чакам доктора. То аз дефакто нямах дата, но като говорих миналия месец с тях и им обяснява кога мога да съм в България изчислиха, че ще стане за началото на Ноември, сега пък нямало как да е в този цикъл... Не знам.

Дано е чиста микробиологията ти.
Маги, благодаря. Знам, че при всички ни ще се получи.
Късмет!
« Последна редакция: Октомври 22, 2018, 10:30:36 am от HELIANTHUS »
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #738 -: Октомври 22, 2018, 11:25:57 am »
Честито, Милиарда  :wink:
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #739 -: Октомври 22, 2018, 12:36:59 pm »
Милиарда, честито!!! Лека и успешна бременност ти желая от сърце!
 :band:
Ей така да ни започват седмиците, с такива новини! Точица, стискам палци всичко да бъде наред! Тери, на теб също, чиста микробиология и да не се отлага трансфера! Благодаря за инфото за хормоните, които да пусне мъжа ми, той се разболя и ще ги пуснем, като се пооправи.
Маги, успех и браво за болничния, че си решила да почиваш, това е много важно!
Сладурки, чакаме следващите две чертички! Успех на всички тук!