0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #740 -: Октомври 22, 2018, 13:09:06 pm »
Момичета извън темата да ви напиша нещо.Тази година председателката на Сдружението е номинирана за Жена на годината от Грация.За нас това е колективна номинация, за целия труд, който сме вложили като сдружение, като доброволци.Ако ни подкрепяте, гласувайте!

Гласуването става на адрес: http://www.graziaonline.bg/woty/
Необходима е регистрация.

Благодарим ви!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #741 -: Октомври 22, 2018, 13:15:50 pm »
Много хубава новина :) Само да пращаха и имейли, за да можем да си активираме регистрацията... Браво, момичета от "Зачатие". В моето сърце отдавна сте спечелили този приз.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #742 -: Октомври 22, 2018, 13:22:02 pm »
Малко са бавни, ще върнат ;)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #743 -: Октомври 22, 2018, 13:31:36 pm »
Милиарда, ЧЕСТИТО! Ей, много хубава новина.
Точице, браво, всичко е минало по план 😊 Сега почивай  :D
Тери, стискам палци за чиста микробиология!
Мише, мина ли ти прегледа днес?
На мен ми дойде в неделя. Вече нищо не чакам... :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #744 -: Октомври 22, 2018, 13:40:34 pm »
О аз сега видях, че Точицата е писала. Много се радвам, щом е бил малко рев, тъкмо си разтоварила нервите. Аз само се ослушвах и чух как сестрата пита: "Добре ли е Зоя?", казаха, че си добре и изключих подслушвателната система. И мъжа ти видях да излиза от важната стая, и се успокоих, че вече може да починете и двамата.
Точице, какво каза докторката, ако се развият добре ембрионите, ще има ли трансфер тази седмица?
Аз чакам още час и 40 мин и се надявам да е излязла пустата микробиология, ама не е сигурно. Отвътре всичко ми трепери. Не мога работата да си свърша.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #745 -: Октомври 22, 2018, 13:59:38 pm »
Каза че ще ме подготвят за трансфер, ще има.. . Само бройката не знам още. Чакам си търпеливо. .. Малко даже ме е страх да разбера.  :? Когато ми кажат- тогава.
Тери, стискам ти и аз палци за микробиологията, ако не в един ден, поне да правим трансфера една след друга.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #746 -: Октомври 22, 2018, 14:25:02 pm »
Точица с теб сме!

Лейди, съжалявам!Вие кога ще пристъпите към тежката артилерия?

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #747 -: Октомври 22, 2018, 14:35:28 pm »
Четири, но годни само две, пак същото.. На двечки буболечки разчитаме.  :?
Този генетичен дефект, който имам, обърква нещата.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #748 -: Октомври 22, 2018, 14:40:32 pm »
Точица и аз бях като теб, нали ме видя.2-2 важното е да са качествни!И аз оревах света тук, че са само две моите, ама виж и аз и ти забременяхме, е с лош  финал де, но важното е че имахме положителен тест.И при мен извадиха 4, 3 се оплодиха, 1 се развиваше зле, останах 2.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #749 -: Октомври 22, 2018, 14:45:59 pm »
Точице, мина вече през това. Калинките пораснаха миналия път. Господ да е с теб и да се развият и тези добре. Единственото, което можеш да направиш сега за тях е и най-трудното: да вярваш. Ако не в себе си, то в тях. Те са по-силни от мама и ще пораснат големи бебета. Много те прегръщам. Пожелавам ви прекрасен развой на нещата този месец.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #750 -: Октомври 22, 2018, 15:05:10 pm »
И аз отново с Ешерихия коли... Това просто ми е невъзможно вече. Няма откъде да ги имам тези бактерии. Трансфера отпада, кой знае докога... Довечера ще си порева и така.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #751 -: Октомври 22, 2018, 15:06:21 pm »
Е не, това е просто някаква гавра!Нямам думи!
Тери, гушки от мен!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #752 -: Октомври 22, 2018, 15:23:52 pm »
Лейди, съжалявам!Вие кога ще пристъпите към тежката артилерия?
Маги, два месеца минаха, ще пробваме така още четири. Лошото е, че ММ спря добавките и вече не се и надявам да се получи. А той е труден и на илачи и на разговори. Може и да не успея да го уговоря за инсеминация. Той не иска една контролна спермограма да даде, а камоли друго да правим... Пак съм на ръба.
Тери, не мога да повярвам. Ядосах се много. Добре, а какво ще стане, ако продължите процедурата въпреки ешерихията? Имам приятелка, която си я влачеше през ЦЯЛАТА БРЕМЕННОСТ. Пи лекарства, беше и на системи в болница, антибиотици и т.н. Роди, и тя и детето са добре.
Не знам, колко е опасно, но...
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #753 -: Октомври 22, 2018, 15:37:52 pm »
Тери, не може ли да пуснеш някъде другаде микробиология. Тоя писанец нещо... Не знам... възможно ли е толкова чудо хапчета да изпи, и какво ли не беше и пак бактерии. И сега какво ще правите, ще ти изписват ли нещо? Антибиотик ли пак?
Ох, така се радваме всички на Октомври, ама нещо тоя месец не върви както трябва.
На мен ми се скапа настроението отвсякъде.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #754 -: Октомври 22, 2018, 15:51:00 pm »
Тери много съжалявам... но няма да се предаваме.
Защо не пуснеш разширен пакет в Геника ( като този който аз пуснах последния път). Малко е скъпичък, но доста неща изследва + пак за хламидия, уреаплазма и вагинозите и всичко...
Теб поне те знам, че си умираш да си пускаш изследвания :) хах :)
Или тия писанец са си те нарочили нещо или може да си има някаква скрита причина за всички гадости (както при мен, така и при теб :(  ) Или поне пробвай в друга лаборатория.
 А тери лактобацилите как са ти?
Точице пак са нещо твойте две малки точици :) стискам палци да се развият добре нещата.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #755 -: Октомври 22, 2018, 16:02:23 pm »
Тери, съжалявам за резултата! Наистина нещо не е наред с тези изследвания. Пусни си на друго място, ако трябва в Генетика, не знам. Има проблем, който не вярвам да е при теб. Аз друг човек да пуска толкова много микробиологии не знам. Какво казаха да правиш? Голяма тъпотия! Съжалявам много :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #756 -: Октомври 22, 2018, 16:04:29 pm »
Играта на нерви продължава.
Днес ми 14 ден Естрофем. Естрофем се пиело от 10 до 21 дена без да пречи на опита. Минавам до петък на антибиотик, който да не пречи на трансфер. В понеделник микробиология (макар и да не са минали три дена от антибиотика), тогава ще е 21ден на Естрофем. Ще започна прогестерон и се молим да е чиста микробиологията за трансфер следващия петък.
И докторката се ядоса, че сме пускали микробиология като миналата беше само с кандида. Спирам вагиналния Естрофем, защото според нея от ръцете предавам тази Ешерихия коли.
Имам притеснения. Някак вървим по ръба на вълната. Днес лигавицата ми беше 0,97 каква ли ще стане за още една седмица Естрофем.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #757 -: Октомври 22, 2018, 16:41:18 pm »
Тери,съжалявам за лошата микробиология,но твърде вероятно е да е от ръцете,колкото и да се измият,винаги все нещо може би остава. Дано другата да е перфектна.

Лейди, идва нов цикъл,нови надежди.

Точица,две да са,но ги има,успех по нататък.

Някой по вещ от мен да ми каже,това да гоброя ли за овулация,въпреки че на снимката малко не се вижда добре,на яве е по наситено.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #758 -: Октомври 22, 2018, 16:44:14 pm »
Това е снимката
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #759 -: Октомври 22, 2018, 16:47:35 pm »
Не, Вени. Прави тестовете към 19 часа след 3 часа без ходене по малка нужда и без пиене на вода. Пикът на ЛХ по принцип е в 15:30 часа и трябва да се натрупа в урината.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света