0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #560 -: Август 16, 2018, 13:24:02 pm »
След 16 дена. Мисля, че ще устискам. Спокойна съм като знам, че има и замръзени и нещата не са на живот и смърт. Ама мисля, че ми върнаха едно ембрионче със сини гащи, така го усещам.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #561 -: Август 16, 2018, 14:03:14 pm »
Тери, изтръпнах от кеф като прочетох за сините гащи!  16 дни бързо минават :-)
В този период имаш ли прегледи или само се лежи?
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #562 -: Август 16, 2018, 14:10:07 pm »
Даже не се лежи. Нямам такива препоръки, просто да не се натоварвам. На 27ми мисля да започна пак работа. Вероятно до теста ще съм от вкъщи пак, че имам да слагам утрогестан по три пъти и да бия Фраксипарин, а тоалетните в офиса са много кофти след 10 сутринта
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #563 -: Август 16, 2018, 14:13:05 pm »
Тери, сега си бременна до доказване на противното  :wink: И по Великден някъде (не го знам догодина кога е) ще спреш да си бременна и ще станеш мама.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #564 -: Август 16, 2018, 14:16:14 pm »
И аз още като писа го сметнах април .Дано ти минат бързо дните,за мен биха били векове.Аз си взех Прегнакеър днес ,заприказвах се с аптекарката без друго не пия никакви.Ако не помогне няма да навреди.
« Последна редакция: Август 16, 2018, 14:21:49 pm от Слънчицето »
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #565 -: Август 16, 2018, 14:37:35 pm »
Тери, вече си бременна! Не знам как ще изчакаш 16 дена. Първите 10 е ок, но после... Започва да не те свърта. При мен най- вече беше свързано с това, че при + тест трябваше да започна лечение, но все пак последните няколко дена е трудно.
Пази се, не се напрягай и всичко ще е наред.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #566 -: Август 16, 2018, 15:50:50 pm »
Тери, чаках да пишеш, но бях по пътищата и не можах да се включа!Почивай си, не се натоварвай физически и психически и гледай теб и бебето!Целувки!

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #567 -: Август 16, 2018, 18:02:23 pm »
Успех Тери, това е много благодарен месец за забременяване, и трите ми бременности са с термин месец май на мен, без да е планирано, така че по това време се получават нещата по-лесно имам чувството...
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #568 -: Август 16, 2018, 18:23:10 pm »
Браво, Тери, и аз се нареждам със стиснатите палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:



   La vita è bella
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #569 -: Август 16, 2018, 19:56:48 pm »
Териииииииииии, браво на теб :) Бебчо си е на топло при теб вече! Април, Дай Боже - ще ни се покаже на бял свят :)  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cloud9: :cloud9: :cloud9: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo preggo preggo

Липсвах малко, но ви изчетох :)
Добре дошли на новите момичета! Дано бързо да се похвалите с добри новини!
Успех на всички!



*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #570 -: Август 16, 2018, 20:59:04 pm »
Много благодаря отново на всички.
От всички тези хормони все едно приспивателни пия. Спя, събуждам се и пак ми се спи. Днес успях да си бия Фраксипарин сама. Само съм се лигавила преди това. Нищо не разбрах и за първи път не ме боля, както казахте вие.
Петя, блажено гледах снимки защо отсъстваше ти :D
Слънцемое, слагай Гинофилус или Лактажин, няма да навредят в никакъв случай.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #571 -: Август 16, 2018, 22:50:29 pm »
Теди!!!!!!! Момиче не съм влизала толкова време ииии е толкова хубаво да видя хубави новини от теб! Едно такова топло, развълнувано  и мило ми стана!!! Дръж си бебенцата (има ли шанс да са две или е рано да се каже?) на топличко и си почивай! Прегръщам те!!!
« Последна редакция: Август 16, 2018, 23:13:48 pm от Zaharna »
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #572 -: Август 17, 2018, 08:10:52 am »
Момичета може ли да ми препоръчате тестове за овулация
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #573 -: Август 17, 2018, 08:20:21 am »
Teri, страха е по-голям нали?Иначе не болят инжекциите :)

Лейди, исках да ти пиша от няколко дни, но все бързам, все нямам време.Щитовидната жлеза е много чувствителен орган и той влияе на целия организъм.ТСх макар да е муден хормон, понякога може много бързо да се качи.Ако хормона който си приемала не е бил достатъчен, дори ТСХ да е бил в норми, то фТ3 и фТ4 не са били оптимални и са показвали, че щитовидната се мъчи, то тогава може изведнъж да се качи хормона.Също така стрес или промяна във времето влияят така.Преди 2 години точни за 2 месеца се наложи да сменя два пъти дозата и то драстично, защото щитовидната просто спря да работи по начина който го е правела преди това.Умора, стрес и какво ли още не бяха и повлияли много зле.Сега пък лятото се срина, макар да не съм сменяла дозите от над 2 години.А и ти беше на Золадекс, нормално е да има вариации.Ще се оправи, само я следи на често и си пий хормона(предполагам са ти назначили нова доза)

Целувки на всички!Радвам се, че пишете!

Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #574 -: Август 17, 2018, 08:38:03 am »
Тери имам чувството че този лактажин изобщо не ми влияе... сега докторката ми изписа друг пробиотик гинофлор 6 бр, а преди това 12 бр флуомизин... дано след тях вече всичко да е ок. Тъпото е че чакам Ц след седмица и нямаше см да ги почвам, така че в новия месец ще си слагам и едното после другото. Говорих и с докторката ако всичко е наред края на октомври да стартираме. Няма да правя ЦС (не ме линчувайте) и противозачатъчни също няма да пия. Но както и на мен, така и на нея и направи впечатление че имам една идея ранна О. Миналия четвъртък бях на преглед и товага ми беше 13 ден, като по време на прегледа каза че или тъкмо е минала или в момента съм.
Така че Тери смело вървя по твоите стъпки :) и чакам и тръпна с теб тези 15 дена. Имам чувството че и аз вече един път я минах цялата процедура хаха
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #575 -: Август 17, 2018, 08:57:47 am »
Джулия, аз пробвах разни тестове за овулация и се спрях на този, на който качвам снимка. Имаше промоционални опаковки с този лубрикант(пише, че подпомага зачеването), но не знам дали още има и къде промоционални опаковки с него. Иначе отделно никъде не го намерих да се продава само той.
А тестовете са ок. Аз сякаш повече харесвах едни с по жълта опаковка, а и имат +1 тест за бременност и мисля, че и те са добри: https://goo.gl/images/WYWdnK
« Последна редакция: Август 17, 2018, 09:02:33 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #576 -: Август 17, 2018, 09:08:39 am »
Благодаря ти WideD
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #577 -: Август 17, 2018, 09:11:32 am »
Слънцемое, знам че звуча като свекърва, но заслужава ли си да се опорочи една процедура, заради пропуска на една цветна снимка?Помисли добре преди да пристъпите към процедурата.Ако се окаже неуспешна, няма да спреш да се питаш дали не избързах, дали не е проблема в мен и тръбите, защото не ги проверих.За мен просто е задължителна ЦС.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #578 -: Август 17, 2018, 09:19:45 am »
Маги, ЦС е за проходимост на тръбите, нали? При мен на лапароскопия та се оказа, че не ми е пропуснала едната тръба(тази от страната на прецакания яйчник). Доктора каза да подаваме документите към фонда... Притеснява ме тази за пушена тръба, да не стане проблем по време на инвитрото.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #579 -: Август 17, 2018, 09:23:16 am »
Да за проходимост на тръби е.Хубаво е ако има проблем тръбите да се клампират или махнат.Доктора преценява какво и как да се направи.Моята е клампирана.Понякога се случива ембриона да се захване в началото на тръната или в някоя нейна проходима част и става извън маточна.За това е хубаво увредените тръби да се прекъснат.Също така ако има хидросалпингс, то опита е обречен още със стартирането му, защото течността от него е токсична за ембрионите и ги убива.
За това за мен, опит без ЦС е стреляне на мнооого сляпо.