0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #540 -: Август 15, 2018, 21:44:56 pm »
WideD, много мили думи, благодаря! Имах нужда от позитивизъм  ❤ Знам, че си права, но може би ми дойде малко повече...
Честит празник, мили борбени и силни момичета. Дано Богородичка помогне на всички ни!
Ох, Тери, толкова се вълнувам вече, все по-близо си до целта! Важното е да бъдеш спокойна, защото явно си в много добри ръце.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #541 -: Август 15, 2018, 22:18:43 pm »
Тери, цялата ми положителна енергия ще е насочена към теб утре, знам, че ще си прибереш твойто бебче <3
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #542 -: Август 15, 2018, 23:21:06 pm »
Момичета, ето така се превръщате в лели на Зачатските деца.
След някоя година като се срещнете, ще си спомняте как „познавате“ това дете още от стимулацията на майка му.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #543 -: Август 16, 2018, 00:16:09 am »
Тери,много,много ама много силно стискам палци,вярвам в успеха ти.И някак ме обнадеждаваш ,колко леко и направо между другого минава инвитрото.
Това с подлогата е гадничко,ама да ти разправям тру стори.Като бях с извънматочната и ми дадоха очистително,ама явно са го разредили повече ли не знам ,и не подейства и на другия ден ме качиха на едно магаре за клизма.Скочих с дрехите в ръка ,гола и газ през коридора (да, имаше хора)до моята стая и тоалетна.Тъй че...,всичко минава. :D
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #544 -: Август 16, 2018, 06:41:17 am »
Слънчице, така го усетих наистина. При мен много влияе и фактът, че съм млада и дозите бяха малки. Докторката все ми повтаряше колко съм млада, но чак като започнах да чакам пред кабинета разбрах, че е права. Като си спомня колко рев изревах, когато видях първата спермограма на мъжа ми. Толкова ме беше страх от инвитро. А те като ме стимулираха с минимални дози, просто нищо не разбрах, че правихме.
Разглеждах в интернет цените на криоконсервация на ембриони, че днес вероятно ще трябва да платим и попаднах на оферта на Репробиомед. Не знам читави ли са като клиника, но за двойки с високи шансове за успех при инвитро дават промоционален пакет. 3500 излиза цялото инвитро, ако имало нещо отгоре, те го поемали. Даже спермограми и микробиологии пише, че поемат. Но пак важи за двойки с добри спермограма (или донорски) и тубарен или луф фактор при жената, както и ендометриоза до 3 степен.
http://reprobiomed.eu/page/Price%20of%20promotional%20IVF%20-%20ICSI-96.html
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #545 -: Август 16, 2018, 08:02:40 am »
Тери успех днес, вдички сме с теб и те мислим, имаш дооооста положителна енергия насочена към теб, сигурна съм че всичко ще мине както трябва, както досега  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #546 -: Август 16, 2018, 08:16:41 am »
Тери, мерси за споделянето на  линка на клиниката. Ако не стане при нас от 1вия път и ако ми е паднал амх под 1, ще ги имам предвид. Ние май в тази графа влизаме.
« Последна редакция: Август 16, 2018, 08:18:18 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #547 -: Август 16, 2018, 08:29:56 am »
Тери,сутринта събуждайки се сетих право за теб.Стискам палци всичко да мине добре и те чакаме после на отчет.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #548 -: Август 16, 2018, 08:54:07 am »
Тери и аз с нетърпение вече влизам в форума да видя какво се случва с теб :)  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: чакаме те с добра новина че са ти върнали бебчето :)
 Аз се чух вчера с сестрата на моята лекарка... след дълго обсъждане сега решиха да ми изпишат флуомизин 12 бр свещички и след това гинофлор 6 броя... и сега се чудя преди Ц  и дали да не слагам от пробиотика, който Тери ми хвалеше пък след Ц да си ги почна първо едното после другото? Притесняваме да не ми дойде много...
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #549 -: Август 16, 2018, 09:04:31 am »
Ще има трансфер. Ама много беше под съмнение. Яйчниците били на границата да отложат. Сега чакаме да ми се припикае 5 по десетобалната система 😁
Иначе ще има поне още 6 бебета за замръзяване
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #550 -: Август 16, 2018, 09:08:24 am »
Знаех си, че ще има трансфер :) страхотни новини :) сега повече почивка и чакаме  :bfp:
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #551 -: Август 16, 2018, 09:24:33 am »
Тери,браво миличка
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #552 -: Август 16, 2018, 09:29:04 am »
Браво, Тери! Прибирай си бебчето и си го дръж 9 месеца. И аз сега ставам и право тук да видя какво става с теб. Успех и прегръдки!
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #553 -: Август 16, 2018, 10:59:52 am »
Браво,Тери!Успех!🤗
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #554 -: Август 16, 2018, 11:20:43 am »
Устисках и без подлогата 😁 всичко мина, показаха ми ембриончо, снимаха го и сега си седи на топло.
Хайде вие сте наред сега :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #555 -: Август 16, 2018, 11:28:59 am »
Олеее😚,хайде сега всичко да е наред и да видим теста.Ти вече приключи с инжекциите нали?
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #556 -: Август 16, 2018, 11:43:05 am »
Сега започвам с Фраксипарин. Явно не на всички го изписват. Жената с мен е по-възрастна и е на Аспирин.
Колко много информация получих от вас и благодарение на вас. Заговарят се всеки ден с различни жени и те си нямат на идея какво им изследват, защо го правят и не осъзнават грешките в техните решения, а вместо това хулят предишните си лекари.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #557 -: Август 16, 2018, 11:45:37 am »
Браво Териии, време ти е да ти се случи чудото което толкова чакаш, през доста трудности минахте, но съм сигурна, че си заслужаваше и сега ще се обърне колелото от хубавата страна.  :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #558 -: Август 16, 2018, 12:19:28 pm »
Хайде сега, Тери, време ти е да мътиш. Най-хубавото пиленце да измътиш. И чак след 9 месеца да го гушнеш!
А за не знаещите и аз съм се изумявала как може да не знаеш какво ти правят и само да мрънкаш и критикуваш лекарите, че не става каквото искаш и когато искаш.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #559 -: Август 16, 2018, 12:55:01 pm »
Браво Тери, няма да пускам палците до теста. Казаха ли кога да го направиш?