0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #500 -: Август 13, 2018, 20:09:52 pm »
Защо, Маги? Ако хормоните и лигавицата ти са били добре, защо да е било предпоставка за миседа?
Аз ги чух преди да ме приспят, че естрадиолът ми е висок. Дадоха ми да ям още повече извара и в сряда ще реши. Каза, че когато и да е трансфера ще ми върне 1 само.
От утре имам Утрогестан (по 9 на ден), дуфастон, естрофем, антибиотик за бактерията и ако има трансфер Фраксипарин.
Аз останах сама тази вечер. Мишо се притеснява, че нещо кожно е хванал от едното куче и си тръгна. Поне стана след пункцията, че ако беше вчера кой знае какво щеше да свърши днес.
« Последна редакция: Август 13, 2018, 20:40:35 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #501 -: Август 13, 2018, 21:21:42 pm »
Тери, добра бройка. Обадиха ли ти се колко са се оплодили?

Защо ти е Фраксипарин? Ти нали нямаш никаква мутация от тромбофилиите?
Те май искат да покрият всички, всички бази :)
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #502 -: Август 13, 2018, 21:46:25 pm »
Май така си действат. Жената
с мен беше за трансфер и й предписаха Фраксипаринн също. На мен след инсеминация Аспирин. Разреждат кръвта, за да се улесни имплантация. Поне за инсеминацията така ми обясни. Според мен на всички ги изписват, но и може да е заради това, че според нея вървя на ръба на инсулинова резистентност. Преди време ми беше казвала, че при ИР освен качеството на Я и лигавицата била на съсиреци. Та при всички положения ги предписва за имплантация. Днес ми каза, че нямам ИР, но отговорът ми на тази минимална стимулация бил като за ИР. Вероятно имаше предвид, че ИР и ПКЯ са свързани. Стимулацията ми била като за инсеминация.
Мишо ходил на лекар. Имал алергична реакция към някоя съединенска гадинка, която го е захапала.
Докторката ми позволи утре да ям мелба с шоколааад. Иначе утре ще ми звъннат да кажат колко са се оплодили.
« Последна редакция: Август 13, 2018, 21:48:57 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #503 -: Август 14, 2018, 07:36:16 am »
Тери  :bighug: Бебето е на път към теб  :bfp1: Стискам палци и май всички чакаме трансфера  :D
Успех ❤
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #504 -: Август 14, 2018, 08:28:12 am »
Тери, защото когато се случи нещо такова започваш да си задаваш хиляди въпроси и да се чудиш какво не е било наред, ами ако...

Ох ама и Мишо, много малко е вероятно да прихване нещо от кучетата.

Чакаме днес да съобщиш бройката!Прегръдки!

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #505 -: Август 14, 2018, 10:02:07 am »
Обадиха ми се. От 10 яйцеклетки засега имаме 10 оплодени. Утре ще ми звъннат следобед да кажат как се развиват.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #506 -: Август 14, 2018, 10:04:43 am »
Ау, много се радвам!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #507 -: Август 14, 2018, 10:07:10 am »
10 е супер. Минус една за сегашния трансфер ти остават 9, които да замразят в 3 групи по 3. И всичко ще е наред.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #508 -: Август 14, 2018, 10:23:43 am »
Чудесно, Тери  :), успех и от мен!

Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #509 -: Август 14, 2018, 11:03:42 am »
Супер Терии, дано така добре да продължават нещата и след около две седмици да си горда бременелка  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #510 -: Август 14, 2018, 11:31:54 am »
Благодаря ви, да ви се връща  :bighug: :bighug: :bighug: И понеже моите дъщери ще приличат на мен и ще са еманципирани, ще се борят и развиват докрай, за да ми върнат момиче :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #511 -: Август 14, 2018, 12:19:03 pm »
Наистина искат да покрият всички бази :)

Чудесно, Тери! За мен вече си бременна, всичко останало е относително- време :)

Маги, не се питай подобни въпроси. Всеки път се питам и това с нищо не помага. При теб също е въпрос на време.

Късмет на всички!
« Последна редакция: Август 14, 2018, 12:20:41 pm от Pav-la »
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #512 -: Август 14, 2018, 12:31:46 pm »
Момичета какво мислите за тези резултати. Правим опити от януари месец?
LH-3.74  от 2.40-12.60
FSH-6.36 от 3.5-12.5
Prolactin -407.5 от 101.76-487.60
Estradiol -41.95 от 12.5-166
Testosterone -1.15 от 0. 29-1.67
« Последна редакция: Август 14, 2018, 12:38:41 pm от mimeto_v88 »
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #513 -: Август 14, 2018, 13:03:28 pm »
ФСХ е високо спрямо ЛХ, което не е хубаво защото говори за лошо качество на яйцеклетките и евентуален ИЯР.Но само на база на ези изследвания нищо не може да се каже.Пролактина е към горната граница, той също влияе на стойността на ЛХ и високия пролактин я намалява.Правилно ли е извършено изследването за пролактин?

хубаво е Пролактина да се повтори, като се спазят всички изисквания.Също така да се пусне АМХ, заедно с Инхибин Б.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #514 -: Август 14, 2018, 16:54:22 pm »
Тери,супер резултат!И за мен си бременна🤗.Кога ще ти върнат  бебе?
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #515 -: Август 14, 2018, 17:20:13 pm »
 :butterfly:  :rainbow: Браво Тери,  много се радвам! 
:-)
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #516 -: Август 14, 2018, 22:34:04 pm »
Слънчицето, колко сладко го каза  :D Кога ще ти върнат бебе ❤
На мен днес денят ми е от онези, в които се сривам психически. Вече минават 8 месеца в които не се надявам на положителен тест. Пак губя надежда, че ще се случи.
Преди месец си пуснах контрола тсх и беше под долната граница. Намалих си дозата (ендокриноложката ми беше казала схема в началото на лятото) и бях сигурна, че днес ще е между 1и 2. Обаче резултата е над горната граница  :(   Нещо ми потънаха гемиите, а и като си помисля, че не съм изследвала и половите хормони и не знам как са нещата там. Май май  :?
Тери, радвам се за прекрасната бройка качествени бебоци 😊 Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #517 -: Август 14, 2018, 23:22:20 pm »
Лейди, да не съм прочела повече такива тъжни неща от теб! :-)
Горе главата! Дози те за тсх се регулират с времето. Моята доза ми я правеха около година и полувина, преди да стигна около 1.после се наложи пак да се промени, защото тсх-то започна да играе нагоре-надолу. Искам да ти кажа, че може да отнеме още известно време докато се уравновесят нещата. Хормони се регулират, лекари, слава Богу,  има! Чудеса и хубави неща се случват! Понякога отнема време, но трябва да вярваме и да си помагаме на тялото и душата колкото можем. Аз понякога изпадам в особено състояние, в което се чувствам тъжна и ми е мъчно как съм изгубила време и осъзнавам как при мен с времето ендометриозата ми ми причинява драми в тялото. Но ще се боря, ще се надявам и ще искам хубавите неща да ми се случат!
Важно е да знаеш къде точно си, да си направиш хормони и каквито изследвания е нужно.
Аз определено съм от прохождащите в групата тук откъм практична информация, но поне мога да ти изпратя един тон позитивна енергия и да ти напомня да продължаваш да опитваш, да си смела, оптимистична и изпълнена с вяра, че може и ще стане чудото и с теб!
 :bighug: :balk_16: yahoo_17
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #518 -: Август 15, 2018, 00:07:10 am »
WideD ,това беше много оптимистично,не знам за Лейди ,но на мен ми хареса много😊.Този месец за мое щастие мъжа ми пак се върна към обичайния си график 2 на 2 .Понеже му знам паролата на служебния мейл го отварям по 26 пъти на ден да следя движението на корабите и да се надявам да си е в нас вечерта ,от края на цикъла ми  -8ми ,до днес правим любов всяка вечер,понякога и сутрин.Знам ,че толкова често май не е добре, ама така се случва.Днес е Голяма Богородица,нека помогне на всички ни ,честито ако има именнички и разбира се честит празник на варненки.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #519 -: Август 15, 2018, 07:55:52 am »
 :bighug: Честит празник, момичета! Бъдете живи и здрави, много влюбени и обичани, нека Богородица да е с вас и да ви дари с пухкави бебчета и много щастие!
« Последна редакция: Август 15, 2018, 07:58:18 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.