0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #820 -: Юни 12, 2017, 10:43:18 am »
Или като ви кажат, че сте най-добрата майка на света.  :heartbeat:

*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #821 -: Юни 13, 2017, 19:55:48 pm »
Привет Момичета :)

Още една прекрасна новина съм изпуснала  :oops:
DreamOn честит ти юнак Ясен! Да ти е жив и здрав! Да се радвате един на друг, заедно с каката  :heartbeat: :heartbeat:
Аз следя какво се случва с всички Вас, но съм такова склери тези дни, не мога да запомня никовете, по-скоро, бъркам ги! Не знам защо.. "не съм върху себе си"  :P
По темата за любовта към децата.. Аз за себе си лично .. от момента, в който ги видях на видеозона за първи път.. Повярвах, че ги има, че са там, че идват.. Чух им сърчицата.. а моето спря! Треперих докато ги износя и ги видя за първи път.. После като се родиха пък, треперих от страх за тях, не смеех да ги оставя сами за секунда.. Да не ви разказвам, че от болницата до нас бяха 10 мин с кола и ми се сториха най-дългото разстояние на света.. Умрях си от страх да не ни удари някой.. Исках да се приберем час по-скоро.. Много време мина докато се успокоя и разкарам страховете си.. И още и още ме гони параноята понякога.. Предимно ако единия не го виждам, започват страхове да не ми ги вземе някой.. Луда работа, момичета  :? Но работя над страховете си, да не изглеждам съвсем "хахо"  :lol: Но и съм нащтрек по всяко време, никога оф гард!
Сега с момата още не знам как се чувствам.. Голям шок беше, и за двамата с мъжа ми.. Мисля, че когато я видях на видеозон в 13гс, когато ходихме да я мерят.. мисля, че чак тогава се освестих, какво се случва наистина.. Плаках като малко дете.. Сега се моля всичко да е наред, с нея и с мен, и Ноември.. да я гушна..
След малко потеглям за среща с доки, ще питам и за магнезия.. Въпреки, че тези дни не са ме тормозили крампи.. Но пък аз ям ли плодове? Направо злоупотребявам  :P Много ми се ядат :)



*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #822 -: Юни 13, 2017, 21:57:16 pm »
Здравейте момичета и мами,да се отчета и аз -днес в 08.58 след планово секцио се роди нашия Юнак-Ясен,3250 кг.и 50 см.Добре сме,аз като след усложнена операция, но всичко е овладяно и е ок.Лека вечер и поздрави от нас
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #823 -: Юни 13, 2017, 23:08:48 pm »
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #824 -: Юни 13, 2017, 23:15:58 pm »
Честито, Тути! Бъдете здрави и щастливи! Бързо възстановяване! :) :)


Re: Тема на бременните 99
« Отговор #825 -: Юни 13, 2017, 23:18:39 pm »
Тути ,честито бебче.Да сте живи и здрави,бързо въстановяване на теб и прибиране в къщи.

П.П.Защо усложнена операция?
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #826 -: Юни 14, 2017, 00:56:26 am »
Ехе ,Тути страхотна новина.Честито бебенце,живо и здраво,пъхкаво и засмяно да ти е.Бързо възстановяване.😊😊😊
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #827 -: Юни 14, 2017, 07:24:12 am »
Честито, Тути! Добре дошъл на новия юнак на бял свят!
Как си? Бързо възстановяване от раждането ти желая!
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #828 -: Юни 14, 2017, 07:52:00 am »
Добро утро мами,
Усложнена защото матката е кървяла силно(без индикации никакви по изследвания че може да стане така),не контрахирала и били на ръба да я махат.Но доктора ми е страшен професионалист и са овладяли положението,за сметка на това цяла нощ матката яко и болезнено ми контрахира,въпреки онезболяващите.Бебо явноняко и той е нагълтал околоплодни води,че цяла нощ се уригва и повръщаше,яде последно в 22и после въобще не искаше да засуче.Сега го взе педиатърката ще сменим и млякото и всичко ще е наред.
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #829 -: Юни 14, 2017, 10:35:17 am »
Тути добре,че са овладели положението,дано всичко отмине бързо и да нямаш проблеми.Целувки за малкия юнак.
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #830 -: Юни 14, 2017, 11:33:52 am »
Тути,браво,че са овладели всичко.Бързо възстановяване :bighug:
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #831 -: Юни 14, 2017, 16:27:40 pm »
Тути, мила, Честит ти юнак!!! Жив и здрав да ти е, а на теб бързо възстановяване!!
Аз през 2008, след лапараскопия за отстраняване на бременност, имах подобен проблем с матката.. Едва спрели кървенето, Бях загубила 2 литра кръв и 2 седмици бях с кислородна машина в нас, защото нито можех да дишам, нито да се движа нормално, ходих 2 месеца бяла като платно.. За кръвното ми да не говоря.. Страшна картинка! Доки беше положила всички усилия да ми запази репродуктивните органи, защото все още нямахме деца...
Когато се приготвях за секциото с близнаците, бяха под пара, да не би да се случи същото.. Слава Богу, всичко мина гладко.. Сега с тази бременност ще е пак секцио и се моля всичко да мине гладко както и с близнаците.. Да си призная, много се страхувам.. не за друго, ами да не стане нещо с мен..
Ок, сега нещо по-весело :)
Стягаме куфарите за България :) Във Вторник потегляме с момчетата.. тати е на нова работа от миналия месец и не го пускат ваканция още.. Та само ние ще пътуваме.. Много се вълнувам, не съм казвала на никой освен майка ми, сестрите ми и брат ми, че съм бременна.. ще изненадвам всички направо с тумбака  :lol:
Лек ден на всички, изчезвам на работа  :wink:

*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #832 -: Юни 14, 2017, 18:58:11 pm »
Благодаря Ви момичета,вече ставам разхождам се не че не ходя като преяла бременна хлебарка,но друга тема...бавно бавно ще се оправя.На малчо му сменихме млякото явно първото не му е допадало и сега даже си изаде дажбата с 10 мг  отгоре по малко повръща и си спи сладко до мен.Чакам следващите по реда.Хубава седмица на всички и Гальонди лек полет и пиши за реакцията на Вашите
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #833 -: Юни 14, 2017, 22:39:59 pm »
Браво, Тути! Хубави новини за бебо :) Дано да ти минават бързо проблемите с матката.

Гальонди, какви неща си изживяла! Всичко ще е наред и при теб!  8)


*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #834 -: Юни 15, 2017, 07:29:37 am »
Тути, браво че са овладяли ситуацията!
Гальонди, като те чета и настръхвам... Важното е, че сега сте добре!

Момичета, сега пък ново 20 при мен. Както обяснявах, че няма да раждам в МД, така май точно на там вървя. От няколко места ми препоръчват Николов, а сега вече и Гърчев натрупа сериозни точки... Не е без значение, че допълнителното ми здравно осигуряване ще поеме разходите ако съм в МД, но не и в Надежда. А това си е първата вноска за стволовите клетки... Вие замразихте ли/ ще замразявате ли материал? Аз още се колебая, но ММ иска да се подсигурим.
Иначе, от понеделник ще си имаме майстор (да ми е честито)! Надявам се до седмица да приключим с ремонтите и да почнем да подреждаме вече стаята на бебо. Купихме си скрин от Икеа, искам да започна да декорирам и да си пера дрешките.
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #835 -: Юни 15, 2017, 07:35:23 am »
Йоли аз съм също за Гърчев внимателен доктор е.Знаете ли като изписват от родилно престой на ден плащат ли или не
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #836 -: Юни 15, 2017, 14:16:14 pm »
Въпрос към родилите вече мами:Както се казва Ясен е  на 3 дни и днес сутринта яде малко после заспа,уж след 3,5 часа сън да хапнем но уви10мг я има я няма и спи, спи си човека и това е.Чудя се дали да се притеснявам или не,изперках и аз вече, ама с Виктор не беше така
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #837 -: Юни 15, 2017, 15:49:13 pm »
Тути,аз храня на пойскване.Моята бебешана няма будене щипане,дърпане...цъ.В редките случай когато е засуквала е било точно 3 дъпания и пак сън.Буди се на 4 часа 4.30 (много рядко 3-3.30).Добре си е детето  :D.Гладно няма да остане
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #838 -: Юни 15, 2017, 16:21:29 pm »
Tути, при нас беше малко по-сложно, защото мишоците бяха по 2 кг и половина.. В болницата докато бяхме, изкараха и жълтеница ( съвсем да се допобъркам  8O ) и едва ги хранех.. Кърма нямах, от шише се хранехме, и едва едва.. Заспиваха, не си изяждаха и половината .. Трудничко беше..
Като се прибрахме в нас, на всеки 3 часа ги будех.. Трябваше да наддаваме, и нямаше как..
Обаче един път като казаха, ще наддават.. И на 4-5 месеца като бяха, вече понаправили бузките.. тогава се поуспокоих, оставях ги те да водят, да си спят. като им се спи  :) въпреки, че следвах някакъв режим, долу-горе на 5 часа да сме се нахранили...

*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #839 -: Юни 15, 2017, 16:45:51 pm »
Момичета, днес бях на последния си преглед при Сигридов. Много готин тоя човек беее!
С юначето всичко е 6! Расте си - вече 1,5кг с идеални мерки.
Но като видя моите изследвания ми каза: ти до кога ще работиш толкова много?!
А аз: ма, как разбрахте?!
Той: ето, тук се вижда. Нямаш време да се движиш и да почиваш. Кажи ми честно, до кога смяташ да работиш?

Дали ще ми повярвате, че загубих ума и дума. Все едно си говоря с врачка! А моята АГ вика - всичко ти е ок с изследванията ;)

Та... Сега вече нямам колебания. Идната седмица си пускам болничен. Така не може повече. А и тия екстра нерви дето ми образува шефското тяло, не мерси! Ще си работя от вкъщи, но само ако успеят да ме омилостивят...
Казах ли ви какво ми вика онзи мазник като го питах защо не ми е индексирано възнаграждението тази година? Каза ми в прав текст: защото така и така излизаш в майчинство.
След това поисках разговор, като цитирах думите му той отрече. Сега му искам писмено обяснение, а той се разтрепера от нерви и се опитва да ми откаже.
В същото време ме залива с мейли и някакви малоумни задачки... още малко ще го търпя.