0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №94
« Отговор #300 -: Март 28, 2015, 22:12:54 pm »
linapoli много ми стана тьжно,но вьпреки това се радвам че си силна.Вьпреки че сьдбата ни удря от всякьде ни и учи как да се справяме  още по-добре с нея.аз вярвам че живото бебче ще  се роди живо и здраво.не се притеснявай ще се редуцира другото и всичко ще се оправи.виждала  сьм подобна гледка при декоративните ми рибки мьртво и живо рибе,но рибките не са като децата твоя пльт и крьв
Додо и аз сьм чувала хубави неща за тия соли имаме в Бьлгария няколко вида май бяха 7 .пази се!
Руми много се радвам че ще си имате Великденско чудо.с перфектни мерки сте
Момичета да не забравите да смените часьт с час напред ;)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #301 -: Март 28, 2015, 22:56:36 pm »
Linapoli,  в коя седмица си и в коя болница те следят? Дано всичко е наред с другото бебенце, само трябва да си под отлично наблюдение, за да изкарате докрай. Извинявайте, че се намесвам, но съм минала през този ужас и знам какво е  :(
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #302 -: Март 28, 2015, 23:09:55 pm »
Shinzou, блaгодaря!
Mak4e, в моментa съм в 14тa седмицa. Сърцето нa бебето е спряло в 13тa. Седмицa преди товa бяхме нa рaннaтa ФМ и всичко беше нaред. Пaциенткa съм нa клиникa Щерев, a лекaря ми по ЗК е в Шейново. Следят ме и нa двете местa. Сегa и двaмaтa ми лекaри искaт дa ме виждaт всякa седмицa. Питaх ги зa постъпвaне в болницa - и двaмaтa сa кaтегорични, че не е необходимо и е Божa рaботa. Но кaзaхa aко искaм зa мое успокоение дa ме приемaт. Дa лежa вкъщи, дa си пия aнтибиотикa и дa слaгaм фрaксипaрин докaто се резорбирa починaлото бебе и излязaт генетичните изследвaния.
Извинявaй, че те връщaм нaзaд към тaзи болкa, но aко можеш дa споделиш кaкво и в коя седмицa се случи при теб и кaк се рaзвихa нещaтa след товa...



*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #303 -: Март 28, 2015, 23:16:57 pm »
Линаполи, желая ти малкото човече да излезе боец! Стискам ти палци.

*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #304 -: Март 29, 2015, 07:10:40 am »
linapoli писах ти на лични. Желая ти успех!
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #305 -: Март 29, 2015, 14:34:37 pm »
linapoli Много съжалявам за това което си преживяла :( , стискам палци остващите месеци да минат успешно и другото бебче да се роди живо и здраво!


*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #306 -: Март 29, 2015, 15:50:47 pm »
Момичета - въпросче от мен - от време на време ниско долу( където е влагалището) , усещам мускул да се свива и отпуска по няколко пъти, като при оргазъм, само без хубавото усещане - просто мускулът се свива. В корема нямам болки и усещания през това време. На някой да му се е случвало? Първа бременност ми е и нямам идея. А за контракции съм чела, че се чувстват в корема. И док ще питам на другия преглед :) Мерси :)
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #307 -: Март 29, 2015, 15:58:06 pm »
linapoli, изпращам ти цялата си положителна енергия и силно вярвам, че всичко с бебче ще е наред и ще се видите живи и здрави на термин.

Момичета - въпросче от мен - от време на време ниско долу( където е влагалището) , усещам мускул да се свива и отпуска по няколко пъти, като при оргазъм, само без хубавото усещане - просто мускулът се свива. В корема нямам болки и усещания през това време. На някой да му се е случвало? Първа бременност ми е и нямам идея. А за контракции съм чела, че се чувстват в корема. И док ще питам на другия преглед :) Мерси :)

Случва ми се непрекъснато. Не знам дали е добре или не, ама е така от самото начало. Сега взе да става по-рядко. Всъщност сега се сещам, че на последният преглед в България питах докторката и тя каза, че било нормално. Ходех на прегледи в клиниката на д-р Владимиров, ама сега не мога да се сетя как се казваше докторката, която следеше там бременните.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #308 -: Март 29, 2015, 16:09:03 pm »
Мерси, Яничка, първите пъти не обръщах внимание, но сега през ден през два усещам, та се замислих... : )
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #309 -: Март 29, 2015, 17:47:03 pm »
и при мен го има от време на време мисля че са отпускат и разширяват мускулите на влагалището един вид се подготвят за бъдещето раждане  :) при мен взеха да зачестяват ритниците по шийката на матката много е странно  8O

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #310 -: Март 30, 2015, 16:44:01 pm »
Ох,момичета.... помогнете.вчера вечерта и днес след тоалетната имам прозрачна слуз по бельото си...Някоя от вас имала.ли е такава,защото единствената информация,която намерих беше за падонето на тапата в 9 месец......
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #311 -: Март 30, 2015, 17:19:52 pm »
Аз не съм има като че ли такова  течение, Иви да не си имала розови сънища и това да е от възбуда. Падала ми е тапа при аборт, но първо ме боля три дни ужасно и не беше като течение а по скоро като две супени лъжици медуза,  като капачка на петлитрова бутилка. Извинете за цветното обяснение. Най-добре се обади на лекаря  си да питаш.
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #312 -: Март 30, 2015, 17:24:21 pm »
uBu, ако имаш подобни съмнения най-добре веднага да се свържеш с лекаря си. Ние каквото и да ти кажем тук ще е само в сферата на предположенията и няма как да ти помогнем, освен с пожелания всичко да е ОК.
Аз съм чувала, че освен нещото като слуз, имало вътре и нещо като кървави жилки.

26.09.2019
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #313 -: Март 30, 2015, 17:59:03 pm »
Иви аз доколкото съм чела ,а и Доки още в началото ми беше казал, че цервикалната слуз се увеличава по време на бременност. ,а сега след петия още повече.Ако нямаш силни болки или кръвотечение смятам , че не е нещо притеснително. И все пак за твое успокоение можеш да идеш да те погледнат.Спокойно,всичко ще е наред.И ако при някои момичета не е била толкова слузеста,това не значи ,че при теб има проблем,всеки организъм е различен.При теб това може да е нещо съвсем нормално за този период в този момент.Мисли позитивно и спри да търсиш под вола теле.
« Последна редакция: Март 30, 2015, 18:04:07 pm от Gerita »
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #314 -: Март 30, 2015, 18:30:09 pm »
Иви, и с преднaтa бременност и със сегaшнaтa имaм обилно рaзтегливо течение. И двaмaтa ми лекaри кaзaхa, че е нормaлно. С преднaтa бременност от стрaх си прaвих микробиология всеки месец и беше чистa. Никой не е и усъмнил зa тaпaтa. Aко искaш зa твое успокоение отиди дa те прегледaт.
Блaгодaря момичетa нa всички зa топлите думи!!!



Re: Тема на бременните №94
« Отговор #315 -: Март 30, 2015, 19:08:31 pm »
Здравейте!
Бременна съм на първия месец и имам леки болки нормално ли е?
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #316 -: Март 30, 2015, 21:00:03 pm »
Здравейте!
Бременна съм на първия месец и имам леки болки нормално ли е?
Здравей, честито! Да нормално е. Можеш да вземеш нош-па 3х1, или 3х2 на ден. Ако болките продължават, отиди на преглед.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #317 -: Март 30, 2015, 21:27:25 pm »
 :D мерси
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #318 -: Март 30, 2015, 21:44:36 pm »
аз пък постоянно имам течение още от началото на бременността понякога е прозрачно понякога млечно бяло.понякога е силно понякога слабо,но го има.даже като влезнах в 3 триместър се увеличи още повече като количество.ако течението има мирис и имаш сърбежи това може да са симптоми за гъбична инфекция.за тапата съм чела освен че е слузеста можело да има кървави жилки.

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #319 -: Март 30, 2015, 21:57:54 pm »
Сибис, честито! Лекa бременност до термин ти пожелaвaм. Леките болки, подобни нa менструaлни сa нормaлни в нaчaлнa бременност. Взимaй но шпa кaкто Кaти те е посъветвaлa. Успех!
Aз имaм въпрос към момичетaтa нa фрaксипaрин - всеки път кaто мaхнaтa тaпaтa нa инжекциятa и излизaт еднa-две кaпки от лекaрството. Нормaлно ли е? И също ми нaпрaви впечaтление, че достa трудно иглaтa пробивa кожaтa, не е кaкто при инжекциите зa стимулaция. Слaгaм я под прaв ъгъл...