0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #980 -: Юни 19, 2015, 17:29:10 pm »
зачетох се и аз и по едно време чак проверявах в коя тема съм  :) И мен ме тревожи темата. Най-много ми тежи обаче това - яко се измислят мерки против злоупотреби от работещи и учещи граждани. Такава мярка бе промяната на закона, колко месеца назад заплата да се взема при изчисляване на майчинството. Такава е и тази мярка срещу студентките-майки. Жрбул, и аз имам като теб мнооооого идеи, как да се направят нещата така, че да не се шмекерува, особено от хора дето не внасят в бюджета и никога не мислят и да внесат нещо, а само да смучат. Пък управниците ни са достатъчно умни и сами да се сетят за тези идеи, че и по-добри даже от нашите. Но не искат :( Боли ме, защото във всичко това виждам атака към малкото останали работещи и плащащи. И виждам някаква постоянна защита за определена прослойка. Включително и оплюването сега на полицайката Ана, на АГ доктора от Стара загора, на здравния министър дето каза, че в гетата е страшно и опасно за екипите на спешна помощ. Посмее ли някой да каже официално нещо против "малцинството" - веднага е уволнен, оплют, расист и т.н. Ако някога се махнем от България, няма да е заради финанси, а заради това, че тук се чувствам незащитена и само като един донор на труд, парички...
p.s. каква е тази тема на Жрбул :)


*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #981 -: Юни 19, 2015, 17:42:06 pm »
p.s. каква е тази тема на Жрбул :)

"Спамаджийкса" естествено, ама просто е официално такава.  :lol: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51030.180. Предлагам, ако има други "заинтересовани" от този и "небременни" точно въпроси - да пишат там.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #982 -: Юни 20, 2015, 21:39:21 pm »
Намирисва ми на затишие пред много раждания в тази тема :-))) Явно времето в България е хубаво щом всички се изпокриха.

Понеже обещах, та най-накрая да си изпълня заръката. Пускам снимки на част от нещата, които направих за малкото ни съкровище. В момента довършвам още две и сигурно няма да успея преди раждането.


26.09.2019
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #983 -: Юни 20, 2015, 21:55:27 pm »
Много са красиви:-) поздравления за прекрасните неща които си направила!:-) като гледах тези бебешки неща ме накара да се за мечтая за времето когато аз ще се подготвям живот и здраве:-):-):-) макар че е доста раничко но си чакам и аз този момент с огромно нетърпение!
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #984 -: Юни 20, 2015, 22:00:46 pm »
Ааа,много са хубави
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #985 -: Юни 20, 2015, 22:03:14 pm »
Яничка,  големи красоти си сътворила за малката  принцеса, която съвсем скоро ще се появи! И най скъпите неща, няма да са по хубави от тези, които са сътворени от ръцете, душата и сърцето ти! Браво - другите бъдещи и настоящи мами можем да последваме примера ти! Пожелавам ти леко раждане!
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #986 -: Юни 21, 2015, 10:37:53 am »
Намирисва ми на затишие пред много раждания в тази тема :-))) Явно времето в България е хубаво щом всички се изпокриха.

Понеже обещах, та най-накрая да си изпълня заръката. Пускам снимки на част от нещата, които направих за малкото ни съкровище. В момента довършвам още две и сигурно няма да успея преди раждането.
Ауууу Яничка, СТРАХОТНИ са! Де и аз да можех да правя такива, но съм скара с шиенето. :( Един чорап не искам да закърпя, дето се вика. Браво, браво на теб! Ако решиш да правиш за продаване ще купя един комплект.   :)
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #987 -: Юни 21, 2015, 10:54:02 am »
Ей момичета, страхотни сте! Такива комплименти ми направихте, че чак се изчервих.
Кати, аз натам съм се засилила - това да работя, но то ще стане след като родя, защото пробвах последните месеци, но нещо не съм достатъчно съсредоточена, а за това се иска много внимание.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #988 -: Юни 21, 2015, 12:22:54 pm »
Ей момичета, страхотни сте! Такива комплименти ми направихте, че чак се изчервих.
Кати, аз натам съм се засилила - това да работя, но то ще стане след като родя, защото пробвах последните месеци, но нещо не съм достатъчно съсредоточена, а за това се иска много внимание.
Сигурна съм, че ще се справиш прекрасно!  :)
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #989 -: Юни 21, 2015, 15:43:54 pm »
Последно творение днес от мен и повече никакво шиене до раждането :-) Заричам се!

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #990 -: Юни 21, 2015, 16:30:05 pm »
Ааау, yanicka, поздравления и от мен, много са красиви  :)

страшно харесвам такива ръчно изработени неща, чудесни са :)

Re: Тема на бременните №94
« Отговор #991 -: Юни 21, 2015, 17:24:00 pm »
ау много са хубави пу-пу.как сте момичета?ще ми липсвате но ще ви удрям по едно оченце  :wink:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #992 -: Юни 21, 2015, 18:16:53 pm »
Яничка, прекрасни са. Леко раждане :)

Момичета, време е за нова тема. Заключвам тази. Успех на всички :)



   La vita è bella