0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #60 -: Октомври 30, 2014, 16:42:29 pm »
С тая Кухня аз контракции си докарах от смях...невероятна е! От януари си оставам в нас и ще наваксам
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #61 -: Октомври 30, 2014, 18:07:51 pm »
Като заговорихте за сериали и аз съм на тази вълна и гледам някакви по-лекички. Преди две седмици видях, че са пуснали новият сезон на любимият ми сериал и преди два дни се престраших да пусна първи епизод, но издържах по-малко от 2 минути. Малко ми е мъчно, че го чакам от много време, но реших че ще си пазя епизодите за някой хубав летен ден :-))) А иначе сериала е Walking dead.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #62 -: Октомври 30, 2014, 21:29:22 pm »
Ох, Walking dead. Това бие даже моя любим Декстър :)



   La vita è bella
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #63 -: Ноември 01, 2014, 12:18:49 pm »
Момичета, имам нещо като присвивания около изхода на влагалището. Поне там ги усещам. Мислите ли, че е нормално или да звъня на доктора?
Желая ви прекрасен уикенд!

26.09.2019
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #64 -: Ноември 01, 2014, 18:29:06 pm »
Момичета, имам нещо като присвивания около изхода на влагалището. Поне там ги усещам. Мислите ли, че е нормално или да звъня на доктора?
Желая ви прекрасен уикенд!
може и да е нормално и аз съм имала подобни присвивания.при мен преди да си направя първият тест за бременност имах някакви присвивания вътре във влагалището по-това се осъмних ,че съм бременна  :wink: мисля че няма нищо страшно и  не се притеснявай за всяка болка,стига да не е твърде болезнена.

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #65 -: Ноември 01, 2014, 18:32:32 pm »
Яничка не мисля,че е нещо притеснително...успокойте се момичета и се наслаждавайте на бременността,за да се радвате после на спокойни бебчета :lol:
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #66 -: Ноември 01, 2014, 18:35:30 pm »
Аз не съм се притеснила особено. Така или иначе, ако има някакъв проблем и да съм притеснена, и да не съм все тази. Просто ми стана странно, а пък и пия Но-шпа и затова реших да питам вместо да се чудя.
Благодаря за отговорите :-)

26.09.2019
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #67 -: Ноември 01, 2014, 19:58:59 pm »
Алекс77 и аз съм понякога така,ама нали сме още росни пресни и се притесняваме за най-малкото.ама аз после си казвам че много се вживявам с притесненията и така се успокоявам.според мен най-важното е да сме спокойни  :) как е твоето мъниче мина ли жълтеницата?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #68 -: Ноември 02, 2014, 10:31:10 am »
Малкия Алек :) е добре,жълтеницата мина,но кърмата не ми достига и се дохранваме от петък с АМ....и с кака му така бях,та не съм изненадана особено :lol:
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #69 -: Ноември 02, 2014, 11:56:08 am »
Момичета, който сте родили, моля ви най-любезно да се преместите в седмичните теми за мами.Тази тема си е за бременност.

Благодаря!

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #70 -: Ноември 02, 2014, 14:10:19 pm »
Magi_st, отговарях на въпрос зададен ми в тази тема,а не в седмичните....невъзпитано е да не отговоря,не знаех,че е престъпление като не си бременна да пишеш тук ....
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #71 -: Ноември 02, 2014, 14:40:29 pm »
Алекс, както виждаш не се заяждам а моля добронамерено.Молбата ми беше към всички настоящи майки, не само към теб.Ако виждаш личен мотив, моля те посочи ми го, защото времето ми не стига дори да ви запомня никовете пък камо ли да имам лично мнение за вас!

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #72 -: Ноември 02, 2014, 14:52:54 pm »
Маги,аз също не се заяждам и не виждам личен мотив просто не виждам нищо лошо в това,родилите наскоро да пишат тук...в крайна сметка сме си близки с момичетата точно от тази тема,а не от някоя друга и е нормално да си общуваме и споделяме...
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #73 -: Ноември 02, 2014, 16:06:44 pm »
Да много близки сме си:)
Освен на лични , но пък само две по две можем да си пишем :secret:

Лек ден:)
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #74 -: Ноември 02, 2014, 16:10:43 pm »
Точно защото сме близки ви предложих да пишете в темата за вече родените бебета.Дали бебета, дали по-големи деца, там е мястото където можете да споделяте и да се питате за проблеми свързани с децата.То и за това са темите.


*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #75 -: Ноември 02, 2014, 17:19:06 pm »
ОК, Маги:)
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #76 -: Ноември 02, 2014, 19:13:37 pm »
Ама нас ни интересува какво става с пресните мами! Нали до съвсем скоро бяхме от един отбор :)
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #77 -: Ноември 02, 2014, 19:51:15 pm »
аз просто зададох въпрос на Алекс и тя ми отговори.мен лично ме интересува мнението на по -"старите" в тази тема,макар и вече не бременни.не мисля че е удачно да питам примерно нещо за отминалата им бременност в друга тема където пишат вече за родени си деца.

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #78 -: Ноември 03, 2014, 01:42:31 am »
Момичета, Маги просто си върши работата. Част от нейната работа е, следващата прясно бременна мацка в този форум - с няколко клика, в бременната тема да намери бързо отговори на своите въпроси. Същите, които и вие сте имали и в началото на бременмостта си и на всеки следващ етап, особено тези за които е първа бременност. Маги също има малко бебе, също е била бременна и прясно родила жена ;) Тя не ви се "кара", тя се опитва да съчетава всичките си задължения като майка с това, което тук прави за всички вас (нас) абсолютно безвъзмездно. Казвам ви го, защото я познавам лично, тя е прекрасен, мек, мил и чувствителен човек - не приемайте призива й като нещо грубо и "тон отгоре". Не е.
Аз съм била в тази тема, завързала съм приятелства (имам ги и до днес) с "групата бременни", които бяхме с термин 1-2 месеца разлика. Винаги има такава група (партида) бременни във всяка една бременна тема. Винаги на родилите първи от групата им е странно и несвойствено да се прехвърлят да пишат в други теми поне първите 1-2 месеца. Изживяла съм го и аз. Като родите всичките от сегашния "екип" - става по-лесно за вас, ще си цъкате по другите теми, има си период на адаптация, знам го от личен опит.
Не се карайте и не си настръхвайте за глупости само ви моля. И ние сме минали оттам, откъдето вие сега минавате, разбираме ви, никой не се кара и не упреква никого. Просто модераторите - имат и други задължения, които за нас и нашите бременни хормони са доста неразбираеми на моменти. Нищо повече от това.

На всички - лека бременност, раждане и много целувки  :D Не задълбавайте в дреболии, наистина е ненужно, уверявам ви.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #79 -: Ноември 03, 2014, 10:32:29 am »
Добро утро,
Посъветваха ме приятелки /вече родили/ да пия Арника Монтана за по-добро възстановяване след секцио, а и се препоръчвало да се пие 2 месеца преди термин. Някой пие ли го? Имате ли впечатления? Утре ще се видя с лекарката си и ще я питам, но тя като цяло не изписва нищо - нито витамини, нито добавки /естествено след като ми види кръвните резултати/ и сега се чудя за тази Арника ще ми позволи ли да я пия :?