0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #980 -: Февруари 25, 2015, 19:31:30 pm »
Момичета, здравейте и аз се включвам в темата на бременните. Съвсем скоро разбрах чрез тест, трябваше в понеделник, вторник да ми дойде но тестът показа положителен резултат.
Но малко се притесних, защото снощи вечерта ми зацапа колкото петдесет стотинки бледо бежово, по-светло от карамелов бонбон, с цвят на кожата, и после нямах нищо, тази вечер пак същото се получи и пак така много светло бежово, знам че е възможно през първите три месеца по време на очакван цикъл да има такова нещо но все пак ......... Мисля другата седмица да ходя на лекар към четвъртък.
Да взема да си сложа вагинално утрогестан сутрин и вечер по едно профилактично, или да изчакам.... :oops: :D :oops:
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #981 -: Февруари 25, 2015, 20:03:47 pm »
Момичета, здравейте и аз се включвам в темата на бременните. Съвсем скоро разбрах чрез тест, трябваше в понеделник, вторник да ми дойде но тестът показа положителен резултат.
Но малко се притесних, защото снощи вечерта ми зацапа колкото петдесет стотинки бледо бежово, по-светло от карамелов бонбон, с цвят на кожата, и после нямах нищо, тази вечер пак същото се получи и пак така много светло бежово, знам че е възможно през първите три месеца по време на очакван цикъл да има такова нещо но все пак ......... Мисля другата седмица да ходя на лекар към четвъртък.
Да взема да си сложа вагинално утрогестан сутрин и вечер по едно профилактично, или да изчакам.... :oops: :D :oops:
Здравей Деси,
добре дошла! Според мен утрогестанът няма да ти навреди. Слагай си, докато отидеш на лекар. Също така пусни на два пъти през 48 часа кръвен тест за свое спокойствие. Лека бременност!
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #982 -: Февруари 25, 2015, 20:13:23 pm »
И аз така си мислех, още тази вечер започвам. Благодаря.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #983 -: Февруари 25, 2015, 22:05:48 pm »
Деси добре дошла!радвам се да те видя тук  :) Желая ти лека бременност. не се притеснявай слагай утрогестана  :wink:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #984 -: Февруари 25, 2015, 23:25:29 pm »
И аз като Деси, в 35 седмица бях изненадана, че младежа е на изхода :), с контракции засечени с апарат, с препоръки да лежа и да се щадя... :D Познайте, какво се случи, Не бяхме още нищо приготвили за бебето, трябваше да се разместват мебели, не съм лягала и за минута. Дори напротив, обикалях с Дара по детските площадки и се катерех по катерушките :D
Калоян се роди в 38 седмица с планово секцио.

Вени спокойно, ще издържите и двете още малко.

Успех

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #985 -: Февруари 26, 2015, 00:24:12 am »
абе аз спокойна, ама като вървя, имам усещането, че ей сега ще започне да излиза. Направо като патица ходя :( И болииии и между краката и таза...но пък ще ида на басейн тия дни, лекарката каза че е много полезно. Аз досега плувах, но ме домързя последните седмици.
[/url][/url]
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #986 -: Февруари 26, 2015, 10:02:25 am »
Момичета, здравейте и аз се включвам в темата на бременните. Съвсем скоро разбрах чрез тест, трябваше в понеделник, вторник да ми дойде но тестът показа положителен резултат.
Но малко се притесних, защото снощи вечерта ми зацапа колкото петдесет стотинки бледо бежово, по-светло от карамелов бонбон, с цвят на кожата, и после нямах нищо, тази вечер пак същото се получи и пак така много светло бежово, знам че е възможно през първите три месеца по време на очакван цикъл да има такова нещо но все пак ......... Мисля другата седмица да ходя на лекар към четвъртък.
Да взема да си сложа вагинално утрогестан сутрин и вечер по едно профилактично, или да изчакам.... :oops: :D :oops:
Честито и леко бременеене ☺
И аз първите дни имах леко зацапване и Доки веднага ми предписа Утрогестан 3×1 и то спря,но след някаколко седмици пак получих и тогава ми увеличиха дозата на 3×2,така че най-добре се консултираи с лекар поне да ти назначи дозата. Но като за начало и аз мисля , че 2-3 пъти по 1 е добре и не може да ти навреди , така че смело го почвай.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #987 -: Февруари 26, 2015, 10:46:44 am »
Момичета, време е за нова тема.
Лека бременност на всички!