0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #40 -: Март 10, 2014, 11:21:29 am »
Зори, Ники, Пеше бързо да се оправят мъниците! Ние сме в Токуда с ужасен ларингит :(

И в нашата градина е същото - ходят си болни и хич не им пука. Всички сополи и кашлици са алергични. Имаше една мама, която беше дошла преди обеден сън, да сложи капки на отрочето, за да спи спокойно. Госпожата беше бясна и ни разказа. Естествено стана сериозен панаир, но защото случайно разбрахме, а колко ли неща не разбираме.
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #41 -: Март 10, 2014, 12:23:21 pm »
Мидж, бързо да оздравява детенце!

*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #42 -: Март 10, 2014, 12:54:51 pm »
Бързо да се оправят дечицата!
Ние също сме олни - малката с пневмония, баткото с бронхит  :(
Зори, минахме през същото с дъщеря ми, точно на същата възраст - два гърча направи за една нощ, и ние стояхме в Педиатрията, беше и с разстройство и ангина  :( Оттогава, да чукна на дърво, не се е повторило, но всеки път като вдигне малко темпуратура, сърцето ми се свива  :(
Мидж, стискав палци за бързо възстановяване.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #43 -: Март 10, 2014, 16:07:06 pm »
Тъжно ми е да прочета колко болни дечица има :( Дано се оправите бързо!

ivelinca, аз от новородени ползвам за моите кремче за лице на Клоран http://www.koalabebe.com/product/491/kloran-klorane-bebe-podhranvasht-krem-s-kold-krem-40-ml.html
Знаеш, че и те са с АД и постоянни обриви от какво ли не, но с този крем много бързо се успокоява кожата. Вече са големи, но всяка сутрин си мажат лицата.
А за другата козметика, мога да питам на аптеката до работа, но незнам дали ти е удобно като район (до "В и К").
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #44 -: Март 10, 2014, 21:00:56 pm »

Бързо оздравяване на всички болни дечица!

Аз пък току-що разбрах, че си отглеждам "полу-човек" вкъщи, че и още един такъв е на път...  osi_12 osi_12 osi_12

http://www.webcafe.bg/id_1252593396



Re: Месечна тема - март
« Отговор #45 -: Март 10, 2014, 21:34:13 pm »
Аз току що попаднах на снимката и на заглавието, но няма да я удостоя с честта да прочета статията, та дори и от любопитство!

Научих се през годините да чета и слушам избирателно и това много ми помага!
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #46 -: Март 10, 2014, 21:35:33 pm »
Неда, тази жена може да изпълнява само две функции: да се плашат децата със снимката й, докато са малки, и да се плашат децата с възгледите и схващанията й, когато пораснат.
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #47 -: Март 10, 2014, 22:23:04 pm »
Тази жена определено не я слуша главата.

Re: Месечна тема - март
« Отговор #48 -: Март 11, 2014, 10:38:57 am »
В темата за "моториката на държавата" също обсъждат тази идиотка. Това не е ли същата фльорца, която беше писала някаква книга, пълна с омраза и ненавист към България? Помня, че прочетох някакъв откъс и се възмутих тогава. Мисля, че свободата на словото е хубаво нещо по принцип, но в днешно време е гарнирано с изключително лош вкус и цинизъм при някои хора и това започва да създава доста неприятна, да не кажа -вредна среда.
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #49 -: Март 11, 2014, 11:11:48 am »

Същата е.
Снощи споделих с мъжа ми прочетеното. Коментара му беше -  "нито съм я виждал, нито съм я чувал, че да ме интересува какво мисли. Да не е някакъв нов специалист по определяне на животинските видове? И не разбрах какво трябваше да ме впечатли...Аааа, може би това, че е от български произход..."



*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #50 -: Март 11, 2014, 11:27:47 am »

Същата е.
Снощи споделих с мъжа ми прочетеното. Коментара му беше -  "нито съм я виждал, нито съм я чувал, че да ме интересува какво мисли. Да не е някакъв нов специалист по определяне на животинските видове? И не разбрах какво трябваше да ме впечатли...Аааа, може би това, че е от български произход..."
Ето младежа на кой се е метнал :P Добре го е казал, Неда  :D

*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #51 -: Март 11, 2014, 13:11:33 pm »
Доколкото знам баща й е изоставил майката, когато писателката е била дете и от това се е породила (автоматично) омразата й към България. Така и Саркози знае да ненавижда емигрантите.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Месечна тема - март
« Отговор #52 -: Март 11, 2014, 13:14:49 pm »
Според мен е добре да иде на психолог да и намести малко чарковете... Не може заради един човек да мразиш цяла държава :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #53 -: Март 11, 2014, 13:16:12 pm »
Психолог няма да й свърши работа. Минимум за психиатър е.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Месечна тема - март
« Отговор #54 -: Март 11, 2014, 13:26:59 pm »
Абе според мен е и за ризка, ама нейсе :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема - март
« Отговор #55 -: Март 11, 2014, 15:00:58 pm »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Месечна тема - март
« Отговор #56 -: Март 12, 2014, 19:58:54 pm »
А сега де - да взема да направя анкета кой е виждал наживо подобно нещо  :lol:  :lol:  :lol:



*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #57 -: Март 12, 2014, 20:13:45 pm »
Още не съм,но подозирам,че скоро ще видя. :lol:
А наскоро извади една част на тонколоната,за която не знаех,че се вади...

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #58 -: Март 12, 2014, 21:30:49 pm »
Барбарон, аз съм виждала, но не у нас  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Месечна тема - март
« Отговор #59 -: Март 12, 2014, 22:12:10 pm »
Аз, ама не в такива мащаби, че прекъсвах набезите в зародиш. Но все пак си нямам ляв ALT клавиш. Ама то това май се дължи на майстора, дето ги поправяше. :lol: