0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Месечна тема - март
« -: Март 01, 2014, 09:29:23 am »
Честита Баба Марта! Пожеалавам много здраве на всички!

*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #1 -: Март 01, 2014, 09:57:35 am »

Честита Баба Марта на всички!
Бели и червени, румени, засмени!



*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #2 -: Март 01, 2014, 10:38:29 am »
Честита баба Марта и от мен, здрави, румени, засмени да сте всички.

*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #3 -: Март 01, 2014, 11:50:19 am »
Честита Баба Марта!Бъдете здрави,румени и засмени!

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Месечна тема - март
« Отговор #4 -: Март 01, 2014, 13:20:25 pm »
 Честита Баба Марта! Бъдете здрави, румени, засмени!
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #5 -: Март 01, 2014, 15:17:55 pm »
Денят ми започна прекрасно  :)
Моят малчо ме събуди с мартеничка и започна да ми рецитира:
Баба Марта бързала
Мартенички вързала
Бели и червени
За дечица и големи!


Като добавим и бебешкия акцент, момента остава неповторим  :)


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Месечна тема - март
« Отговор #6 -: Март 01, 2014, 15:31:08 pm »
Честита Баба Марта!
Много здране и късмет ви желая!
mgstraу моето събуждане беше с игра в леглото. Но след като закуси и я облякох като мартеничка ми изпя „Баба Марта троп, троп, троп ....“. Готвят се за тържество в градината, което ще е на .... 19 март. Но в нейната група така съчетават празниците на мама и първа пролет. Сега учат думички - кратички и репетират танци разни.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Месечна тема - март
« Отговор #7 -: Март 01, 2014, 17:49:52 pm »
Честита Баба Марта и от мен! Да сте здрави и засмени!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Месечна тема - март
« Отговор #8 -: Март 02, 2014, 07:18:12 am »
Честита Баба Марта!
Бъдете здрави, румени, засмени!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #9 -: Март 02, 2014, 08:47:22 am »
Честита Баба Марта!
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #10 -: Март 02, 2014, 14:38:17 pm »
Честита и от мен! Бъдете много здрави!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Месечна тема - март
« Отговор #11 -: Март 02, 2014, 15:34:30 pm »
Честита Баба Марта! Здрави и засмени !

Днес е чудесен български празник .
Да си простим,да поискаме и вземем прошка.

Като малка в родния ми град палеха огън , на  улицата се събираха съседи ,прескачахме огъня,дядо издялваше стрели и ги мятаха...очаквах  го с толкова емоции .
Традицията там все още е жива .За съжаление    градчето ,като много други малки селища в страната,обезлюдява и няма  толкова деца и млади ,като преди  години ,които да я споделят и подържат.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема - март
« Отговор #12 -: Март 02, 2014, 18:07:48 pm »
наистина чудесен и вероятно уникален празник и традиция.

прощавайте и просто да ви е!

много съжалявам, че не мога да организирам огнени стрели за хлапето, но задължително ще има вързана на конец халва и яйце, които той ще се опитва да "ламка" без ръце :) искаше да тренира още от оня ден...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Месечна тема - март
« Отговор #13 -: Март 04, 2014, 12:18:02 pm »
збавата за всички  е  била  голяма  предполагам  -и ние завързахме яйце    :D
Хубава и успешна седмица на всички !

Утре имаме тържество за празника на мама  . Предполагам ще се притеснят и нито песни , нито стихчета ще кажат , но важна е емоцията и любовта    .


*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #14 -: Март 04, 2014, 20:12:37 pm »
Благодарение на вас разбрах за празника и дадохме на момчето ни възможност да изяде парче сирене, завързано на конец за лампата. Голям забава падна!

Благодаря на всички, които се отзоваха с коментари, съвети и предложения за помощ в предишната тема за проблемната ми мамография. Мислих, мъдрих и реших да изчакам шест месеца до следващата мамография на друго, по-добро място. Много съм ви признателна за съпричастността!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Месечна тема - март
« Отговор #15 -: Март 04, 2014, 21:12:48 pm »
Цигу, пожелавам ти от сърце всичко да е наред и да нямаш повече поводи за притеснения!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #16 -: Март 04, 2014, 21:18:59 pm »
Цигу, дано всичко е наред и притесненията да останат в миналото  :bighug:

Re: Месечна тема - март
« Отговор #17 -: Март 06, 2014, 14:10:59 pm »
Момичета, имам едно шише Изопринозин сироп , който е за стимулиране на имунитета, но е
 ПО ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ! Малкия направи алергия към него и не мога да го ползвам, а след отварянето му срокът е 6 месеца, така че ако е предписан на някой и така или иначе ви се налага да го купите,  знайте,че го подарявам.  Само доставката трябва да си поемете, наблизо имам офиси на Еконт и на Спиди .
 И друг въпрос имам- знаете ли във Варна в кои аптеки продават козметика на Веледа- проверих в няколко квартални и все няма, а до центъра до Санита хич не ми се ходи. На Коко му излязоха едни ситни пъпки по лицето и кожата му е като грапава, а около устата има червени петна. Мазах го с крем за лице с Невен на Бюбхен - добре се повлиява, но не изчезват напълно и за дълго , за това искам да пробвам и тая Веледа-гледам че и тя е с невен. Иначе братовчедка ми ми даде да го мацна и с един крем за лице с алое и прополис (някакъв скъп беше) , но цялото му лице пламна и се зачерви. Не знам дали от прополиса или от алоето- все пак памперисте също имат слой с алое, а не сме имали проблеми, но не ми се рискува да взема продукт с алое. Вие с какво оправяте кожните проблеми по лицето?
*
Re: Месечна тема - март
« Отговор #18 -: Март 06, 2014, 14:16:23 pm »
Вие с какво оправяте кожните проблеми по лицето?

С крем Здраве, леката формула.
На Алекс й излизат пъпчици около устата, ако в училище е забравила да се измие след хранене. И с 3-4 дневно мазане завяхват.
Re: Месечна тема - март
« Отговор #19 -: Март 06, 2014, 14:37:23 pm »
Зависи от какво са причинени тези кожни проблеми. По-добре консултация с дерматолог или поне - с педиатъра, преди да се пристъпи към експериментиране с най-различни кремове. От опит знам, че това само може да влоши нещата или само да замаскира проблема и да проточи разрешаването му, което е доста изнервящо за родителите и за самото детенце.