0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #720 -: Април 17, 2014, 13:58:19 pm »
Михче, хайде, чакаме новини.  Къде се изгуби?  Пиеш сокче без нас нали??? :kaos7: :wine: :wine:
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #721 -: Април 17, 2014, 14:49:39 pm »
Mousyt, време ти е да се поотпуснеш вече, така че поне гаденето да спре. А енергичността е присъща за втория триместър.
Мен гърдите не са ме боляли, те и не нарастнаха много осезаемо. Но това не означава, че нещо има, не при всички е признак за бременност.

Приятен ден на всички!


*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #722 -: Април 17, 2014, 15:58:57 pm »
Здравейте :hello: Имаме си две тупкащи сърчица :heartbeat: :heartbeat:Много съм щастлива :P

Мелче,верно пихме сокче  :lol:Поразходихме се из мола бая.То аз от няколко дена съм вкъщи и полежавам,та много добре ми се отрази.Дали и от емооцията за прегледа,но днес се държа,по --добре съм,не ми е лошо(само сутринта) и не съм чак толкоз отпаднала.От притеснения и адреналина малко ме заболя главата после ,но нищо ми няма днес си казах,че ще съм щастлива и по-спокойна ако видя сърчица :)

След един месец е следващия преглед 8O :lol:Много ми се видя и Док вика ако искаш ела по-рано :D

 :bighug:
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #723 -: Април 17, 2014, 16:33:29 pm »
Браво Михче знаех че щи видите сэрчицата днес. Хайде сега се успокой и се наслаждавай на приятните емоции които те очакват. Много прегръдси от мен :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #724 -: Април 17, 2014, 16:44:38 pm »
Добре дошли на новите бременни , честити тупкащи сърчица,леки оставащи месеци.радвам се,че темата продължава да се пълни  :D

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #725 -: Април 17, 2014, 16:50:42 pm »
Браво, mih, много се радвам  :D!
За всички момичета в темата-  спокойствие и весели празнични дни!  :D

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #726 -: Април 17, 2014, 17:09:28 pm »
Благодаря ви ,момичета :bighug:

Мелче,ти кога си на преглед.Аз вървя май някъде 3 седмици след теб(7;8) е написал днес Док.
То с тебе много не издържаме до датата за прегледа ама :lol:Е тоя път удържах незнам как :ask:,но всеки ден ахааааа да тръгна при Док :lol:

Весели празници на всички  :balk_35: :balk_40:
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #727 -: Април 17, 2014, 17:45:34 pm »
Мелче,7;8 исках да напиша.

Нещо не мога да си сложа лентичка  :oops:
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #728 -: Април 17, 2014, 19:02:54 pm »
Мих, аз като ходих вторник док написа 9-10, та по мои изчисления, а и както виждаш в лентичката от утре трябва да съм в 11 седмица. На 25.04 съм на регистрация в ЖК и сдъответно ФМ.  Пак тогава ще ми вземат и всички необходими изследвания. А при док съм края на май. Той нали иска да ни наглежда всеки месец :lol: :lol: :lol Весели працници от мен момичета и само хубави емоции!  :drunk: :drunk:
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #729 -: Април 17, 2014, 19:48:05 pm »
Мелче,къде ще ходиш на ФМ.В АГ Ковачев прави доколкото знам нали.

А за ЖК потърсих инфо,но не ми стана много ясно ,тъйкато аз не се осигурявам ,трябва ли да се записвам,хубаво ли е ,само там ли пускат необходимите изследвания,как става избирането на ЖК :ask:
Нищо не ми е ясно
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #730 -: Април 17, 2014, 20:33:01 pm »
Здравейте бъдещи мамчета. Искам да попитам някой дали може да ми каже цената на БХС в Надежда. И какво се случва там? Аз си мислех, че само кръв взимат, и когато попитах и за ФМ (щеше ми се да ги комбинирам с едното ходене) от рецепцията ми казаха, че много ще ми дойдат 2 ехографа за един ден. Та въпросчето ми е, какво представлява прегледа (има ли преглед) и колко струва. За да съм подготвена като отида на 23-ти. Мерси предварително.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #731 -: Април 17, 2014, 21:05:19 pm »
Маги, аз правих БХС там, цената е 90лв. кръв и преглед, в един ден, първо фетална, после кръв. След два дена резултатите са готови. Ти нали имаш час за фетална, кое те притеснява?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #732 -: Април 17, 2014, 22:39:53 pm »
Маги, както Каси е писала, първо правят ФМ, нанасят резултатите и даваш кръв за БХС.
Моя приятелка така ги комбинира, и не е правила 2 ехографа.

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #733 -: Април 17, 2014, 23:55:23 pm »
Мих, аз на жк се регистрирам при П. Цветкова.  Само защото знам ,че е добър специалист и заради болничен.  Иначе за раждането ще търся друг лекар. Живот и здраве до там да стигнем.
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #734 -: Април 19, 2014, 10:23:56 am »
Чувала съм за нея,Мел,но не съм ходила :)

Аз имам време мисля още

Приятен ден на всички
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #735 -: Април 19, 2014, 14:59:42 pm »
Kassi, Ники..... да си кажа честно не разбрах какво имам  :oops: Д-р Райков ми каза да си запиша час за БХС за 23,04. Така и направих. Казаха ми при д-р Георгиев (нямаше никой друг свободен за тази дата - евентуално след Гергьовден, а ми се стори късничко тогава и се съгласих). В един момент обаче след 2 дни се сетих, че някъде между 11 и 13 г.с. би трябвало да е и първата фетална. Като отидох за последния преглед при д-р Райков на 15,04 в клиниката, той ми каза, че да се запиша и за ЖК. И когато го направих, попитах и за ФМ, и им казах, че имам час за БХС на 23,04, т.е. попитах, за кога да се запиша за ФМ  и там ми казаха, че щом имам час за БХС, няма смисъл да си записвам и за ФМ  отделно, че щяло да ми дойде в повече.  8O Хич не разбрах в крайна сметка, ще има ли ФМ, комбинират ли ги, само кръв ли ще ми взимат.... Е от там се омотах, ама не ми се ще пак да звъня и да питам по 100 пъти, та затова реших да питам тук.
Май много объркано го написах. Надявам се да сте ми схванали обърканото обяснение, защото май не мога да го обясня по-добре дори и на себе си :)

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #736 -: Април 19, 2014, 22:30:56 pm »
Маги, за БХС не могат само кръв да ти вземат, трябва си и преглед. Ще ти направят и ФМ тогава предполагам. Просто ги попитай прегледа за БХС дали ще е ФМ  :wink:

*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #737 -: Април 19, 2014, 23:51:31 pm »
д-р Георгиев точно за ФМ е предвиден, няма да изпуснеш сроковете.
доколко обаче е опитен не знам.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #738 -: Април 20, 2014, 10:26:19 am »
Маги, точно така е, БХС е кръв и фетална при Георгиев в един ден. Успех!!!  :)
Аз бях на преглед при Михова в четвъртък и потвърди пола на бебето  :D!
Весели празници на всички!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #739 -: Април 20, 2014, 11:34:05 am »
Христос Възкресе! Весели празници на всички бъдещи мами и техните семейства.

 
:balk_40: