0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #700 -: Април 15, 2014, 20:20:25 pm »
Мерси, Marsi :)
И аз предпочитам нещата да се случат по-бързо и да не са много разтегливи :)
Благодаря, че споделяте как са се случили нещата при вас, момичета!
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #701 -: Април 15, 2014, 20:33:49 pm »
47 Smiles една моя позната която отдавна не пише тук , с две дечица вече
второ раждане , едвам не си роди в къщи, имала болки все едно била настинала
и си мислеше че е била настинала а то се оказало друго, но тя беше секцио
защото е нисичка.  :lol:
стискам палци да е бързо и скоро , лека и безпроблемна на всички  :)
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #702 -: Април 16, 2014, 08:44:20 am »
Smiles, Нека и аз да се изкажа макар че моите раждания бяха много отдавна - с първото ме приеха в болница в деня на термина, тъй като бях на преглед и казаха че до вечерта ще родя. Вечерта почнаха контракции, към 22 часа, но до сутринта понеже още не бях родила, ми спукаха водите, след кото родих за 10 мин.
С малката ми изтекоха водите към 17 часа и понеже нямах никакво разкритие а и се загубиха тоновете на бебка чакаха ме, чакаха ме, накрая кам 6 сутринта ме включиха на системи и в 7 родих. И двете са естествени раждания.
Така че каквото е писано ще стане не се притеснявай. Всичко ще мине нормално. Едва когато контракциите станат на 1 мин. става напечено. Дотогава се търпи.  :wink: Но като гушнеш мъника /мъничката всичко се забравя и се готова за следващия път. Успех и от мен и стискам палци скоро да гушнеш своята рожба!
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #703 -: Април 16, 2014, 10:33:57 am »
Момичета, родих в 4.37 ч сутринта бебчо Даниел - 2700 гр. 48 см.
Много е хубаво чувството да гушнеш детето си.
Пожелавам го на всички в този форум!
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #704 -: Април 16, 2014, 10:37:42 am »
Лелеее,супер Smiles :D,честито да ти е  жив и здрав и много щастливи моменти да имате  :D :drunk: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

Аз тъкмо щях да пиша леко раждане.................... :lol: :lol: :lol:
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #705 -: Април 16, 2014, 10:42:30 am »
Честито и от мен! да ти е живо и здраво синчето! Много да ви радва! Целувки и прегръдки и от мен! osi_5 :bighug: :bighug: :ballons: И леко възстановяване на мама  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #706 -: Април 16, 2014, 11:00:52 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50336.0
Може да честите на Смайли тук.
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #707 -: Април 16, 2014, 11:12:58 am »
Така се зарадвах на прекрасната новина за Смайли и бебчо Даниел! Дай боже на всички ни в тази тема да можем да съобщим тук, че и ние сме станали майки на здрави и прекрасни деца.
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #708 -: Април 16, 2014, 11:15:33 am »
Днес сутринта минах през темата и доста се усъмних че има нещо като видях че 47 Smiles все още не се е включила.  :lol:


*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #709 -: Април 16, 2014, 11:19:54 am »
Днес сутринта минах през темата и доста се усъмних че има нещо като видях че 47 Smiles все още не се е включила.  :lol:

И аз така  :)

Да е жив и здрав Даниел!
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #710 -: Април 16, 2014, 12:38:15 pm »
Stoeka71,  много се радвам, че новините около бебчо са добри. Така бързо ще мине бременността и ще го гушнеш сладко-сладко... Е, размечтах се за времето , когато с бебчо бяхме две в едно, той поритваше, а аз галех коремчето нежно.   
Mel_76  и Мih, щастлива съм, че и вие се преместихте в бременната тема. Следя отдавна вашите премеждия, браво на вас, преборихте се. Лека бременност на всички момичета :)



[161551.gif[/img][/url]
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #711 -: Април 16, 2014, 12:55:41 pm »
Здравейте,
Преди малко се върнах от гинеколог. Ииии, тръгнах да събувам чорапогащници, боди, гащи, но лекарката вика: “Давай през коремчето ще гледаме“, а аз гледах като тапир  :wink: Както и да е, пораснали сме си - 2,58см  8).
Относно течението, което пък спря внезапно, ми каза, че най-вероятно е на хормонална основа, важното е да няма сърбежи и миризма. За всеки случай ще ми пусне микробиология, но каза че преди 12-та седмица няма смисъл, а аз така и не попитах защо, бях много притеснена преди прегледа...
За това, че не ме болят гърдите, каза, че всяка бременност е различна и не е проблем, че не ме болят силно. Е, поне ще спра да се попипвам постоянно в офиса и колегите да ме гледат втренчено и с интерес, когато си мачкам гърдите, за да усетя нещо  :D
Желая на всички приятни признаци и емоции!
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #712 -: Април 16, 2014, 13:27:59 pm »
Бонболини,мислих ,че само аз съм така...................с опипване на гърдите :lol: :lol: :lol:


Благодаря,момичета за топлото посрещане :bighug:
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #713 -: Април 16, 2014, 13:40:17 pm »
Хе-хе-хе, не че съм мислела, че съм единствена, но аз тайничко все си попипвам цицките дали ме болят или не. Да си призная честно, даже и затова избързах с прегледа, защото никак не ме боляха, дори и спаднаха малко.  :? Но за опипването - и аз съм във вашата група  :oops: Ей, тия бебоци луди ще ни направят  :lol: :lol: :lol:
Михче, как си мила, нищо не казваш? Един ден остана до сърчицата  :bighug: Ще пием утре по едно сокче за ваше здраве и за здравето на малкия Даниелчо а?
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #714 -: Април 16, 2014, 14:21:14 pm »
Мелче,хич не ми е добре..........................лошо ми е,не ми се яде и разтройство малко имам :oops:,отпаднала съм..............като болна се чуувствам.Имам чувството,че е от тоя пуст гастрит,който имам,защото като ми е зле така се чувствам

Утре дано всичко е наред.............................много искам и имам нуужда да се успокоя........................избиваме на рев чак............от тия болежки и притеснения.Знма,че ме разбирате прекрасно............та кой не се е притеснявал...............и опипвал гърдите :lol: :lol: :lol: :wink:

Ще пиша утре след прегледа
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #715 -: Април 16, 2014, 21:24:52 pm »
При първата ми бременност и аз постоянно си опипвах гърдите и беше обяснимо. После прочетох в темата, че по някое време гърдите омекват и спират да болят и се успокоих.
Сега обаче не мога да си обясня защо пак го правя постоянно  :lol: може би за потвърждение..., знам ли...  :lol:


Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #716 -: Април 16, 2014, 22:09:55 pm »
Момичета относно гърдите и при мен в началото до края на 3 месец много ме боляха,не можех да спя по корем от тях.Но после постепенно изчезна болката,сякаш омекнаха.Сега ме болят лекичко само зърната,по-чувствителни са,белят се и сърбят  :)
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #717 -: Април 17, 2014, 09:06:43 am »
Здравейте момичета,
относно гърдите, аз бях като вас в началото, все проверявах дали ме болят, но нищо подобно. И си мислех, че нещо не е наред. Когато говорих с лекаря, се успокоих, че не винаги гърдите трябва да болят. От самото начало не съм имала болки, така че не се тревожете излишно.
Хубав ден на всички и весели празници!
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #718 -: Април 17, 2014, 09:19:52 am »
Добро утро :)

Виждам, че се вълнувате от болките в гърдите. Мен ме боляха от стимулацията и до теста. После постепенно намаляха. Усещам ги подути и напрегнати и до ден днешен и само зърната са ми по-скоро чувствителни :wink:
Иначе аз страдам от друг проблем - постоянно си пипам корема безпричинно :lol: Вече дори на 1-2 пъти това ме издаде ;) Така че, явно хормоните са си хормони - откачаме и това е :lol: Ама нека по-често откачаме така ;)
Аз се повъзстанових със съня, ама мисля почивните дни още да наваксвам ;) Иначе май започвам да излизам от кофти периода, защото все по-рядко ми е гадно или отпаднало и ставам по-енергична... Само дето тъпото зацапване си продължава и силно се надявам плацентата да се е вдигнала до следващия преглед в края на месеца :(
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #719 -: Април 17, 2014, 12:53:31 pm »
47 Smiles честито бебче! Да е жив и здрав малкия Даниел! Много щастие и обич ви пожелавам  :ballons: :bori_003: :party: