0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #100 -: Февруари 17, 2014, 17:59:45 pm »
Джам, защо НR? Мен ще ме интервюират шефа на отдела и някакъв директор на дирекция т.е. надявам се няма да ме карат да им давам примери как съм се справила с тежки задачи и какви резултати съм постигнала. Или мислиш, че това е част от интервюто?



  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #101 -: Февруари 17, 2014, 18:08:02 pm »
е аз откъде да знам кой ще те интервюира? :) давам ти общи насоки.
за точно такава работа едва ли някой друг тук се е кандидатирал, че да ти даде конкретика.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #102 -: Февруари 17, 2014, 18:12:53 pm »
Джаме, копни таблицата за колелата ако ти е под ръка, моля те. А между другото какви марки да търся и какви пари да приготвя като за начало?
Хич ме няма по въпроса.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #103 -: Февруари 17, 2014, 18:13:39 pm »
е аз откъде да знам кой ще те интервюира? :) давам ти общи насоки.
за точно такава работа едва ли някой друг тук се е кандидатирал, че да ти даде конкретика.
Aaa, изивнявай, мислех че си видяла, те са написалив писмото.
 Да, може да не е такава, но то си е търговски представител. Какво продаваш вече мисля, че са подробности. Та затова се надявах, че някой е запознат.
« Последна редакция: Февруари 17, 2014, 18:18:12 pm от Bobbie »


  
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #104 -: Февруари 17, 2014, 18:55:52 pm »
За колелото съм се насочила към 16 цола. Теодора през декември беше 111см, но сега мисля, че е дръпнала още поне 2см. При нас лошото е, че в града не се продават Драг и няма къде да пробваме, а от прочетеното се насочих съм тях или Дино, които мисля също не се продават при нас  :?. Джам, бих купила вашето 14 цола, но не знам дали няма да и е малко.
     
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #105 -: Февруари 17, 2014, 20:58:31 pm »
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #106 -: Февруари 18, 2014, 00:34:01 am »
Дани, с какво я торите Теодора?  :lol: Моят син беше през юли 105 см. Едва ли е пораснал кой знае колко, тъй като сега носи дрехи 110. Колелото му е 14 инча. Кара без помощни колелца от миналата година.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #107 -: Февруари 18, 2014, 05:47:26 am »
Дани, колкото и да е голяма Теодора, малко я надценяваш с тази 16ка си мисля :)
на Стефания колелото е 18ка, но Пипс не може да се качи, а те с Теди са еднакви
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #108 -: Февруари 18, 2014, 08:03:22 am »
Деси, с кисело мляко и желирани бонбони, разделно  :lol:. Дрехите са размер 116 от есента насам  :wink:.
Мини, може да си права. Идея нямам дали ще е добре 14 цола или 16. Трябва някъде да пробваме. Предполагам колко "много" ще го кара, ама да начешем крастата.
« Последна редакция: Февруари 18, 2014, 08:14:38 am от dani_ j »
     
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #109 -: Февруари 18, 2014, 10:18:59 am »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #110 -: Февруари 18, 2014, 10:22:33 am »
колелото при всички случаи трябва да се пробва.

двете таблици, които са дадени, гледам, че се разминават силно.

Мартин до към 122 см си караше идеално колело с размер 14 цола. след това се видя вече, че му става малко, но още може да го кара, а е 128 см.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #111 -: Февруари 18, 2014, 13:16:25 pm »
е аз откъде да знам кой ще те интервюира? :) давам ти общи насоки.
за точно такава работа едва ли някой друг тук се е кандидатирал, че да ти даде конкретика.
Aaa, изивнявай, мислех че си видяла, те са написалив писмото.
 Да, може да не е такава, но то си е търговски представител. Какво продаваш вече мисля, че са подробности. Та затова се надявах, че някой е запознат.
Боби, явявала съм се на доста интервюта за работа, включително и за търговски представител в една от водещите в България фармацевтични компании, която между другото е американска. Годината беше 2008 г., но все пак, ако те интересува, пиши ми на лс, защото имам информация, която може да ти бъде полезна, но е доста обемна и трябва по мейл да се изпрати.
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #112 -: Февруари 18, 2014, 14:38:42 pm »

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #113 -: Февруари 18, 2014, 15:18:24 pm »
Какви изпити за дете на 4 години? от бебета ще им слагат етикети "отличник" и "слабак"... Нас като не са ни изпитвали, а да не говоря, че матурите всичките ги отървах, да не сме нещо неграмотни.

А от статията на Мидж не разбрах как точно ги ограмотяват хилядите възрастни? И кои са тези възрастни - тази определена група, която аз си мисля ли  :? Това ми се струва като доста други програми -има едни пари да се изхарчат тука по проект. Малко съм се набрала, щото не стига че им издържаме семействата на някои хора, "образоваме ги", ами онзи ден ми идат и удома да ми се жалват - "дай 5 лева, че детето гладно, хумана няма, памперс няма." 


*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #114 -: Февруари 18, 2014, 15:28:36 pm »
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #115 -: Февруари 18, 2014, 15:55:29 pm »
Уф, естествено интерпретацията на медиите за матурите на 4год. е ужас. Това е оригиналния документ: http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_menu/documents/documentsproject/2014/proekt_action_plan_LLL_06-02-2014.pdf
точката за матурите е 3,2 и е свързана с превенция на обучителни затруднения.

bebe_2013, и на мен така ми прозвуча, като на теб "за едните пари" и "определени групи"


Bobbie, съвет от мен е да проучиш предварително фирмата и продуктите. Това винаги прави добро впечатление.
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #116 -: Февруари 18, 2014, 16:19:04 pm »
колелото при всички случаи трябва да се пробва.

двете таблици, които са дадени, гледам, че се разминават силно.

Мартин до към 122 см си караше идеално колело с размер 14 цола. след това се видя вече, че му става малко, но още може да го кара, а е 128 см.
И наш Гого като Мартин -  ние вече купихме по-голямо колело, но това с 14 цола още се кара на село, да не разнасяме всеки път новото. Ръста на детето е около 125-126 см в момента. Ако се насочвате към по-големите задължително трябва да се пробва.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #117 -: Февруари 18, 2014, 17:11:07 pm »
midge, благодяря за съвета.
Врабчо, мерси, сега ще ти пиша на лични.


  
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #118 -: Февруари 18, 2014, 17:15:57 pm »
Боби, очаквай въпроси за семейно положение, деца и прочие подробности от личния си живот. Това е нормална практика в България. 
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #119 -: Февруари 18, 2014, 17:36:12 pm »
Боби, очаквай въпроси за семейно положение, деца и прочие подробности от личния си живот. Това е нормална практика в България.
Вярно, че е така, бях забравила. Попитах ги колко време горе долу да планирам, казаха около час. Е, сега като го каза това поне знам какво ще си говорим цял час ;-).