0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #40 -: Февруари 04, 2014, 14:06:39 pm »
С мама на интервю за работа  8)
 http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1212586
Три такива случая съм имала - двама с майките си, един - с приятелката си. Познайте с кого говорих и дали им се обадих след това  :lol:
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #41 -: Февруари 04, 2014, 14:09:10 pm »
С мама на интервю за работа  8)
 http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1212586
Три такива случая съм имала - двама с майките си, един - с приятелката си. Познайте с кого говорих и дали им се обадих след това  :lol:
Не си се обадила със сигурност. Какво би накарало човек да отиде с придружител на интервю  :ask:

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #42 -: Февруари 04, 2014, 14:09:58 pm »
Ники ,  по заглавието аз помислих ,че варианта  е за интервю за  майка  /като нас/  с дете  / като нашите , на наша възраст/  отиват заедно на интервю за работа  на мама  , а то какво било  :lol:



*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #43 -: Февруари 04, 2014, 14:15:38 pm »
Ако всичко се връща и колелото се върти, дупе да ми е яко.
...

Мдам, и аз си мисля същото.
За ужас на всички бях на 14 г. когато се научих да карам мотор :oops:
И до сега това ми е мечта, да си купя мой, но чакам децата да пораснат малко, та да могат да се гледат сами :lol:
Ще се караме с теб, никакви мотори  osi_6

Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #44 -: Февруари 04, 2014, 15:48:46 pm »
колко е опасно да се довериш на случаен човек да ти ги направи
И аз много го харесвам татуто,но ме е страх и не знам при кого да отида.Страха ми не е от болката, а по скоро от някоя алергия да не направя.Че направо ми писна от моята чувствителна кожа.
И впрочем някой ползвал ли е козметиката на ''Mixa''?
Този сайт за копиране на снимки много ми хареса и има много добри оферти :D.

*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #45 -: Февруари 04, 2014, 17:28:03 pm »
Ох, предпочитам тату и пиърсинг пред силиконови устни и изкуствени мигли  :lol:. А ако доведе и някой младеж с оскубани вежди, сигурно ще се гътна  osi_15
     
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #46 -: Февруари 04, 2014, 17:44:02 pm »
И впрочем някой ползвал ли е козметиката на ''Mixa''?
Аз ползвам в момента бебешки крем за чувствителна кожа с колд ефект. От студа се обринах два пъти преди него. Нещо ми се изсуши мн кожата, а не смея да мацам много кремове. Този е бебешки и за това го взех. Добре овлажнява, не ми дразни кожата. Е, бръчките няма да ги намали :( Ама дано са повече бръчките около устните от усмивки :) На малкия слагам от него, или студовия крем на Бочко в голям студ ако излизаме.
Ще се радвам да споделиш и ти мнение, ако пробваш Микса.


*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #47 -: Февруари 04, 2014, 17:47:43 pm »
Е, бръчките няма да ги намали :
Абе, бръчките! Чакай крем да ти ги намали  :lol:
Аз още се плескам с хидратиращ, хем съм вече джедай.
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #48 -: Февруари 04, 2014, 20:17:53 pm »
Здравейте мамчета! Забравихте ли ме?....мда и с право. Не съм влизала в сайта откакто родих. А то ето че изминаха цели 5м, че и отгоре. Кога литна това време незнам. Постоянно си мисля за вас и все нещо време не ми остава. Моята любопитка не застава и за миг.  Вие чували ли сте за бебе дето не спи. Моето е точно такова. Всички близки и познати и се чудят. Сутрин става в 10 и после прави една 20 мин. дрямка след обяд и толкоз. Вечер заспива в 11-12ч.  От 4месчена възраст се опитва да седи, вече иска и да ходи, ако може да тича - още по-добре.
 Захващам се да ви поизчета, пък надявам се за в бъдеще по-често да ви навещавам. хубава и спокйна вечер на всички.
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #49 -: Февруари 04, 2014, 20:37:35 pm »
Здравей, OPTI. Как ще те забравя, толкова кураж си давахме :) Добре дошла при мамите :)

Момичета, добре, че споделяте, че да се подготвям психически какви падания и стресови ситуации ме чакат :)



   La vita è bella
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #50 -: Февруари 04, 2014, 21:29:21 pm »
Леле Опти, кога минаха 5 месеца osi_13 Как ще те забравим...няма шанс :wink:

Стефи и аз карам мотор, душа, именно за това ме е страх :wink: Доста голяма компания бяхме, вече не сме чак толкова. И хич не ми е мерак да купувам, може по натам, като още поодъртея и малкия се оправя сам, да не го мисля :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #51 -: Февруари 05, 2014, 08:26:21 am »
И впрочем някой ползвал ли е козметиката на ''Mixa''?
Аз ползвам в момента бебешки крем за чувствителна кожа с колд ефект. От студа се обринах два пъти преди него. Нещо ми се изсуши мн кожата, а не смея да мацам много кремове. Този е бебешки и за това го взех. Добре овлажнява, не ми дразни кожата. Е, бръчките няма да ги намали :( Ама дано са повече бръчките около устните от усмивки :) На малкия слагам от него, или студовия крем на Бочко в голям студ ако излизаме.
Ще се радвам да споделиш и ти мнение, ако пробваш Микса.
Ами мисля да пробвам и ще пиша за резултата,но съм тежък случай.Кожата ми е много чувствителна щом от тетра,розова вода и лавандула се обривам.Добре че детето не е с толкова чувствителна кожа,за нея използвам Мустела и други подобни.


А ако доведе и някой младеж с оскубани вежди, сигурно ще се гътна  osi_15
Ей това ми изправя косата трайно :D.Не мога да го възприема и това е.

*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #52 -: Февруари 05, 2014, 09:40:55 am »
А ако доведе и някой младеж с оскубани вежди, сигурно ще се гътна  osi_15
Ей това ми изправя косата трайно :D.Не мога да го възприема и това е.
Ако дойде със съответните нотариални актове в джоба, нема да го върнем  :lol:
И без това се чудя как да си изправя косата трайно  :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #53 -: Февруари 05, 2014, 10:30:00 am »
Же, чи ко ти има на косата?
Щом аз не се потресох от черна снаха, ти ся за едни вежди ли си :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #54 -: Февруари 05, 2014, 10:52:07 am »
Аааа, Гане, не е тъй. Цвета на кожата не си го е избирама сама момата и не казва нищо за характера ѝ. Виж веждите ще да си ги е оскубал сам младежа и всъщност казва всичко за него. Както казва една приятелка - „и неговия баща навремето се е гордеел, че мъжко има“  :lol:.
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #55 -: Февруари 05, 2014, 11:02:25 am »
Же, чи ко ти има на косата?
Щом аз не се потресох от черна снаха, ти ся за едни вежди ли си :)
Хаха, щот не си ме виждала с натюрлих косъм  :lol: Изключително рошава съм в главата. Да не се бърка с къдрава - само два три кичура с къдрици имам. Да не мислиш, че ще пусна такива снимки във фейсбук  :lol:
Без ръце останах да издухвам пустата четина!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #56 -: Февруари 05, 2014, 11:23:30 am »
Ееее, ай ся четина :D Хубава си ти е косата :wink:
Абе то цвета, цвета... не е болка за умиралка, ама характера... леле мале
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #57 -: Февруари 05, 2014, 11:24:54 am »
айде сега, а аз си ходех рошава докато не ме светнахте, че хората са измислили четките за издухване, ама ми гледахте сеира 10 г., нали :x
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #58 -: Февруари 05, 2014, 12:55:09 pm »
Хайде дайте по едно фото с "натюрлих косъм", пък ний ША преценим кой е по-по -най  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Февруарска тема-малък сечко
« Отговор #59 -: Февруари 05, 2014, 13:00:43 pm »
Хайде дайте по едно фото с "натюрлих косъм", пък ний ША преценим кой е по-по -най  :lol: :lol: :lol:
И да превърнем темата в Галерия на рошавите майки хахахахах