0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #160 -: Септември 30, 2013, 10:00:26 am »
Добро утро и от мен!
moniks_s много любвеобилен батито ,чудесно занимание ще си имаш днес. :)

морско момиче добре дошла  :wink:
Ех,кога и аз ще усетя мойто бебче  :balk_134:
Starshine вече си омъжена :D. Е госпожо чакаме да ни разказваш  :wink:

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #161 -: Септември 30, 2013, 10:13:54 am »
Здравейте и от мен в това дъждовно време.

Starshine, официално честито :) Вярвам че е бил един незабравим ден.

moniks_s, много мило ми стана като разправяш :)

Морско момиче, хубава разходка си си спретнала :) Браво!

И аз не усещам още бебето, или дори да е то аз си нямам и на идея.Дано скоро започна да го разпознавам между хилядите бунтове в тая част от тялото ми :)

*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #162 -: Септември 30, 2013, 10:45:48 am »
Добро утро, коремчета! :D
С нови сили днес съм на работа. Благодаря на всички за пожеланията. Сватбата мина прекрасно! Всичко беше идеално.. Само с едно произшествие - на мен в черквата ми прилоша малко понеже беше много топло. Ноо се оправих за по-малко от 5 мин. и бях на линия отново. :) Бебо беше много активен целия ден, явно усещаше, че нещо голямо и важно се случва и мама се вълнува. :lol: Аз си поиграх, общо взето гледах да не съм залепена за стола. Пийнах си (освен шампанското в обредния дом и виното в черквата - няколко глътки) 100-200 гр. Бейлис, понеже ме беше страх да пия силен и твърд алкохол, и понеже и по принцип не пия.. ми беше повече от достатъчно, но трябваше да си правя наздраве с гостите. Чувствах се добре през цялото време, направо съм герой - от 11:30 до 2 и нещо (прическа и грим) и след това до 3 вечерта. Само накрая взе да ме наболява кръста, но успяхме да изпратим гостите и се прибрахме.
Вие как сте? Пожелавам ви усмихнат и спокоен ден! :sunshine:




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #163 -: Септември 30, 2013, 11:00:49 am »
Хайде и аз да се разпиша. Добро утро и от мен, макар мрачно и дъждовно  :)
Мина и втората ми ФМ и всичко си е както и където трябва да бъде. Най-накрая се разкрихме - девойка е. Бубулина, къде си  :wink:. От няколко дни много осезаемо "общува" с мен. Както изобщо не я усещах, макар да знам, че е така заради предната плацента и тъкмо ми бяха влезнали бръмбари в главата. Забелязах, че когато се движа е кротка, но спра ли се на едно място голямо общуване настава  :lol:, имам чувството, че предпочта да се люлее  :balk_177: .
И ние се включваме към групата на водолеите (най-вероятно).
 
Starshine, честито булка!

Успешна и ведра седмица!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #164 -: Септември 30, 2013, 13:00:31 pm »
avallon честито ти девойка и движения на бебка  :D

Starshine герой си ти ,браво !

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #165 -: Септември 30, 2013, 13:18:56 pm »
Хайде и аз да се разпиша. Добро утро и от мен, макар мрачно и дъждовно  :)
Мина и втората ми ФМ и всичко си е както и където трябва да бъде. Най-накрая се разкрихме - девойка е. Бубулина, къде си  :wink:. От няколко дни много осезаемо "общува" с мен. Както изобщо не я усещах, макар да знам, че е така заради предната плацента и тъкмо ми бяха влезнали бръмбари в главата. Забелязах, че когато се движа е кротка, но спра ли се на едно място голямо общуване настава  :lol:, имам чувството, че предпочта да се люлее  :balk_177: .
И ние се включваме към групата на водолеите (най-вероятно).
 
Starshine, честито булка!

Успешна и ведра седмица!
Да ти е жива и здрава девойката  :D :D Значи при маги вероятно ще е младеШ /щото аз мислех, че е девойка/.
И мисля, може официално да ме провъзгласите за форумен гадател /каквото кажа, обратното става и това си е талант  :lol: :lol:/ все пак улучих в 5 от 5 опита  :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #166 -: Септември 30, 2013, 14:02:50 pm »
Здравейте  :bighug: :bighug: :bighug:

 Не съм се вкл отдавна, но само като си представя цялата схема с писане на поста :lol: ииии ми се отщява. Още ползвам кредора аз ;)

Как сте?

 При нас във Варна от сутринта вали :( че и утре щяло да вали и разни кодове ни дават ... красота :P! Аз съм на консултация в срядата и вече нямам търпение да си видя бебчетата пак :lol:

Starshine, честито булка! :bighug:

avallonчестита ти девойка  :bighug:


Re: Тема на бременните N88
« Отговор #167 -: Септември 30, 2013, 16:07:14 pm »
Starshine,честито! Бъдете много щастливи и се обичайте!  :bighug:
Честито на узналите пола-и при нас вече има предположение,но като потвърдят ще се похваля!  :)
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #168 -: Септември 30, 2013, 16:38:42 pm »
Момичета много ви благодаря!
Днес съм още леко развълнувана и цял ден приемам пожелания. Утре ще ви пиша повече.
Авалон, честита девойка! Знаеш ли, че и при мен бебо мърда повече когато тялото ми е в покой, явно и на него му харесва да се люлее :lol: Дори на сватбата след като сядах на стола след някое хоро започваше здраво да шава. :lol:
Бубулина, май-май ще те правим форумен гадател  :lol:
А за сватбата отново - беше страхотно изживяване, всичко мина по план, много добре. Изненада ме само, че в обредния дом вече искат да си кажеш и брачна клетва... е, импровизирахме, но все пак се получи много добре. Ще гледам да покажа някоя снимка в някоя друга тема, ще ви кажа като ги получа и намеря къде да ги покажа :)




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #169 -: Септември 30, 2013, 16:52:24 pm »

Starshine за теб!  :)
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #170 -: Септември 30, 2013, 16:58:57 pm »
Ейй, супер, благодаря ти f_29! :hug2:




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #171 -: Септември 30, 2013, 18:10:00 pm »
avallon, честито момиченце!

Starshine, чудесно си се справила - същински сватбен маратон :). Много щастие на младото семейство!
Това с брачните клетви на привнесено от чужди ритуали ми прилича, ама кой ти гледа :).

Бубулина, страхотен коефициент на не-успеваемост извади - 100%  :wink:!

Дано все хубави новини да има и настинките да ни подминат!
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #172 -: Октомври 01, 2013, 09:41:38 am »
Добро утро, коремчета! Как сте днес?
Аз днес отново съм в страхотно настроение! Чувствам се много добре. Бебо тази сутрин отново се беше развихрил и ми местеше коремчето наляво-надясно :lol:
Бубулина, при мен има още шанс 20% да е момиче :lol: Та още нищо не се знае :P
Пожелавам ви много слънчев, усмихнат и спокоен ден! :flower:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #173 -: Октомври 01, 2013, 12:28:57 pm »
Здравейте момичета!

Starshine, честито и от мен  :P

Аз днес бях на морфология и на ранен БХС.
Беше много смешно, защото бебето спеше и док го събуди с потупвания по моя корем, за да се раздвижи и да може да му вземе мерки.
Каза, че е много вероятно да е момче. Видя нещо, което според нея е атрибутът.
Аз не съм и очаквала в толкова ранна седмица да може да се види нещо и бях изненадана.

Желая ви хубав ден!
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #174 -: Октомври 01, 2013, 13:46:08 pm »
Здравейте отново момичета! Имам въпросче - от къде си купувате дрехи. Аз съм определено вече за нови, понеже почти всичко ми отеснява на корема. В нашия град няма магазин за бременни. Дайте ми идеи и предложения. :)
47 Smiles, благодаря ти. Много се радвам за ФМ, моят човек също спеше на първата ФМ. :lol: Чакам да кажеш резултата от БХС.
« Последна редакция: Октомври 01, 2013, 13:48:08 pm от Starshine »




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #175 -: Октомври 01, 2013, 13:47:49 pm »
Аз до сега съм си взела само дънки от един английски сайт, бяха на намаление и ми излязоха по 24лв.Сега вардя да намалят и клиновете да си взема 2 и съм си уредила зимата.Иначе блузите ми са така или иначе по-дълги и се разтягат, та ще си карам с тях.

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #176 -: Октомври 01, 2013, 14:38:04 pm »
Здравейте, момичета!

Това с дрешките се оказа инетресна задача. Аз открих една българска фирма, специализирана в дрехите за бременни, и съм доволна от панталона, който си купих от тях. Иначе разните маркови дрехи са скъпи. Така и не съм пробвала да ровя по сайтове, но тове е супер идея. С блузите и туниките се справям засега. Клиновете обаче скоро ще започнат да ми стягат и ще търся такива за бременни, по-разширени на корема.

47 Smiles, поздравления за добрите резултати от скрининга! Може да се види полът и на този ранен етап, но е твърде несигурно все още. На първата ФМ има по-голям шанс.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #177 -: Октомври 01, 2013, 14:50:42 pm »
Здравейте момичета! :bighug:


Маги a от кой сайт пазариш дрешките?


И аз искам за зимните месеци (те не останаха де, ама все пак :lol:) някакъв клин :wink:


47 Smiles браво за резултатите от скрининга  :bighug: Тука слънцето изпечеееее :)


*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #178 -: Октомври 01, 2013, 15:05:49 pm »
Дам, и аз май ще взимам от сайт. Маги, кажи кой е сайта. Че аз за сега гледах само в български... нооо не съм особено впечатлена. Не държа да е нещо марково.. по-скоро ме интересуват материите. :)




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #179 -: Октомври 01, 2013, 15:19:01 pm »
Сайтовете в който аз лично гледам са 2 единия е http://www.matalan.co.uk/ а другия е http://direct.asda.com/george/womens/maternity-clothes/D1M1G20C19,default,sc.html но в момента няма намаления който да ми хванат окото.А да поясня имам позната която ми поръчва, че аз не се оправям.Мисля във всеки град си има човек, който поръчва от тези сайтове и после ги изпраща до адрес даден от вас.Абе доста народ пазарува така.