0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Тема на бременните N88
« -: Септември 18, 2013, 20:55:02 pm »
Нека започнем новата тема с това, какво ще е да бъдеш майка:
"Да, ще ти е трудно, но ще се чувстваш завършена и пълноценна.  Няма да се замисляш дали си сресана, с грим, лак и т.н., а дали си целунала детето си за "добро утро" или "лека нощ" .
Няма да ти пука дали имаш пюре по роклята, защото едно малко човече ще крие петното с телцето си и прегръдката.
Да, ще си недоспана  и с прекъснат сън, но всяко ставане ще ти дава възможност да видиш как лежи твоята мечта в легълцето си . Ще забравиш за малко обувките с висок ток, но пък няма да мислиш за това, защото ще чуваш звънкия смях на детето си, когато бягаш след него..." (mimi26)  :D
Успешна и спокойна бременност на всички коремчета!  :bighug:
« Последна редакция: Септември 18, 2013, 21:04:59 pm от Starshine »




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #1 -: Септември 18, 2013, 21:34:12 pm »
 :bighug:Ами да ,точно така е!Аз незнаех какво е сън с Теди .До 1.6мес.,нямаше ден и нощ,....Бях като зомби,косата на кок ,мяташ нещо отгоре и перкаш по цял ден с количката.Ама сегаааааа,сега като каже "мамоооо",като ме гушне и целуне....чак осега вече осъзнавам колко е хубаво.И да ,сега ме е яд че съм се нервирала ,че не спи по цяла нощ,че будувам ,че не ям  и т.н .
Мими го е казала много точно  :bighug:

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #2 -: Септември 19, 2013, 08:33:02 am »
Нека тази темичка е изпълнена с хубави емоции и усмивки  :D Леко бременеене на всички и дано има нови попълнения ;)
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #3 -: Септември 19, 2013, 09:19:29 am »
Ето и аз цоп в новата темичка! Нека да се напълни бързо с нови бремелинки и щастливи мами!
Ние днес сме на фетална, нямам търпение.

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #4 -: Септември 19, 2013, 09:34:51 am »
Честита нова темичка ! Нека да бъде много положителна ,да се пишат само хубави неща и да има много нови и нови мами.Леко бременеене на всички!

Re: Тема на бременните N88
« Отговор #5 -: Септември 19, 2013, 09:40:59 am »
Добро утро  :coffee:
Щастлива съм да бъда в тази темичка и съм благодарна,че ще бъда мама.Така желана и мнооого дълго очаквана бременност.Дори ми е приятно гаденето и особено повръщането....
Нека бъдем положителни,щастливи и красиви :balk_102:
Николай е на 2г.4м.5д.
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #6 -: Септември 19, 2013, 10:30:03 am »
Добро утро на всички коремчета! Как сте?
Много ми се иска в новата тема да има и много нови бъдещи мами - щастливи и спокойни! :D
Аз днес се чувствам добре. Бях озверяла от глад тази сутрин и си взех една топла кашкавалка - така.. мноooго тестена! :lol:
Пожелавам ви слънчев и усмихнат ден! :flower:




Quiet people have the loudest minds.
*

    cerise

  • **
  • 76
  • The present has no ribbon.
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #7 -: Септември 19, 2013, 11:06:12 am »
Здравейте и от мен! Радвам се, че новата ни тема е заредена с позитивни емоции и дано по-скоро има още много, много мами! Надявам се, че всички се чувствате добре и ви желая усмихнат ден и слънчево настроение :)
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #8 -: Септември 19, 2013, 11:14:44 am »
 :bighug:
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #9 -: Септември 19, 2013, 11:17:18 am »
Здравейте, момичета!

Нова тема - нова радост  :D! Дано да я напълним с хубави емоции, много нови мами и с бебчета!

Аз следобяд съм на прегледи и след това ще докладвам кое как е при мен.

Хубав ден!
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #10 -: Септември 19, 2013, 12:11:18 pm »
Здравейте и от мен, момичета.
Мименце,колкото и пъти да препрочитам все ще ми е драго на сърцето от тези твои думи, с които Starshine е започнала новата ни тема,много са чувствени и истински,казани и написани дълбоко от душа и сърце.
Общуването с толкова положителни хора,като вас много добре ми се отразява на настроението.
Желая Ви здраве,красота в сърцата и усмивки на лицата!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #11 -: Септември 19, 2013, 12:50:56 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #12 -: Септември 19, 2013, 13:30:26 pm »
Здравейте и от мен.Прекрасно започва новата тема, нека да е така до края.

Аз се разходих малко в обедната почивка и да си кажа добре ми се отрази, лошото е че ми се доспа а си имам работа :)

Хубав и усмихнат ден на всички!

*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #13 -: Септември 19, 2013, 13:44:33 pm »
Здравейте отново.
Маги, аз също гледам да се разхождам на обяд поне за 1 час и след това пак се захващам за работа. Отразява ми се доста добре. Иначе по цял ден съм в седнало положение и се блещя пред монитора. :balk_161:  :lol:
beata, чакам с нетърпение да разкажеш как е минало всичко!  :)
joly, радвам се, че писането тук и четенето ти се отразява добре. При мен също е така, дори се притеснявам понякога да не ставам досадна.. :lol:
Хубав следобед на всички! :sunshine:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #14 -: Септември 19, 2013, 14:29:41 pm »
 mf_bounce8 ми аз да се изфукам и тука....обадиха ми се от ФАР,за да ида да си взема заповедта,НО закъсняха :D
Разбрахме се да ми я запазят за догодина,защото аз при първа възможност искам да имам още едно бебе
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #15 -: Септември 19, 2013, 14:32:09 pm »
Морско момиче и на мен ми се случи това август месец.Стана ми едно мило и щях да ревна по телефона като обясних, че съм бременна.Те ти хормони :)

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #16 -: Септември 19, 2013, 15:46:11 pm »
На мен пък трябва да ми се обадят горе-долу 1-2 месеца след като родя живот и здраве  :D,но и аз ще искам да ми я запазят за второ детенце  :wink:

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #17 -: Септември 19, 2013, 16:21:20 pm »
Здравейте отново!

Много хубаво сте се настроили за следващо дете :). Дай Боже раждането ви да мине леко и безпроблемно, за да можете да се възстановите за следваща процедура и... раждане  :D.

Аз съм доволна след прегледите. Сложих ги 2 в 1, за да не се разкарвам излишно. Бебоците са добре, мърдат си, махат ръчички и крачета. Дори направихме страхотна снимка на едното - с пет разперени пръстчета, на които много ясно се виждат фалангите  :D. Вече не приличат на извънземни, а имат хубаво оформени главички. Това беше нормален УЗ преглед. Следващата седмица съм на ФМ и се надявам да видя повече :).

И при щитовидната жлеза нещата изглеждат добре. Увеличихме дозата, но това е нормално за сезона, а и трябва да поддържам добро ниво на ТСХ.

И аз се поразходих добре покрай тези задачки. Дори се почерпих с едно десертче за хубавите новини :).
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #18 -: Септември 19, 2013, 16:30:32 pm »
beata, много се радвам за хубавите новини!.. и ти завиждам за страхотните снимки. :lol: Моят човек като бях на 17-ти на преглед мърдаше толкова много, че не можахме да го измерим както трябва. :lol: Чакам да кажеш как е минала и ФМ следващата седмица. :D




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #19 -: Септември 19, 2013, 16:57:00 pm »
beata браво за хубавите резултати  :wink: