0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #80 -: Юли 23, 2013, 22:55:38 pm »
Добре дошла в темичката magi_st, желая ти безпроблемни и щастливи девет месеца :D.


А относно Бубулина,"Би ли споделила за какви увреждания точно иде реч?
Да бих,но не искам да обременявам никои тук,понеже на всички в тази тема им предстой индивидуален избор за ваксините.Но,ако човек желае не е нужно професионално да се занимава с това,все пак вече има достатъчно литература в това направление.
Да, именно и аз това визирах..литературата. И понеже и аз се занимавах с деца с увреждания, за това питам. А на всички в тая тема, до сега от подмятанията им става интересно, с какво точно ще увредят децата си, като ги ваксинират, та дай да изясним?
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #81 -: Юли 23, 2013, 22:58:06 pm »
Добре, тогава може ли да ни посочиш подходяща литература?  :wink:

Бубу, много знаеш ти що съм яла на 2000 км.  :balk_70:
Май и двата пъти не налитах особено на сладко. Иначе не съм си променяла особено хранителните навици.

Маги, и тук честито! Желая ти прекрасни девет месеца!  :hug2:

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #82 -: Юли 24, 2013, 08:59:22 am »
Изядох всичко кисело на света и народа около мен казваше- момче ще е с това кисело.
Да ама не, та с две думи са си пълни измишльотини това.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #83 -: Юли 24, 2013, 11:00:41 am »
Добре дошла при нас magi_st :)
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #84 -: Юли 24, 2013, 11:40:54 am »
Хайде да се запиша и в тази тема :) Както се вижда съм 8г.с.  вчера чухме сърце и вече съм на 10-тото небе от щастие :)

Dobre do6la Magi  :bighug:


*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #85 -: Юли 24, 2013, 12:11:19 pm »
Маги добре дошла. Леки месеци докрая. За сладкото - аз много налитах на сладко - е момче е - така че едва ли се определя от това.
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #86 -: Юли 24, 2013, 12:17:27 pm »
И от мен....ама много ми е приятно да се виждам в темата на БРЕМЕННИТЕ
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #87 -: Юли 24, 2013, 12:30:03 pm »
Още веднъж благодаря ви момичета.И на мен ми е много приятно да ви виждам тук :)

Аз сладко не мога да ям, освен ако не е плод.От бонбони, шоколад, вафли и т.н. ми става лошо.Но да видите как ям домати със сирене, унищожавам ги за норматив.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #88 -: Юли 24, 2013, 12:56:30 pm »
Аз сладко не мога да ям, освен ако не е плод.От бонбони, шоколад, вафли и т.н. ми става лошо.Но да видите как ям домати със сирене, унищожавам ги за норматив.
Това точно по същото време го правех и аз. Една седмица само домати и сирене - ама с кеф. Да отбележа, че сирене по принцип не обичах.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #89 -: Юли 24, 2013, 13:18:35 pm »
Привет Маги, радвам се, че си имаме бременна модераторка в темата. Леки 9 месеца ти желая и сладурски бебешки финал накрая.  :D Относно домати и сирене, от месец и нещо не сядам на масата без тях. Само ги избягвах в първите три месеца от бременността, защото повръщах и си съсипах целият стомашно-чревен тракт.
Радвам се, че най-накрая спрях да се оплаквам и мрънкам, че все нещо ми е дискомфортно. Днес се събудих изморена, зарди това че в продължение на повече от седмица се измъчих с този стомах, сега не мога дори да повярвам, че съм стабилна и нямам неразоположения. Бебето си си кротува е, чат-пат може да ме ритне деликатно и толкова  :lol: Пускам му музичка да си прави сутрешната гимнастика в пупата  :lol:
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #90 -: Юли 24, 2013, 13:20:15 pm »
Аз сладко не мога да ям, освен ако не е плод.От бонбони, шоколад, вафли и т.н. ми става лошо.Но да видите как ям домати със сирене, унищожавам ги за норматив.
Това точно по същото време го правех и аз. Една седмица само домати и сирене - ама с кеф. Да отбележа, че сирене по принцип не обичах.
И аз така бях в началото-салатка,салатка и пак салатка  :lol: и изведнъж този апетит към домати изчезна  8O Сега съм хищница от към ориз и кисело мляко.Бременността е много странно (и прекрасно)нещо.Организъма сам си ни подсказва от какво имаме нужда.
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #91 -: Юли 24, 2013, 14:03:32 pm »
Момичета, здравейте! :) Да се запиша и аз при вас.. Вчера бяхме за 2-ри път на ултразвук и тъй като всичко върви прекрасно за сега, не се сдържах вече да ви се похваля. Вече съм 8-ма седмица и 5 дни от зачеване (11-та и 5 дни г.с.). Бебчето е 2,10 см. :) Успешна бременност на всички.  :bighug:
« Последна редакция: Юли 24, 2013, 14:15:41 pm от Starshine »




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #92 -: Юли 24, 2013, 15:56:32 pm »
Честито Starshine и добре дошла в темата.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #93 -: Юли 24, 2013, 16:50:57 pm »
magi_st и Starshine Добре дошли ,и лека бременност до края. :)




Re: Тема на бременните N87
« Отговор #94 -: Юли 24, 2013, 18:52:14 pm »
Запис за късмет  yahoo_17
Честито на всички нови бременни момичета, а на ветераните - безпроблемна бременност и леко раждане!  :lol:
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #95 -: Юли 24, 2013, 20:24:13 pm »
Здравейте коремчета :) Как сте днес? Ние с бебко сме добре, днес си направих една хубава дълга разходка, но стана много задушно и се прибрах ;) Да ви се похваля, нагласих си чантата за болницата най-накрая  :lol: Сега имам чувството, че момъка ще излезе по-бързо, всичко е готово вече за голямата среща  :D Днес почти постоянно ми се втвърдява корема и се чудя дали не е от разходката  :ask:
Starshine  :welcome_1: Лека бременност до края и на финала прекрасен бебок
Изето нещо изчезна от хоризонта, дали не се е обебила вече и да се гушкат с принцеската?
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #96 -: Юли 24, 2013, 21:18:08 pm »
Добре дошли на новите момичета и от мен :hello:
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #97 -: Юли 24, 2013, 23:26:15 pm »
Здравейте момичета,и добре дошли на новите мами  :D.
malkoto_dqvolche и аз багажа го приготвих преди 20 дни,но още си стой :D.Но дано твоят момък излезе навреме и не държи мама в напрежение.
Иначе аз още нося момата :D.Така ми се иска да тръгне днес или утре.Ако не в петък ни зове болницата и медикаменти за раждането.Утре съм последно на тонове и ако случайно не съм родила ще ви пиша как е минало  :) Лека вечер!!!!!!!!


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #98 -: Юли 25, 2013, 08:10:44 am »
здравейте и от мен
откакто започнах 32рата седмица бебко не спира да рита и да шава, на която страна се обърна, той на там се чекне и трябва да се обърна.
Каката обясняваше на баща си, че ато гушнала бебето в орема и той така я бил ритнал в главата, че щял да и счупи мозъка :-)
Мислех си да си наредя торбичките за болницата за всеи случай да са готови, но осъзнах , че съм забравила какво се искаше в списъка при прием и за след това. ПОмагайте!!!!
Като ви гледам как бебоците не искат да излизат при вас май на тая жега не им се мъчи. ;-)
Весел и бебеплозотворен ден от нас
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #99 -: Юли 25, 2013, 09:29:53 am »
Здравейте всички!
Колко бързо се запълва темичката :) Ние бяхме на преглед - 2900 вече. Корема ми е грандиозен, особено на фона на стандартните ми 42 кг. Явно ще сме секцио, защото по друг начин нямало да излезе. Нямам време да пиша,но ви чета редовно от телефончето, докато чакам по строителните борси :) И аз се молех да изчака малката, за зодия лъвче :)))
Пожелавам ви един прекрасен, слънчев ден!