0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #80 -: Декември 11, 2013, 19:34:58 pm »
Бебе, и сега като остана 3 дни болнични и ръцете ми съхнат до рани :( А кърпите, че са ужас, си е така. Ползваме рядко за малкия, но винаги поддържам в къщи, за да бърша всичко, което с друго не излиза ;)
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #81 -: Декември 13, 2013, 11:44:45 am »
Аз не съм ползвала още, но ми похвалиха белите на Памперс, незнам как се казваха точно :lol:

Ей те са дето за нищо не стават. И ние се заредихме с най -голямата разфасовка ( типично за мен)
И НЯМАХ ТЪРПЕНИЕ ДА ГИ СВЪРША. Актив бейби (зеленият пакет) са в пъти по-добри и непропускливи.
После даже наругах продавачката в бебе борсата , дето толкова ми ги хвали, и случайно още няколко клиентки ме чуха и те също потвърдиха , уж най-високият клас на Памперс са най-голямата им издънка. Продавачката вика" Ау, добре че казахте да знам да не ги препоръчвам повече"
Забележете , че по ТВ реклама на тях няма, рекламират само актив бейбито

Бебе, аз само от Кауфланд пазаря, хващала съм мнооого рядко либерски промоции по 26 лв, пък и малко като гаргите аз- не ми харесва особено щампата на Либеро, а Молфикс 7/24 са с много готини цветни картинки с животинки  и всеки път са различни, не ми омръзват
 И малко извън памперсите - знаете ли за мокри кърпи  за лице и ръце-- много се мокрим на тая мивка , особено след хранене , докато му измия муцунката си играе със струята вода, пръска , цапа после се преобличаме и той и аз, щото сме целите мокри. Все забравям да питам като ходя по борсите, а ще е удобно , ако има таквоз чудо ,особено за хранене навън
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #82 -: Декември 13, 2013, 12:07:45 pm »
И малко извън памперсите - знаете ли за мокри кърпи  за лице и ръце-- много се мокрим на тая мивка , особено след хранене , докато му измия муцунката си играе със струята вода, пръска , цапа после се преобличаме и той и аз, щото сме целите мокри. Все забравям да питам като ходя по борсите, а ще е удобно , ако има таквоз чудо ,особено за хранене навън

Аз ползвам. Има на Мустела и Клоран, малки опаковки са по 25, но са скъпи и трудно се намират по аптеките.



   La vita è bella
*

    Crystal

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #83 -: Декември 13, 2013, 13:39:55 pm »
Ivelica, аз пък съм много доволна от белия памперс, а от актив бейби се изриваме. На всяко бебе различни памперси му пасват най-добре, не бъди толкова крайна в оценките си. С белия спим и по 11-12 часа и не е пропуснал до сега. Мокрите кърпички на памперс стават и за лице и ръце-аз ползвам белите.
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #84 -: Декември 13, 2013, 14:03:04 pm »
Съжалявам ако така изглежда- може би наистина реагирам остро заради това , че се водят най-висок клас, ако някои неизвестни и евтини ми пропускаха , колкото тези , сигурно нямаше да ме е яд толкова. Мнението ми е лично и не е  меродавно, така че всеки може да пробва всяка марка и модел и сам да прецени кои са най-добри. Просто пробите ги правете с малки пакети , а не с ДЖЪМБО разфасовки като мен, че като не ви паснат нямат свършване. Специално за  въпросните памперси има повече негативни , от колкото позитивни оценки , но разбира се има бебета (най-вече обриващи се), за които са подходящи и добри.Иначе белите влажни кърпи  наистина си струват-тях са ги направили
 По всяка тема мненията са много, аз просто изказах своето, не съм целяла да бъда крайна и властна. Простете отново , ако така е "прозвучало"
« Последна редакция: Декември 13, 2013, 14:07:08 pm от ivelinca »
*

    Crystal

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #85 -: Декември 13, 2013, 17:18:29 pm »
Ивелинка, няма проблем!Мисля,че това кои памперси ще са подходящи за едно бебе зависи от телосложение, колко пухкави са коремчето и крачетата, колко е дълго, а също и от пола. Много мои познати се оплакват от изриване от памперс актив бейби.Пробва се и се установява емпирично кои стават и кои не.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #86 -: Декември 13, 2013, 17:22:15 pm »
ivelinca,

a тези на Актив бейби (зеленият пакет)  имат ли номер 1? че нещо не виждам този номер освен на тези беличките :?
 Значи, да не се хвърляме в големите опаковки, а първо с малките за да пробваме, кои ще са ни най-добре на дупетата  :jump12:


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #87 -: Декември 13, 2013, 17:29:14 pm »
Дес, ти както ще си с двоен разход на памперси, май нямаш голяма файда от много малък пакет  :lol:
Иначе, мисля че в началото бяхме купували някакви пакети от по около 30тина бройки на белия Памперс.


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #88 -: Декември 13, 2013, 17:35:22 pm »
Само в болницата съм ползвала най-малкият размер, вкъщи минах направо на 2. Ориентирайте се по килограмите на опаковката, те се застъпват. Лично аз, винаги гледам долната граница, иначе почват да пропускат като се напълнят  :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #89 -: Декември 13, 2013, 17:58:35 pm »
Само в болницата съм ползвала най-малкият размер, вкъщи минах направо на 2. Ориентирайте се по килограмите на опаковката, те се застъпват. Лично аз, винаги гледам долната граница, иначе почват да пропускат като се напълнят  :D


Да, да и аз по кг се ориентирам, ама моите беболинки ще са дребнички, сега ми ги изкарват на ехографа по +/- 2 кг, а там памперсите са с 1-ца ;)

bebe_2013 :bighug:


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #90 -: Декември 13, 2013, 18:09:19 pm »
Само в болницата съм ползвала най-малкият размер, вкъщи минах направо на 2. Ориентирайте се по килограмите на опаковката, те се застъпват. Лично аз, винаги гледам долната граница, иначе почват да пропускат като се напълнят  :D


Да, да и аз по кг се ориентирам, ама моите беболинки ще са дребнички, сега ми ги изкарват на ехографа по +/- 2 кг, а там памперсите са с 1-ца ;)

bebe_2013 :bighug:
Те може още да пораснат до 03,01...живот и здраве  :wink: Ти си купи 1-ца, но не се презапасявай, че представа си нямаш колко бързо им умаляват  :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    Crystal

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #91 -: Декември 13, 2013, 18:24:05 pm »
Деска, и актив бейби имат същите номера. Ние се родихме 2200 и повече от месец бяхме с единицата, двойката ни беше широка на крачетата и пропускаше.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #92 -: Декември 13, 2013, 19:35:23 pm »
аз между номер едно и номер две не намерих никаква разлика, като ги сложиш един до друг са съвсем еднакви.
напоследък ползваме на лидъл памперсите, не са лоши, особено за цената си, и са доста меки.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #93 -: Декември 13, 2013, 20:37:01 pm »
Аз пък нали очаквах голямо бебе, направо се заредих с 2-ка  :oops: до №4 доста бързо умаляват памперсите, така, че презареждането не е от полза, ще правите подаръци  :lol:
Моят син се зачервяваше дълго време и до 4-ка е бил на Либеро или на бял Памперс, не че спираше, но поне беше по-малко.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #94 -: Декември 13, 2013, 20:40:36 pm »
Аз пък нали очаквах голямо бебе, направо се заредих с 2-ка  :oops: до №4 доста бързо умаляват памперсите, така, че презареждането не е от полза, ще правите подаръци  :lol:
Моят син се зачервяваше дълго време и до 4-ка е бил на Либеро или на бял Памперс, не че спираше, но поне беше по-малко.
И Ивайло така.  :wink: Само с Либеро никога не съм имала проблеми, не се подсичаше лошо, а и на мен лично, никога не са пропускали.  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #95 -: Декември 13, 2013, 22:29:30 pm »
напоследък ползваме на лидъл памперсите, не са лоши, особено за цената си, и са доста меки.
Година и половина купувах на Лидъл памперсите. Никога не пропусна и не се е подсичала от тях.
Цената им е идеална  :D
Вече носи на бикини и боксерки от Марк и Спенсър, порасна диването  :lol:

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #96 -: Декември 14, 2013, 09:16:54 am »
Аз пък нали очаквах голямо бебе, направо се заредих с 2-ка  :oops: до №4 доста бързо умаляват памперсите, така, че презареждането не е от полза, ще правите подаръци  :lol:

Това също зависи от бебето. Ние на  3 изкарахме от втория до  деветия месец.  :lol:Явор се роди почти 3 кг., аз бях взела 2, ама му бяха доста големи. Въпреки това не ги смених, ползвахме си ги без проблем.
<br />[link=http:
*

    Crystal

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #97 -: Декември 14, 2013, 09:29:22 am »
Ние сме на 10 месеца и половина и още сме с тройка, сега сме 7500
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #98 -: Декември 14, 2013, 16:10:19 pm »
Какво да ви кажа, Стефан от 6 месечен до сега (почти на 5 години) е с памперс 4-ка - добре, че е кльощав. :jump12:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #99 -: Декември 15, 2013, 20:32:17 pm »
На мен пък белите кърпички на Памперс са ми много миризливи. Бърша какво ли не с тях и нямат свършване. С какво са ги ароматизирали не знам, ама не ги понасям  :sorry:
А за памперси и аз съм пробвала доста, но Молфикс най-ми допадат за сега.