0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #120 -: Октомври 31, 2014, 16:16:28 pm »
Mousyt, аз ползвах размер 1 на Libero, когато бебо се роди, и бях доволна.
Никога не му се е случвало да му залепне памперса за д-то. Не се сещам на какво може да се дължи.
Baby Love наистина са по-твърди, но на моето бебе не му пречи (слагам ги вечер, а през деня многократни).
Аз Памперсът не го харесвам, че е напарфюмиран.
От многото изчетено по темата все пак знам, че повечето мами (има и изключения разбира се) предпочитат зеления пред белия Памперс. На мен например пък повече ми харесваха Пуфис.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #121 -: Октомври 31, 2014, 16:35:25 pm »
На моят син "правеното кремче", дето е много хвалено и всички майки са го купували и ползвали не ми харесваше, все беше изринат, зачервен и т.н. Като почнах да мажа с много малко количество Судо крем всичко се нареди и спрях да сменям и модели памперси. Добри отзиви мога да дам от двата вида Памперс-бял и зелен, оранжев-много не, Либеро също чудесни. Пуфис при моят син пропускаха и все беше мокър, а не е бил от най-ящните или пък да е изпивал огромни количества вода, до последно като е бил по цял ден на памперс е преобуван при наакване, препълване или максимум на 3ч.
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #122 -: Октомври 31, 2014, 16:56:58 pm »
Ние въобще не останахме доволни от Пуфис - малката получи обрив, а и при двамата пропускаха. Памперс зеленият също ни пропуска. Единствено сме доволни от Бочко, но гледам в анкетата ги няма, та затова и не съм гласувала  :lol:
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #123 -: Ноември 02, 2014, 17:53:47 pm »
искам да питам момичета може ли да ми кажете има ли разлика между оранжевият Памперс  слиип&плеи пише мини  на него 2-ка(3-6 кг.) и Зеленият Памперс нюборн бейби 2-ка?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #124 -: Ноември 02, 2014, 19:26:04 pm »
Да, има, оранжевите са гадни.
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #125 -: Ноември 15, 2014, 17:09:54 pm »
Като размер може би няма разлика, разликата е в лепенките. при зеления памперс те са еластични и разтегливи , а при оранжевия не са "ластични". И според мен оранжевите са гадни.
По дупето залепва една предпазна мрежа , която при по-големите размери на памперс вече липсва, и на нас ни се случваше  и много ме дразнеше това. Малките памперси на пуфис нямат такава. (тогава успях само тези марки да пробвам, ние бързо минахме на 3-ка размер)
Отзив имам вече и за Бейби лов на ДМ - уникално добри  и не пропускащи , удобни и държат доста сухо -подходящи са зимата. К-класик на Кауфланд- не съм впечатлена  -пропускат и не държат сухо.
Повторен тест с белия памперс и хъджис- резултат- белия не е по-добър от зеления , а хъджис все така подгизват и пускат, освен ако не се сменят на 2 часа. Молфикс , които ми бяха любими имат кофти партиди - бях взела 2 пакета -единия не пропускаше изобщо , а от другия всеки 4-ти подгизваше. За Нанис не знам дали съм писала- с ластик на гърба са , но много дебели, ронят се и формата е много странна, иначе не пропускат. Вип бебе не са лоши, но изключително лесно се късат лепките. Стар бейби - пропускат , не са нищо особено. Да взема пак да пробвам едно Либеро ли? ... Късмет с експериментите
А да кажа ,че много добре повлия бариерният крем на Микса -за изриващи се бебешоци е идеален. Пробвала съм и течна пудра на Бочко по същия повод- също много добре действаше
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #126 -: Ноември 15, 2014, 17:22:02 pm »
Ивелинка, за к`ъв чеп ги правиш тия смени и проби непрестанни  :lol: То в голяма част си е до дете и до дупе, на твоето явно всичко му понася, но ако не е така може да направиш беля и детето да страда.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #127 -: Ноември 15, 2014, 19:34:54 pm »
Аз купих Либеро. Много ми харесват на цвят, кройка и материя. Днес обаче сме с червено и  то много дупе, а доста време не беше та се чудя дали не е от тях... По-малко лепнат за дупето от белия памперс, но като че му е по-мокро  :?
Да попитам разликата между белите и цветните пуфис само цвета ли е?
« Последна редакция: Ноември 15, 2014, 19:37:31 pm от Mousyt »
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #128 -: Ноември 15, 2014, 21:06:33 pm »
За мен е само в цвета разликата.Аз съм предимно на Пуфис обикновен и на Памперс - белия.Оплаквания нямаме.Веднъж купих Молфикс и се подсече и повече не съм експериментирала.Бяха останали от племенника обаче няколко памперса с калинки на тях, не бяха в опаковка и търся на коя марка са, защото и от тях не ми се е изривала, а сестра ми каза, че са някакви евтини но не помни на кой магазин.Та ако сте ползвали, споделете.

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #129 -: Ноември 15, 2014, 21:52:28 pm »
Да попитам разликата между белите и цветните пуфис само цвета ли е?
И аз като Маги мисля, че е само в цвета. Ползвала съм и двата. Общото взето, който е на промоция, него съм взимала.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #130 -: Ноември 15, 2014, 22:56:17 pm »
Ивелинка, като откажеш детето от памперса, кой ще се грижи да бъдем добре информирани?  :lol:

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #131 -: Ноември 15, 2014, 23:38:47 pm »
За мен е само в цвета разликата.Аз съм предимно на Пуфис обикновен и на Памперс - белия.Оплаквания нямаме.Веднъж купих Молфикс и се подсече и повече не съм експериментирала.Бяха останали от племенника обаче няколко памперса с калинки на тях, не бяха в опаковка и търся на коя марка са, защото и от тях не ми се е изривала, а сестра ми каза, че са някакви евтини но не помни на кой магазин.Та ако сте ползвали, споделете.
Това са памперсите на Кауфланд. Страхотни са.

[/url]
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #132 -: Ноември 16, 2014, 16:01:49 pm »
За мен е само в цвета разликата.Аз съм предимно на Пуфис обикновен и на Памперс - белия.Оплаквания нямаме.Веднъж купих Молфикс и се подсече и повече не съм експериментирала.Бяха останали от племенника обаче няколко памперса с калинки на тях, не бяха в опаковка и търся на коя марка са, защото и от тях не ми се е изривала, а сестра ми каза, че са някакви евтини но не помни на кой магазин.Та ако сте ползвали, споделете.
Това са памперсите на Кауфланд. Страхотни са.
Как се казва марката?


Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #133 -: Ноември 16, 2014, 21:12:46 pm »
За мен е само в цвета разликата.Аз съм предимно на Пуфис обикновен и на Памперс - белия.Оплаквания нямаме.Веднъж купих Молфикс и се подсече и повече не съм експериментирала.Бяха останали от племенника обаче няколко памперса с калинки на тях, не бяха в опаковка и търся на коя марка са, защото и от тях не ми се е изривала, а сестра ми каза, че са някакви евтини но не помни на кой магазин.Та ако сте ползвали, споделете.
Това са памперсите на Кауфланд. Страхотни са.
Как се казва марката?
Тези са. Цената е около 16 лева за 50 бройки някъде. Купувахме ги в Кауфланд като си бяхме в България през лятото.
« Последна редакция: Ноември 16, 2014, 21:18:58 pm от Melissa »

[/url]
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #134 -: Ноември 18, 2014, 00:15:16 am »
Позволявам си да правя експерименти ,защото моят търпи всякакви памперси, пък на мен ми писва еднообразието.  Пак за шампоани , лосиони и кремове като не рискувам да ги сменям едно връз друго е добре,имайки предвид непоносимостта ми към еднотипието. Пък как устисках със захранването -не питайте- беше шок за мен  :lol: Започнах да ги сменям в опит да намеря по-добри от памперс актив бейби, които са фаворит на повечето и с право- тънки са , не пропускат много, държат сухо, но недостатъкът им е прекаленото провисване. За дете, което върви (конкретно за моето) са неудобни -забелязала съм го. А, за да съм коректна в мненията си ми трябва голяма база на сравнение.
Блу , ха дано дойде тоз славен ден да махнем памперса...пък после ако трябва друго бебе ще си родим за да изпробваме и останалите марки  :lol:
С калинките са точно, онези на Кауфланд, оранжев пакет е.
За сега по мое мнение най-големия опонент на титаните Памперс са Бейби лов  -ДМ. За мен ,лично, предимство е и това ,че ДМ-ските нямат синьо -зелен слой с екстракт от алое ли е не знам точно, но според мен чисто белите,отвътре памперси , са една идея по- недразнещи кожата
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #135 -: Ноември 18, 2014, 07:59:23 am »
Точно алоето го водят успокояващо  :lol:
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #136 -: Ноември 18, 2014, 22:52:50 pm »
виждам че на пазара има и други марки ,които не са обсъждани като памперсите на Билла,Бочко,Ганчев,Бебико някои ако ги е закупувал моля за мнение за тях?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #137 -: Ноември 18, 2014, 23:03:42 pm »
Бебико само съм ползвала от изброените. Ужасни са  :(
Подарих целия пакет на една циганка.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #138 -: Ноември 18, 2014, 23:08:44 pm »
Някъде срещнах добра дума за тези на Билла, но не съм пробвала лично. Като цяло съм доста добре настроена към всякакви немаркови стоки та може би ще експериментирам по-натам...
Либерото за мен отпадат като вариант - изрина му се дупето жестоко, иначе много са ми симпатични.
Купих някакъв Пуфис малък пакет за проба, но нямат нищо общо с другия пуфис дето бях пробвала - памперсът се изхлузва а дупето е константно мокро :(
На ред е зелен памперс за проба...
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #139 -: Ноември 18, 2014, 23:11:25 pm »
И аз така, пробвах, пробвах и накрая минах на многократни  :lol:
Само за вечер продължавам да слагам или Baby Love Nature или Пуфис.
Аз бях писала и преди. Пуфис не ни пропускат, а Памперс - за един пакет 3 пъти. Явно си е до дете, иначе не мога да си обясня противоречивите мнения  :ask:

PS. Само да допълня - и Baby Love Nature ни пропускат. Купувам ги, защото са 50% биоразградими. Все пак за моето бебе до момента най-непропускливите еднократни пелени си остават Пуфис-а.
« Последна редакция: Ноември 18, 2014, 23:16:24 pm от 47 Smiles »