0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #60 -: Септември 16, 2013, 12:22:58 pm »
От месец ползвам Pampers Pants за разходки и съм доволна. Обуват се като гащички и съответно детенце като каже, че му се пишка ( когато каже  :wink: ) лесно ги свалям и вдигам обратно.
Точно това щях да кажа и аз. М-и, май по-добър вариант за тебе са гащичките, почти всички марки ги имат /вкл. либеро  8) /
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #61 -: Септември 16, 2013, 14:19:35 pm »
От месец ползвам Pampers Pants за разходки и съм доволна. Обуват се като гащички и съответно детенце като каже, че му се пишка ( когато каже  :wink: ) лесно ги свалям и вдигам обратно.
osi_9
Нещо съм се психирала, че ни му омаляват памперсите и гледам да ги изразходя, а те не помръдват  :lol: иначе и аз купувам гащи, тия не можах да ги намеря и ползвам Либеро. То и с обикновени ходи де, но като пътуваме в колата не смея  :wink:
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #62 -: Септември 16, 2013, 16:09:11 pm »
Pampers Pants се намират в големите вериги - Кауфланд, Фантастико и на цена не са по-различни от нормалните памперси. Дори вчера купихме от Кауфланд и 1 бр. излизаше малко по-евтин от големите разфасовки в кашон.
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #63 -: Декември 10, 2013, 10:34:51 am »
Ето впечатления и опит от мен :

Pampers Premium Care - зле са , пропускат, мрежата залепва по дупетата
Pampers Active Baby- тънки и удобни, пропускат рядко , много се издуват
Памперс слийп енд плей- като актив бейби са , но ушите не са ластични, което е неудобно за бебето
Pufiеs play day - удобни , пропускат рядко
Pufis Fashion Collection-  тънки , пропускат рядко, много са квадратни
Libero Comfort Fit- не много тънки , не пропускат , но са скъпи
Evy baby- много добри памперси
Canbebe- добри са и не пропускат, но са много дебели, за лято не са подходящи
Molfix - добри са
Новите Molfix 7/24- това е моят фаворит, много добре попиват , не пропускат, на пръв поглед са една идея по- дебели от памперс актив бейби, но като се напълнят не се надуват толкова много, освен това ластиците на крачетата са много здрави и това прави молфикс 7/24 по-непропусклив от актив бейби.  А и цената е нормална
Hellena - клас като кан бебе, но са по-тънки
Huggies - язък за рекламата и цената - покритие 0- прпускат, не са тънки, не си струват и половината от цената
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #64 -: Декември 10, 2013, 10:56:01 am »
Ивелинка, голям тестдрайв си направила за 8 месеца :)
Ние си оставаме за сега на актив бейби - прима (турското производство). Либерото са ми някак по твърди и ластиците им сякаш по му се врязват в крачетата. Молфикс много ми харесаха като материя и попиване, но "кройката" им не ни пасна - бебчо е по-дълъг, а пък с по-малко шкембенце и ни идват някак хлабави на кръста и изпускат откъм гърба. Иначе и трите вида са имали пропускане, но рядко. Тези Еви ми се иска да пробвам, но ще потърся някъде да продават на бройка.


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #65 -: Декември 10, 2013, 11:05:08 am »
Либерото са на цената на Пуфис-а бре, не са толкова скъпи  :) ЗА мен, въпреки, че не мога да се намажа на малкият пръст на Ивелинка с нейния тест драйв, те си остават най-качествената и удобна пелена  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #66 -: Декември 10, 2013, 11:43:04 am »
Как ще са на цената на Пуфиса Буби, големите размери са доста скъпи или поне от където пазарувам аз е така. А за тест драйва, реших се да го направя, от както се разочаровах от /хъджиса- тогава разбрах , че не винагни скъпото е най-добро и се зарекох, че докато не намеря памперси, които да ме впечатлят, няма да спра да ги сменям. Е , новия молфикс ме впечатли, не стария в зеленият пакет, а тези 7/24. И като дълбочина са ни идеални, и попиват като луди. Сега вече не ги сменям, макар че ако видя нещо неизпробвано сигурно ще се изкуша да взема малък пакет
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #67 -: Декември 10, 2013, 12:09:21 pm »
Аз не съм ползвала още, но ми похвалиха белите на Памперс, незнам как се казваха точно :lol:


Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #68 -: Декември 10, 2013, 12:11:59 pm »
Аз да се оплача от памперсите на Бочко.Изпратиха ми един пакет за проба и трябваше след 2 седмици да попълня анкета с мнението ми.Цветето се изрина ужасно,доплака ми се като й видях дупето.Иначе от раждането е на Памперс-синьо-зелените пакети и проблеми няма.Пробвах и на Лидъл памперсите-няколко пъти пропуснаха.
*

    Crystal

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #69 -: Декември 10, 2013, 13:15:55 pm »
Ние от зеления Памперс се изринахме, сега сме с белия памперс (Premium care) и няма проблем, доволна съм. Не пропуска. И Либерото е ОК, цената му в Кауфланд е като на белия памперс. Малко офф, аз на Бочко нищо няма да купя повече, след като от слънцезащитния крем бебето ми се изрина, викам дай аз да се мажа поне-изринах се и аз  :( Та ме загубиха като клиент.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #70 -: Декември 10, 2013, 14:22:41 pm »
Бочко не са качествена козметика и аз се убедих...За слънцезащитен - Биодерма, Кристъл, вярно скъпичък но е страхотен!
Перличке, напиши им отзивите си...милата ми снахичка  :wink: :)

Иве, ми 81 бройки на Либеро са към 37лв, а на Пуфис 60бр мисля са към 27..Малко  наизуст говоря, но съм ги смятала, не са по-скъпи /или поне не много/ :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    Crystal

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #71 -: Декември 10, 2013, 14:43:17 pm »
Бубулина, благодаря ти, ще го пробвам. Ние бяхме с Мустела това лято и съм доволна от него.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #72 -: Декември 10, 2013, 15:00:43 pm »
Аз ползвам на ДМ (не знам каква им е цената в Бг), като предпочитам екологичните (да не ме гризе толкова съвестта, че моите деца по 3 г.и кусур се влачат с памперс). През нощта купувам на Памперс (без значение кой вид, само сенситив не взимам, че не издържа по 12 ч.през нощта). За последните акъл не давам, защото ми е ясно, че за бг пазар едва ли ги произвеждат на същото място като тези, които аз купувам. На ДМ са вероятно същите.

http://www.dm.de/linkableblob/de_homepage/91732/data/bild-babylove-nature-oeko-windeln-maxi-7-18-kg-data.png%3Fv%3D1354719275000


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #73 -: Декември 10, 2013, 16:27:15 pm »
ооо трябва да ги пробваме тези памперси на ДМ. Ще видя дали няма някой по-малък пакет. Пюретата им ми харесаха - каквото остане от дребния, аз си го доизяждам с кеф.
Идея си нямах, че Бочко имат памперси. На Ганчев бях писала, че не ни допаднаха. Иначе кърпичките им ползваме и на двете фирми, нямаме проблеми.
Друго да ви питам - не ви ли се изсушават много ръцете от тези морки кърпи. Не знам дали е от това де... ама откакто сме с бебе и съответно бършем дупето с мокри кърпички, все са ми много сухи пръстите и то на дясната ръка. Не ми се смейте много на въпроса :) 


*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #74 -: Декември 10, 2013, 16:31:01 pm »
Бебе, ми то като си в къщи, си постоянно на мивката, на печката, мокриш си ръцете по 1000пъти ... Крем не слагаш, защото може да пипнеш наследника с крема, а не дай Боже и да му бръкнеш в устата с намазани ръце :) , поне на мен от това ми съхнеха ръцете.
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #75 -: Декември 11, 2013, 12:59:22 pm »
Решена съм да пробвам и аз дм памперсите- една позната ми препоръча да купувам само от там прахове , омекотители , памперси и пюретата даже , защото там били внос , а не произведени в БГ за съответната марка. Като че ли има разлика ( омекотителя на Коколино купен от там мирише по-дълго, от същия, купен от голяма верига. Пък и цените са малко по добри . А за Либерото , може и аз да греша , понеже нали ми викат Иванка Промоцията :) , та често хващам тея стоки на промоция , а Либеро почти никога нямат, за това може би се заблуждавам
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #76 -: Декември 11, 2013, 15:34:05 pm »
Решена съм да пробвам и аз дм памперсите- една позната ми препоръча да купувам само от там прахове , омекотители , памперси и пюретата даже , защото там били внос , а не произведени в БГ за съответната марка. Като че ли има разлика ( омекотителя на Коколино купен от там мирише по-дълго, от същия, купен от голяма верига. Пък и цените са малко по добри . А за Либерото , може и аз да греша , понеже нали ми викат Иванка Промоцията :) , та често хващам тея стоки на промоция , а Либеро почти никога нямат, за това може би се заблуждавам
Хахахахах, сладур  :D Ми да знаеш, Иванке, аз лично /за прах и омекотител/ съм страшно доволна от Sano Maxima. Омекотителят специално се усеща с дни, не само като Ленор да се радва на реклама  :wink: :D Прахът също е добър, маха лекета и изпира добре. А иначе, права си за промоцията, Либеро много рядко имат...за съжаление  :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #77 -: Декември 11, 2013, 17:21:58 pm »
Либерото са на цената на Пуфис-а бре, не са толкова скъпи  :) ЗА мен, въпреки, че не мога да се намажа на малкият пръст на Ивелинка с нейния тест драйв, те си остават най-качествената и удобна пелена  :)
Да, защото пуфис поскъпнаха страшно много. В първите месеци си купувахме пуфис за 21 лв., сега са между  25 и 27лв. Пробвахме новите Молфикс и продължихме с тях. Съотношение цена-качество -перфектно. Няма такава цена и досега не са ни пропускали. Иначе Fashion collection на Пуфис пък много ми харесваше, чисто визуално 8).
<br />[link=http:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #78 -: Декември 11, 2013, 17:23:03 pm »
как бе - в кауфланд либеро пускат поне веднъж месечно на промоция. 20лв някъде май беше пакетът, за четворката бройките бяха 54.
Мидж, сигурно си права :) като прибавим, че всичко дето ползвам за малкия го мия с вряла вода... Пък аз обвиних кърпичките и уж не съм руса.  :)
Бубу, сано максима на ДМ ли са марка?


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #79 -: Декември 11, 2013, 17:55:45 pm »
как бе - в кауфланд либеро пускат поне веднъж месечно на промоция. 20лв някъде май беше пакетът, за четворката бройките бяха 54.
Мидж, сигурно си права :) като прибавим, че всичко дето ползвам за малкия го мия с вряла вода... Пък аз обвиних кърпичките и уж не съм руса.  :)
Бубу, сано максима на ДМ ли са марка?
Не, не мисля, че са...просто отбелязвам  :) Не знам има ли ги там, всъщност :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"