0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Най- добрите памперси ???
« -: Юни 28, 2013, 15:38:33 pm »
Здравейте ! Искам да попитам всички по-опитни и неопитни мами от кои памперси сте най-доволни! Аз до сега съм пробвала Памперс сензитив*****( белия пакет) , памперс актив бейби , пуфис за новородено(лилав пакет с животинче)  и пуфис фешън калекшън!
От високия клас на памперс- снзитив, не съм доволна изобщо- постоянно пропускат, а останалите ги приравнявам на едно ниво ! Доволна съм горе долу от тях, но до сега не съм пробвала памперс който не пропуска, за това не спирам да сменям видовете в търсене на нашата марка памперси! Някой ми беше казал за някакви памперси с ластик и отзад на гърба-били много добри, но не се сети за марката! Та помагайте- има ли памперси които не пропускат ???
« Последна редакция: Юни 28, 2013, 15:52:15 pm от ivelinca »
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #1 -: Юни 28, 2013, 23:16:32 pm »
И нашия мъник вечно беше мокър с "памперс" .Най доволна бях от моуфикс,но през ноща поне веднъж го подменях.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #2 -: Юни 28, 2013, 23:22:35 pm »
Някой ми беше казал за някакви памперси с ластик и отзад на гърба-били много добри, но не се сети за марката! Та помагайте- има ли памперси които не пропускат ???
Нuggies са такива.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #3 -: Юни 28, 2013, 23:25:06 pm »
изключително съм доволна от памперсите и кърпичките на Ганчев.Много приятно ме изненадаха.
Ползвах и от памперсите на Лидл,също ми харесват и не пропускат,но нещо миризмата не ми харесва. А от Пуфис,моите даца се обриват.
<br />
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #4 -: Юни 28, 2013, 23:48:55 pm »
Либеро също са добри и с ластик отзад
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #5 -: Юни 29, 2013, 08:42:13 am »
Започнах с Памперс,но след като минахме на тройката започнаха да пропускат.Минах на Пуфис,от тях съм доволна.
От няколко дена ползвам Памперс-оранжевия пакет.Тънички са,таман за лятото и засега ми харесват.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #6 -: Юни 30, 2013, 16:49:13 pm »
Година и половина ползвам памперсите на Лидъл. Няма пропуск, доволна съм. Вече сме на вълна махане на памперс :wink:

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #7 -: Юни 30, 2013, 16:59:29 pm »
Първоначално Либеро, много добри впечатления имам, по-късно Памперс Active baby- синьо-зеления пакет, също добри впечатления но Либерото ми е фаворит.

Вече махнахме пармерса, е, сега съм най-доволна, все още ползвам за след обеден и нощен сън все пак.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #8 -: Юни 30, 2013, 18:16:48 pm »
На мен ми е още :oops: ехеееей рано да мисля за памперси, ама за новородени, какви се вземат и кои са най-хубавите :lol:


Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #9 -: Юни 30, 2013, 21:43:13 pm »
Ние още от раждането сме на Памперс.Вече сме на №4,досега гаф няма :)
Пробвах и Пуфис няколко дни,но изобщо не ми допаднаха.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #10 -: Юни 30, 2013, 22:16:58 pm »
Ползвахме на Памперс, но турският вариант, Прима. В пъти по-добри са от Памперс - официален внос. Ползвахме и сензитив, и актив бейби, доволна съм. Дълго време ползвахме гащи-памперс, като най-добри според мен са на Хъгис, но трудно ги намирах и затова основно беше с Памперс. Взимала съм гащи и на Либеро, нямаше никакъв проблем с едни със сърчица, лимитирана серия, но от стандартните се обрина. Пробвали сме и Пуфис, но по наше време бяха дебели и отвратителни. От почти три месеца не използваме такива екстри  :D. Ако имате възможност, пробвайте Примата.
     
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #11 -: Юни 30, 2013, 22:31:58 pm »
Ползваме само Памперс и съм доволна, в момента сме на active baby. От 2 седмици се учим на гърне и слагаме памперс само за спане и разходки.
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #12 -: Юни 30, 2013, 22:49:34 pm »
като харесам някоя марка и сякаш изчезват от магазините.
оранжевите памперс са ни най-удобни, но нашия размер 3 винаги липсва.

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #13 -: Юли 01, 2013, 06:39:53 am »
Ползвах само на Памперс - всички разновидности /който беше на промоция  :wink: / и никога не е имало проблем с обриване, зачервяване или изпускане.
На 1г. 6м. Тръгна на ясла и там започнаха да слагат по 6-8 памперса на ден, което наистина ми идваше множко и започнах за яслата да купувам марката на магазините Пени и Лидл. И с двата вида не съм имала никакви проблеми. На 2г. 2м. махна пелените и вече не купувам!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #14 -: Юли 01, 2013, 22:16:10 pm »
И ние сме на Памперс сензитив, но се случва да пропусне. Малко си е за яд да купиш най-скъпите и уж най-добри памперси и да пропуснат. Сега имам подарък Ганчев и кърпички и памперси - мисля да ги пробвам как са.


*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #15 -: Юли 01, 2013, 23:06:07 pm »
Аз купувам Памперс и Бейбилов, марката на ДМ. Доволна съм и от двата.

Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #16 -: Юли 01, 2013, 23:53:06 pm »
 И ние ползваме Памперс и съм доволна. Досега не сме имали проблеми.
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #17 -: Юли 02, 2013, 14:59:57 pm »
На мен ми е още :oops: ехеееей рано да мисля за памперси, ама за новородени, какви се вземат и кои са най-хубавите :lol:
За новородено съм пробвала както по-горе писах памперс сензитив (белия пакет), пуфис и памперс ню борн (синьо зелен пакет) и от последните бях най-доволна!
На всички благодаря за включването , като ми свърши фешън калекшъна на пуфис, ще пробвам и Либерото и ще пиша впечатления! :)
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #18 -: Юли 03, 2013, 10:34:14 am »
Huggies са ни фаворити, но им спряха вноса от Април. Сега сме на Памперс baby dry. Никога не съм имала изпускане, дори нощно време, когато понякога изкарва с едни пелени по 5-6 часа.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Най- добрите памперси ???
« Отговор #19 -: Юли 03, 2013, 13:16:34 pm »
Олив, не ми казвай, че сменяш памперс през нощта. Моята кифла спи от осем до седем, като към полунощ й давам да яде, но не я повивам, за да не се разбуди. И издържат памперсите на Памперс по 11-12 часа.