0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #120 -: Октомври 25, 2012, 10:35:46 am »
Добро утро на всички! Аз като се събудих сутринта имах "гости" и то неканени, ама какво да се прави - вдигам глава и продължаваме следващия месец. Странното е само че по принцип съм с болезнена М. първите дни, а този път нямам никакви ПМС, даже не съм усетила кога ми е дошло...
Хайде стига тъжни мисли, по - ведро ще го давам! Успех на всички които са в очакване на + тестче и много стиснати палчета от мен  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #121 -: Октомври 25, 2012, 10:46:35 am »
Офффффф така се надявах osi_13,радвам се поне ,че си го приела спокойно :balk_103:,аз предния пьт много го изживях,дано този пьт и аз да вдигна бьрзо глава и да продалжа без депресии!Заплювай си месеца пьрва и дано е твой този пьт!!!Време е вече!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #122 -: Октомври 25, 2012, 17:38:58 pm »
Искам да се запиша за  :bfp:този месец! 1 ноември не трябва   :witch: да идва!!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #123 -: Октомври 25, 2012, 21:57:56 pm »
И аз отпаднах за тоя месец! osi_7 osi_8 :balk_144:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #124 -: Октомври 26, 2012, 06:58:54 am »
Честит празник, днес е Димитровден - Св. Димитър носи зимата с всички нейни хубави празници :), спира работата на полето и започва къщната работа.
Да кажа, че дуфастона се пие и за болезнен М, затова според мен може да липсват болки.

Хубав ден Ви пожелавам - днес е петък идват почивни дни :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #125 -: Октомври 26, 2012, 09:56:27 am »
Силве какво стана мила, погледнах ти графиката и видях само зацапване, но темп. ти е още висока. Недей да се отказваш, докато не дойде онази никаквица нищо не е загубено. Стискам палци да знаеш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :youwoman:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #126 -: Октомври 26, 2012, 10:00:38 am »
Честит Димитровден и от мен на всички! На моето мажле ще му пожелая много здраве и сили за този месец, че сам си го заплюла за наш :dating: :bed: :jump12:
Успех на всички Не чакащи!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #127 -: Октомври 26, 2012, 11:04:20 am »
Момичета може ли мнението Ви.В този МЦ направх проследяване с фоликулометрия.Днес на 15 ден д.ф-л беше едва 13.1мм.Та док.направи извода,че няма О.този месец.Но каза,че е рано за заключителен извод,понеже иска в 3 цикъла да ме проследи.Но искам да попитам, възможно ли е О. да е късна,понеже МЦ беше на 33 ден.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #128 -: Октомври 27, 2012, 09:54:29 am »
Силве какво стана мила, погледнах ти графиката и видях само зацапване, но темп. ти е още висока. Недей да се отказваш, докато не дойде онази никаквица нищо не е загубено. Стискам палци да знаеш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :youwoman:
 silvi_1980 пу-пу хайде скоро да ни зарадвиш,като гледам графиката ти и ти скискам и аз палчета!
А аз чакам да се вмъкна в новата тема :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #129 -: Октомври 27, 2012, 09:58:09 am »
Добро утро момичета!Силве погледнах ти графиката и като гледам това зацапване и че Бт е високо мисля че е от имплантацията ще стискам силно палци скоро да ни зарадваш с :bfp:.Хубави почивни дни, много успех на ловуващите и много  :bfp: на чакащите   :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #130 -: Октомври 27, 2012, 10:37:20 am »
Здравейте, момичета,
има ли някоя от Габрово или Стара Загора? Търся си лекар, то ясно, че в Габрово няма, аз сега ходя при д-р Христов в Стара Загора. С мъжа ми опитване от април миналата година.Преди това имах и един аборт в шести месец. Мечтаем за дете откакто се оженихме преди три години. Съжалявам, не искам да ви натоварвам в тези хубави почивни дни, но понякога и става много мъчно и незнам, какво да правя. Просто ако има някой някаква информация, моля да ми пише.
Благодаря Ви много за подкрепата.
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #131 -: Октомври 27, 2012, 12:32:50 pm »
Здравейте, момичета,
има ли някоя от Габрово или Стара Загора? Търся си лекар, то ясно, че в Габрово няма, аз сега ходя при д-р Христов в Стара Загора. С мъжа ми опитване от април миналата година.Преди това имах и един аборт в шести месец. Мечтаем за дете откакто се оженихме преди три години. Съжалявам, не искам да ви натоварвам в тези хубави почивни дни, но понякога и става много мъчно и незнам, какво да правя. Просто ако има някой някаква информация, моля да ми пише.
Благодаря Ви много за подкрепата.
Мисля, че krasi(ahiito) си следеше бременността в Ст.Загора, ако искаш и пиши на лични. Но ако опитите ви са от 3 г. мисля че трява да се обърнете към специалист в репродуктивна клиника. Пожелавам ти чудото да стане в най-скоро време.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #132 -: Октомври 27, 2012, 13:23:29 pm »
Здравейте,момичета :) аз днес ще започна пак с тестовете за ову. Дано този път имам късмет. Успех на всички,следващия месец да имаме  :bfp:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #133 -: Октомври 27, 2012, 13:48:19 pm »
Здравейте, момичета.
Така вече да нямам търпение да си направя теста, а от друга страна така ме е стах, че най-вероятно ще е - ....

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #134 -: Октомври 27, 2012, 14:19:28 pm »


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #135 -: Октомври 27, 2012, 14:35:49 pm »
Здравейте.Изминаха 7 дни откакто ми свърши "Дуфастона,но все още цикъл няма.По принцип ми идва около 4-5 ден след свършването на хапчетата.Верно,БТ  ми е ниска за бременност,но пък съм виждала и не толкова "бременни" графики,които после се е оказвало че са бременни.
Този път ги започнах по-късно заради по-късната овулация.Тоест не от 16ти ден,а от 22,но би трябвало вече да ми е дошло.Снощи се събудих в 3ч и първата ми мисел беше бъркани яйца,и ставах да си правя,а докато се опържат изядох каквото ми падне.Наболява ме корема все на едно и също място,ниско долу,кръста също,но на моменти.Нямам и зацапване,нищо.Все още мисля,че е рано за тест.Някак си не мис е вярва да е станало.



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #136 -: Октомври 27, 2012, 15:06:47 pm »
Благодаря ти Рачко, ще му мисля какво да правя  osi_10.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #137 -: Октомври 27, 2012, 18:33:53 pm »
В крайна сметка ми зацапа леко,а това значи само ЕДНО!!! :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch:



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #138 -: Октомври 27, 2012, 20:12:40 pm »
Здравейте, момичета,
има ли някоя от Габрово или Стара Загора? Търся си лекар, то ясно, че в Габрово няма, аз сега ходя при д-р Христов в Стара Загора. С мъжа ми опитване от април миналата година.Преди това имах и един аборт в шести месец. Мечтаем за дете откакто се оженихме преди три години. Съжалявам, не искам да ви натоварвам в тези хубави почивни дни, но понякога и става много мъчно и незнам, какво да правя. Просто ако има някой някаква информация, моля да ми пише.
Благодаря Ви много за подкрепата.
Вента, Здравей!
Аз съм от Стара Загора, но за съжаление тук не успях да открия специалисти!:(
Ходих в Пловдив при д-р Даскалов!:))) Доволна съм от него! На време открихме проблема и благодарение на него и на др.Персенска, сега си имаме нашият палавник:)))
Там е правилното място, според мен! Все пак 3 години не са малко!
Тук има доста информация за доктора, можеш да потърсиш, ако ли не - пиши ми!:)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #139 -: Октомври 28, 2012, 08:17:38 am »
Добро утро момичета!Каня ви да закусим заедно и да изпием и по един полезен шейк с много витамини за много :bfp:  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: