0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #20 -: Октомври 07, 2012, 16:28:08 pm »
Здравейте момичета :)

Миналата година, Октомври месец разбрах, че ще ставам мама :) и за това минавам да ви поръся  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: надявам се да сме ви на късмет с моето Съкровище и да напълните темичката с положителни тестове и живот и здраве догодина да гушкате най-прекрасните, здрави и пухкави бебоци  :bori_007: :bori_004:.

Успех и стиснати палци от мен и Малката ми Принцеска
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #21 -: Октомври 07, 2012, 16:32:20 pm »
 :dance2: :balk_109: :a_cat_06:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #22 -: Октомври 08, 2012, 07:07:52 am »
 :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
Успешна седмица :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #23 -: Октомври 08, 2012, 07:44:02 am »
 :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: Дано октомври ни донесе много :bfp: аз преди 7 години забременях през този месец и за подарък на таткото през ноември за рождения му ден имах ме :bfp: и резултата е принцесата ни която е вече на 6 год. дано и сега да е така

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #24 -: Октомври 08, 2012, 11:02:36 am »
Успешна седмица милички  :bighug:
Очаквам хубави новини от чакащи  :bfp: и ловуващи  :pleasantry: изцедете ги :lol:  :crossfingers:
:bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #25 -: Октомври 08, 2012, 11:08:48 am »


Добро утро момичета!!!Минавам да ви почерпя с малко сладичко!!!Нали сам си рожденичка днес си пожелавам да ни се сбьднат най-скоро нашите желания за пухкави бебчета :bori_007: :bori_004: :bori_015: :bori_012: :bori_020: :bori_017: :bori_008: :bori_021:!!!Прегращам ви силно и се моля този месец да се случат много чудеса!!!

 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #26 -: Октомври 08, 2012, 12:03:17 pm »
Честит Рожден Ден Силви  new_birthday :hbirth:
Пожелавам ти здраве, щастие и късмет, и за подарък да получиш, това което си пожелаеш  :balk_7: :balk_21: :balk_19:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #27 -: Октомври 08, 2012, 16:05:31 pm »
 :hbirth: Силви  :bighug: :bighug: :bighug:
Пожелавам ти най - хубавия подарък за празника  :bfp: :babyflips: Нека този ден бъде незабравим за теб и всичките ти мечти се сбъднат! Успех и весело прекарване  :ballons: :party:

Аз да ви се оплача, започнах с тестовете за Ову преди 3 дни и още са съвсем отрицателни... днес ми е 13 ден от цикъла (аз съм с 28 дневен цикъл) и пак е "-"
За сравнение миналия месец на този ден имах две хубави черти, и сега незнам какво да мисля. Може би ову-то ще ми е по късно този месец. Днес ми се появи и ЦС. Та така с моите проблеми.. Пожелавам на всички много успешен  :bed: и накрая хубави  :bfp: :bfp: :bfp:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #28 -: Октомври 08, 2012, 16:40:45 pm »
velvett аз също съм (бях :) ) с 28 дневен цикък, почвах да си ги правя 12. ден и около 15-16-17 ден ми беше +, според мен ти е раничко още ;) пък и всеки месец е различно ;) успех  :crossfingers:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #29 -: Октомври 08, 2012, 16:51:04 pm »
мерси момичета!!!мерси за хубавите пожелания!!!
andi_s  много преградки и гушки следя си те всеки ден :bighug: :balk_21:!!!Чакам с нетьрпение ,а представям си ти прегледа при доки,непременно да кажеш какво е казал!
velvett миличка не се тревожи сигорно просто ще закьснее с един два дена не винаги О е на една и сьща дата!Стискам ти палци и аз след няколко дни ми започва лова! :crossfingers: yahoo_17 stork-boy
Обаче момичета да ви кажа хич незнам как ще стане този бебешок като толкова го мисля и тревожа-нали всички казват че трябва да сме спокойни!КАК?
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #30 -: Октомври 08, 2012, 17:00:14 pm »
andi_s  много преградки и гушки следя си те всеки ден :bighug: :balk_21:!!!Чакам с нетьрпение ,а представям си ти прегледа при доки,непременно да кажеш какво е казал!
оо да непременно ще кажа, много се притеснявам може би няма да изтрая и в петак ще отида на док. :?
а за теб много много много ще се моля и ще стискам палци миличка  :youwoman: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #31 -: Октомври 08, 2012, 18:56:11 pm »
Обаче момичета да ви кажа хич не знам как ще стане този бебешок като толкова го мисля и тревожа-нали всички казват че трябва да сме спокойни!КАК?


Това за притеснението винаги ми е изглеждало глупаво, дакота не се убедих сама. Месеца, в който се бях успокоила, че на следващия ще правим инвитро, стана. Казах си е сега след това инвитро вече няма как да не стане бебешока и наистина се отпуснах. Да ти кажа при мен не даваха никакви надежди по естествен път :D
Но иначе колко са ми говорили да се успокоя, а аз все се мръщех и на всички казвах да не се бъркат и че това си е моя работа. Трудно да повярваш на някого, ако преди това не повярваш в себе си :D
 :bighug: :bighug: :bighug:
  
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #32 -: Октомври 08, 2012, 21:20:31 pm »
Честит рожден ден, Силви :) :party:
Желая ти много здраве и сбъднати мечти :)
 :hbirth:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #33 -: Октомври 09, 2012, 16:42:34 pm »
Venta  :thankyousign: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #34 -: Октомври 09, 2012, 19:09:18 pm »
silvi_1980 -ЧРД на патерици! :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :bighug: :bighug: :party: :party: :party: Пожелавам ти още другият месец да ни се похвалиш с :bfp: успех в ловуването

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #35 -: Октомври 11, 2012, 09:46:15 am »
Добро утро момичета  :bighug: :bighug:
Минавам само да ви пожелая успех и хубав ден, а на себе си и на моичкият - многоо сила че днес идва големият лов :bed: :bed: :bed:
Целувки на всички  :D
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #36 -: Октомври 11, 2012, 10:12:02 am »
velvett  пожелавам ти много кьсмет и приятно ловуване!И накрая на месеца още по приятни изживявания с +++тестчета!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #37 -: Октомври 11, 2012, 10:51:25 am »
Здравейте и от мен момичета и ние от този месец се захванахме с бебеправенето, но май първият опит ще е неуспешен. Пожелавам успех на всички трудещи се и скоро да имаме много положителни тестове  :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #38 -: Октомври 11, 2012, 11:06:50 am »
   Здравейте и от мен момичета и ние правим бебенце трети месец, но още няма резултат. Този месец ми закаснява, но днес усещам вече не желаните ПМС. Но дано скоро на всички се случи най-милото нещо :D


*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежд&#
« Отговор #39 -: Октомври 11, 2012, 12:26:22 pm »
Нека днес се радваме на слънчевия ден , усмивките, които ще раздадем днес няма да ни струват нищо, но в края на деня ще видим колко много са ни дали. :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Октомври 11, 2012, 12:28:47 pm от anni1981 »