0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #80 -: Октомври 18, 2012, 08:32:24 am »
marina vdbБраво мисля ,че добре се справяте,ще стискам палчета все така да е!И дано е нашия ред!Една по една да се прехвьрляме в другата темичка preggo!

Много преградки на всички ,лек и изпьлнен с прятни емоции ден! :balk_95: :balk_102: :balk_111: :sunshine: :sunshine: :sunshine:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #81 -: Октомври 18, 2012, 10:53:05 am »
Добро утро момичета  :bighug:
Минавам да ви пожелая лек и ползотворен ден, а вечерта много много  :bed: :heartbeat: :bed: а на тези които чакат само търпение и много  :bfp1: :bfp1: :bfp1:

За мен остана още 5 дни да си стискам палци и даноо да видя +++ тестче
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #82 -: Октомври 18, 2012, 14:36:07 pm »
Добър Ден мацки.
На мен ми е някак си тъжно.Как при едни става от един единствен път,та даже и без да искат,а други като нас се молят да забременеят.
Имах надежди,че може този месец да е станало,но вече не.Имам болки в гърдите,както и вчера много гадно придърпване ниско долу по средата....Но гърдите са ме боляли и друг път.Това е от "Дуфастона".Понеже нали е прогестерон,и ми се подуват.Имам още 3 дни да го пия,и после ще чакам.....До 4-5 дни трябва да дойде.
Бъдете благодарни на Бог момичета,че мъжете ви са постоянно до вас,лягате си заедно,така шансовете ви се увеличават.Искам и аз моя да си е тук всяка вечер,но работата му е такава.Аз съм на 22,той на 24 и мисля,че животът е пред нас,но....понякога ми става криво.
Бъдете живи и здрави,и не спирайте да вярвате в мечтата си  :bfp1: :bori_014: :bori_013: :bori_012: :stroller:



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #83 -: Октомври 18, 2012, 14:57:12 pm »
  pretty_shineee, горе главата при всеки живот и здраве ще стане. Трябва да сме оптимисти, колкото и да е трудно това. Аз съм в сходна с твоята ситуация. Сега по рядко сме с момчето ми ,поради разни наши причини и ангажименти. И трети месец вече бебо не става. Но скоро ще сме си заедно всяка вечер и ще имаме взможност повече да се потрудим. И на мен често ми става мъчно,но живота е пред нас...Ще си дойдат и нашите бебковци. Успех ти желая  :D


*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #84 -: Октомври 18, 2012, 21:03:19 pm »
Добър Ден мацки.
На мен ми е някак си тъжно.Как при едни става от един единствен път,та даже и без да искат,а други като нас се молят да забременеят.
Имах надежди,че може този месец да е станало,но вече не.Имам болки в гърдите,както и вчера много гадно придърпване ниско долу по средата....Но гърдите са ме боляли и друг път.Това е от "Дуфастона".Понеже нали е прогестерон,и ми се подуват.Имам още 3 дни да го пия,и после ще чакам.....До 4-5 дни трябва да дойде.
Бъдете благодарни на Бог момичета,че мъжете ви са постоянно до вас,лягате си заедно,така шансовете ви се увеличават.Искам и аз моя да си е тук всяка вечер,но работата му е такава.Аз съм на 22,той на 24 и мисля,че животът е пред нас,но....понякога ми става криво.
Бъдете живи и здрави,и не спирайте да вярвате в мечтата си  :bfp1: :bori_014: :bori_013: :bori_012: :stroller:
Няма да се отчайваш,момиче! osi_6 Прекалено е рано.
Графиката ти върви много добре засега!

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #85 -: Октомври 18, 2012, 22:19:02 pm »
 :bighug: Няма да се отчайвате, докато не видите вещицата  :witch:. Надеждата умира последна. Стискайте ми палци, лапки и други такива, защото след няколко дни, ще си отида при мъжа и ще работим здраво за бебче.  :oops:
Пожелавам на всички много сърчица, и  :bfp: :bfp: :bfp: :bed: :kittenyarn: newsm04 :00001754:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #86 -: Октомври 18, 2012, 22:25:47 pm »
Здравейте,аз съм нова тук,реших да се включа и да споделя общата болка. Моята история е следната: заедно сме от доста години,от преди 2 спряхме да се пазим и просто се оставихме на течението,когато стане тогава,неусетно мина времето и аз започнах доста да се притеснявам,защо все още не е дошло това малко сладко бебоче.  От 4 месеца насам започнах да си записвам,кога сме правили  :heartbeat: тъй като и двамата сме в различни сфери на работа,има доста дни,в които не можем да се засечем. Започнах да си мисля,че все пропускаме овулацията ми,затова този месец си взех тестове за да проверя,кога е тя. Засякох я естествено в дните,когато не можехме да се засечем,аз дневни смени,той нощни......успях поне единя ден да тръгна по -рано от работа,а той малко закъсня за да можем да се възползваме от установената ову.  Така се надявах да е станало,бях толкова обнадеждена и почти щастлива.......докато вчера сутринта не дойде лелката. Приех го добре уж,но след няколко часа на работа изпаднах в едно такова депресивно състояние и чак се разплаках..........по късно вече бях по-добре и правех планове за посещение при специалист. Решихме първо да направим спермограма и ако няма проблем там,да се насочим към мен,защото там ще е по-сложно с доста изследвания....... Толкова много искам дете,знам.че всички тук се надяват.....моля се до коледа да сбъдна тази моя мечта.......пожелавам го на всички вас.

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #87 -: Октомври 18, 2012, 22:31:00 pm »
Kerita мисля,че не се е получило.БТ не е над 37.00.Вярно,има изключения,но не мисля,че ще съм от тях. :?



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #88 -: Октомври 19, 2012, 07:02:28 am »
Горе главите момичета и не се предавайте!
Понякога нещата стават по-трудно, но това не означава, че трябва да спрем да вървим напред. Често има сълзи и гняв, и си мислим, че за пореден път сме се провалили, но това е част от играта наречена живот.
Хайде усмихнете се, порадвайте се на хубавия ден, прегърнете и целунете любимия човек - той Ви обича и е винаги до Вас.
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Силни гушки от мен и Ви желая един страхотен ден изпълнен с много радост и добро настроение :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #89 -: Октомври 19, 2012, 08:43:18 am »
Здравейте момичета кокичета!И аз се записвам кьм групата на отчаяните :(.Днес БТ скочи много,направо немога да повярвам :dontknow:,за парви пьт се вдига толкова рязко,а си останах с много слаб лов,ще се опитам тези дни да не го мисля много каквото било било,продьлжаваме напред!
Хубав и усмихнат ден на всички!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #90 -: Октомври 19, 2012, 12:13:21 pm »
Добър ден и от мен момичета  :grouphug: Аз днес сутринта се събудих с мисълта за тест и естествено беше отицателен. Минали са само 7 дни от предполагаемата дата на О. но нали тези тестове били с "висока чувствителност" и си викам - хайде да пробвам :bonk:
Не съм се отчаяла, защото смятам че е много рано още и за това продължавам да си чакам мирно и кротко.
Силви без отчаяние мила, аз този месец също немога да се похваля с много  :heartbeat: но пък смятам че са били в точния момент. За това горе главата и дано видиш накрая очаквания резултат :bighug:
Лек и успешен ден от мен и много целувки  :wave:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #91 -: Октомври 19, 2012, 12:23:59 pm »
Здравейте!
Приемете ме и мен към отчаяните и подтиснатите...... :(Бях на док,нямало е О. този месец.Нови хапчета,изследвания до другият месец.И така....то годината мина.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #92 -: Октомври 19, 2012, 22:23:08 pm »
Момичета искам да ви пожелая успех!
Аз наистина не се надявам на този месец,а и графиката ми,не е никак "бременна".
Аз вярвам,че всяка една от нас ще види тези чертички.Сигурна съм! :bighug: :dance2:



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #93 -: Октомври 20, 2012, 07:35:27 am »
Момичета няма да се отчайвате!Аз вчера бях при доки и всичко е ок има доминантен фоликул в левия яйчник и тези дни трябва да е ову затова както каза доки три дена не трябва да излизаме от вкъщи,но ако и този месец не се получи ще правим спермограма и ще видим проходимоста на тръбите.Много още  :bfp: до края на месеца и скоро всички да се прехвърлим темичките за бременни :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #94 -: Октомври 20, 2012, 07:45:03 am »
Силно стискам палци на всички Ви, желая ви много успех и приятни почивни дни :)
 :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #95 -: Октомври 20, 2012, 21:59:20 pm »
Момичета случвало ли ви се е да ви сърбят зърната на гърдите и да чувствате така все едно нещо ви боцка около тях.
На мен днес ми беше последното хапче "Дуфастон" и след 4-5 дни сигурно ще дойде!!!



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #96 -: Октомври 21, 2012, 09:32:58 am »
pretty_ shineee, случвало ми се е такова нещо не веднъж, но не мога да го свържа с нищо особено, не съм съгурна признак на какво е - дали преди да ми дойде или около овулация. Аз също пия дуфастон за регулиране на цикъла, комбинирано с тестове за овулация от няколко месеца и имам чувството, че температурната ми графика тотално се беше объркала, сега уж се пооправи. Е не мога да кажа, че спазвам всички правила за мерене на БТ.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #97 -: Октомври 21, 2012, 11:17:51 am »
Venta ти от кой ден почваш "Дуфастона"?
Аз доскро го пиех от 16ти ден,но след като засякох овулация с тестове на 22 ден,и лекаря ми ги видя,каза да го започвам от 22ри ден или когато видя наситена чертичка!
Сега цикъла ми ще се удължи малко,но няма как.



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #98 -: Октомври 22, 2012, 06:41:16 am »
pretty_shineee дуфастона трябваше да го пия след 15-16 ден, но ову имах около 18-19 и започнах да го пия след овулацията. Напоследък тестовете ми отчитат към 14-15 ден и го пия след положителен тест. Чудя се дали от дуфасона, който който трабва да регулира цикъла ми се  премести ову. БТ със сигурност не е вярна - често се будя нощем. Дали пък тестовете не ме объркват - ползвах едни 5+1 за бременност, но нещо не съм доволна от тях, купих ги защото нямаше от другите които бяха само 5 за ову.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #99 -: Октомври 22, 2012, 11:37:42 am »
 Момичета извинявам се предварително, че най-вероятно не пиша в правилната тема. Имам молба само някои да даде мнението си. Днес бях на фоликулометрия на 11 ден от МЦ. Имам доминантен фоликул в дясно, които е 12мм. Док. каза, че е добре за сега и в сряда да отида пак, за да проследим нарастването му.Но зная, че за зачеване трябва да има фоликул поне с размери 17,5мм.