0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 Ловуващи: :00001754:
sivanovaa        
Sismondi  
K.s.stoyanova
Plamak
krasunka  
margarita1971  
aselina  
poli 123  
mimasbg  
hali4ka 85  
krasavicata  
Фовери
Slanceto87  
sandra_dp
Луничка
tainstvenata
deska_ta
Нанси
liudmila76
didka_moni
Serendipity
anni1981
Venta
andi_s

Видели  :bfp1:  за м.Септември:
–Теди–    :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

Видели заветните  :bfp1: :bfp1: :bfp1: за м. Октомври
andi_s  :cheerleader: :cloud9: :babyflips:


Заповядайте в новата ни месечна темичка.За мен лично този месец е изпълнен с много надежда.Надявам се през него най-прекрасната новина да зарадва всички ни!
« Последна редакция: Октомври 01, 2012, 20:58:27 pm от petqst »
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2012, 13:10:22 pm »
Записвам се пьрва в новата темичка с пожелание този месец ,който много обичам да ми донесе положително тестче накрая.
Специална покана отправям кьм ANDI_S  и  _RESPECT_ да дойдат да ни пуснат вирусчета :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: като видяли пьрви положителни тестчета този месец!
Много кьсмет на всички чакащи! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лек и приятен лов на всички работещи този месец!! :balk_111:
ИИИИИИИИ леко бременеене preggo на всички момичета видяли своите две чертички!!!(и да минавате да ни следите и да ни пускате хубав дьжд от бебешки вирусчета)
« Последна редакция: Октомври 01, 2012, 21:00:27 pm от petqst »
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2012, 13:13:53 pm »
Да се цопна в новата темичка!Дано този месец ни донесе двойно или тройно положителни тестчета.Успех на всички :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2012, 13:25:40 pm »
Не исках да прибързвам с вирусчетата, тъй като все още не се чувствам напълно "заразена" /мисля, че ще го приема за истина, чак след преглед при АГ/ но silvi_1980 ме предизвика  :wink:
ето - :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

късмет момичета :youwoman: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2012, 13:46:39 pm »
andi_s :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :thankyousign:

Знам, че ще ми донесеш кьсмет затова те предизвиках да минеш от тук!!! :balk_600:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2012, 13:50:52 pm »
Да си поплуваме  :bubblebath:;)Късмет момичета!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2012, 17:47:03 pm »
И аз, и аз цопвам и новата темичка и в прашеца от  :bfp: тестчета  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2012, 18:39:12 pm »
Здравейте,момичета!Честито на тези,които видяха мечтаните две чертички!
На всички останали успех през този месец. :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #8 -: Октомври 02, 2012, 07:16:42 am »
Хоп и аз под вълшебния прашец :)
Страхотна нова тема. Дай Боже скоро да я напуснем всички бременни :)
Успех!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #9 -: Октомври 02, 2012, 10:18:07 am »
Добро утро!
И аз се цопвам под вирусчетата на kerita!
И нека да се подкрепим здравословно


Усмихнат и спорен ден!!!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #10 -: Октомври 02, 2012, 10:36:36 am »
sismondi ммм... това се казва здравословна закуска за шампиони  :P
Аз ще започвам с лова след 5 дни и точно от това имах нужда  :bighug: :bighug: :bighug:
Хайде успешен ден от мен и много любов през този месец  :bed:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #11 -: Октомври 02, 2012, 11:00:44 am »
Здравейте милички!Хайде и аз да се цопна под заразния дъждец от вирусчета!Дано този месец да получа най-мечтания подарък за Рождения ми ден и да видя и моите 2 чертички вече...Успех на всички момичета чакащи да видят своите 2 чертички този месец :goodluck: :bfp: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #12 -: Октомври 05, 2012, 11:26:59 am »
Момичета къде сте? Няма ли ловуващи през този месец?  :pleasantry: :bed: Аз съм се "въоръжила" вече и започвам с тестовете за О. Хайде успех на всички, много лов през този месец и накрая многоооо +++++++ тестчета  :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #13 -: Октомври 05, 2012, 13:46:03 pm »
Здравейте сладурки :) Минавам да ви проверя как сте, д апожелая успех на всички ловуващи, а на всички чакащи, Господ да ви даде сили и търпение до времето за тестче. Също така ще поръся с малко шарени вируси, тъй като не знаем бебчо още със сини или с розови гащи ще е (макар, че аз имам усещане за розови ама да видим) :) Стискам силно палц и се моля за всички ви, да видите така заветните две чертички и след което да изживеете прекрасни 9 месеца до срещата с вашето ангелче :)

Хайде сега всички под вирусното душче :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #14 -: Октомври 05, 2012, 14:25:16 pm »
Здравейте момичета. Пожелавам на тези от вас видели двете чертички безпроблемни девет месеца, а на ловуващите много скоро да се похвалят :)
Нека Господ винаги бъде с нас и да дава кураж на всички. Силни прегръдки, стиснати палчета и много, много късмет.

Ето малко и от моя прашец, от който всички да се заразите :)
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
  
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #15 -: Октомври 05, 2012, 15:01:04 pm »
Дано да сте ни на кадем,цопвам се и аз под вирусите ви!Дано най-сетне ни се сбъден мечтата....
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #16 -: Октомври 05, 2012, 15:50:09 pm »
 :bubblebath: :a_cat_06: :bubblebath: :a_cat_06: :bubblebath: :a_cat_06:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2012, 07:49:29 am »
И аз минавам под вълшебния прашец, с много надежда, че най-после ще сбъднем мечтите си. При мен нещата се проточиха доста след неуспешната ми бременност. Продължавам още 2-3 месеца с дуфастона и тестовете за овулация пък после незнам...

Много стиснати палчета  :goodluck: yahoo_17:goodluck: yahoo_17:goodluck: yahoo_17
на всички ловуващи и чакащи.

И хубави почивни дни :)

 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
И един букет от плодове за лека закуска :)
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2012, 10:23:46 am »
Добро утро в неделния малко мързелив ден , Ето нов сезон ,листат капят- а при всички нас пожелавам листопад от много ,много  :bfp: :bfp: :bfp:.Нека октомври бъде месец на сбъднати мечти и много положителни емоции  :P :P :P
 :goodluck: :bighug: :goodluck: :bighug:


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2012, 11:19:31 am »
Добро утро на всички.Пожелавам за всичкини, както хубаво започна този месец така да бьде до края и всички да бьдем засипани  с +++++тестчета!! :balk_81: :balk_81: :balk_81: :bighug: :bighug: :bighug: