0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #40 -: Октомври 11, 2012, 19:28:03 pm »
Тенкююю Силви  :bighug: :bighug: :bighug:
Пожелавам и на тебе много успешен месец и накрая само +++++ тестчета да има!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #41 -: Октомври 11, 2012, 22:47:34 pm »
Здравейте момичета! Откривам тази тема точно преди утрешната ми пункция-дано вълшебният прашец донесе късмет на мен и на всички останали момичета! :grouphug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #42 -: Октомври 12, 2012, 11:36:20 am »
IrinaMMM   стискам ти палчета всичко да мине безпробленно!И непременно да се похвалиш как е минало и резултата!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #43 -: Октомври 12, 2012, 15:33:30 pm »
Silvi, много благодаря! Извадиха 10 яйцеклетки -дано утре да ми съобщят хубави новини
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #44 -: Октомври 12, 2012, 15:54:00 pm »
ИринаМММ успех миличка, дано получиш най - хубавите новини утре  :bighug:
Ние снощи изпуснахме лова за съжаление, днес ще гледам да наваксаме и ДАНОООО да не сме изпуснали момента.
Успех на ловуващите и търпение на тези които чакат да мине времето до тестчето и дан има много  :bfp:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #45 -: Октомври 12, 2012, 16:09:36 pm »
Велвет, много благодаря за подкрепата и много късмет ти желая в ловуванията/каквото и да означава това-наистина нямам идея/ :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #46 -: Октомври 12, 2012, 17:24:36 pm »
Момичета, октомври ми донесе дългоочакваната радост :-)
Днес бих на преглед за потвърждаване на бременността и ... имаме не една, а две точици :-)  :D :D :D :D Дано всичко е наред и през юни гушна бебенцата ми!

Пожелавам на всички чакащи и ловуващи да видят мечтаните две чертички и догодина през лятото да бутаме заедно колички!


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #47 -: Октомври 12, 2012, 17:29:36 pm »
Момичета, октомври ми донесе дългоочакваната радост :-)
Днес бих на преглед за потвърждаване на бременността и ... имаме не една, а две точици :-)  :D :D :D :D Дано всичко е наред и през юни гушна бебенцата ми!

Пожелавам на всички чакащи и ловуващи да видят мечтаните две чертички и догодина през лятото да бутаме заедно колички!
Даноооооооооо!Честита радост,Господ да ви пази!!!!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #48 -: Октомври 12, 2012, 17:31:05 pm »
Здравейте момичета! Откривам тази тема точно преди утрешната ми пункция-дано вълшебният прашец донесе късмет на мен и на всички останали момичета! :grouphug:
  Дано всичко е минало успешно!Стискам палчета и се вълнувам заедно с вас!
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #49 -: Октомври 12, 2012, 22:00:03 pm »
Честито Сиамса
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Лека бременност и две здрави бебета ти пожелавам :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #50 -: Октомври 12, 2012, 22:04:01 pm »
Момичета, октомври ми донесе дългоочакваната радост :-)
Днес бих на преглед за потвърждаване на бременността и ... имаме не една, а две точици :-)  :D :D :D :D Дано всичко е наред и през юни гушна бебенцата ми!

Пожелавам на всички чакащи и ловуващи да видят мечтаните две чертички и догодина през лятото да бутаме заедно колички!

 Честито Siamsa!Пази се и лека и безпроблемна бременност до края!!!!!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #51 -: Октомври 12, 2012, 22:07:05 pm »
Здравейте момичета! Откривам тази тема точно преди утрешната ми пункция-дано вълшебният прашец донесе късмет на мен и на всички останали момичета! :grouphug:
  Дано всичко е минало успешно!Стискам палчета и се вълнувам заедно с вас!
Благодаря Сандра! Дотук добре,но ми трябват палчета и за утре,с добри новини от ембринолозите :D
Много късмет и на теб!!! :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #52 -: Октомври 13, 2012, 10:41:39 am »
Днес бих на преглед за потвърждаване на бременността и ... имаме не една, а две точици
о !!! каква чудесна новина, пожелавам ти лека бременност и да са здрави бебчетата. osi_9 osi_9 :bighug: :bighug:


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #53 -: Октомври 13, 2012, 10:42:05 am »
IrinaMMM  Имаш гии! osi_9
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #54 -: Октомври 14, 2012, 18:48:00 pm »
Как сте мацки  :hello:
Моите дни на лов свършиха, сега остана само чакането - което както всяка от нас добре знае е безкрайноооооо  :( дано поне да си заслужава!
Стискам палци на всички които имат нужда и успех  :bighug:

ААаа щях да забравя да честитя  :bfp: на Siamsa С пожелание за лека и безпроблемна бременност  :goodluck:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #55 -: Октомври 14, 2012, 20:11:25 pm »
Ех, момичета сега ще половувам в края на месеца, защото мъжа ми изчезна и ще се видим точно в дните на овулацията ми  :oops: Дано, дано стане, така искам едно детенце...
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #56 -: Октомври 14, 2012, 22:58:00 pm »
имаме не една, а две точици :-)  :D
Много се радвам за теб siamsa  :dance2: :balk_46: честитооо, ще чакам подробности след втория преглед   :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #57 -: Октомври 15, 2012, 10:28:05 am »
Добро утро момиченца ловуващи,чакащи и момиченца щастливи и с хубави точици!
Моят ловен сезон се оказа много слаб този месец  :balk_144: :balk_144:,стискайте ми палчета поне ,когато отчете О теста + да сложим    :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: ,че поне да има какво да чакам после!
Кьсмет ,цунки ,гушки,на всички! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #58 -: Октомври 15, 2012, 10:40:40 am »
Разбира се за всички много силно стиснати палчета ,  :goodluck: :crossfingers: :bighug: С усмивка да започнем една нова седмица - Нека си вземем нашия  дял щастие, истински да  му се  насладим... и усетим с цялото си сърце и...бъдете щастливи :)


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #59 -: Октомври 16, 2012, 02:26:32 am »
Здравейте момичета.
Приемате ли нови попълнения в темата?
Аз съм на 22 години,правим опити от март месец тази година,с приятеля ми с който сме 4 години заедно,но секса е супер нередовен,може би 2-3 пъти месечно,заради работата на приятеля ми,който е международен шофьор!
Днес бях при гинеколога ми,понеже сме близки,а имах рожден ден и минах да почерпя.Видя ми тестовете,и определи,че положителният е на 22-ри ден от МЦ,и каза да пия "Дуфастон" тогава,а не на 16 ден както го пиех сега.Меря и БТ всеки ден,и днес си купих нов термометър,че моя не е много читав май.Три дена подред БТ беше висока,днес спадна,но доки каза,че било важно 3 дни след ову да се задържи,после може да има лек спад.
И така!Много искаме бебче,засега ще я караме така на късмет,а по нататък моя мъж като се установи вече тук,ще правим фоликулометрия най-вероятно,ако няма резултат до тогава.
Пожелавам на всички тук успех,и скоро да видим двете черти! preggo
Забравих да вметна,че пия "Дуфастон" заради нередовен МЦ,от преди години.Имам нисък прогестерон и доста килца отгоре,които натрупах с годините покрай пиенето на различни регулиращи цикъла хапчета.Сега се боря и с тях с разни диети.
« Последна редакция: Октомври 16, 2012, 02:29:21 am от pretty_shineee »