0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 Ловуващи: :00001754:
sivanovaa        
Sismondi  
K.s.stoyanova
Plamak
krasunka  
margarita1971  
aselina  
poli 123  
mimasbg  
hali4ka 85  
krasavicata  
Фовери
Slanceto87  
sandra_dp
Луничка
tainstvenata
deska_ta
Нанси
liudmila76
didka_moni
Serendipity
anni1981
Venta
andi_s

Видели  :bfp1:  за м.Септември:
–Теди–    :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

Видели заветните  :bfp1: :bfp1: :bfp1: за м. Октомври
andi_s  :cheerleader: :cloud9: :babyflips:


Заповядайте в новата ни месечна темичка.За мен лично този месец е изпълнен с много надежда.Надявам се през него най-прекрасната новина да зарадва всички ни!
« Последна редакция: Октомври 01, 2012, 20:58:27 pm от petqst »
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2012, 13:10:22 pm »
Записвам се пьрва в новата темичка с пожелание този месец ,който много обичам да ми донесе положително тестче накрая.
Специална покана отправям кьм ANDI_S  и  _RESPECT_ да дойдат да ни пуснат вирусчета :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: като видяли пьрви положителни тестчета този месец!
Много кьсмет на всички чакащи! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лек и приятен лов на всички работещи този месец!! :balk_111:
ИИИИИИИИ леко бременеене preggo на всички момичета видяли своите две чертички!!!(и да минавате да ни следите и да ни пускате хубав дьжд от бебешки вирусчета)
« Последна редакция: Октомври 01, 2012, 21:00:27 pm от petqst »
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2012, 13:13:53 pm »
Да се цопна в новата темичка!Дано този месец ни донесе двойно или тройно положителни тестчета.Успех на всички :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2012, 13:25:40 pm »
Не исках да прибързвам с вирусчетата, тъй като все още не се чувствам напълно "заразена" /мисля, че ще го приема за истина, чак след преглед при АГ/ но silvi_1980 ме предизвика  :wink:
ето - :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

късмет момичета :youwoman: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2012, 13:46:39 pm »
andi_s :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :thankyousign:

Знам, че ще ми донесеш кьсмет затова те предизвиках да минеш от тук!!! :balk_600:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2012, 13:50:52 pm »
Да си поплуваме  :bubblebath:;)Късмет момичета!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2012, 17:47:03 pm »
И аз, и аз цопвам и новата темичка и в прашеца от  :bfp: тестчета  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2012, 18:39:12 pm »
Здравейте,момичета!Честито на тези,които видяха мечтаните две чертички!
На всички останали успех през този месец. :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #8 -: Октомври 02, 2012, 07:16:42 am »
Хоп и аз под вълшебния прашец :)
Страхотна нова тема. Дай Боже скоро да я напуснем всички бременни :)
Успех!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #9 -: Октомври 02, 2012, 10:18:07 am »
Добро утро!
И аз се цопвам под вирусчетата на kerita!
И нека да се подкрепим здравословно


Усмихнат и спорен ден!!!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #10 -: Октомври 02, 2012, 10:36:36 am »
sismondi ммм... това се казва здравословна закуска за шампиони  :P
Аз ще започвам с лова след 5 дни и точно от това имах нужда  :bighug: :bighug: :bighug:
Хайде успешен ден от мен и много любов през този месец  :bed:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #11 -: Октомври 02, 2012, 11:00:44 am »
Здравейте милички!Хайде и аз да се цопна под заразния дъждец от вирусчета!Дано този месец да получа най-мечтания подарък за Рождения ми ден и да видя и моите 2 чертички вече...Успех на всички момичета чакащи да видят своите 2 чертички този месец :goodluck: :bfp: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #12 -: Октомври 05, 2012, 11:26:59 am »
Момичета къде сте? Няма ли ловуващи през този месец?  :pleasantry: :bed: Аз съм се "въоръжила" вече и започвам с тестовете за О. Хайде успех на всички, много лов през този месец и накрая многоооо +++++++ тестчета  :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #13 -: Октомври 05, 2012, 13:46:03 pm »
Здравейте сладурки :) Минавам да ви проверя как сте, д апожелая успех на всички ловуващи, а на всички чакащи, Господ да ви даде сили и търпение до времето за тестче. Също така ще поръся с малко шарени вируси, тъй като не знаем бебчо още със сини или с розови гащи ще е (макар, че аз имам усещане за розови ама да видим) :) Стискам силно палц и се моля за всички ви, да видите така заветните две чертички и след което да изживеете прекрасни 9 месеца до срещата с вашето ангелче :)

Хайде сега всички под вирусното душче :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #14 -: Октомври 05, 2012, 14:25:16 pm »
Здравейте момичета. Пожелавам на тези от вас видели двете чертички безпроблемни девет месеца, а на ловуващите много скоро да се похвалят :)
Нека Господ винаги бъде с нас и да дава кураж на всички. Силни прегръдки, стиснати палчета и много, много късмет.

Ето малко и от моя прашец, от който всички да се заразите :)
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
  
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #15 -: Октомври 05, 2012, 15:01:04 pm »
Дано да сте ни на кадем,цопвам се и аз под вирусите ви!Дано най-сетне ни се сбъден мечтата....
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #16 -: Октомври 05, 2012, 15:50:09 pm »
 :bubblebath: :a_cat_06: :bubblebath: :a_cat_06: :bubblebath: :a_cat_06:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2012, 07:49:29 am »
И аз минавам под вълшебния прашец, с много надежда, че най-после ще сбъднем мечтите си. При мен нещата се проточиха доста след неуспешната ми бременност. Продължавам още 2-3 месеца с дуфастона и тестовете за овулация пък после незнам...

Много стиснати палчета  :goodluck: yahoo_17:goodluck: yahoo_17:goodluck: yahoo_17
на всички ловуващи и чакащи.

И хубави почивни дни :)

 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
И един букет от плодове за лека закуска :)
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2012, 10:23:46 am »
Добро утро в неделния малко мързелив ден , Ето нов сезон ,листат капят- а при всички нас пожелавам листопад от много ,много  :bfp: :bfp: :bfp:.Нека октомври бъде месец на сбъднати мечти и много положителни емоции  :P :P :P
 :goodluck: :bighug: :goodluck: :bighug:


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2012, 11:19:31 am »
Добро утро на всички.Пожелавам за всичкини, както хубаво започна този месец така да бьде до края и всички да бьдем засипани  с +++++тестчета!! :balk_81: :balk_81: :balk_81: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #20 -: Октомври 07, 2012, 16:28:08 pm »
Здравейте момичета :)

Миналата година, Октомври месец разбрах, че ще ставам мама :) и за това минавам да ви поръся  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: надявам се да сме ви на късмет с моето Съкровище и да напълните темичката с положителни тестове и живот и здраве догодина да гушкате най-прекрасните, здрави и пухкави бебоци  :bori_007: :bori_004:.

Успех и стиснати палци от мен и Малката ми Принцеска
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #21 -: Октомври 07, 2012, 16:32:20 pm »
 :dance2: :balk_109: :a_cat_06:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #22 -: Октомври 08, 2012, 07:07:52 am »
 :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
Успешна седмица :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #23 -: Октомври 08, 2012, 07:44:02 am »
 :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath: Дано октомври ни донесе много :bfp: аз преди 7 години забременях през този месец и за подарък на таткото през ноември за рождения му ден имах ме :bfp: и резултата е принцесата ни която е вече на 6 год. дано и сега да е така

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #24 -: Октомври 08, 2012, 11:02:36 am »
Успешна седмица милички  :bighug:
Очаквам хубави новини от чакащи  :bfp: и ловуващи  :pleasantry: изцедете ги :lol:  :crossfingers:
:bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #25 -: Октомври 08, 2012, 11:08:48 am »


Добро утро момичета!!!Минавам да ви почерпя с малко сладичко!!!Нали сам си рожденичка днес си пожелавам да ни се сбьднат най-скоро нашите желания за пухкави бебчета :bori_007: :bori_004: :bori_015: :bori_012: :bori_020: :bori_017: :bori_008: :bori_021:!!!Прегращам ви силно и се моля този месец да се случат много чудеса!!!

 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #26 -: Октомври 08, 2012, 12:03:17 pm »
Честит Рожден Ден Силви  new_birthday :hbirth:
Пожелавам ти здраве, щастие и късмет, и за подарък да получиш, това което си пожелаеш  :balk_7: :balk_21: :balk_19:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #27 -: Октомври 08, 2012, 16:05:31 pm »
 :hbirth: Силви  :bighug: :bighug: :bighug:
Пожелавам ти най - хубавия подарък за празника  :bfp: :babyflips: Нека този ден бъде незабравим за теб и всичките ти мечти се сбъднат! Успех и весело прекарване  :ballons: :party:

Аз да ви се оплача, започнах с тестовете за Ову преди 3 дни и още са съвсем отрицателни... днес ми е 13 ден от цикъла (аз съм с 28 дневен цикъл) и пак е "-"
За сравнение миналия месец на този ден имах две хубави черти, и сега незнам какво да мисля. Може би ову-то ще ми е по късно този месец. Днес ми се появи и ЦС. Та така с моите проблеми.. Пожелавам на всички много успешен  :bed: и накрая хубави  :bfp: :bfp: :bfp:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #28 -: Октомври 08, 2012, 16:40:45 pm »
velvett аз също съм (бях :) ) с 28 дневен цикък, почвах да си ги правя 12. ден и около 15-16-17 ден ми беше +, според мен ти е раничко още ;) пък и всеки месец е различно ;) успех  :crossfingers:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #29 -: Октомври 08, 2012, 16:51:04 pm »
мерси момичета!!!мерси за хубавите пожелания!!!
andi_s  много преградки и гушки следя си те всеки ден :bighug: :balk_21:!!!Чакам с нетьрпение ,а представям си ти прегледа при доки,непременно да кажеш какво е казал!
velvett миличка не се тревожи сигорно просто ще закьснее с един два дена не винаги О е на една и сьща дата!Стискам ти палци и аз след няколко дни ми започва лова! :crossfingers: yahoo_17 stork-boy
Обаче момичета да ви кажа хич незнам как ще стане този бебешок като толкова го мисля и тревожа-нали всички казват че трябва да сме спокойни!КАК?
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #30 -: Октомври 08, 2012, 17:00:14 pm »
andi_s  много преградки и гушки следя си те всеки ден :bighug: :balk_21:!!!Чакам с нетьрпение ,а представям си ти прегледа при доки,непременно да кажеш какво е казал!
оо да непременно ще кажа, много се притеснявам може би няма да изтрая и в петак ще отида на док. :?
а за теб много много много ще се моля и ще стискам палци миличка  :youwoman: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #31 -: Октомври 08, 2012, 18:56:11 pm »
Обаче момичета да ви кажа хич не знам как ще стане този бебешок като толкова го мисля и тревожа-нали всички казват че трябва да сме спокойни!КАК?


Това за притеснението винаги ми е изглеждало глупаво, дакота не се убедих сама. Месеца, в който се бях успокоила, че на следващия ще правим инвитро, стана. Казах си е сега след това инвитро вече няма как да не стане бебешока и наистина се отпуснах. Да ти кажа при мен не даваха никакви надежди по естествен път :D
Но иначе колко са ми говорили да се успокоя, а аз все се мръщех и на всички казвах да не се бъркат и че това си е моя работа. Трудно да повярваш на някого, ако преди това не повярваш в себе си :D
 :bighug: :bighug: :bighug:
  
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #32 -: Октомври 08, 2012, 21:20:31 pm »
Честит рожден ден, Силви :) :party:
Желая ти много здраве и сбъднати мечти :)
 :hbirth:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #33 -: Октомври 09, 2012, 16:42:34 pm »
Venta  :thankyousign: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #34 -: Октомври 09, 2012, 19:09:18 pm »
silvi_1980 -ЧРД на патерици! :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :bighug: :bighug: :party: :party: :party: Пожелавам ти още другият месец да ни се похвалиш с :bfp: успех в ловуването

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #35 -: Октомври 11, 2012, 09:46:15 am »
Добро утро момичета  :bighug: :bighug:
Минавам само да ви пожелая успех и хубав ден, а на себе си и на моичкият - многоо сила че днес идва големият лов :bed: :bed: :bed:
Целувки на всички  :D
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #36 -: Октомври 11, 2012, 10:12:02 am »
velvett  пожелавам ти много кьсмет и приятно ловуване!И накрая на месеца още по приятни изживявания с +++тестчета!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #37 -: Октомври 11, 2012, 10:51:25 am »
Здравейте и от мен момичета и ние от този месец се захванахме с бебеправенето, но май първият опит ще е неуспешен. Пожелавам успех на всички трудещи се и скоро да имаме много положителни тестове  :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #38 -: Октомври 11, 2012, 11:06:50 am »
   Здравейте и от мен момичета и ние правим бебенце трети месец, но още няма резултат. Този месец ми закаснява, но днес усещам вече не желаните ПМС. Но дано скоро на всички се случи най-милото нещо :D


*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежд&#
« Отговор #39 -: Октомври 11, 2012, 12:26:22 pm »
Нека днес се радваме на слънчевия ден , усмивките, които ще раздадем днес няма да ни струват нищо, но в края на деня ще видим колко много са ни дали. :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Октомври 11, 2012, 12:28:47 pm от anni1981 »


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #40 -: Октомври 11, 2012, 19:28:03 pm »
Тенкююю Силви  :bighug: :bighug: :bighug:
Пожелавам и на тебе много успешен месец и накрая само +++++ тестчета да има!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #41 -: Октомври 11, 2012, 22:47:34 pm »
Здравейте момичета! Откривам тази тема точно преди утрешната ми пункция-дано вълшебният прашец донесе късмет на мен и на всички останали момичета! :grouphug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #42 -: Октомври 12, 2012, 11:36:20 am »
IrinaMMM   стискам ти палчета всичко да мине безпробленно!И непременно да се похвалиш как е минало и резултата!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #43 -: Октомври 12, 2012, 15:33:30 pm »
Silvi, много благодаря! Извадиха 10 яйцеклетки -дано утре да ми съобщят хубави новини
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #44 -: Октомври 12, 2012, 15:54:00 pm »
ИринаМММ успех миличка, дано получиш най - хубавите новини утре  :bighug:
Ние снощи изпуснахме лова за съжаление, днес ще гледам да наваксаме и ДАНОООО да не сме изпуснали момента.
Успех на ловуващите и търпение на тези които чакат да мине времето до тестчето и дан има много  :bfp:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #45 -: Октомври 12, 2012, 16:09:36 pm »
Велвет, много благодаря за подкрепата и много късмет ти желая в ловуванията/каквото и да означава това-наистина нямам идея/ :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #46 -: Октомври 12, 2012, 17:24:36 pm »
Момичета, октомври ми донесе дългоочакваната радост :-)
Днес бих на преглед за потвърждаване на бременността и ... имаме не една, а две точици :-)  :D :D :D :D Дано всичко е наред и през юни гушна бебенцата ми!

Пожелавам на всички чакащи и ловуващи да видят мечтаните две чертички и догодина през лятото да бутаме заедно колички!


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #47 -: Октомври 12, 2012, 17:29:36 pm »
Момичета, октомври ми донесе дългоочакваната радост :-)
Днес бих на преглед за потвърждаване на бременността и ... имаме не една, а две точици :-)  :D :D :D :D Дано всичко е наред и през юни гушна бебенцата ми!

Пожелавам на всички чакащи и ловуващи да видят мечтаните две чертички и догодина през лятото да бутаме заедно колички!
Даноооооооооо!Честита радост,Господ да ви пази!!!!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #48 -: Октомври 12, 2012, 17:31:05 pm »
Здравейте момичета! Откривам тази тема точно преди утрешната ми пункция-дано вълшебният прашец донесе късмет на мен и на всички останали момичета! :grouphug:
  Дано всичко е минало успешно!Стискам палчета и се вълнувам заедно с вас!
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #49 -: Октомври 12, 2012, 22:00:03 pm »
Честито Сиамса
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Лека бременност и две здрави бебета ти пожелавам :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #50 -: Октомври 12, 2012, 22:04:01 pm »
Момичета, октомври ми донесе дългоочакваната радост :-)
Днес бих на преглед за потвърждаване на бременността и ... имаме не една, а две точици :-)  :D :D :D :D Дано всичко е наред и през юни гушна бебенцата ми!

Пожелавам на всички чакащи и ловуващи да видят мечтаните две чертички и догодина през лятото да бутаме заедно колички!

 Честито Siamsa!Пази се и лека и безпроблемна бременност до края!!!!!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #51 -: Октомври 12, 2012, 22:07:05 pm »
Здравейте момичета! Откривам тази тема точно преди утрешната ми пункция-дано вълшебният прашец донесе късмет на мен и на всички останали момичета! :grouphug:
  Дано всичко е минало успешно!Стискам палчета и се вълнувам заедно с вас!
Благодаря Сандра! Дотук добре,но ми трябват палчета и за утре,с добри новини от ембринолозите :D
Много късмет и на теб!!! :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #52 -: Октомври 13, 2012, 10:41:39 am »
Днес бих на преглед за потвърждаване на бременността и ... имаме не една, а две точици
о !!! каква чудесна новина, пожелавам ти лека бременност и да са здрави бебчетата. osi_9 osi_9 :bighug: :bighug:


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #53 -: Октомври 13, 2012, 10:42:05 am »
IrinaMMM  Имаш гии! osi_9
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #54 -: Октомври 14, 2012, 18:48:00 pm »
Как сте мацки  :hello:
Моите дни на лов свършиха, сега остана само чакането - което както всяка от нас добре знае е безкрайноооооо  :( дано поне да си заслужава!
Стискам палци на всички които имат нужда и успех  :bighug:

ААаа щях да забравя да честитя  :bfp: на Siamsa С пожелание за лека и безпроблемна бременност  :goodluck:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #55 -: Октомври 14, 2012, 20:11:25 pm »
Ех, момичета сега ще половувам в края на месеца, защото мъжа ми изчезна и ще се видим точно в дните на овулацията ми  :oops: Дано, дано стане, така искам едно детенце...
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #56 -: Октомври 14, 2012, 22:58:00 pm »
имаме не една, а две точици :-)  :D
Много се радвам за теб siamsa  :dance2: :balk_46: честитооо, ще чакам подробности след втория преглед   :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #57 -: Октомври 15, 2012, 10:28:05 am »
Добро утро момиченца ловуващи,чакащи и момиченца щастливи и с хубави точици!
Моят ловен сезон се оказа много слаб този месец  :balk_144: :balk_144:,стискайте ми палчета поне ,когато отчете О теста + да сложим    :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: ,че поне да има какво да чакам после!
Кьсмет ,цунки ,гушки,на всички! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #58 -: Октомври 15, 2012, 10:40:40 am »
Разбира се за всички много силно стиснати палчета ,  :goodluck: :crossfingers: :bighug: С усмивка да започнем една нова седмица - Нека си вземем нашия  дял щастие, истински да  му се  насладим... и усетим с цялото си сърце и...бъдете щастливи :)


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #59 -: Октомври 16, 2012, 02:26:32 am »
Здравейте момичета.
Приемате ли нови попълнения в темата?
Аз съм на 22 години,правим опити от март месец тази година,с приятеля ми с който сме 4 години заедно,но секса е супер нередовен,може би 2-3 пъти месечно,заради работата на приятеля ми,който е международен шофьор!
Днес бях при гинеколога ми,понеже сме близки,а имах рожден ден и минах да почерпя.Видя ми тестовете,и определи,че положителният е на 22-ри ден от МЦ,и каза да пия "Дуфастон" тогава,а не на 16 ден както го пиех сега.Меря и БТ всеки ден,и днес си купих нов термометър,че моя не е много читав май.Три дена подред БТ беше висока,днес спадна,но доки каза,че било важно 3 дни след ову да се задържи,после може да има лек спад.
И така!Много искаме бебче,засега ще я караме така на късмет,а по нататък моя мъж като се установи вече тук,ще правим фоликулометрия най-вероятно,ако няма резултат до тогава.
Пожелавам на всички тук успех,и скоро да видим двете черти! preggo
Забравих да вметна,че пия "Дуфастон" заради нередовен МЦ,от преди години.Имам нисък прогестерон и доста килца отгоре,които натрупах с годините покрай пиенето на различни регулиращи цикъла хапчета.Сега се боря и с тях с разни диети.
« Последна редакция: Октомври 16, 2012, 02:29:21 am от pretty_shineee »



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #60 -: Октомври 16, 2012, 09:02:43 am »
 :welcome_1: :hbirth: :occasion13:pretty_shineee

С пожелания бьрзо да се осьществят всичките ти мечти!!!
Много кьсмет на всички ,хубав и весел ден!
 :balk_111: :balk_109: :balk_117: :sunshine:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #61 -: Октомври 16, 2012, 23:07:38 pm »
Благодаря ти  :cheerleader:
Пожелавам същото и на теб.Скоро да видиш положителен тест за бременност!



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #62 -: Октомври 17, 2012, 06:55:46 am »
Добро утро, момичета!

Желая успешен ден  на всички и много радост :)
Искам да Ви почерпя с по парче торта - днес е третата годишнина от сватбата ни :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #63 -: Октомври 17, 2012, 07:53:00 am »
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА! osi_5 :ballons: :ballons: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:и догоди семейството ви да се увеличи с още един член :bighug: :bighug:

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #64 -: Октомври 17, 2012, 10:29:53 am »
Venta  честита годишнина  :dating:  osi_5 :ballons:

Как сте момичета, има ли някой с добри новини или е още раничко за  :bfp:
Успешен ден от мен!
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #65 -: Октомври 17, 2012, 11:29:31 am »
Честита Годишнина - Venta :kaos7: - много любов и здраве , а много скоро да получите и най- прекрасния подарък  stork-boy :P


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #66 -: Октомври 17, 2012, 15:04:20 pm »
Честито и от мен!!!
Бъдете здрави,вечно влюбени и скоро да станете родители. :bori_002: :ballons: :bighug:



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #67 -: Октомври 17, 2012, 15:58:25 pm »
Venta,честита годишнина с пожелание и златна сватба да празнувате с много деца и внуци около вас :D
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #68 -: Октомври 17, 2012, 16:10:57 pm »
venta :biglove: :kaos7: :cuddle: :balk_7: :balk_14: :balk_15:
Бьдете щастливи и винаги да се обичате!
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #69 -: Октомври 17, 2012, 17:18:53 pm »
Честита годишнина,venta!
С пожелания на следващата да празнувате трима! :ballons:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #70 -: Октомври 17, 2012, 18:30:14 pm »
marina vdb, velvett, anni1981, pretty_shineee, IrinaMMM, silvi_1980, kerita Благодаря Ви от сърце момичета за хубавите пожелания, Дай Боже да се сбъднат :)  :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #71 -: Октомври 17, 2012, 19:06:00 pm »
Искам да ви попитам задължително ли е БТ в начална бременност да е над 37.00 градуса.Понеже разглеждах графиките на някои вече бременни момичета,и в някои от техните графики,видях,че не на всички е била 37.00 градуса.Имаше и 37.80-90.
Вие как мислите.



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #72 -: Октомври 17, 2012, 19:30:14 pm »
Искам да ви попитам задължително ли е БТ в начална бременност да е над 37.00 градуса.Понеже разглеждах графиките на някои вече бременни момичета,и в някои от техните графики,видях,че не на всички е била 37.00 градуса.Имаше и 37.80-90.
Вие как мислите.

Не е задължително.Виждала съм доста бременни графики с температура под 37 градуса.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #73 -: Октомври 17, 2012, 19:37:27 pm »
Благодаря за отговора Керита.
Аз не се надявам много за този месец,но все пак исках да попитам и вас дали е възможна бременност при по ниска БТ. :bighug:



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #74 -: Октомври 17, 2012, 19:50:02 pm »
Стискам палци да се получило :crossfingers:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #75 -: Октомври 17, 2012, 20:02:44 pm »
Керита погледнах ти графиката,само от това сърчице преди О ли стана бебчето.Понеже ние не можахме да поработим много и поставихме само две сърчица  :oops:



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #76 -: Октомври 17, 2012, 20:13:54 pm »
Само Господ знае от кое сърчице се е получило. :)
По принцип плувците издържат 4-5 дни,така,че не се знае. :wink:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #77 -: Октомври 17, 2012, 20:47:01 pm »
Напълно съгласна съм!!!
А вие с какъв термометър мерите БТ?Аз онзи ден си взех дигитален "quicko" мисля,че се казва.Колко време го държите,защото аз докато го сложа и започва да пищи.Много бързо измерва.И после още 5 минути го държа.
Вие как процедирате.Предният термометър,пак беше електронен,но не издаваше звук и като че ли някак си му нямах много доверие,и реших да го сменя. :bbt: :cat3:
« Последна редакция: Октомври 17, 2012, 22:19:58 pm от pretty_shineee »



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #78 -: Октомври 17, 2012, 22:40:06 pm »
Няма нужда да го държиш повече този пищящ електронен термометър. Електронните термометри измерват наистина много бързо БТ и щом изписука - веднага го махни от ректума. Държиш ли го повече ще ти даде грешен резултат. Това не са едновремешните живачни термометри, които трябва да ги засичаш с часовник със секундар. Нищо, че по-точни от живачните термометри няма, но ги спряха от производство :) Хубаво е да си записваш точно какво мери и да се довериш. Моят е марка Little Doctor и съм доволна от него. Не, че има някакво значение марката, но е важно да се следи батерията, защото ако се изтощава започва да мери невярно.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #79 -: Октомври 18, 2012, 07:42:08 am »
Добро утро момичета!Минавам на бързо да ви пожелая хубав ден изпълнен с много усмивки.Ние започнахме с лова и гледаме да правим кекс през ден и към края на седмицата началото на друга ще трябва може би да е всеки ден,надявам се вече този месец да успеем пожелавам положителни резултати и на чакащи и на ловуващити :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #80 -: Октомври 18, 2012, 08:32:24 am »
marina vdbБраво мисля ,че добре се справяте,ще стискам палчета все така да е!И дано е нашия ред!Една по една да се прехвьрляме в другата темичка preggo!

Много преградки на всички ,лек и изпьлнен с прятни емоции ден! :balk_95: :balk_102: :balk_111: :sunshine: :sunshine: :sunshine:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #81 -: Октомври 18, 2012, 10:53:05 am »
Добро утро момичета  :bighug:
Минавам да ви пожелая лек и ползотворен ден, а вечерта много много  :bed: :heartbeat: :bed: а на тези които чакат само търпение и много  :bfp1: :bfp1: :bfp1:

За мен остана още 5 дни да си стискам палци и даноо да видя +++ тестче
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #82 -: Октомври 18, 2012, 14:36:07 pm »
Добър Ден мацки.
На мен ми е някак си тъжно.Как при едни става от един единствен път,та даже и без да искат,а други като нас се молят да забременеят.
Имах надежди,че може този месец да е станало,но вече не.Имам болки в гърдите,както и вчера много гадно придърпване ниско долу по средата....Но гърдите са ме боляли и друг път.Това е от "Дуфастона".Понеже нали е прогестерон,и ми се подуват.Имам още 3 дни да го пия,и после ще чакам.....До 4-5 дни трябва да дойде.
Бъдете благодарни на Бог момичета,че мъжете ви са постоянно до вас,лягате си заедно,така шансовете ви се увеличават.Искам и аз моя да си е тук всяка вечер,но работата му е такава.Аз съм на 22,той на 24 и мисля,че животът е пред нас,но....понякога ми става криво.
Бъдете живи и здрави,и не спирайте да вярвате в мечтата си  :bfp1: :bori_014: :bori_013: :bori_012: :stroller:



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #83 -: Октомври 18, 2012, 14:57:12 pm »
  pretty_shineee, горе главата при всеки живот и здраве ще стане. Трябва да сме оптимисти, колкото и да е трудно това. Аз съм в сходна с твоята ситуация. Сега по рядко сме с момчето ми ,поради разни наши причини и ангажименти. И трети месец вече бебо не става. Но скоро ще сме си заедно всяка вечер и ще имаме взможност повече да се потрудим. И на мен често ми става мъчно,но живота е пред нас...Ще си дойдат и нашите бебковци. Успех ти желая  :D


*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #84 -: Октомври 18, 2012, 21:03:19 pm »
Добър Ден мацки.
На мен ми е някак си тъжно.Как при едни става от един единствен път,та даже и без да искат,а други като нас се молят да забременеят.
Имах надежди,че може този месец да е станало,но вече не.Имам болки в гърдите,както и вчера много гадно придърпване ниско долу по средата....Но гърдите са ме боляли и друг път.Това е от "Дуфастона".Понеже нали е прогестерон,и ми се подуват.Имам още 3 дни да го пия,и после ще чакам.....До 4-5 дни трябва да дойде.
Бъдете благодарни на Бог момичета,че мъжете ви са постоянно до вас,лягате си заедно,така шансовете ви се увеличават.Искам и аз моя да си е тук всяка вечер,но работата му е такава.Аз съм на 22,той на 24 и мисля,че животът е пред нас,но....понякога ми става криво.
Бъдете живи и здрави,и не спирайте да вярвате в мечтата си  :bfp1: :bori_014: :bori_013: :bori_012: :stroller:
Няма да се отчайваш,момиче! osi_6 Прекалено е рано.
Графиката ти върви много добре засега!

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #85 -: Октомври 18, 2012, 22:19:02 pm »
 :bighug: Няма да се отчайвате, докато не видите вещицата  :witch:. Надеждата умира последна. Стискайте ми палци, лапки и други такива, защото след няколко дни, ще си отида при мъжа и ще работим здраво за бебче.  :oops:
Пожелавам на всички много сърчица, и  :bfp: :bfp: :bfp: :bed: :kittenyarn: newsm04 :00001754:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #86 -: Октомври 18, 2012, 22:25:47 pm »
Здравейте,аз съм нова тук,реших да се включа и да споделя общата болка. Моята история е следната: заедно сме от доста години,от преди 2 спряхме да се пазим и просто се оставихме на течението,когато стане тогава,неусетно мина времето и аз започнах доста да се притеснявам,защо все още не е дошло това малко сладко бебоче.  От 4 месеца насам започнах да си записвам,кога сме правили  :heartbeat: тъй като и двамата сме в различни сфери на работа,има доста дни,в които не можем да се засечем. Започнах да си мисля,че все пропускаме овулацията ми,затова този месец си взех тестове за да проверя,кога е тя. Засякох я естествено в дните,когато не можехме да се засечем,аз дневни смени,той нощни......успях поне единя ден да тръгна по -рано от работа,а той малко закъсня за да можем да се възползваме от установената ову.  Така се надявах да е станало,бях толкова обнадеждена и почти щастлива.......докато вчера сутринта не дойде лелката. Приех го добре уж,но след няколко часа на работа изпаднах в едно такова депресивно състояние и чак се разплаках..........по късно вече бях по-добре и правех планове за посещение при специалист. Решихме първо да направим спермограма и ако няма проблем там,да се насочим към мен,защото там ще е по-сложно с доста изследвания....... Толкова много искам дете,знам.че всички тук се надяват.....моля се до коледа да сбъдна тази моя мечта.......пожелавам го на всички вас.

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #87 -: Октомври 18, 2012, 22:31:00 pm »
Kerita мисля,че не се е получило.БТ не е над 37.00.Вярно,има изключения,но не мисля,че ще съм от тях. :?



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #88 -: Октомври 19, 2012, 07:02:28 am »
Горе главите момичета и не се предавайте!
Понякога нещата стават по-трудно, но това не означава, че трябва да спрем да вървим напред. Често има сълзи и гняв, и си мислим, че за пореден път сме се провалили, но това е част от играта наречена живот.
Хайде усмихнете се, порадвайте се на хубавия ден, прегърнете и целунете любимия човек - той Ви обича и е винаги до Вас.
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Силни гушки от мен и Ви желая един страхотен ден изпълнен с много радост и добро настроение :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #89 -: Октомври 19, 2012, 08:43:18 am »
Здравейте момичета кокичета!И аз се записвам кьм групата на отчаяните :(.Днес БТ скочи много,направо немога да повярвам :dontknow:,за парви пьт се вдига толкова рязко,а си останах с много слаб лов,ще се опитам тези дни да не го мисля много каквото било било,продьлжаваме напред!
Хубав и усмихнат ден на всички!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #90 -: Октомври 19, 2012, 12:13:21 pm »
Добър ден и от мен момичета  :grouphug: Аз днес сутринта се събудих с мисълта за тест и естествено беше отицателен. Минали са само 7 дни от предполагаемата дата на О. но нали тези тестове били с "висока чувствителност" и си викам - хайде да пробвам :bonk:
Не съм се отчаяла, защото смятам че е много рано още и за това продължавам да си чакам мирно и кротко.
Силви без отчаяние мила, аз този месец също немога да се похваля с много  :heartbeat: но пък смятам че са били в точния момент. За това горе главата и дано видиш накрая очаквания резултат :bighug:
Лек и успешен ден от мен и много целувки  :wave:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #91 -: Октомври 19, 2012, 12:23:59 pm »
Здравейте!
Приемете ме и мен към отчаяните и подтиснатите...... :(Бях на док,нямало е О. този месец.Нови хапчета,изследвания до другият месец.И така....то годината мина.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #92 -: Октомври 19, 2012, 22:23:08 pm »
Момичета искам да ви пожелая успех!
Аз наистина не се надявам на този месец,а и графиката ми,не е никак "бременна".
Аз вярвам,че всяка една от нас ще види тези чертички.Сигурна съм! :bighug: :dance2:



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #93 -: Октомври 20, 2012, 07:35:27 am »
Момичета няма да се отчайвате!Аз вчера бях при доки и всичко е ок има доминантен фоликул в левия яйчник и тези дни трябва да е ову затова както каза доки три дена не трябва да излизаме от вкъщи,но ако и този месец не се получи ще правим спермограма и ще видим проходимоста на тръбите.Много още  :bfp: до края на месеца и скоро всички да се прехвърлим темичките за бременни :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #94 -: Октомври 20, 2012, 07:45:03 am »
Силно стискам палци на всички Ви, желая ви много успех и приятни почивни дни :)
 :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #95 -: Октомври 20, 2012, 21:59:20 pm »
Момичета случвало ли ви се е да ви сърбят зърната на гърдите и да чувствате така все едно нещо ви боцка около тях.
На мен днес ми беше последното хапче "Дуфастон" и след 4-5 дни сигурно ще дойде!!!



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #96 -: Октомври 21, 2012, 09:32:58 am »
pretty_ shineee, случвало ми се е такова нещо не веднъж, но не мога да го свържа с нищо особено, не съм съгурна признак на какво е - дали преди да ми дойде или около овулация. Аз също пия дуфастон за регулиране на цикъла, комбинирано с тестове за овулация от няколко месеца и имам чувството, че температурната ми графика тотално се беше объркала, сега уж се пооправи. Е не мога да кажа, че спазвам всички правила за мерене на БТ.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #97 -: Октомври 21, 2012, 11:17:51 am »
Venta ти от кой ден почваш "Дуфастона"?
Аз доскро го пиех от 16ти ден,но след като засякох овулация с тестове на 22 ден,и лекаря ми ги видя,каза да го започвам от 22ри ден или когато видя наситена чертичка!
Сега цикъла ми ще се удължи малко,но няма как.



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #98 -: Октомври 22, 2012, 06:41:16 am »
pretty_shineee дуфастона трябваше да го пия след 15-16 ден, но ову имах около 18-19 и започнах да го пия след овулацията. Напоследък тестовете ми отчитат към 14-15 ден и го пия след положителен тест. Чудя се дали от дуфасона, който който трабва да регулира цикъла ми се  премести ову. БТ със сигурност не е вярна - често се будя нощем. Дали пък тестовете не ме объркват - ползвах едни 5+1 за бременност, но нещо не съм доволна от тях, купих ги защото нямаше от другите които бяха само 5 за ову.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #99 -: Октомври 22, 2012, 11:37:42 am »
 Момичета извинявам се предварително, че най-вероятно не пиша в правилната тема. Имам молба само някои да даде мнението си. Днес бях на фоликулометрия на 11 ден от МЦ. Имам доминантен фоликул в дясно, които е 12мм. Док. каза, че е добре за сега и в сряда да отида пак, за да проследим нарастването му.Но зная, че за зачеване трябва да има фоликул поне с размери 17,5мм.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #100 -: Октомври 22, 2012, 12:39:09 pm »
Добър ден момичета! Аз още съм в НЕ чакане и пълна с надежди за + резултат. Момчето ми има имен ден на 26,10 и толкова много искам да му подаря този незабравим подарък, но Господ си знае работата.. остава ми само да се надявам. За сега нямам никакви симптоми - дори и ПМС, само честото пишкане и болките в гърдите, които обаче станаха по - леки от преди, най - вече отдолу ме наболяват. Не знам какво друго да ви кажа освен да си пожелаем успех и всичко хубаво за напред!  :bighug: :goodluck: :balk_47:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #101 -: Октомври 22, 2012, 13:03:08 pm »
velvettПожелавам ти наистена да направиш най-хубавия подарьк ще ти стискам много палчета!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Колкото до мен аз пак нямам никакви симптоми,освен ЦС която е доста обилна и ми се случва за пьрви пьт,но това едва ли е нещо което може да ми даде надежди.

Моля се за всички ни скоро да бьдем най-щастливите момичета кокичета!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #102 -: Октомври 22, 2012, 13:17:11 pm »
andi_sмного се радвам за теб миличка като надничах днес в графиките видях ,че си чула сьрчицето на твоето малко ськровище,леко и спокойно бременеене мила preggo :balk_21: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #103 -: Октомври 22, 2012, 14:26:51 pm »
На мен БТ  рязко ми спадна момичета....вече няма надежда.Снощи така силно ме прорязваше корема,както и днес. :bonk: :balk_153:



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #104 -: Октомври 23, 2012, 15:08:17 pm »
Здравейте, момичета. И аз да се запиша в темичката...Пожелавам на всички успех.  :D

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #105 -: Октомври 23, 2012, 15:32:11 pm »
Момичета, туко що си направих тест и показа втора бледа черта ...... дали пък не е станало чудото ?
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #106 -: Октомври 23, 2012, 15:43:47 pm »
Lili_Jeleva :welcome_1:

the_savage  тихичко честито мила!!! :cheerleader:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #107 -: Октомври 23, 2012, 15:49:45 pm »
the_savagе тихичко честито и от мен :) Чудото наистина е станало  :bighug:
Lili_Jeleva Добре дошла мила, пожелавам ти успешно "излизане" от тази темичка  :goodluck:
Силви как си мила, стискам ти палци да се похвалиш в най - скоро време!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #108 -: Октомври 23, 2012, 16:00:38 pm »
нищо интересно при мен,чувствам се абсолютно нормално,единствено се зарадвах днес на БТ-ми моля се така да остане :balk_81: ,нееееискам да трагва надолуууууу.Стискам ти аз палчета да се похвалиш скоро,колко дена на чакане имаш още? :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #109 -: Октомври 23, 2012, 17:55:40 pm »
Благодаря Ви момичета.  :D
the_savage, Честито.  :D

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #110 -: Октомври 23, 2012, 18:52:09 pm »
Аз НЕ чакам утре. Уж не търся симптоми, ама днес ми е едно такова замаяно, и ми се повдига - сякаш съм яла нещо мазно. Иначе ПМС липсва, гърдите ме наболяват... нямам големи надежди, но докато не дойде  :witch: не спирам да си мечтая за + резултат!
Целувки на всички и успех!  :bighug: :goodluck: :ballons:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #111 -: Октомври 23, 2012, 19:22:43 pm »
the_savage честито :)
velvett стискам палци, дано да е станало :)  :bighug:
Lili_Jeleva добре дошла и да не се задържаш много в тази тема :)
silvi_1980 имаш стиснати палчета от мен :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #112 -: Октомври 24, 2012, 08:39:15 am »




Добро утро момичета кокичета!Отдавна не сме закусвали заедно!Да изпием по едно кафенце и дано скоро започнат хубавите новинки за +++++тестчета!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #113 -: Октомври 24, 2012, 08:43:06 am »
Страхотна закуска! :hungry:
Аз ще се възползвам от последните слънчеви дни,че скоро го дават да захладнява.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #114 -: Октомври 24, 2012, 11:21:20 am »
Момичета може ли вашето мнение. Малко се обърквам,след като бях на фоликулометрия на 11 ден от МЦ и имаше доминантен ф-л 12мм.Днес на 13 ден от МЦ бях отново,но док.каза,че фоликула не му харесва и на 15 ден пак ме иска там за проследяване.А според БТ момента на овулация май настъпва.Споделих на док.,че без стимулация трудно ще се получат нещата,но той каза,че на този етап трябва още да се проследяват нещата.Силно се надявам на 15 ден фоликула да е достигнал добри размери.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #115 -: Октомври 24, 2012, 11:39:45 am »
Силви страхотна закуска мила!
На мен днес още не ми е дошло (дано да не ми идва изобщо), но се питам така без никакви ПМС възможно ли е да има хубава новина, нямам никакви други освен едно леко гадене. Сигурно е вярно, че всеки организъм е различен, но не знам какво да мисля. Тест ще направя по нататък, защото бях с късна О. този месец.
Успешен ден на всички момичета и много стиснати палчета на НЕ чакащите!
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #116 -: Октомври 24, 2012, 11:49:42 am »
Момичета може ли вашето мнение. Малко се обърквам,след като бях на фоликулометрия на 11 ден от МЦ и имаше доминантен ф-л 12мм.Днес на 13 ден от МЦ бях отново,но док.каза,че фоликула не му харесва и на 15 ден пак ме иска там за проследяване.А според БТ момента на овулация май настъпва.Споделих на док.,че без стимулация трудно ще се получат нещата,но той каза,че на този етап трябва още да се проследяват нещата.Силно се надявам на 15 ден фоликула да е достигнал добри размери.

Когато се използва метода на БТ, О се вижда че е настъпила едва след като е отминала. Затова е по-добре да използваш паралелно и тестове за О, защото те показват момента на О. Пожелавам ти късмет.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #117 -: Октомври 24, 2012, 11:50:21 am »
velvetстискам ти палчета кьдето имам прастчета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!Дано, дано ,дано :balk_81: :balk_81: :balk_81: да те пропусне гостенката!Но ако ти минава датата на М защо не препишкаш едно тестче,кой знае мoже пак да ни зарадваш рано рано!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #118 -: Октомври 24, 2012, 12:10:55 pm »
Благодаря за отговора "ra4ko75". Аз използвам и тестове,но на предния цикъл си бях взела на Clear Ovi, които са ми трудни за разчитане на резултата.Та четейки във форума видях,че доста момичета ползват Oview.Сега на този цикъл ще пробвам с тях.Но най-вече разчитам на фоликулометрията.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #119 -: Октомври 24, 2012, 13:27:36 pm »
Честито на виделите две чертички.Пожелавам ви лека бременност,да бъдете живи и здрави,щастливи и накрая да гушкате най-святото нещо на света!!!

На мен днес БТ пак ми се покачи.Всеки момент НЕ чакам.Миналият път,а и по принцип ми идва МЦ около 4тият ден след спирането на "Дуфастон".Днес ми е точно 4ти ден.Подготвена съм,че ще ми идва,и не тая големи надежди.Стана ми чудно просто за БТ.



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #120 -: Октомври 25, 2012, 10:35:46 am »
Добро утро на всички! Аз като се събудих сутринта имах "гости" и то неканени, ама какво да се прави - вдигам глава и продължаваме следващия месец. Странното е само че по принцип съм с болезнена М. първите дни, а този път нямам никакви ПМС, даже не съм усетила кога ми е дошло...
Хайде стига тъжни мисли, по - ведро ще го давам! Успех на всички които са в очакване на + тестче и много стиснати палчета от мен  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #121 -: Октомври 25, 2012, 10:46:35 am »
Офффффф така се надявах osi_13,радвам се поне ,че си го приела спокойно :balk_103:,аз предния пьт много го изживях,дано този пьт и аз да вдигна бьрзо глава и да продалжа без депресии!Заплювай си месеца пьрва и дано е твой този пьт!!!Време е вече!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #122 -: Октомври 25, 2012, 17:38:58 pm »
Искам да се запиша за  :bfp:този месец! 1 ноември не трябва   :witch: да идва!!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #123 -: Октомври 25, 2012, 21:57:56 pm »
И аз отпаднах за тоя месец! osi_7 osi_8 :balk_144:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #124 -: Октомври 26, 2012, 06:58:54 am »
Честит празник, днес е Димитровден - Св. Димитър носи зимата с всички нейни хубави празници :), спира работата на полето и започва къщната работа.
Да кажа, че дуфастона се пие и за болезнен М, затова според мен може да липсват болки.

Хубав ден Ви пожелавам - днес е петък идват почивни дни :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #125 -: Октомври 26, 2012, 09:56:27 am »
Силве какво стана мила, погледнах ти графиката и видях само зацапване, но темп. ти е още висока. Недей да се отказваш, докато не дойде онази никаквица нищо не е загубено. Стискам палци да знаеш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :youwoman:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #126 -: Октомври 26, 2012, 10:00:38 am »
Честит Димитровден и от мен на всички! На моето мажле ще му пожелая много здраве и сили за този месец, че сам си го заплюла за наш :dating: :bed: :jump12:
Успех на всички Не чакащи!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #127 -: Октомври 26, 2012, 11:04:20 am »
Момичета може ли мнението Ви.В този МЦ направх проследяване с фоликулометрия.Днес на 15 ден д.ф-л беше едва 13.1мм.Та док.направи извода,че няма О.този месец.Но каза,че е рано за заключителен извод,понеже иска в 3 цикъла да ме проследи.Но искам да попитам, възможно ли е О. да е късна,понеже МЦ беше на 33 ден.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #128 -: Октомври 27, 2012, 09:54:29 am »
Силве какво стана мила, погледнах ти графиката и видях само зацапване, но темп. ти е още висока. Недей да се отказваш, докато не дойде онази никаквица нищо не е загубено. Стискам палци да знаеш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :youwoman:
 silvi_1980 пу-пу хайде скоро да ни зарадвиш,като гледам графиката ти и ти скискам и аз палчета!
А аз чакам да се вмъкна в новата тема :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #129 -: Октомври 27, 2012, 09:58:09 am »
Добро утро момичета!Силве погледнах ти графиката и като гледам това зацапване и че Бт е високо мисля че е от имплантацията ще стискам силно палци скоро да ни зарадваш с :bfp:.Хубави почивни дни, много успех на ловуващите и много  :bfp: на чакащите   :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #130 -: Октомври 27, 2012, 10:37:20 am »
Здравейте, момичета,
има ли някоя от Габрово или Стара Загора? Търся си лекар, то ясно, че в Габрово няма, аз сега ходя при д-р Христов в Стара Загора. С мъжа ми опитване от април миналата година.Преди това имах и един аборт в шести месец. Мечтаем за дете откакто се оженихме преди три години. Съжалявам, не искам да ви натоварвам в тези хубави почивни дни, но понякога и става много мъчно и незнам, какво да правя. Просто ако има някой някаква информация, моля да ми пише.
Благодаря Ви много за подкрепата.
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #131 -: Октомври 27, 2012, 12:32:50 pm »
Здравейте, момичета,
има ли някоя от Габрово или Стара Загора? Търся си лекар, то ясно, че в Габрово няма, аз сега ходя при д-р Христов в Стара Загора. С мъжа ми опитване от април миналата година.Преди това имах и един аборт в шести месец. Мечтаем за дете откакто се оженихме преди три години. Съжалявам, не искам да ви натоварвам в тези хубави почивни дни, но понякога и става много мъчно и незнам, какво да правя. Просто ако има някой някаква информация, моля да ми пише.
Благодаря Ви много за подкрепата.
Мисля, че krasi(ahiito) си следеше бременността в Ст.Загора, ако искаш и пиши на лични. Но ако опитите ви са от 3 г. мисля че трява да се обърнете към специалист в репродуктивна клиника. Пожелавам ти чудото да стане в най-скоро време.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #132 -: Октомври 27, 2012, 13:23:29 pm »
Здравейте,момичета :) аз днес ще започна пак с тестовете за ову. Дано този път имам късмет. Успех на всички,следващия месец да имаме  :bfp:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #133 -: Октомври 27, 2012, 13:48:19 pm »
Здравейте, момичета.
Така вече да нямам търпение да си направя теста, а от друга страна така ме е стах, че най-вероятно ще е - ....

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #134 -: Октомври 27, 2012, 14:19:28 pm »


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #135 -: Октомври 27, 2012, 14:35:49 pm »
Здравейте.Изминаха 7 дни откакто ми свърши "Дуфастона,но все още цикъл няма.По принцип ми идва около 4-5 ден след свършването на хапчетата.Верно,БТ  ми е ниска за бременност,но пък съм виждала и не толкова "бременни" графики,които после се е оказвало че са бременни.
Този път ги започнах по-късно заради по-късната овулация.Тоест не от 16ти ден,а от 22,но би трябвало вече да ми е дошло.Снощи се събудих в 3ч и първата ми мисел беше бъркани яйца,и ставах да си правя,а докато се опържат изядох каквото ми падне.Наболява ме корема все на едно и също място,ниско долу,кръста също,но на моменти.Нямам и зацапване,нищо.Все още мисля,че е рано за тест.Някак си не мис е вярва да е станало.



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #136 -: Октомври 27, 2012, 15:06:47 pm »
Благодаря ти Рачко, ще му мисля какво да правя  osi_10.
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #137 -: Октомври 27, 2012, 18:33:53 pm »
В крайна сметка ми зацапа леко,а това значи само ЕДНО!!! :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch:



*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #138 -: Октомври 27, 2012, 20:12:40 pm »
Здравейте, момичета,
има ли някоя от Габрово или Стара Загора? Търся си лекар, то ясно, че в Габрово няма, аз сега ходя при д-р Христов в Стара Загора. С мъжа ми опитване от април миналата година.Преди това имах и един аборт в шести месец. Мечтаем за дете откакто се оженихме преди три години. Съжалявам, не искам да ви натоварвам в тези хубави почивни дни, но понякога и става много мъчно и незнам, какво да правя. Просто ако има някой някаква информация, моля да ми пише.
Благодаря Ви много за подкрепата.
Вента, Здравей!
Аз съм от Стара Загора, но за съжаление тук не успях да открия специалисти!:(
Ходих в Пловдив при д-р Даскалов!:))) Доволна съм от него! На време открихме проблема и благодарение на него и на др.Персенска, сега си имаме нашият палавник:)))
Там е правилното място, според мен! Все пак 3 години не са малко!
Тук има доста информация за доктора, можеш да потърсиш, ако ли не - пиши ми!:)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #139 -: Октомври 28, 2012, 08:17:38 am »
Добро утро момичета!Каня ви да закусим заедно и да изпием и по един полезен шейк с много витамини за много :bfp:  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #140 -: Октомври 28, 2012, 08:21:54 am »
petqst, благода ти много. Първата бременост стана лесно след 3-4 месеца, но имаше проблем, който видяха в шести месец - после чакахме да мине време след аборта и реално опитваме от година  и половина. Макар и не много редовно и доста често сме изпускали момента.
Много благодагоря за подкрепата, прегръщам Ви всички и успешно  да махнете скоро от тази тема :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #141 -: Октомври 28, 2012, 09:20:44 am »
Добро утро, мили дами.  :D
marina vdb - Прекрасна закуска.  :) Както съм гладна....  :D

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #142 -: Октомври 28, 2012, 11:44:30 am »
Аз ще си пийна само от хубавия шейк че закьснях,стискам палчета на всички момичета кокичета дано октомври ни засипи с още ++++тестчета! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #143 -: Октомври 28, 2012, 13:32:20 pm »
silvi хайде мила, чакаме положителното ти тестче  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
графиката ти е супер (не съм от много разбиращите но... с тази БТ ми мирише на +++)
Успех и много целувки на всички!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #144 -: Октомври 28, 2012, 17:31:10 pm »
Хайде Silvi, време ти е за тестчето всички чакаме  :bfp:да ни зарадваш!Чудесна графика ! :coffee: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #145 -: Октомври 28, 2012, 21:15:25 pm »
Много съм нетърпелива и днес си направих тест и  :bfn: А така ме болят кръста и яйчниците, а е рано все още да идва лелката.... Но каквото стане...  :(

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #146 -: Октомври 29, 2012, 08:46:43 am »
Добро утро момичета :sunshine: :sunshine: :sunshine:,много сте ми милички и много ви благодаря за подкрепата,дано наистена стане ,но ще изчакам още малко за тестче ,искам да видя как ще е БТ,че май-трагва надолу.Моля се за всичкини да станем щастливи майчета в най-скоро време :balk_81: :balk_81: :balk_81:!Хубав ден,изпалнен с много усмивки,и дано октомври завьрши така както започна с още ++++++++++++
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #147 -: Октомври 30, 2012, 22:53:45 pm »
Мисля, че krasi(ahiito) си следеше бременността в Ст.Загора, ако искаш и пиши на лични. Но ако опитите ви са от 3 г. мисля че трява да се обърнете към специалист в репродуктивна клиника. Пожелавам ти чудото да стане в най-скоро време.

И помниш :) Наистина там си следих бременността :)

Аз минавам да пожелая успех на всички борещи се момичета. Не унивайте, бъдете силни и вярвайте, че чудото ще се случи.
Успешен лов на ловуващите, на НЕчакащите желая деветмесечна почивка от вещицата (че и по-дълга ;) на мен едва днес ми дойде за първи път)
На виделите две чертички желая лека и безпроблемна бременност!
[/url]
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #148 -: Октомври 31, 2012, 16:27:30 pm »
Мисля, че krasi(ahiito) си следеше бременността в Ст.Загора, ако искаш и пиши на лични. Но ако опитите ви са от 3 г. мисля че трява да се обърнете към специалист в репродуктивна клиника. Пожелавам ти чудото да стане в най-скоро време.

И помниш :) Наистина там си следих бременността :)

Аз минавам да пожелая успех на всички борещи се момичета. Не унивайте, бъдете силни и вярвайте, че чудото ще се случи.
Успешен лов на ловуващите, на НЕчакащите желая деветмесечна почивка от вещицата (че и по-дълга ;) на мен едва днес ми дойде за първи път)
На виделите две чертички желая лека и безпроблемна бременност!

Нали по едно и също време бременеехме. :lol: А си спомням за теб много добре защото сме от един и същи град.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #149 -: Октомври 31, 2012, 18:56:13 pm »
Колко врме трябва да мине от последното сърчице  :heartbeat:, за да си направя кръвен тест?
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #150 -: Октомври 31, 2012, 23:26:56 pm »
...А си спомням за теб много добре защото сме от един и същи град.
Но май не си се издала, че сме съгражданки, или аз не помня :oops:
Исзинявам се за спама.
[/url]