0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #100 -: Октомври 22, 2012, 12:39:09 pm »
Добър ден момичета! Аз още съм в НЕ чакане и пълна с надежди за + резултат. Момчето ми има имен ден на 26,10 и толкова много искам да му подаря този незабравим подарък, но Господ си знае работата.. остава ми само да се надявам. За сега нямам никакви симптоми - дори и ПМС, само честото пишкане и болките в гърдите, които обаче станаха по - леки от преди, най - вече отдолу ме наболяват. Не знам какво друго да ви кажа освен да си пожелаем успех и всичко хубаво за напред!  :bighug: :goodluck: :balk_47:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #101 -: Октомври 22, 2012, 13:03:08 pm »
velvettПожелавам ти наистена да направиш най-хубавия подарьк ще ти стискам много палчета!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Колкото до мен аз пак нямам никакви симптоми,освен ЦС която е доста обилна и ми се случва за пьрви пьт,но това едва ли е нещо което може да ми даде надежди.

Моля се за всички ни скоро да бьдем най-щастливите момичета кокичета!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #102 -: Октомври 22, 2012, 13:17:11 pm »
andi_sмного се радвам за теб миличка като надничах днес в графиките видях ,че си чула сьрчицето на твоето малко ськровище,леко и спокойно бременеене мила preggo :balk_21: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #103 -: Октомври 22, 2012, 14:26:51 pm »
На мен БТ  рязко ми спадна момичета....вече няма надежда.Снощи така силно ме прорязваше корема,както и днес. :bonk: :balk_153:



Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #104 -: Октомври 23, 2012, 15:08:17 pm »
Здравейте, момичета. И аз да се запиша в темичката...Пожелавам на всички успех.  :D

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #105 -: Октомври 23, 2012, 15:32:11 pm »
Момичета, туко що си направих тест и показа втора бледа черта ...... дали пък не е станало чудото ?
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #106 -: Октомври 23, 2012, 15:43:47 pm »
Lili_Jeleva :welcome_1:

the_savage  тихичко честито мила!!! :cheerleader:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #107 -: Октомври 23, 2012, 15:49:45 pm »
the_savagе тихичко честито и от мен :) Чудото наистина е станало  :bighug:
Lili_Jeleva Добре дошла мила, пожелавам ти успешно "излизане" от тази темичка  :goodluck:
Силви как си мила, стискам ти палци да се похвалиш в най - скоро време!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #108 -: Октомври 23, 2012, 16:00:38 pm »
нищо интересно при мен,чувствам се абсолютно нормално,единствено се зарадвах днес на БТ-ми моля се така да остане :balk_81: ,нееееискам да трагва надолуууууу.Стискам ти аз палчета да се похвалиш скоро,колко дена на чакане имаш още? :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #109 -: Октомври 23, 2012, 17:55:40 pm »
Благодаря Ви момичета.  :D
the_savage, Честито.  :D

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #110 -: Октомври 23, 2012, 18:52:09 pm »
Аз НЕ чакам утре. Уж не търся симптоми, ама днес ми е едно такова замаяно, и ми се повдига - сякаш съм яла нещо мазно. Иначе ПМС липсва, гърдите ме наболяват... нямам големи надежди, но докато не дойде  :witch: не спирам да си мечтая за + резултат!
Целувки на всички и успех!  :bighug: :goodluck: :ballons:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #111 -: Октомври 23, 2012, 19:22:43 pm »
the_savage честито :)
velvett стискам палци, дано да е станало :)  :bighug:
Lili_Jeleva добре дошла и да не се задържаш много в тази тема :)
silvi_1980 имаш стиснати палчета от мен :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #112 -: Октомври 24, 2012, 08:39:15 am »




Добро утро момичета кокичета!Отдавна не сме закусвали заедно!Да изпием по едно кафенце и дано скоро започнат хубавите новинки за +++++тестчета!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #113 -: Октомври 24, 2012, 08:43:06 am »
Страхотна закуска! :hungry:
Аз ще се възползвам от последните слънчеви дни,че скоро го дават да захладнява.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #114 -: Октомври 24, 2012, 11:21:20 am »
Момичета може ли вашето мнение. Малко се обърквам,след като бях на фоликулометрия на 11 ден от МЦ и имаше доминантен ф-л 12мм.Днес на 13 ден от МЦ бях отново,но док.каза,че фоликула не му харесва и на 15 ден пак ме иска там за проследяване.А според БТ момента на овулация май настъпва.Споделих на док.,че без стимулация трудно ще се получат нещата,но той каза,че на този етап трябва още да се проследяват нещата.Силно се надявам на 15 ден фоликула да е достигнал добри размери.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #115 -: Октомври 24, 2012, 11:39:45 am »
Силви страхотна закуска мила!
На мен днес още не ми е дошло (дано да не ми идва изобщо), но се питам така без никакви ПМС възможно ли е да има хубава новина, нямам никакви други освен едно леко гадене. Сигурно е вярно, че всеки организъм е различен, но не знам какво да мисля. Тест ще направя по нататък, защото бях с късна О. този месец.
Успешен ден на всички момичета и много стиснати палчета на НЕ чакащите!
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #116 -: Октомври 24, 2012, 11:49:42 am »
Момичета може ли вашето мнение. Малко се обърквам,след като бях на фоликулометрия на 11 ден от МЦ и имаше доминантен ф-л 12мм.Днес на 13 ден от МЦ бях отново,но док.каза,че фоликула не му харесва и на 15 ден пак ме иска там за проследяване.А според БТ момента на овулация май настъпва.Споделих на док.,че без стимулация трудно ще се получат нещата,но той каза,че на този етап трябва още да се проследяват нещата.Силно се надявам на 15 ден фоликула да е достигнал добри размери.

Когато се използва метода на БТ, О се вижда че е настъпила едва след като е отминала. Затова е по-добре да използваш паралелно и тестове за О, защото те показват момента на О. Пожелавам ти късмет.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #117 -: Октомври 24, 2012, 11:50:21 am »
velvetстискам ти палчета кьдето имам прастчета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!Дано, дано ,дано :balk_81: :balk_81: :balk_81: да те пропусне гостенката!Но ако ти минава датата на М защо не препишкаш едно тестче,кой знае мoже пак да ни зарадваш рано рано!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #118 -: Октомври 24, 2012, 12:10:55 pm »
Благодаря за отговора "ra4ko75". Аз използвам и тестове,но на предния цикъл си бях взела на Clear Ovi, които са ми трудни за разчитане на резултата.Та четейки във форума видях,че доста момичета ползват Oview.Сега на този цикъл ще пробвам с тях.Но най-вече разчитам на фоликулометрията.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #119 -: Октомври 24, 2012, 13:27:36 pm »
Честито на виделите две чертички.Пожелавам ви лека бременност,да бъдете живи и здрави,щастливи и накрая да гушкате най-святото нещо на света!!!

На мен днес БТ пак ми се покачи.Всеки момент НЕ чакам.Миналият път,а и по принцип ми идва МЦ около 4тият ден след спирането на "Дуфастон".Днес ми е точно 4ти ден.Подготвена съм,че ще ми идва,и не тая големи надежди.Стана ми чудно просто за БТ.